Kroupa...

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Příspěvekod zipule » úte 01. bře, 2011 12:46

ilukass píše:Zdárek lidi,
nevíte někdo jestli náhodou nemá ten šašek nějaký nový stránky. Ty na který jsou tady odkazy už nemá. Docela bych ty žvásty chtěl vidět na vlastní oči.

www.boj.wz.cz ale čitelný to moc není. Jeho vědomí je už natolik transcendentní, že to běžný světec, co "žere" maso, nemůže chápat. Měl by do svého tréninku zahrnout i trénink větnýho rozboru. Bez toho není dobrýho bojovníka, nadčlověka ;)
Naposledy upravil zipule dne úte 01. bře, 2011 12:51, celkově upraveno 1
zipule
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 215
Registrován: úte 23. lis, 2010 0:00

 

Příspěvekod zipule » úte 01. bře, 2011 12:50

double
zipule
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 215
Registrován: úte 23. lis, 2010 0:00

Příspěvekod ilukass » úte 01. bře, 2011 14:05

Tak o je masakr. A nejlepší na tom je to kdyžjsem viděl jeho fotku tak jsem zjistil, že jsem se s ním už potkal. Cca před rokem jsem s kamarádem byli v Brně v jedno knihkupectví a koukali jestli tam náhodou nemají něco pořádnýho ze světa bojových umění. Vedle nás tam byl nějakej chlap a prohlížel si stejnou knihu jako my. Jelikož tam byly docela zajímavý bludy a občas vysloveně kraviny tak si kámoš dovolil nahlas říct pár poznámek. Když jsme pomalu byli na odchodu zeptal se nás tento tajemný cizinec co cvičíme my. Tak jsem mu to řekli a dali se s ním do řeči. V celku mluvil rozumně a nepřišlo mi, že by to byl nějakej šílenec, ale po tom co jsem si přečetl jeho stránky musím říct, že asi je. Já bych měl hold kvůli brýlím smůlu protože bych asi brzdil výuku. Mnoo jo nedá se nic dělat budu muset zůstat u toho co dělám teď.
ilukass
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 21
Registrován: pon 11. říj, 2010 23:00

Příspěvekod ilukass » úte 01. bře, 2011 14:05

:roll:
ilukass
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 21
Registrován: pon 11. říj, 2010 23:00

Příspěvekod siegfried » úte 01. bře, 2011 23:17

Mimochodem, kdyz nejaky stranky uz neexistujou, obvykle se daji dohledat na www.archive.org Tam se daji najit napriklad i stranky tohohle exota, a co jsem koukal, tak nejobsahlejsi jsou nejaky nejstarsi verze...
siegfried
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 114
Registrován: úte 02. bře, 2010 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod scout » pát 04. bře, 2011 18:41

znova tady opakuji svou tezi , ze pro dobreho ucitele BU nebo BS musi byt vyzvou posunout treba nemocneho cvicence a podporit ho ...nejen soustredit se ve sve skole na ty nej.... prave naopak kdyz se jednou za sebou otoci tak si hrde rekne....vzdyt vite co... a tolik asi k shi fu kroupovi a jim podobnym....vzdyt vite co...ale vulgarity uz na tomhle forum bylo dost, i kdyz v tomhle vlaknu je opravnena....takze ..hezky vecer ..... 8) :wink: ....tem rozumnym....
scout
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 464
Registrován: pát 17. srp, 2007 23:00

Příspěvekod nick1234 » pát 18. bře, 2011 22:25

Videl som stránku, nebudem sa vyjadrovať, prívržencov sekty nepresvedčím, ostatný si vytvoria vlastný názor...
nick1234
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 206
Registrován: pon 15. lis, 2010 0:00

Předchozí

Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků