Koloběžka

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Příspěvekod nick1234 » čtv 07. dub, 2011 11:37

4 Dalt: ano v cechach a na svk to ide. Ale Napr. v Moskve, ráno po ceste na bicikli neprejdes a po chodniku uz vobec nie. a ak si spravny workoholik a ide ti o kazdu sekundu, je spojenie metro+kolobezka idealne. :lol: ale ako vravim, len vo vacsich mestach sa to oplati..
nick1234
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 206
Registrován: pon 15. lis, 2010 0:00

 

Příspěvekod luen » čtv 07. dub, 2011 16:35

4fakt, kolobrndu mas paradni. Uvazoval jsem o podobne jeste pred urazem kolene. Kamarad ma nejspise tuto:

http://shop.kolobka.cz/kolobezky-pro-do ... ?ItemIdx=7

Akorad mam pocit, ze ma kotoucove brzdy. A jezdi se na ni vyborne...

A ted uz se na to zase citim, takze jsem dik tomu zase oprasil napad, neco takoveho poridit.

4runar: nerozjizdej zadny traparny plz. Myslim, ze fakt zalozil celkem pohodove vlakno, ukajej se jinde (klido obouruc at to mas bilatelarne :twisted: ) Dikes
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod fakt » čtv 07. dub, 2011 17:38

luen píše:4fakt, kolobrndu mas paradni. Uvazoval jsem o podobne jeste pred urazem kolene. Kamarad ma nejspise tuto:

http://shop.kolobka.cz/kolobezky-pro-do ... ?ItemIdx=7

Akorad mam pocit, ze ma kotoucove brzdy. A jezdi se na ni vyborne...

A ted uz se na to zase citim, takze jsem dik tomu zase oprasil napad, neco takoveho poridit.



Kamarádův model bych ti doporučil. Osobně do něj půjdu příští rok a tuhle nechám dceři. Oba nejsme malý lidi a díky váze můžeme dosáhnout s velkejma kolama lepší jízdní výkony. Akorát zauvažuj o těch blatníkách a nástavcích na řídítka (sundat) - čím je stroj lehčí, tím líp jede a skáče. Co se týče kotoučů:
- na kolo jednoznačně
- na koloběžce se slickama k ničemu.
Jinak sportu zdar!
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Příspěvekod RUNAR » pát 08. dub, 2011 9:33

luen píše:4runar: nerozjizdej zadny traparny plz. Myslim, ze fakt zalozil celkem pohodove vlakno, ukajej se jinde (klido obouruc at to mas bilatelarne :twisted: ) Dikes


Hele Luene, já si budu psát co chci a kde chci, ty mě vůbec neokřikuj a radši drž tlamu co se týká mojí osoby, a běž radši rozdávat svoje přiblblý rozumy do 50ti různejch témat.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod luen » pát 08. dub, 2011 13:09

fakt píše:
luen píše:4fakt, kolobrndu mas paradni. Uvazoval jsem o podobne jeste pred urazem kolene. Kamarad ma nejspise tuto:

http://shop.kolobka.cz/kolobezky-pro-do ... ?ItemIdx=7

Akorad mam pocit, ze ma kotoucove brzdy. A jezdi se na ni vyborne...

A ted uz se na to zase citim, takze jsem dik tomu zase oprasil napad, neco takoveho poridit.



Kamarádův model bych ti doporučil. Osobně do něj půjdu příští rok a tuhle nechám dceři. Oba nejsme malý lidi a díky váze můžeme dosáhnout s velkejma kolama lepší jízdní výkony. Akorát zauvažuj o těch blatníkách a nástavcích na řídítka (sundat) - čím je stroj lehčí, tím líp jede a skáče. Co se týče kotoučů:
- na kolo jednoznačně
- na koloběžce se slickama k ničemu.
Jinak sportu zdar!


No je pravda, ze kotouce trpi na krouceni kola a vidlice ... tezsi vaha, pri vetsi rychlosti asi nic moc. nicmene ja byl prekvapenej, ze to bylo hodne na pohodu s ovladatelnosti. Cyklisti casto trpi na zada a tady tohle nehrozi, proto jsem pri me vejsce premejslel o kolobrnde.

RUNAR píše:
luen píše:4runar: nerozjizdej zadny traparny plz. Myslim, ze fakt zalozil celkem pohodove vlakno, ukajej se jinde (klido obouruc at to mas bilatelarne :twisted: ) Dikes


Hele Luene, já si budu psát co chci a kde chci, ty mě vůbec neokřikuj a radši drž tlamu co se týká mojí osoby, a běž radši rozdávat svoje přiblblý rozumy do 50ti různejch témat.


Hele runare pis komu chces, co chces, jak chces, kde chces ... ja ti jen napsal, ze to zbytecne vyhanis do osobnich traparen. Smir se s tim, ze vzdy budou lidi, kteri si mysli neco jineho nez ty. Konecne mohl jsi na seminar o posilovani prijit a vsichni ostatni tady nemuseli jeste dalsi rok cist tvoje cintaty, nez te to zase na chvilku prejde a najdes si neco jineho ... :lol: Nemam problem s tim, ze mas jinej nazor, jestli te to uklidni, tak si toho kazdej vsimnul. Pokud tedy muzu zaujate pozadat, neprenasej sve bolistky na dalsi vlakna.
Byl jsi to ty, kdo se tady na tohle tema s 1/2 serveru hadal. Nerikam, ze vzdy neopravnene, ale sam to delas, tak si priste to moralizovani strc do pr.ele, vime. Mimochodem myslim, ze posilovani patri do jineho vlakna. Chces-li neco jineho tem, kteri s tebou nesouhlasi SZ :wink:

4all:Sorry za OT (klido to tady promazte, toho vlakna by byla skoda).
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Jendis » stř 13. dub, 2011 10:00

jj,jezdím.....jen tak rekreačně.

Hlavně si pořádně vyberte,aby vás to uvezlo. Pokud máte 95 Kg,nekupujte do metráku,ale bytelnější.....páč potom stačí blbej hop a špice jsou v řiti.

Záda nebolej,pravidelně zatěžujete obě nohy (nejtěžší je se naučit se střídat nohy během fofrjízdy )..... a chce to dobré boty. Buď klasika běžecké....mně se osvědčily "fivefingers".
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod luen » stř 13. dub, 2011 15:49

Jendis píše:jj,jezdím.....jen tak rekreačně.

Hlavně si pořádně vyberte,aby vás to uvezlo. Pokud máte 95 Kg,nekupujte do metráku,ale bytelnější.....páč potom stačí blbej hop a špice jsou v řiti.

Záda nebolej,pravidelně zatěžujete obě nohy (nejtěžší je se naučit se střídat nohy během fofrjízdy )..... a chce to dobré boty. Buď klasika běžecké....mně se osvědčily "fivefingers".


No hele, cupr napad a kombinuje se oboji :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod fakt » stř 13. dub, 2011 17:56

Jendis píše:Záda nebolej,pravidelně zatěžujete obě nohy (nejtěžší je se naučit se střídat nohy během fofrjízdy )..... a chce to dobré boty. Buď klasika běžecké....mně se osvědčily "fivefingers".


Střídání je zrovna zajímavý téma. Já dělám 3 a 3. Paní co závodí dělá 10 a 10. Těch FF se docela na brndě bojím - jak to s nima brzdí a neokopáváš si palce?
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Příspěvekod Jendis » čtv 14. dub, 2011 5:45

fakt píše:
Jendis píše:Záda nebolej,pravidelně zatěžujete obě nohy (nejtěžší je se naučit se střídat nohy během fofrjízdy )..... a chce to dobré boty. Buď klasika běžecké....mně se osvědčily "fivefingers".


Střídání je zrovna zajímavý téma. Já dělám 3 a 3. Paní co závodí dělá 10 a 10. Těch FF se docela na brndě bojím - jak to s nima brzdí a neokopáváš si palce?


Já taky dělám 10 a 10.

Brzdí??? Já si nohama při brždění nepomáhám,brzdím jen brzdama. A ty palce....mno.....všichni se mi smějou,ale já se odrážím prvně patou(neptej se mne,jak je to možné,prostě to tak je).
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Kain » stř 22. čer, 2011 13:18

Tak se nám v práci objevily dvě kolobrndy a už chápu, co na nich vidíte :D Jen mám problém s ostrýma zatáčkama... ještě to nemám tak "ošahané"...
Lidé jsou pomíjiví, kung-fu je navždy.

Student Practical Hung Kyun - Pavla Macka sifu
Kain
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 95
Registrován: čtv 06. led, 2011 0:00

Příspěvekod Jendis » stř 22. čer, 2011 18:21

jojo,kolobrnda je droga. Štve mne,že teď nemůžu koloběhat. Ale jak se dám do kupy....... :wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Kain » čtv 23. čer, 2011 5:09

Já jen čekám, kdy se na ní zabiju, ty prostory zas tak velké nemáme a když přehlédnete zákeřný plech ve výšce kolena... Ale je to sranda :)
Lidé jsou pomíjiví, kung-fu je navždy.

Student Practical Hung Kyun - Pavla Macka sifu
Kain
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 95
Registrován: čtv 06. led, 2011 0:00

Příspěvekod Jendis » čtv 23. čer, 2011 7:47

Na to bacha.....!!!!

Jinak,až se dám do kupy, potrénuju a vyrazím se šéfem na Nova Author Cup......on je teda kolečkář, ale koloběžkáři už tam taky jezdí :wink:
Sice asi chcípnu, ale co už..... člověk se má hejbat a koloběhání mi neubližuje. A navíc mne to šíleně baví !!!!!!
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Zhan_Shi » čtv 23. čer, 2011 8:27

Hmm... Nova Author Cup říkáš... To bych si docela taky střihnul, hodně mě to láká. Obdobné trasy jsem už jel a do limitu bych se asi vešel. Je to výzva.
Zhan_Shi
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 27
Registrován: stř 26. pro, 2007 0:00
Bydliště: Kolin

Příspěvekod Jendis » čtv 23. čer, 2011 8:31

To mně nejde ani tak o limit, jako o "užití si" :) Já sportuju už jen pro radost.....ale nejdříve se musím dát do kupy.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Kain » čtv 23. čer, 2011 8:53

Bacha dávám, zatím jsem se všemu (občas sice těsně...) vyhnul :)

Na žádný takový závod bych asi nejel, nejezdím dlouhé trasy, ale krátké kolo-sprinty od kanclu po dílně :)
Lidé jsou pomíjiví, kung-fu je navždy.

Student Practical Hung Kyun - Pavla Macka sifu
Kain
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 95
Registrován: čtv 06. led, 2011 0:00

Příspěvekod Jendis » čtv 23. čer, 2011 9:27

To je prd :wink: Hele...vono udržovat si rychlostní průměr okolo 20-ti km/h na třeba 15-ti kilometrové trase......to už nejni taková prdel - kór s menšíma kolečkama :wink: :twisted:

A prej to skvěle formuje pozadí.....pro baby ideální :lol: :lol:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Kain » čtv 23. čer, 2011 10:00

Já vím, spíš jen tak blbnu :)
Oddělám se radši na tréningu, než na kolečkách.

To mrtvé tahy taky a nezabije to tolik času :wink: , ale to je do jiného vlákna.
Lidé jsou pomíjiví, kung-fu je navždy.

Student Practical Hung Kyun - Pavla Macka sifu
Kain
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 95
Registrován: čtv 06. led, 2011 0:00

Příspěvekod Jendis » čtv 23. čer, 2011 10:50

jasně,ale zase se nepodíváš do přírody a po kraji...jen hekáš v tělocvičně :lol: :lol:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Kain » čtv 23. čer, 2011 11:10

Když se chci podívat na něco pěkného, tak zajdu do tělocvičny o něco dřív :wink:

A ony ty krásy přírody po Praze moc nejsou... A když náhodou jo, tak je tam moc lidu....

Já si brndim v práci, ke štěstí mi to stačí :D
Lidé jsou pomíjiví, kung-fu je navždy.

Student Practical Hung Kyun - Pavla Macka sifu
Kain
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 95
Registrován: čtv 06. led, 2011 0:00

PředchozíDalší

Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků

cron