Beh ?

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Re: Beh ?

Příspěvekod cohen » pon 21. led, 2019 21:09

ukropcany píše:Opäť poctivých 92 8)


McDonalds? :mrgreen:
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1720
Registrován: pon 15. srp, 2005 23:00
Bydliště: bratislava, svk

 

Re: Beh ?

Příspěvekod cohen » úte 22. led, 2019 8:07

ukropcany píše:Rôzne 8) Ale spravidla cukor s cukrom... :lol:


Haha, tak samozrejme, mam to uplne rovnako. Momentalne sa mi celkom uspesne dari drzat intermittent fasting a so sladkostami cheatujem maximalne cez vikend. Najhorsie je, ze si viem uplne v pohode predstavit nielen ze 90kg, ale aj stovecku, keby som este viac posunul trening k cistej silovke a uplne sa vykaslal na beh. To sa vsak nestane! :mrgreen: 8)
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1720
Registrován: pon 15. srp, 2005 23:00
Bydliště: bratislava, svk

Re: Beh ?

Příspěvekod cohen » stř 23. led, 2019 8:00

ukropcany píše:Na také som rezignoval, len sa udržiavam... 8) Keď sa podarí, dúfam, že dobre natrénujem na polmaratón v apríli... Ale mám toho strašne moc, takže trénujem síce pravidelne, ale s menším objemom a strašne veľa času v aute a k tomu pumpová strava... :roll:
Ty si uz konecne najdi obchodaka a ries iba dolezite veci - trening a regeneraciu! :wink: :lol:
Na polmaraton samozrejme natrenuj. Ja uz uplny loser, vcera som mal ist aj behat, ale trosku ma vystrasili priedusky, tak som zostal doma... :cry: :?
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1720
Registrován: pon 15. srp, 2005 23:00
Bydliště: bratislava, svk

Re: Beh ?

Příspěvekod hellas » ned 27. led, 2019 15:00

Borci já sem na fóru začínal se 75kg. Postupem času to stóplo na příjemnéch 80. Tam sem to cvičením a během krásně držel, no problem. Pak sem přestěhoval tělocvičnu, zrušil cvičení a běhy a nenápadně to stóplo na 85. V klídečku, povidám, to se ešče dá. Ale zrazu po Vánocách 91 kg 8O :? :!: :!: :!:
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Re: Beh ?

Příspěvekod cohen » pon 28. led, 2019 8:06

hellas píše:Borci já sem na fóru začínal se 75kg. Postupem času to stóplo na příjemnéch 80. Tam sem to cvičením a během krásně držel, no problem. Pak sem přestěhoval tělocvičnu, zrušil cvičení a běhy a nenápadně to stóplo na 85. V klídečku, povidám, to se ešče dá. Ale zrazu po Vánocách 91 kg 8O :? :!: :!: :!:


@hellas neboj, das sa dokopy a urobis restart. Ale ano, 91 je uz alarmujucich!!!

@ucrop ja sice cez tyzden dokazem udrzat disciplinu a nezrat piate cez deviate, ale pride vikend, tu oslava, tam obedik, zena vzdy napecie a ja zereeem! A potom sa dostavi striedmy pondelok za pritomnosti zleho svedomicka a kocnerovskeho bachora... na druhu stranu, musel som pocukrit, lebo to sa potom v borcovni dviha lepsie! :mrgreen:
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1720
Registrován: pon 15. srp, 2005 23:00
Bydliště: bratislava, svk

Re: Beh ?

Příspěvekod cohen » pon 04. úno, 2019 8:42

Minuly tyzden sli maxka, mrtvola odolala, ale na benciku padla bajna stovecka 8) a 105 na drep je tiez progres. Vcera beh po dvoch tyzdnoch, rovno 8km, z nejakeho dovodu necitim nasledky, asi som dobre vystrecoval. :mrgreen:
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1720
Registrován: pon 15. srp, 2005 23:00
Bydliště: bratislava, svk

Re: Beh ?

Příspěvekod toddb » pon 08. dub, 2019 20:03

Ahoj běžci,

po delší pauze, pražský p§lmaraton 2:03:17, měl jsem rozběhnuto na 1:55, ale po 15.km mi prostě došlo. V neděli běžím půlku v Bělehradu, takže budu rád, když doběhnu, ale ještě letos bych chtěl zpátky na své bývalé časy okolo 1:50.
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

Re: Beh ?

Příspěvekod cohen » stř 10. dub, 2019 8:54

Ola! Mna opat potrapilo smutne obtloustle telo, konkretne latissimus pretazeny z lezenia. Mal som trojtyzdnovu pauzu od vsetkeho a od minuleho tyzdna sa opat vraciam opatrne do formy. Beh som radsej este nezaradil, bicykel tiez este odpociva... a tak. :mrgreen:

@Ucrop co si si vykonal s kolenom? Fight, alebo beh? Mal by si zacat drepovat s cinkou na chrbte, ja si drepung nemozem vynachvalit. 8)
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1720
Registrován: pon 15. srp, 2005 23:00
Bydliště: bratislava, svk

Re: Beh ?

Příspěvekod cohen » stř 10. dub, 2019 13:20

Takze fighting (related)! :mrgreen:
Ani som netusil, ze sa skace na svihadle v drepe, musi to byt pre kolena riadny zahul... nieco ako odzemok v ludovych tancoch, tam odchadzaju kolienka jedna radost! 8)
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1720
Registrován: pon 15. srp, 2005 23:00
Bydliště: bratislava, svk

Re: Beh ?

Příspěvekod cohen » stř 17. dub, 2019 12:49

ukropcany píše:V nedeľu som bežal Devín-Bratislava, 11,6 km, tempo 4:27. S ohľadom na 94 kilo :roll: a objem tréningu do 30 km týždenne som spokojný, ale teda, tá pažravosť je hrozná vec... :oops:


94 je uz dost kriticke cislo! Ale aspon mas nejaky bezecky trening, ja sa posledny mesiac trapim so zranenim a az vcera som si trufol na 6km indiansky beh s kocarom, nastastie sa to zlepsilo. A kedze sa moje telo pod vplyvom siloveho treningu snazi premienat vsetko co zozeriem na svaly (t.j. na vahu), nepomaha mi ani vysadenie sladkosti a alkoholu, stale mam okolo 88kg. Napriklad dnes som obedoval jablko a vecerat budem asi uz iba vzduch. Dam sa na breatharianstvo. :lol:

Na kolena rozhodne odporucam zadny drep s velkou cinkou. Roky som zacinal turisticku sezonu trojdnovymi svalovicami a obcas aj bolestou kolien, tento rok nic, pohoda. 8)
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1720
Registrován: pon 15. srp, 2005 23:00
Bydliště: bratislava, svk

Re: Beh ?

Příspěvekod toddb » sob 20. dub, 2019 12:40

Pulmaraton v Bělehradu - 2:00:44, finis do kopce, asi kilak a pul a to mě stalo cas pod dve hodiny. skoda
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

Re: Beh ?

Příspěvekod cohen » úte 23. dub, 2019 9:59

@toddb - treba si vybrat nejaky pekny polmaraton bez prevyseni, vyskove metre na zaver vedia pekne potrapit.

@ucrop - link na knizku si daval, ale zatial som ju nekupil, mam teraz dost zabavy s krpcom. Posledny mesiac fici na odrazadle, furt som na ihrisku, alebo kocikujem, v podstate popri silovke nemam sancu toho vela seriozne nabehat. A vlastne ani sa mi nejako extra teraz nechce, priority su inde, zivotne aj sportove. :wink:

Nocne vyzieranie u mna nejako nema uspech. Ranajky cez pracovny tyzden vynechavam, zacinam obedom a koncim o osmej poriadnou vecerou, a kedze vecer nepracujem... manana. :D
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1720
Registrován: pon 15. srp, 2005 23:00
Bydliště: bratislava, svk

Re: Beh ?

Příspěvekod cohen » stř 24. dub, 2019 6:45

ukropcany píše:A neuvažoval si použiť napr. - manželku? :twisted:

:lol: Neboj, manzelka je vytazena na 110%, model starostlivosti mame vyvazeny. A pod staranim sa o maleho si predstav, ze ho posadim do kocara, bezim/chodim s nim cca hodku s nejakymi zastavkami a potom sa dorazime na ihrisku. Mne sa taky model celkom paci, aktivne regenerujem, som na vzduchu, pozorujem juniorove pokroky, ci uz mentalne, motoricke, ci v spravani, je to fascinujuce. Nemenil by som. 8)
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1720
Registrován: pon 15. srp, 2005 23:00
Bydliště: bratislava, svk

Re: Beh ?

Příspěvekod toddb » stř 24. dub, 2019 20:21

Cohen: Bral jsem to jako výlet, byl jsem tam se 4 kamarády, Bělehrad super, oni běželi maraton, o čas moc nešlo, stejně jsem 11 minut nad osobákem.
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

Re: Beh ?

Příspěvekod cohen » pát 03. kvě, 2019 12:50

toddb píše:Cohen: Bral jsem to jako výlet, byl jsem tam se 4 kamarády, Bělehrad super, oni běželi maraton, o čas moc nešlo, stejně jsem 11 minut nad osobákem.
Jasne, to je hned uplne iny pristup. Napriklad ja by som sa na beh uplne vykaslal, ked nevidim sancu zlepsit si cas, radsej si zavod uzivam z pozicie fotografa. :D
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1720
Registrován: pon 15. srp, 2005 23:00
Bydliště: bratislava, svk

Re: Beh ?

Příspěvekod toddb » čtv 09. kvě, 2019 20:18

cohen píše:
toddb píše:Cohen: Bral jsem to jako výlet, byl jsem tam se 4 kamarády, Bělehrad super, oni běželi maraton, o čas moc nešlo, stejně jsem 11 minut nad osobákem.
Jasne, to je hned uplne iny pristup. Napriklad ja by som sa na beh uplne vykaslal, ked nevidim sancu zlepsit si cas, radsej si zavod uzivam z pozicie fotografa. :D


Nikdy kamaráde, jsem zpátky tréninku, osobák padne letos, všechny
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

Re: Beh ?

Příspěvekod toddb » čtv 01. srp, 2019 17:34

Ukropcany, Cohen: Jak jde trenink, panové? Pred mesicem jsem absolvoval Horskou vyzvu - Krusne Hory, byl to mazec.:)
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

Re: Beh ?

Příspěvekod cohen » pon 07. říj, 2019 12:17

toddb píše:Ukropcany, Cohen: Jak jde trenink, panové? Pred mesicem jsem absolvoval Horskou vyzvu - Krusne Hory, byl to mazec.:)


Nazdar, momentalne sa flakam viac v posilke a venujem budovaniu zakladnej sily, popri tom sa snazim aspon 2x tyzdenne vyklusnut, nic svetoborneho.

Osobaky padli? :mrgreen:
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1720
Registrován: pon 15. srp, 2005 23:00
Bydliště: bratislava, svk

Re: Beh ?

Příspěvekod toddb » stř 09. čer, 2021 19:13

Ukropcany, Cohen: stále behate, jaka forma?
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

Re: Beh ?

Příspěvekod toddb » stř 09. čer, 2021 19:31

cohen píše:
toddb píše:Ukropcany, Cohen: Jak jde trenink, panové? Pred mesicem jsem absolvoval Horskou vyzvu - Krusne Hory, byl to mazec.:)


Nazdar, momentalne sa flakam viac v posilke a venujem budovaniu zakladnej sily, popri tom sa snazim aspon 2x tyzdenne vyklusnut, nic svetoborneho.

Osobaky padli? :mrgreen:


nepadly:)
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

Předchozí

Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 26 návštevníků

cron