...

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

...

Příspěvekod vicvixx » pon 01. srp, 2011 15:09

Sparring zminuju v souvislosti nacviku sebeobrannych technik, ten rozhovor ktery zminujete jsem necetl, takze nedokazi posoudit jak to tam bylo mysleno. Obecne se ale zadny kontaktni trenink at uz bojoveho sportu, umeni nebo self defence bez sparringu neobejde.

KM Combat treninky, alespon jak to chapu ja, budou zamereny hlavne na sebeobranu a zneskodneni utocnika, ktery jiz nejaky podobny system, nebo sport ovlada.

Reputaci KM v CR nevnimam nejak negativne, myslim, ze pripadne negativni vnimani KM muze vznikat prave z podobnych diskusi, jako je tahle, napriklad kdyz nekdo kdo se s KM, nebo jakymkoliv systemem setkal jen okrajove, ci na youtube prohlasuje, jak je nejlepsi a na vse ostatni plive. Myslim, ze jedinym spravnym principem diskuse je samotna diskuse bez urazek a s cistymi fakty. Aneb kazdy clovek si zaslouzi respekt.

Jsem praktikant KM a nejen ze me KM trenink zlepsuje kondici, ale pomaha mi i v reseni konfliktnich situaci, uci me sebeovladani, zhodnoceni situace a vyberu optimalni taktiky k reseni konfliktu, at uz verbalne ci silou.
vicvixx
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 13
Registrován: ned 31. črc, 2011 23:00

 

Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron