Trénink

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Trénink

Příspěvekod Luban » pon 11. čer, 2012 19:44

Zdarec borci, chtěl bych se zeptat na pár věcí. Začal sem minulej rok na "žádost" mího kamaráda , kterej měl možnost se v juniorech dostat na republiku, ted už mu je 18 teda, ale vlastně mě dokopal abych sněm sparoval....a následně abych začal boxovat, že bych mohl bejt dobrej.
Minulý prázniny sem strávil celý v tělocvičně a byl sem do toho zapálenej jak prase, ovšem sem si potom zlomil ruku kdy sem spadl a až ted mám možnost začít trénovat.
Je tu někdo, kdo by mi mohl tak ze začátku poradit jak s technikou direktů,háků,zvedáků a i nohy základní kopy. Kamoš mi říká, že mám dobrou techniku, ale já se chcu přesvědčit, protože mi přijde, že ty údery co předvádím jsou pomalí, hlavně mi přijde, že dělám špatně direkty.
Chci vlastně po vás nějakou radu jak tvrdě trénovat fyzičku techniku.
Chci se aspon něco trochu naučit než půjdu do nějakýho klubu, protože sem v jednom byl a vubec mě tam nebrali jako začátečníka a moc mě neučili ty základní údery, ale už sem pokrarčoval vlastně těma pokročilejšíma a trénoval vlastně komba s push kickem, stop kickem atd.
Jde mi o to, že když něco dělám tak pořádně a nechci se to naučit blbě.
Kdybyste znali nějaký pěkný videa na tyto techniky a nějaký návody na správnej trénink, tak by se to hodilo. Vlatně, když sem se díval na všechny jak ty úderý dávaj, tak každej má jinej styl.

Pro informaci : švihadlo má, pytel,činky a takový ty základní věci

Su tak 190cm vysokej, 85 kilo


kdyby ste nevěděli přesně co po vás chci, tak to nějak upřesním ještě ( pokusím se)

PS: metu to všechno dohromady, už nevim ani pomalu co sem napsal, tak se nezlobte že to bude všecko do sebe a něco třeba aji 2x :D
Luban
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: ned 10. čer, 2012 23:00

 

Příspěvekod wanderlei2 » pon 11. čer, 2012 20:17

Čus, asi mě stejně neposlechneš, ale podle mě bys měl jít cvičit k trenérovi hned. Pokud jsem to správně pochopil, máš na výběr z více gymů. Tak si je vyzkoušej a cvič tam, kde ti to nejvíc vyhovuje. V tohle dálkový studium formou videií nevěřím já a myslím, že ani mnozí ostatní a je to celkem logický.
Jinak každý trenér, u kterého jsem cvičil, hodiny vedl jinak. Ale tam, kde jsem skončil začátečníkům techniku taky neukazuje, možná tak celkově necelou hodinu. No a za rok bouchaj už dost slušně.
wanderlei2
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 73
Registrován: stř 25. dub, 2012 23:00

Příspěvekod Luban » pon 11. čer, 2012 20:34

Mno je tady dost gymů, ale v žádným nejsou žáčátečníci. Podle kamoše, kterej dělá bojový sporty už asi 7 let mám dobrou techniku, všechno docela v klidu, na to že sem boxoval jenom 3 měsíce. Prošel sem 3 gymy a nikde nechtěli učit začátečníky.... takže nevím. Spíě by mi pomohlo aspon nějaký tréninky na fízu co mužu dělat doma, venku atd. Jediný co dělám tak je, že vyběhávám schody, běhám 10-15km tratě s klikama, jezdim na kole, plavu. ale to asi nebude všechno....

Kdyby si mě ujal někdo kdo to tak nějak ovládá, tak by to byla bomba, jenže tady na to každej trenér sere a ten trenér kterej něco naučí, tak to zrušil a šel trénovat na policajty, kde neberou začátečníky , že na to nemaj čas, takže nemám jinak na výběr než si boxovat sám zatím.
Luban
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: ned 10. čer, 2012 23:00

Příspěvekod hellas » pon 11. čer, 2012 20:43

Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod YueFei » pon 11. čer, 2012 21:15

8O
YueFei
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 11. lis, 2010 0:00


Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků