Václav Havel

všechno ostatní sem

Příspěvekod DrGlock » stř 25. led, 2012 10:20

pavela: A napadlo tě někdy mrknout se, kolik toho fluoridu sodného v té pastě je, než si začal šířit bludy o smrtelně nebezpečné pastě? Je ho tam maximálně 0,0001%. To znamená, že smrtelná dávka zubní pasty (obsahující min. 5g fluoridu sodného) je 5 tun! A když už umíš pracovat s Wikipedií, všimni si, že dole jsou vždycky odkazy na zdroje a vědecké studie. Zvláště na anglické verzi Wikipedie se tak snadno dostaneš k desítkám studií, které prokazují prospěšnost fluoridů v zubní pastě pro zdraví našich zubů. Stačí trochu snahy hledat informace i jinde než ve Strážné věži a hlavně trocha kritického uvažování.

Na tvém místě bych se ale zaměřil na dihydrogen monoxid. To je pořádné svinstvo, které se také jako hlavní součást kyselých dešťů dostalo do všech řek, moří, prosáklo i do zdrojů podzemní vody. Prakticky nikdo se mu dneska nevyhne. Po jeho požití každý rok umírají miliony lidí, nepřímo způsobuje další stovky tisíc úmrtí, vdechnutí způsobuje udušení, plynná forma je extrémně agresivní na kůži a způsobuje popáleniny. Podobně jako ropa je příčinou válek a konfliktů. Používá se snad všude v průmyslu i jaderných elektrárnách. Ani přes prokázanou nebezpečnost, kdy smrtelná dávka je 5l vody obsahující dihydrogen monoxid, ho ještě nezakázali používat. Přítomnost a používání dihydrogen monoxidu je důkaz, že nám tu vládne lobby nadnárodních korporací, protože ho, i přes prokazatelnou nebezpečnost, žádná vláda nezakázala. Spoustu dalších informací můžeš najít na DHMO.org, kde se problémem dihydrogen monoxidu v přírodě seriózně zabývají, studují jeho vliv na zdraví, pořádají petice a protesty k jeho zákazu, atd.

A aby nedošlo k nějaké mýlce či mystifikaci prozradím, že dihydrogen monoxid je obyčejná voda! Ale je to krásný příklad, jak drobné překroucení faktů způsobí, že 83% dotázaných lidí uvěřilo v nebezpečnost dihydrogen monoxidu a chtělo ho zakázat.

Pavelo, většina těch věcí co píšeš jsou podobné bludy a mystifikace, jako ten dihydrogen monoxid. Neříkám že něco z toho co píšeš není pravda, ale způsoby jakými ty informace prezentuješ, zvláště když je velmi snadné si ověřit že šíříš bludy jako v případě toho fluoru v pastě, o něčem vypovídají. Buď se sám snažíš překrucovat fakta a mystifikovat, nebo jsi naletěl nějakému jinému mystifikátorovi, ale to je celkem jedno. Prostě nevěř všemu co se kde píše, a než uvěříš nějaké konspirační teorii, raději si předem ověř, jestli to není blbost.

[EDIT: Chyba ve výpočtu smrtelné dávky pasty, není to 50kg, ale 5 tun.]
Naposledy upravil DrGlock dne stř 25. led, 2012 10:41, celkově upraveno 1
Jan Bednařík
www.RBSD.cz
DrGlock
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 388
Registrován: pát 20. říj, 2006 23:00

 

Příspěvekod cohen » stř 25. led, 2012 10:26

pavela píše: lidi jako COHEN budou donekonečna obhajovat jednu zjevenou pravdu kterou předkládá 5 hlavních majitelů světového mainstreamu kterým to dává na stůl šéf nejvyšší, Rotschildovo REUTERS :lol:


obavam sa, ze ty nevies o ludoch ako som ja vobec nic...
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1720
Registrován: pon 15. srp, 2005 23:00
Bydliště: bratislava, svk

Příspěvekod kjang » stř 25. led, 2012 10:45

Dr. Glock:
To nebylo špatné!
Už jsem si říkal, co to ten Dihydrogen monoxide je? A jaká lobby, proboha?
:lol:
kjang
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 124
Registrován: sob 26. lis, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Dalt » stř 25. led, 2012 10:58

http://hedvicek.blog.cz/1111/narozeniny ... ho-mocnare

neda mi to - odkaz fakt jak noha - jestli mas rad skavary typu blesk (vidim ze ano), tak je k tomu i opravdu intelektualne vyspele povidani (nepripomina ti tahle retorika neco?)...jinak moc nechapu, co na tech fotkach stavi Havla do svetla hruzneho bidaka kterym ho tu proklamujes...to ze se Vrata ozrala jak prase je jen jeho boj (ne Havluv) - a co by se taky od kalice z plastiku dalo cekat (me to teda nijak zily netrha - je snad Vrata politik? predstavitel naroda? neni - zije proste tak, jak zil celej zivot - ok uznavam ze to je celkem smutny, ale kamarady neodvrhujeme kvuli tomu ze se ozrali a pomocili ne?) :D Spis mi to od tebe prijde jako zoufala snaha kydat hnuj a uz ti dochazi munice ze musis postovat takovehle clanky (ubohy) :roll:
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Příspěvekod Dalt » stř 25. led, 2012 11:01

Jinak ja mam Vratu dost rad :)
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Příspěvekod Pec » stř 25. led, 2012 11:09

Dovolím si upozornit, že smrtelná dávka soli (NaCl) je asi čtrvrt kila.
Bacha na to, je to strašně nebezpečný, a něco takovýho normálně volně prodávají!
:wink:
Pec
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 353
Registrován: čtv 10. pro, 2009 0:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod cohen » stř 25. led, 2012 14:35

Naposledy upravil cohen dne stř 25. led, 2012 16:33, celkově upraveno 1
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1720
Registrován: pon 15. srp, 2005 23:00
Bydliště: bratislava, svk

Příspěvekod cohen » stř 25. led, 2012 15:40

defendu píše:Vidím, že se tu nakouslo spoustu témat...někdo by možná řekl, že to sem nepatří, ale já jsem přesvědčený, že Bojovník by si měl být schopen udělat vlastní názor na cokoliv a ne jen tupě žrát co se mu řekne...


Líbilo se mi jak si Cohen povzdychl, že jsou lidé na Islandu semknutí proti korupci na rozdíl od nás...viděl jsi jací jsou to lidé? Zjišťoval jsi si o tom něco? Tolik rudých vlajek s rudými hvězdami jsem naposled viděl jako kluk na 1. Máje. Akorát, že na Islandu měli i spoustu vlajek s masovým vrahem Che Guevarou..Jestli to tam takhle bere většina, netvrdím ovšem že ano, tak ať jdou s tou revolucí dopr...



Nedalo mi a pozrel som si nejake videjka z Islandu - a uznavam, vsimol som si tri cervene zastavy, z toho jedna z che guevarom.
http://www.youtube.com/watch?v=J4h4znJ7 ... re=related
to sa samozrejme stava, ze sa na takychto akciach prizivuju extremisti, ale inak som tam videl iba obycajnych ludi.
Dalsie videa:
http://www.youtube.com/watch?v=hH_xmjKc ... re=related
trocha spevu:
http://www.youtube.com/watch?v=VjptqbfY ... re=related
este aj ti motorkari boli slusni
http://www.youtube.com/watch?v=XyS-bOuC ... re=related
a asi najznamejsie video s ohnikom
http://www.youtube.com/watch?v=UduuOHdO ... re=related

Problem vsak vidim inde. V tomto momente maju akekolvek dalsie "zarucene informacie" od Defendu pre mna cenu odpadu. Defendu, prosim Ta, ak mas k dispozicii video s morom cervenych vlajok a "spoustou" vlajok s che guevarom, nahod ho sem. Dakujem.
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1720
Registrován: pon 15. srp, 2005 23:00
Bydliště: bratislava, svk

Příspěvekod Jian » stř 25. led, 2012 16:18

Probuh, dalsi "odbornik" na chemoterapii. :roll: Pavelo, nevim kolik lidi jsi videl umirat na rakovinu, ze s takovou jistotou napises blabol typu "je lepší nechat lidi s rakovinou umřít samotné", vychazeje pritom z JEDNOHO konkretniho pripadu (jak jsem alespon pochopil) a jeste navic to prezentujes jako nejakou obecnou pravdu.
Mozna bych mel mit pro tvoje presvedceni nejake pochopeni kvuli tomu, ze se jednalo o osobu tobe blizkou - ale promin, pro diletanty ho bohuzel nemam. Nekteri muslimove rikaji, ze nejvetsi rana, kterou Allah postihuje neverici, jsou polovzdelanci - ja bych to jeste doplnil o "kteri se navic do vseho pletou."
Jian
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

Příspěvekod defendu » stř 25. led, 2012 17:58

cohen píše:
defendu píše:Vidím, že se tu nakouslo spoustu témat...někdo by možná řekl, že to sem nepatří, ale já jsem přesvědčený, že Bojovník by si měl být schopen udělat vlastní názor na cokoliv a ne jen tupě žrát co se mu řekne...


Líbilo se mi jak si Cohen povzdychl, že jsou lidé na Islandu semknutí proti korupci na rozdíl od nás...viděl jsi jací jsou to lidé? Zjišťoval jsi si o tom něco? Tolik rudých vlajek s rudými hvězdami jsem naposled viděl jako kluk na 1. Máje. Akorát, že na Islandu měli i spoustu vlajek s masovým vrahem Che Guevarou..Jestli to tam takhle bere většina, netvrdím ovšem že ano, tak ať jdou s tou revolucí dopr...



Nedalo mi a pozrel som si nejake videjka z Islandu - a uznavam, vsimol som si tri cervene zastavy, z toho jedna z che guevarom.
http://www.youtube.com/watch?v=J4h4znJ7 ... re=related
to sa samozrejme stava, ze sa na takychto akciach prizivuju extremisti, ale inak som tam videl iba obycajnych ludi.
Dalsie videa:
http://www.youtube.com/watch?v=hH_xmjKc ... re=related
trocha spevu:
http://www.youtube.com/watch?v=VjptqbfY ... re=related
este aj ti motorkari boli slusni
http://www.youtube.com/watch?v=XyS-bOuC ... re=related
a asi najznamejsie video s ohnikom
http://www.youtube.com/watch?v=UduuOHdO ... re=related

Problem vsak vidim inde. V tomto momente maju akekolvek dalsie "zarucene informacie" od Defendu pre mna cenu odpadu. Defendu, prosim Ta, ak mas k dispozicii video s morom cervenych vlajok a "spoustou" vlajok s che guevarom, nahod ho sem. Dakujem.


Všiml jsi si tý věty, kde píšu, že netvrdím, že to tak musí skutečně brát většina?? Nerozumíš už češtině? Viděl jsem tahle videa...vlastně pardon, před chvilkou jsem si je natočil s bandou kámošů u nás na zahradě...


http://www.youtube.com/watch?v=OFyOdJWt ... _embedded#!

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... eVCqBIqHM#!

Miluju lidi jako jsi ty...hrajou si na strašně objektivní, ale přitom ví pikaču...Předpokládám, že jsi jeden z těch co sežral Šalamounovo exkrement...chutnal ti? Jsem rád, že moje názory bereš jako odpad, já ty tvoje neberu ani jak to...

Takže ještě jednou - netvrdím, že to tak vnímají všichni, ale rozhodně je mezi sebou strpí a to mi stačí...
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod DrGlock » stř 25. led, 2012 18:20

pavela píše:... Kontrolní otázka-chyták pro pana dentistu: KDO první používal fluorování? a) Adolf Hitler b) Bergmann, zakladatel gulagu v SSSR? ...


Abys mě neměl za neslušného, že jsem ti neodpověděl na otázku, tak ani jeden z nich. Fluoridy se začaly do zubní pasty přidávat už v roce 1914 v USA. Ale určitě existuje nějaká konspirační teorie, podle které patnáctiletý Adolf sestavil školní komando, se kterým během jarních prázdnin odletěl do Ameriky propašovat fluor do přísně střežených továren na výrobu zubní pasty... :)
Jan Bednařík
www.RBSD.cz
DrGlock
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 388
Registrován: pát 20. říj, 2006 23:00

Příspěvekod Pec » stř 25. led, 2012 22:07

defendu píše:Vidím, že se tu nakouslo spoustu témat...někdo by možná řekl, že to sem nepatří, ale já jsem přesvědčený, že Bojovník by si měl být schopen udělat vlastní názor na cokoliv a ne jen tupě žrát co se mu řekne...


Líbilo se mi jak si Cohen povzdychl, že jsou lidé na Islandu semknutí proti korupci na rozdíl od nás...viděl jsi jací jsou to lidé? Zjišťoval jsi si o tom něco? Tolik rudých vlajek s rudými hvězdami jsem naposled viděl jako kluk na 1. Máje. Akorát, že na Islandu měli i spoustu vlajek s masovým vrahem Che Guevarou..Jestli to tam takhle bere většina, netvrdím ovšem že ano, tak ať jdou s tou revolucí dopr...



Já jsem napočítal asi 5 těchto vlajek
Obrázek
a jednu s Che Guevarou.
Rudé hvězdy jsem neviděl žádné...
Pec
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 353
Registrován: čtv 10. pro, 2009 0:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod cohen » čtv 26. led, 2012 9:01

Defendu: ja chcem vidiet SPOUSTU VLAJEK S CHE GUEVAROU a MOŘE ČERVENÝCH VLAJEK, ktore si spomenul. zjavne mas problem s vnimanim reality. ked je niekde 10000 ludi a 50 z nich su extremisti, je to hned extremisticka demonstracia?

je jasne, ze ked sa niekde objavia extremisti, tak sa postavia hned dopredu, lebo najlepsia reklama je ja zadarmo. a ked uz tam su, tak ich tocia viac ako ostatnych, lebo su "ini".

samozrejme, ja osobne vnimam komunistov aj (neo)nacistov ako privrzencov zlocineckych rezimov, to je snad kontinualne zjavne z mojich prispevkov. ide mi len o to, aby ludia prijimali fakty take ake su, zbytocne veci nezvelicovali a nasledne ich zbytocne nedramatizovali. a to sa tebe podarilo uplne dokonale.

inak naozaj by ma zaujimalo, co ty vies o tom, co viem ja :)
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1720
Registrován: pon 15. srp, 2005 23:00
Bydliště: bratislava, svk

Příspěvekod YueFei » pát 27. led, 2012 10:14

Se to tu rozjelo... Já jako mnich bych se neměl plést do světského života a už vůbec ne do politiky,ale na druhou stranu jako Generál mám i jistou zodpovědnost tudíž se vyjadřuji Takto:

Celých 22 let už probíhá výchova "nového člověka"-mafiím a stranickým klanům vyhovujícího státního úředníka,státního zástupce,zaměstnance,občana.Pravidla společenského chování vyžadují,aby k činnosti mafií a jejich stranických ochránců státní úředník,zaměstnanec a občan,který aktivně nespolupracuje,alespoň poslušně mlčel.K získání výhod plynoucích z korupce a ze zneužívání moci a k získání a udržení dobrého místa a funkce se samozřejmně požaduje aktivní spoluúčast.Žádají se tvrdé lokty,bezcharakternost,navenek milý úsměv na tváři,ale jinak sociální tvrdost k "zaměstnanecké a občanské lůze" a oddanost k patronům a kmotrům...


Je třeba konat,proto prosím všechny mé poddané aby si pročetli toto a aby se zůčastnili akce,která se koná 28 ledna:

www.holesovskavyzva.zacit.cz

óm
YueFei
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 11. lis, 2010 0:00

Příspěvekod pavela » pát 27. led, 2012 13:48

hehe, asi máte holt pravdu. Váš Matrix je skutečnost a já jsem pomatený konspirátor. Fluorid sodný je zdraví prospěšný a podávaný v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství. Stejně jako Kyanid draselný... A světu nikdo nevládne, všechno se děje náhodou a sametovou revoluci nevyvolal žádný student Růžička/STBák Zifčák ale byla přirozeným vzepětím zuboženého lidu proti komunistické nadvládě tak, aby mohla zvítězit svoboda a demokracie, která zvítězila, takže te už máme co jsme chtěli a vnuci našich vnuků už budou žít v kom... pardon, kapitalismu! první světová válka vznikla propto, že "osamělý terorista" zvaný "černá ruka" zastřelil Ferdinanda, druhá protože "osamělý" šílený diktátor Hitler se zbláznil, Breivik nebyl vůbec zednář, Bin Ladin nezemřel v roce 2001 jak řekla Benazir Bhuttová a vůbec za to nebyla odstřelená a odpálená zároveň. Bin ladina přece přepral Obama a hodil ho rychle do moře, aby to bylo podle muslimských námořnických pravidel. A třetí světová válka nastane protože Irán je jaderná hrozba a všichni se bojíme zlých teroristů. Benjamin Franklin NIKDY neřekl že Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost. A prezident Andrew Johnson nenazval Rotschildy hnízdem zmijí a prezident Kennedy NIKDY nemluvil o konspiracích. Všechno je na světě správně tak, jak si to přeje Velký Bratr a jak to hlásí Ministerstvo Pravdy. Pravda je ostatně jen to, co si přeje Velký Bratr i když to včera byla lež. Válka je mír, svoboda je otroctví, nevědomost je síla, bída je hojnost, pravda je lež a láska je nenávist. Vše je v ouklendu! Takže se tu mějte hezky, loučím se s vámi a ať žije Havel! Pojmenujte si po něm letiště a postavte mu na Václaváku mauzoleum a nezapomeňte ani na pyramidu s okem nad Prahou jako BLOP knihovnu. :lol: PS: Ó můj Buddho, jak rád jsem, že v tom blbstánu Böhmen und Mehren mezi těmi ovcemi nemusím žít :lol:
Xing Yi Quan: Zhang Baoyang-Du Fukun
Shaolin: Shi Su Xi-Shi De Yuan
Bagua: Li Ziming-Ling Changyong, Gao Ziying-Shao Jinzhang
Taiji:Chen Fake-Tian Jianhua(Chen),Yang Zhenji-Zhou Fengyun,Li Tianji-Liu Guochen(Yang),Li Binci-Jin Lian(Wu吴)
atd.
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1707
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Peking-Praha

Příspěvekod Dalt » pát 27. led, 2012 15:30

:lol: :roll:

Ladik verze 2
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Příspěvekod graver » pát 27. led, 2012 15:36

pavela píše:jak rád jsem, že v tom blbstánu Böhmen und Mehren mezi těmi ovcemi nemusím žít

My taky :roll:

btw: pavelo, tvé odpovědi jsou sice dost předimenzované, ale poněkud selektivní. Na můj dojem, že jsi stejná ovce jako my, jen zblblá z jiných zdrojů, reakci ani nečekám, ale nemohl bys aspoň nějak komentovat tu výhrůžku, že nás všechny brzo přejde smích? Třeba bych měl klidnější spaní...
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod DrGlock » pát 27. led, 2012 23:23

pavela píše:hehe, asi máte holt pravdu. Váš Matrix je skutečnost a já jsem pomatený konspirátor. Fluorid sodný je zdraví prospěšný a podávaný v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství. Stejně jako Kyanid draselný...


Nás na základní škole v chemii učili, že všechno je smrtelně jedovaté, záleží jen na množství. I vypití určitého množství vody tě zabije, přitom je to paradoxně tekutina, bez které nemůže existovat život.

Já nevím proč sis vybral k pranýřování zrovna fluorid sodný, ale třeba jak poznamenal Pec, stačí sníst relativně malé množství kuchyňské soli (chlorid sodný) a natáhneš bačkory (smrtelná dávka je cca 1g chloridu sodného na 1kg hmotnosti člověka). Porovnej si smrtelnou dávku fluoridu sodného pro člověka vážícího 70kg, což je 5-10g, a smrtelnou dávku soli, což je cca 70g. K tomu si představ, v jakém množství to do nás denně hrnou - pár mikrogramů fluoridu sodného v zubní pastě VS několik gramů soli v jídle. Nic proti tvým konspiračním teoriím, ale jestli chce někdo vyhladit lidstvo pomocí zubní pasty, tak na to jde evidentně velmi neefektivně. Oproti tomu, kdo nás chce vyhladit pomocí slaných jídel, je to úplný amatér ze školky.

A abych nebyl někde popotahován, že jsem tě navedl, tak tě upozorňuji, že když si kvůli jedovatosti fluoridu sodného nebudeš čistit zuby, budeš je mít zkažené a přijdeš o ně, ale když přestaneš jíst tu obyčejnou jedovatou kuchyňskou sůl (chlorid sodný), zemřeš.
Jan Bednařík
www.RBSD.cz
DrGlock
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 388
Registrován: pát 20. říj, 2006 23:00

Příspěvekod YueFei » ned 29. led, 2012 11:12

Dalt píše::lol: :roll:

Ladik verze 2




.......


Óm 8)
YueFei
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 11. lis, 2010 0:00

Příspěvekod Yvan » stř 01. úno, 2012 9:12

Sedí si tak hroch v bahně, prdí do vody a píše svůj další příspěvek do threadu VH na BU .
Přijde k němu druhý hroch a povídá:
"Pojď si se mnou pořádně zacvičit"
"Ty jsi se zbláznil, ne?
To mám teď všeho nechat a jít dělat nějaké kraviny?"

Původní verze hrošího vtipu :
http://www.bojovaumeni.cz/modules.php?n ... 707#134707
Yvan
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 690
Registrován: ned 18. dub, 2004 23:00
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na off-topic

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron