Paralyzující sprej, taktická svítilna a palm stick v obraně.

semináře, workshopy, exhibice, zápasy, TV...

Paralyzující sprej, taktická svítilna a palm stick v obraně.

Příspěvekod Arim » čtv 18. říj, 2012 11:53

Zdravím, u nás ve škole se koná za měsíc, přesně 24.11. seminář užití kasru, takt.svítilny a palm sticku. Seminář je určen pro všechny, každý si tam najde užitečnou věc/zkušenost. Jakýkoliv dotaz klidně mě tady, nebo na stránkách je kontakt přímo na našeho šéfinstruktora, který to pořádá.

http://comitatus.cz/clanek-31-paralyzuj ... obrane.htm
Arim
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 35
Registrován: úte 03. črc, 2012 23:00
Bydliště: Plzeň

 

Příspěvekod dawe » pát 19. říj, 2012 10:26

Ahoj,
nemám zatím žádné zkušenosti s kasrem (pepřovým sprejem), je kurz určený i pro úplné lajky (bez zkušeností)? Jde o pravidelné semináře nebo je to novinka?
dawe
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 18. říj, 2012 23:00

Příspěvekod Arim » pát 19. říj, 2012 11:24

Zdravím, tento seminář se koná jednou za rok. Je určen pro všechny, jak pro laiky, tak pro lidi, co s tím už měli tu čest se seznámit. Píši schválně čest, protože pro mě to čest byla z toho pohledu, že jsem do té doby tyto tři věci: kasr, takt.svítilna a palm stick podceňoval, jako mnoho jiných lidí. Od té doby se bez kasru nehnu (psal jsem to tu na stránkách již, že jsem si po cvičení na loňském semináři zkusil ostrý kasr) a bez svítilny též ne. Obojí jsou to super záležitosti k obraně na ulici. Kasr na přečíslení, na situace kdy člověk zaspí, na lidi ozbrojené a psy. Takt. svítilna (konkrétní firmu uvádět zde nebudu) má tak silné světlo, že člověk v příšeří/tmě je naprosto oslněn a dezorientován, a jestliže jí držíte vy, je kvalitně zpracována, můžete ji použít i jako tlačnou a úderovou zbraň, s tím, že třetinu roku když jdeme do práce a z práce je tma, čili se dá využít pro běžné účely. Co se týče palmsticku, kdo nezkusí,neví, tady je zbytečné cokkoliv popisovat, nejlepší je zkusit na vlastní kůži, jen podotknu že je to zlá věc, když víte jak jí použít.

Co se týče Dana Stružky, který tento seminář provádí, tak je to zkušený instruktor viz.stránky naší školy sebeobrany v mém profilu, který má zkušenosti s veškerými druhami zbraní (ať již sečnými, bodnými či palnými- podotýkám že jak z ulice, tak z cvičení, ve kterém se neustále zdokonaluje). Dělá semináře pro policii a různé útvary, takže to není ten z těch, kteří si informace vycucali z prstu. Toť asi zhruba vše.

Stačí se jen přihlásit, a zkusit, pro lidi kteří se chtějí umět bránit, nebo mít vůbec šanci na ulici a nic necvičí nic ideálnějšího není. Pro ty, co cvičí BU/BS a jde jen o neozbrojený boj, a chtějí zvýšit svoje šance, protože ulice je prostě jungle bez pravidel, též super věc, a pro ty co cvičí i se zbraněmi, každá informace od Dana Stružky bude k duhu.
Arim
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 35
Registrován: úte 03. črc, 2012 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Walter » pát 19. říj, 2012 12:32

Urcite zajimava vec, kasr s sebou nosi kde kdo, i spousta holek a neni od veci se zamyslet nad tim, co to vlastne dela a jestli se muzu cejtit v bezpeci, kdyz neco takoveho mam v kapse. Vyslechl uz jsem dost debat na tohle tema, nekdo to povazuje za vsemocny nekdo zase za naprosto k nicemu, mozna neni vubec od veci poslechnout si pro zmenu nekoho, kdo se tomu cilene venuje.
Walter
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 18. říj, 2012 23:00


Zpět na bude...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků