velmi mocne udery

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Příspěvekod nick1234 » pát 03. čer, 2011 9:07

cez leto ma tam mas :) a nezabi ma :lol:
Rukavice: 25 eur
Oblečenie: 20 eur
Katsudo: 40 eur
Dobrý pocit po tréningu: Na nezaplatenie.
nick1234
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 206
Registrován: pon 15. lis, 2010 0:00

 

Příspěvekod nick1234 » pát 03. čer, 2011 11:46

Pch! :lol: (budem to brat s humorom)
Rukavice: 25 eur
Oblečenie: 20 eur
Katsudo: 40 eur
Dobrý pocit po tréningu: Na nezaplatenie.
nick1234
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 206
Registrován: pon 15. lis, 2010 0:00

Příspěvekod majorjing » ned 05. čer, 2011 10:48

ja som nepytal na silu uderu, to nie az taka veda...
ja som chcel zistit kde sa daju zobrat ruky od ktorych sa kazdy blok odraza...a nie koli otuzenosti ale prieraznosti...
a ako napisal ukropcany tie udery po dopade naozaj nenarobia taku skodu len posobia zlovestne...
to nedajdem v kungfu tutoriale part.1.
a marcelo sa navazal do mojho majstra a skoly uplne bezpredmetne...myslim ze to malo od priatelskej rady daleko...
ale anyway dakujem za rady dozvedel som sa co som potreboval...
majorjing
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 95
Registrován: pát 18. bře, 2011 0:00
Bydliště: bahrain, manama, bitches...:)

Příspěvekod majorjing » ned 05. čer, 2011 10:49

drzim palce, nicku!
majorjing
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 95
Registrován: pát 18. bře, 2011 0:00
Bydliště: bahrain, manama, bitches...:)

Příspěvekod marcelo » ned 05. čer, 2011 20:40

majorjing píše:ja som nepytal na silu uderu, to nie az taka veda...


8O 8O ..ufff..celkom huste 8O ..pozeram ,ze mas v tom jasno..ludia z tvrdych stylov ako Box,Muaythai,Okinawa atd buduju tento skill dlhe roky a ty to vies poriesit raz-dva..keby si mal cestu na vychod SVK,kludne mi napis..rad ti zaplatim za sukromnu hodinu,aby si my ukazal ako na to,aby som instantne a navzdy poriesil "granaty" v rukach..bez nejakeho srania sa s tym..cim rychlejsie tym lepsie :wink:
"If you want to learn how to fight, you must practice fighting against someone who is fighting back"
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1121
Registrován: úte 26. úno, 2008 0:00

Příspěvekod Pec » ned 05. čer, 2011 21:41

majorjing píše:ja som nepytal na silu uderu, to nie az taka veda...
ja som chcel zistit kde sa daju zobrat ruky od ktorych sa kazdy blok odraza...a nie koli otuzenosti ale prieraznosti...
a ako napisal ukropcany tie udery po dopade naozaj nenarobia taku skodu len posobia zlovestne...

Mohl bych ti sice napsat, co se v systemě cvičí na ruce, ale lepší bude, když se zeptáš toho kolegy, kterého máš po ruce. Napsat často nestačí, lepší je ukázat. A když se ho budeš ptát, tak se ho zeptej i na to, jak se liší tréninková hodina systemy od tréninkové hodiny ve vaší škole kung-fu.
Pec
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 353
Registrován: čtv 10. pro, 2009 0:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod luen » ned 05. čer, 2011 22:22

marcelo píše:
majorjing píše:ja som nepytal na silu uderu, to nie az taka veda...


8O 8O ..ufff..celkom huste 8O ..pozeram ,ze mas v tom jasno..ludia z tvrdych stylov ako Box,Muaythai,Okinawa atd buduju tento skill dlhe roky a ty to vies poriesit raz-dva..keby si mal cestu na vychod SVK,kludne mi napis..rad ti zaplatim za sukromnu hodinu,aby si my ukazal ako na to,aby som instantne a navzdy poriesil "granaty" v rukach..bez nejakeho srania sa s tym..cim rychlejsie tym lepsie :wink:


Hoj chlape, radim dobre ... nejdrive otestuj a potom plat :wink: Nekdy neni za co utracet :twisted: Aby z velmi mocnych uderu nebylo neco jako velmi nemocne udery ...

Ale treba se pleteme a klucina se jen neumi vyjadrit, mozny je vsechno :idea:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod marcelo » pon 06. čer, 2011 6:58

luen píše:
marcelo píše:
majorjing píše:ja som nepytal na silu uderu, to nie az taka veda...


8O 8O ..ufff..celkom huste 8O ..pozeram ,ze mas v tom jasno..ludia z tvrdych stylov ako Box,Muaythai,Okinawa atd buduju tento skill dlhe roky a ty to vies poriesit raz-dva..keby si mal cestu na vychod SVK,kludne mi napis..rad ti zaplatim za sukromnu hodinu,aby si my ukazal ako na to,aby som instantne a navzdy poriesil "granaty" v rukach..bez nejakeho srania sa s tym..cim rychlejsie tym lepsie :wink:


Hoj chlape, radim dobre ... nejdrive otestuj a potom plat :wink: Nekdy neni za co utracet :twisted: Aby z velmi mocnych uderu nebylo neco jako velmi nemocne udery ...

Ale treba se pleteme a klucina se jen neumi vyjadrit, mozny je vsechno :idea:



..zaplatit aj za hodinu sracky nie pre mna problem..ale za tie prachy by bola pritomna kamera z mojej strany ,nejaka ta porovnavacka atd :wink: :twisted: ..je dost mozne,ze nakoniec by som ja dal chlapcovi sukromku ohladom sily uderov a poriadnych blokov a krytov a drilov na to :twisted:
"If you want to learn how to fight, you must practice fighting against someone who is fighting back"
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1121
Registrován: úte 26. úno, 2008 0:00

Předchozí

Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků

cron