Tradicni BU vs BS

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Příspěvekod RUNAR » pon 13. pro, 2010 11:06

Toman píše:Tak je to samozřejmě demonstrace techniky, ale zdá se mi že takhle naházet takovýho součka by nebylo jednoduchý ani kdyby je stál jak píka.

takže mu dávám bludišťáka :wink:


Ahoj Tome,

jakpak to myslíš s tím bludišťákem?Že je to divadýlko? Když jsem na to koukal tak jsem si taky říkal že tam týpek lítá na metry daleko.
Takže máš za to že mu ten padající soupeř sám skáče hodně do dálky aby to vypadalo efektivně?

Mně zas přišlo že několikrát použil jeho vlastní váhu a setrvačnost, že typ se někam tlačil a on mu "jen pomohl".
Protože se na věci koukám dost kriticky tak jsem se zaměřil i na to abych odhalil jak se typ sám odráží ale nic takovýho tam vidět nejní.

Asi by to chtělo zažít na vlastní kožuch.Klidně je možný že je to opravdu divadýlko, typ je fakt těžkej a lítá dost daleko, ale kdo ví.......
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

 

Příspěvekod Toman » pon 13. pro, 2010 20:03

Ne myslím si že je to dobrý, akurát mi přijde trochu nepraktický někoho zahodit tak daleko, že než k němu dojdeš tak seš dehydratovanej a vyhládlej.

Znáš mne (free style, judo, greco-roman) wrestlingový hody a porazy s okamžitou kontrolou jsou pro mne "top notch", ale tohle video se mi moc líbí vypadá skutečně.
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Pec » pon 13. pro, 2010 22:33

Mne to přijde dost praktické... když si vyhlídneš vhodnou stěnu, tak nemusíš chodit ani moc daleko..
Pec
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 353
Registrován: čtv 10. pro, 2009 0:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Pec » pon 13. pro, 2010 22:34

- double -
Pec
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 353
Registrován: čtv 10. pro, 2009 0:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Toman » úte 14. pro, 2010 12:52

Jj máš pravdu to mne nenapadlo většinou se to přesně tak sejde, nebo ještě lépe když je poblíž propast a dně jsou kůly tesané do špičky :D
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Předchozí

Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků

cron