Jaké bojové umění pro mne?

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Příspěvekod hellas » stř 10. čer, 2009 20:16

luen píše:
ukropcany píše:A prečo myslíš, že mám bydlisko "Blava, nééééé"? :lol:


Slováci jsou jen na východě :lol: :lol: :lol: :wink:


Slovák je jen ten, kdo má belasé srdce 8) :D
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

 

Příspěvekod hellas » stř 10. čer, 2009 20:17

BTW zrovna dnes byl na ČT2 profil, tuším že manželky, sestry?? :oops: Tomáše Hrona z MT Brno.
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod ZanyK » stř 10. čer, 2009 20:42

farmer píše:
Podle mě je 2x týdně úplně v pohodě, když si k tomu něco přidáš doma. Lepší 2x týdně dlouhodobě, než nadšeně 5x a pak se na to člověk vykašle. Jak se pak ta rutina opakuje, je těžší nabrat motivaci a přijít na tréning. (mluvím za sebe, možná to má někdo jinak)


Ja si prave rikala, ze to nebudu prehanet, ze mi alespon pro zacatek staci 2x tydne a k tomu si budu proste jeste cvicit doma, na to jsem zvykla :). Rozhodne bych nerada, aby me to casem prestalo bavit.

hellas: koukala jsem na stranky, ktere mas uvedene a chtela jsem se zeptat, ty jses instruktor v zabinach?
ZanyK
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 23
Registrován: pon 08. čer, 2009 23:00

Příspěvekod hellas » stř 10. čer, 2009 21:01

ZanyK píše:hellas: koukala jsem na stranky, ktere mas uvedene a chtela jsem se zeptat, ty jses instruktor v zabinach?


Jj, to su já osobně 8)
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod marcelo » čtv 11. čer, 2009 9:01

hellas píše:
khooca píše:
ZanyK píše:Tve pozvani bohuzel prijmout nemuzu neb 260km kvuli tomu se mi jezdit nechce :D
Jo, tak to chápu. Ani nevim proč, ale vzpomněl jsem si na Mládka "Brno je zlatá loď, za děvčaty z Brna choď. Hm jsou pekné, hmm a mladá" :D


Jen si hezky zústaňte u vašich roštěnek, naši kocóři só jen pro betálný borce z Brna, žádný cajzly :twisted: :lol: :lol:


aaaaa bratia Moravaci spustili svoju hantyrku :twisted: ,to nic ze nerozumeju..nasej "vychodnarcine" tiez nerozumeju.. :lol: :lol: ..tha nič Zdendo,tha aš še raz ras stretneme na totim seminaru z Fedorom,šicko prebereme o totim foru,poohvariame šickych,dakus še pocahame na totej žemi i f klinču :wink: :lol: :lol: :twisted:
"If you want to learn how to fight, you must practice fighting against someone who is fighting back"
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1121
Registrován: úte 26. úno, 2008 0:00

Příspěvekod marcelo » čtv 11. čer, 2009 9:03

luen píše:
ukropcany píše:A prečo myslíš, že mám bydlisko "Blava, nééééé"? :lol:


Slováci jsou jen na východě :lol: :lol: :lol: :wink:


..no konecne na to niekto prisiel a pustil to na plne gule do eteru :twisted: :!: Luen rulez :lol: :lol:
"If you want to learn how to fight, you must practice fighting against someone who is fighting back"
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1121
Registrován: úte 26. úno, 2008 0:00

Příspěvekod ZanyK » čtv 11. čer, 2009 10:15

hellas píše:
ZanyK píše:hellas: koukala jsem na stranky, ktere mas uvedene a chtela jsem se zeptat, ty jses instruktor v zabinach?


Jj, to su já osobně 8)

Skoda, ze tam nedelate MT, alespon podle stranek jsem to tam nenasla, mela bych to nejbliz k vam.
ZanyK
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 23
Registrován: pon 08. čer, 2009 23:00

Příspěvekod luen » čtv 11. čer, 2009 10:17

marcelo píše:
luen píše:
ukropcany píše:A prečo myslíš, že mám bydlisko "Blava, nééééé"? :lol:


Slováci jsou jen na východě :lol: :lol: :lol: :wink:


..no konecne na to niekto prisiel a pustil to na plne gule do eteru :twisted: :!: Luen rulez :lol: :lol:


Ta to áno :lol:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod farmer » čtv 11. čer, 2009 10:17

marcelo píše:
hellas píše:
khooca píše:
ZanyK píše:Tve pozvani bohuzel prijmout nemuzu neb 260km kvuli tomu se mi jezdit nechce :D
Jo, tak to chápu. Ani nevim proč, ale vzpomněl jsem si na Mládka "Brno je zlatá loď, za děvčaty z Brna choď. Hm jsou pekné, hmm a mladá" :D


Jen si hezky zústaňte u vašich roštěnek, naši kocóři só jen pro betálný borce z Brna, žádný cajzly :twisted: :lol: :lol:


aaaaa bratia Moravaci spustili svoju hantyrku :twisted: ,to nic ze nerozumeju..nasej "vychodnarcine" tiez nerozumeju.. :lol: :lol: ..tha nič Zdendo,tha aš še raz ras stretneme na totim seminaru z Fedorom,šicko prebereme o totim foru,poohvariame šickych,dakus še pocahame na totej žemi i f klinču :wink: :lol: :lol: :twisted:


Ta raz abo dva razy možme, po treci raz by šem se zruceľ , to neslobodno. Ci hvarim - perši raz šem to skušal a išol som vyrucac pľuce na cintir. :wink:
farmer
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 132
Registrován: stř 26. zář, 2007 23:00

Příspěvekod luen » čtv 11. čer, 2009 10:28

ukropcany píše:
ZanyK píše:Skoda, ze tam nedelate MT, alespon podle stranek jsem to tam nenasla, mela bych to nejbliz k vam.
No veru, WT za to nestojí... :twisted:


:lol: chudák hellas, to si nezaslouží, on za WT nemůže :wink: , nebo jo? :lol:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod hellas » čtv 11. čer, 2009 11:49

ukropcany píše:Trénujem tie podpásovky... :lol:


Bez toho se radny trenink neobejde :lol:
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod hellas » čtv 11. čer, 2009 11:55

ZanyK píše:
hellas píše:
ZanyK píše:hellas: koukala jsem na stranky, ktere mas uvedene a chtela jsem se zeptat, ty jses instruktor v zabinach?


Jj, to su já osobně 8)

Skoda, ze tam nedelate MT, alespon podle stranek jsem to tam nenasla, mela bych to nejbliz k vam.


Vypada to stejne na stehovani, vyjde-li, bude toho na vyber vic :wink:

Btw jestli se Ti nechce do reckovic, tak jetsaamgym sidli ve stredu mesta, tam jedou cisty MT 8)
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod ZanyK » pát 12. čer, 2009 8:56

hellas píše:
ZanyK píše:
hellas píše:
ZanyK píše:hellas: koukala jsem na stranky, ktere mas uvedene a chtela jsem se zeptat, ty jses instruktor v zabinach?


Jj, to su já osobně 8)

Skoda, ze tam nedelate MT, alespon podle stranek jsem to tam nenasla, mela bych to nejbliz k vam.


Vypada to stejne na stehovani, vyjde-li, bude toho na vyber vic :wink:

Btw jestli se Ti nechce do reckovic, tak jetsaamgym sidli ve stredu mesta, tam jedou cisty MT 8)


Do Reckovic se mi asi moc nechce, zkusim to v KrPoli, to mam asi tak nejak nejlepsi, zacnu tam hned po praci :).
ZanyK
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 23
Registrován: pon 08. čer, 2009 23:00

Příspěvekod hellas » pát 12. čer, 2009 9:39

ZanyK píše:
hellas píše:
ZanyK píše:
hellas píše:
ZanyK píše:hellas: koukala jsem na stranky, ktere mas uvedene a chtela jsem se zeptat, ty jses instruktor v zabinach?


Jj, to su já osobně 8)

Skoda, ze tam nedelate MT, alespon podle stranek jsem to tam nenasla, mela bych to nejbliz k vam.


Vypada to stejne na stehovani, vyjde-li, bude toho na vyber vic :wink:

Btw jestli se Ti nechce do reckovic, tak jetsaamgym sidli ve stredu mesta, tam jedou cisty MT 8)


Do Reckovic se mi asi moc nechce, zkusim to v KrPoli, to mam asi tak nejak nejlepsi, zacnu tam hned po praci :).


No dobre, tak sem si spletl o 100m hranice mestkych casti :P
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod MC_Sheriff » úte 16. čer, 2009 21:38

Po dlouhém studiu českých klasiků jsem zjistil, že nejlepší a nejúčinnější forma sebeobrany je smířit se s bolestí a vyraženými zuby. jsem přesvědčen, že kdyby se člověk chtěl řídit čísly a spočítal by si, jak je nechání si rozbít držku výhodnější oproti každodenímu tvrdému brutálnímu extrémně náročnému tréninku ve kterém se krvácí, kolabuje a mnohdy umírá (já to nevymyslel, to tvrdí ti předemnou), tak by jistě došel k tomu, že je lepší se postavit zpříma na trávník, nasadit chránič zubů a myslet na strom v zahradě jednoho šaolina z gymu. Pokud člověk denně ovšem nepřenáší peníze v pytli či nechodí do nejrůznějších pajzlů. Činíš-li tak, kup si kvér a zmákneš i největšího borce :)
MC_Sheriff
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 58
Registrován: pon 15. čer, 2009 23:00

Příspěvekod Fisico » stř 17. čer, 2009 10:51

MC_Sheriff píše:Po dlouhém studiu českých klasiků jsem zjistil, že nejlepší a nejúčinnější forma sebeobrany je smířit se s bolestí a vyraženými zuby. jsem přesvědčen, že kdyby se člověk chtěl řídit čísly a spočítal by si, jak je nechání si rozbít držku výhodnější oproti každodenímu tvrdému brutálnímu extrémně náročnému tréninku ve kterém se krvácí, kolabuje a mnohdy umírá (já to nevymyslel, to tvrdí ti předemnou), tak by jistě došel k tomu, že je lepší se postavit zpříma na trávník, nasadit chránič zubů a myslet na strom v zahradě jednoho šaolina z gymu. Pokud člověk denně ovšem nepřenáší peníze v pytli či nechodí do nejrůznějších pajzlů. Činíš-li tak, kup si kvér a zmákneš i největšího borce :)


BU rozvíjí v člověku mimo schopnosti ubránit se i plno dalších věcí. Nechat se zmlátit nebo střílet je krajní případ, mnohem epší je se ubránit.
Fisico
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 20
Registrován: sob 09. kvě, 2009 23:00
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod ZanyK » stř 17. čer, 2009 11:59

hellas píše:
ZanyK píše:
hellas píše:
ZanyK píše:
hellas píše:
ZanyK píše:hellas: koukala jsem na stranky, ktere mas uvedene a chtela jsem se zeptat, ty jses instruktor v zabinach?


Jj, to su já osobně 8)

Skoda, ze tam nedelate MT, alespon podle stranek jsem to tam nenasla, mela bych to nejbliz k vam.


Vypada to stejne na stehovani, vyjde-li, bude toho na vyber vic :wink:

Btw jestli se Ti nechce do reckovic, tak jetsaamgym sidli ve stredu mesta, tam jedou cisty MT 8)


Do Reckovic se mi asi moc nechce, zkusim to v KrPoli, to mam asi tak nejak nejlepsi, zacnu tam hned po praci :).


No dobre, tak sem si spletl o 100m hranice mestkych casti :P


To nebyla narazka :), mela jsem za to, ze v Reckovicich je tez neco :D


2MC_Sheriff: ja si porad myslim, ze je lepsi se snazit ubranit nez si nechat vymlatit vsechny zuby.
Radsi nejaka prevence nez zadna, navic nevim jak ostatni, ale kdyz ja budu delat neco jako BU, budu mit dobry pocit sama ze sebe, pro me to bude i jako zabava a relax svym zpusobem :).
ZanyK
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 23
Registrován: pon 08. čer, 2009 23:00

Příspěvekod ArchEron » stř 17. čer, 2009 12:19

bit sa netreba, ale nenechat sa bit :idea:
ArchEron
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 230
Registrován: pát 10. dub, 2009 23:00

Příspěvekod ZanyK » pon 22. čer, 2009 9:53

Jeste me napadla takova vec, vcera jsem navstivila kramek, ve kterem se prodavaji potreby pro BU a tak jsem si rikala, ze si poridim bandaz a nejake rukavice, tady na foru jsem neco malo precetla, ale moc si nejsem jista, jak velkou bandaz a jak velke rukavice bych si mela poridit :idea: A staci vubec pro zacatek jen rukavice a bandaz?
ZanyK
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 23
Registrován: pon 08. čer, 2009 23:00

Příspěvekod farmer » pon 22. čer, 2009 11:00

ZanyK píše:Jeste me napadla takova vec, vcera jsem navstivila kramek, ve kterem se prodavaji potreby pro BU a tak jsem si rikala, ze si poridim bandaz a nejake rukavice, tady na foru jsem neco malo precetla, ale moc si nejsem jista, jak velkou bandaz a jak velke rukavice bych si mela poridit :idea: A staci vubec pro zacatek jen rukavice a bandaz?


Já bych ti fakt nejdřív doporučil zajít na jeden, dva tréningy a zjistit, jestli to budeš dávat. Pokud jo a chceš dělat muay thai, tak budeš potřebovat rukavice, jako ženská si myslím 10 - 12 oz - záleží, jak jsi stavěná, bandáže, chrániče holení - doporučuju nešetřit a nekupovat ty nejlevnější, chrániče na zuby, chrániče na kolena a suspenzor. To je podle mě základ. Jestli máš peníze, tak i thai trenky, ale není to nutnost, potom chránič na hrudník pro ženy, ale s tím nemám zkušenost :-)
farmer
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 132
Registrován: stř 26. zář, 2007 23:00

Předchozí

Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 24 návštevníků

cron