Legrační příhody

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Příspěvekod Dalt » sob 10. led, 2009 0:45

lubbione: ale ale, hledme trolla mizeru...
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

 

Příspěvekod lubbione » čtv 19. úno, 2009 17:20

Dalt píše:lubbione: ale ale, hledme trolla mizeru...


jen hledej dál...
lubbione
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 172
Registrován: úte 30. pro, 2008 0:00

Příspěvekod RUNAR » ned 02. srp, 2009 13:40

Zejtra jedu zase do Tater.Doufám, pevně doufám že se nic nesemele :)
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod TongPo » ned 02. srp, 2009 16:27

RUNAR píše:Zejtra jedu zase do Tater.Doufám, pevně doufám že se nic nesemele :)

A nedá si s tím Slovenskem pokoj a nedá... :lol: To jsem zvědavej, co za "dobrodružství" to bude tentokrát, že by třeba medvěd? :twisted:
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :twisted:
Uživatelský avatar
TongPo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 705
Registrován: pát 18. led, 2008 0:00

Příspěvekod RUNAR » ned 02. srp, 2009 22:51

TongPo:
Medvěd snad né.....ani na noční tůře jsem žádnýho zatím nepotkal :D
Zato hadi(viz. příhoda se zmijí).....to jsou potvory :)
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod RUNAR » ned 09. srp, 2009 8:21

Ahoj, tak minule se mi v Tatrách nic nepřihodilo ale tentokráte áno :D

Jen co jsem přijel do Popradu tak první co jsem jsem viděl byla kaluž krve na schodech......holt Slovensko :) .

První den co jsem byl na tůře bylo celkem hezky a pak se přihnala nějaká bouřka....práskalo to celkem daleko tak jsem v klídečku ťapal po ztezce.....a jak to už bývá bouřka se někdy pohybuje dost rychle a najednou záblesk a stašlivá řacha PRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁSK........úplně instinktivně jsem sebou prásknul o zem......počítal jsem do devíti a pak jsem rychle vyskočil že chci jako pokračovat. 8)
Muselo to prásknout kousíček ode mě, mračna kousek ode mě sršela elektrikou :D
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod TongPo » ned 09. srp, 2009 10:09

A nedá si s tím Slovenskem pokoj a nedá... :roll: :lol: Staré české pořekadlo "Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne" asi neznáš, co? :D Tentokrát moc nechybělo a Ranař měl nový "image"...
Obrázek

Ranař píše:...a najednou záblesk a stašlivá řacha PRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁSK........úplně instinktivně jsem sebou prásknul o zem...

Tý brďo, to snad musela bejt ještě větší "řacha", než když ty mlátíš do těch 15 kg box. pytlíků... :lol: :twisted:
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :twisted:
Uživatelský avatar
TongPo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 705
Registrován: pát 18. led, 2008 0:00

Příspěvekod RUNAR » ned 09. srp, 2009 10:23

TongPo:

No jo....v tu chvíli jsem fakt měl pocit že mě ten blesk trefil.....dřív jsem se vždycky bouřkám smál.....teď vím že to neni žádná prdel.
No ale nejvíc mě dostalo když jsem chtěl jet kousek busem a v jízdním řádu bylo že jezdí jen v parných týdnech.....ale kolik stupňů celsia musí bejt tam napsaný nebylo..... :D
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod graver » ned 09. srp, 2009 10:27

RUNAR píše:první co jsem jsem viděl byla kaluž krve na schodech

No jo, sotva přijedeš, už krev na schodech. To zas budou na hranicích kontroly :wink:
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Toman » ned 09. srp, 2009 10:36

TongPo píše: Tentokrát moc nechybělo a Ranař měl nový "image"...
Obrázek


hAHA Nigga home boy :lol:
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod RUNAR » ned 09. srp, 2009 10:47

graver píše:No jo, sotva přijedeš, už krev na schodech. To zas budou na hranicích kontroly :wink:


Celkem ve mě hrklo......bylo to v noci a nikde nikdo....... ale s báglem na zádech by byl můj úder ještě o několik kg tvrdší :D
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod RUNAR » úte 08. zář, 2009 9:03

No v jiným topiku už jsem tuhle příhodu nakousl a nedá mi to ji sem nenapsat v plným znění......měl jsem pár pozitivních ohlasů na svoje psaní příhod, takže komu se to nelíbí ať ...ehm ehm.........ať to nečte že jo....jak snadný.

Plážo

Jeden můj kámoš (budu mu říkat Plážo) je skejťák a je celkem takovej skvěle vytlemenej.....jednou jsme spolu jeli na tůry po Slovenských horách.
K odjezdu přišel v plážových pantoflích a na nohách měl úděsně velký puchýře a povídal:
Sem si kámo koupil za těžkou škváru sedmimílový ťapky a po dni co jsem v nich tak jako zkusmo chodil se mi udělali tyhle puchejřky, tak jsem si vzal plážovky a mám ještě přeskový outdoor pantofle. :D
No po nočním příjezdu na Malou Fatru jsme dorazili na starobylý hrad Strečno kde jsme chtěli spát ale bylo to hlídaný Slovenským vojskem a dvěma krvelačnými dobrmany.....ale už se nám nechtělo nikam daleko chodit....tak jsme sebou plácli kousek od těch dobrmanů co tam byli uvázaný na nějakých řetězech, celej zbytek noci jsem jedním okem pokukoval jestli se neutrhli a neběží nás sežrat.

Ráno jsme vyrazili na tůru po Malý Fatře....Plážo šel v plážovkách a outdoorovky měl přivázaný vzadu na báglu až mu splasknou puchýře.
První den se stala ta příhoda se zmijí jak mě málem kousla do nosu. když se vyhřívala na kameni kam jsme zrovna lezli....Plážo celkem v klídku zahlásil:
"No tak to je výtlem.....málem tě kousla rovnou do frňáku Tome"....byl jsem docela na infarkt a Plážo se pobaveně řechtal.

No na noc jsme spali v takovým velkým krmelci pro lesní zvěř....rychle jsem usnul a ráno Plážo vyprávěl že v noci slyšel jak kolem krmelce obcházelo nějaký veliký zvíře....no když jsme se chtěli vypravit na cestu tak Plážovi chyběla jedna ta outdoor přeskovka, takže jsme vyházeli celej seník a bota nikde....Snad ji odneslo to zvíře, poznamenal Plážo...ale našli jsme ji když jsme seno házeli naspátek lesním zvířátkům do krmelce.
No stejně po půlhodince chůze Plážo zahlásil že tu botu nemá protože se mu odvázala z báglu kde ji měl přivázanou.....takže to šel celý v plážovkách....pro něj nic nemožnýho.

Po přejezdu do Vysokých Tater, kde je takovej folklor že všichni lidi si děsně prohlížej jaký že máte boty....pohledy turistů na kolegovi plážovky byly dost legrační....pak jsme kecali se skupinkou horolezců a oni říkali Plážovi:
Nekecej.....nekecej že to sou tvoje jediný boty, my máme boty za 10 litrů a ty si tu ťapeš v plážovkách....to popírá úplně všechno co o horách víme.

No další rok jsme jeli zas do Tater a Plážo to šel celý v rozvázaných skejťáckých botech....když jsem šli exponovaný úseky kde jdete nad skalní stěnou bez jištění a když zakopnete nebo blbě šlápnete tak je z vás dole krvavej guláš....Plážo zahlásil:
Tome já si ty boty snad zavážu.....ale pak si je stejně nazavázal.

On je holt takovej týpek...jemu to projde...jinej by se tam rozmlátil na guláš.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod littleass » stř 09. zář, 2009 9:17

Ha ha ha... 8) 8O
littleass
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 268
Registrován: pát 03. dub, 2009 23:00

Příspěvekod Jan » stř 09. zář, 2009 14:19

Ježiš, to snad není pravda, po Tatrách v plážovkách... Tak to je borec! Ale popravdě řečeno, potkat ho tam, asi bych na něj také dosti divně koukal, sice nemám boty za deset tisíc, ale pořádné pohory jsou do hor prostě potřeba. To snad ani nebyl člověk. Jak vypadaly jeho nohy po těch tůrách?
Jan
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 60
Registrován: úte 15. bře, 2005 0:00

Příspěvekod RUNAR » stř 09. zář, 2009 15:10

Jan:
No.....jeho nohy vypadaly líp než po dni chůze v pohorách co ti nesednou. :D
Ale samozřejmě že na hory jedině kvalitní pohory....není dobrý zbytečně hazardovat, jak píšu...někomu to projde ale nikdo nezaručí že to projde zrovna vám, že jo.

Taky jsem šel jednou na Silvestra s kámošem horolezcem na Sněžku....on měl dost kvalitní vybavení....já měl tenkrát jen takový normál sportovní hadry, který nebyly odolný proti větru a mrazu no a došel jsem to celý.....byl to ale dost hazard....mlel jsem z posledního.
Klidně jsem tam mohl umřít....vichřice a mráz jsou dost nebezpečný.
Dneska nedám dopustit na kvalitní výbavu....hlavně boty a oblečení.

I v létě je nutný mít sebou dobrou výbavu.... jednou jsme narazili na totálně promrzlý turisty co vyšli ráno za sluníčka a pak přišel studenej severák, kroupy atd....mohli tam třeba i umřít, šli jen tak nalehko kraťasy a trička.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod Jan » stř 09. zář, 2009 15:33

RUNAR : Jo to máš pravdu, stačí si jednou zajet do Tater a člověku je jasné, že kvalitní výbava je základ... Léto nebo zima to je jedno. Nahoře je zima i v létě. :-) Člověk si říká, vždyť jsou to jen Tatry, myslím, že právě proto tam "zařve" tolik lidí. Fakt mně překvapilo, jak to například v Roháčích je o "hubu". Stačí blbej krok a člověk je o pár set metrů dole na fašírku...
Jan
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 60
Registrován: úte 15. bře, 2005 0:00

Příspěvekod RUNAR » čtv 10. zář, 2009 8:50

Jan:
Tak tak.....dobrou výbavu je nutný mít i na léto.....pokud se chodí vysoko a daleko, počasí se někdy mění dost rychle.
A jak píšeš je tam spousta míst kde se stačí špatně chytnout nebo šlápnout a už někdo akurát zamává v letu z kilometrový stěny....takovej base jumping bez padáku :) s dopadem do stavu krvavýho guláša, tohle je někdy víc riskantní než horolezectví kde jsou jištěný.
No ale furt dobrý oproti jízdě v autě....což je vždycky hazard ač to málo kdo ví.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Předchozí

Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků

cron