Hladík Roman a jeho diskuze

kung-fu, wu-šu, tchaj-ťi, JKD...

Moderátor: pm

Příspěvekod jeikob » pon 02. črc, 2007 11:14

co já vím tak nějakou mistryní je i ta Zora Jandová či co.jinak v dnešní době i nternetu ,když se budu chtít učit kung fu u seriozního učitele s rodovou linií a nejsem si jistej.tak si najdu nejaké info a optám se na toho mistra v jiných školách podobného stylu či co přímo třeba učitele co on uvadí. Když jsem kouknul na stránky P.Macka či I.Rzounka tak tam mají spousty zřetelných fotografií se svým sifu ba co víc videa ze cvičení,seminářu a návštev číny.podrobně napsáno vše a žadné tajnosti.
A hlavně se tam nikde nechlubí poháry a medailemi.Tak že vím že to jsou seriozní školy. :idea:
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

 

Příspěvekod LiPai » úte 03. črc, 2007 21:58

To Jeikob:
:?: :?: :?: :?: :roll:
LiPai
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 43
Registrován: ned 23. dub, 2006 23:00

Příspěvekod JiKiu » stř 04. črc, 2007 18:18

jiste, medaile z nakych tehto soutezi nic moc neznamenaji protoze:
1. hodnotit sestavu je dost obtizne a udelat to objektivne je nemozne
2. sebeobrana bojovym umenim nema s soutezema nic spolecnyho
3. dobry ucitel je i skromny a nechlubi se tucty poharu (koupenych na stanku :D :lol: )
Hladik je businessman, ale ne bojovnik nebo nedej boze ucitek kung-fu!
Co se tam za 1(!) rok naucit....v kvalitnich skolach se uci postupne nova vec az po zvladnuti te stare, v tradicnich skolach se prvnich nekolik let ztravilo zaklady, ale pan :D Hladik to dokaze naucit za3 mesice (dyby to sam umel :D )
Taky sem slysel ze z rodiny Lam uz za nim nejezdi nikdo, Lam Chun-fai uz pry nemini s nim ztracet cas
JiKiu
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 18
Registrován: ned 06. kvě, 2007 23:00
Bydliště: Brrrnoooo

Příspěvekod jkz » čtv 05. črc, 2007 19:39

Zdravím.Nemám rád kdo co a proč, nicméně řeknu svůj názor i když se kungfu nevěnuju.Kamarád cvičí u pana sifu P.Adámka a toho jsem viděl na exibici v Brně kde dojel i Lam:CH.Fai a udělal na mě ohromný dojem, je z něj (aspon pro mne-prosím nesmějte se :P ) cítít nějaká vnitřní síla a vyrovnanost.Když jsem narazil na netu o Hladíkovi, vydává tunu knížek a moře věcí ptal jsem se na něho čistě ze zvědavosti a prý že není mos košer 8O bere to jako bussines což si myslím neměl aspon né z tradičním kungfu(neznám to nevím jak to z kf je..) které je rodinné a neměl by předkládat brak pod jmenovkou školy Hung-gar-dělá ostudu!!!I když něco asi umí to neříkám,ani nepomlouvám je to můj názor,ale spíš takto:P.Adámek na mne udělal dojem velice seriozního mistra :) ..to je lepší než ukazovat na nedostatky. :lol:
jkz
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 24
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

Příspěvekod xiuwei » pát 06. črc, 2007 9:12

JEIKOB NAPSAL :A hlavně se tam nikde nechlubí poháry a medailemi.Tak že vím že to jsou seriozní školy.


Myslíš ,že škola bojových sportů ,která prezentuje své výsledky formou medailí či pohárů za vítězství nemůže být ,,dobrá,, škola či klub ? Z tvého vyjádření totiž vyplývá,že jen škola,která se neprezentuje medailemi je ta ,,pravá dobrá,, škola. To jseš trochu vedle, ale je možné , že jsi to myslel jinak , než je to psané :wink:
-------------------------------------------------------------------------------------
Slušnost není slabost. Být slušný za všech okolností,to chce sílu.
xiuwei
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 521
Registrován: úte 06. čer, 2006 23:00
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod jeikob » pát 06. črc, 2007 13:24

xiuwei píše:
JEIKOB NAPSAL :A hlavně se tam nikde nechlubí poháry a medailemi.Tak že vím že to jsou seriozní školy.


Myslíš ,že škola bojových sportů ,která prezentuje své výsledky formou medailí či pohárů za vítězství nemůže být ,,dobrá,, škola či klub ? Z tvého vyjádření totiž vyplývá,že jen škola,která se neprezentuje medailemi je ta ,,pravá dobrá,, škola. To jseš trochu vedle, ale je možné , že jsi to myslel jinak , než je to psané :wink:
-------------------------------------------------------------------------------------
Slušnost není slabost. Být slušný za všech okolností,to chce sílu.


Právě asi špatně postavená věta.Pokud se škola či klub prezentuje pouze poháry a medailema,tak mi nepřijde seriozní.zajímá mně co se cvičí a jak.historie a rodokmen pokud je to BU a pokud BS tak trenery.dostatečný fotomateriál z treningu,seminářu,a soustředení.a pokud odkazuje na mistry z číny a japonska tak spojení na jejich školy a dostatečný fotomaterial také není od věci.jinak medaile a poháry ano ale jako bonus,a u bojových sportu samozřejmně
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod madmax » pát 06. črc, 2007 13:44

Hladikovy stranky jsou pro me na prvni pohled neverohodne. Texty, ktere vypadaji jako by slo o preklady z ciziho jazyka, mnohdy dosti jazykove neumele (nevi ani ze se nepise Č.S.F.R. ale ČSFR, Ulanbator misto Ulanbatar...) . Kazdy z jeho ucitelu je velmistr, vsechno je dokonale, uzasne, dokonce vlastni jakysi "mistrovsky certifikat". Spousta pridavnych jmen, ale informacni hodnota jaksi unika. Minimum fotek ze cviceni.
Ze prezentuje medaile bych mu nebral, ale chtelo by to k tomu alespon napsat, kolikate to bylo misto a v jake kategorii (cena utechy?).
madmax
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 203
Registrován: pon 04. zář, 2006 23:00

Příspěvekod xiuwei » pát 06. črc, 2007 15:18

JEIKOB NAPSAL :Pokud se škola či klub prezentuje pouze poháry a medailema,tak mi nepřijde seriozní.zajímá mně co se cvičí a jak.historie a rodokmen pokud je to BU a pokud BS tak trenery.dostatečný fotomateriál z treningu,seminářu,a soustředení.a pokud odkazuje na mistry z číny a japonska tak spojení na jejich školy a dostatečný fotomaterial také není od věci.jinak medaile a poháry ano ale jako bonus,a u bojových sportu samozřejmně.


Teď s tebou plně souhlasím. U bojových umění pohár či medaile není vše - jako příklad již na tomto serveru propíraný klub sport Moravia ,,wing chun,, L.Kotlára z Havířova (+Ostrava). Klub bez rodové linie ,údajně samouk,atd... , ale na sportovním kolbišti v light kontaktu,aj. dosahují velmi dobré výsledky. Trenér je bývalý mistr ČSSR v Karate.
-------------------------------------------------------------------------------------
Slušnost není slabost. Být slušný za všech okolností, to chce sílu.
xiuwei
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 521
Registrován: úte 06. čer, 2006 23:00
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Sanshi9 » pát 06. črc, 2007 21:48

Obrázek[/img]
Naposledy upravil Sanshi9 dne sob 07. črc, 2007 13:18, celkově upraveno 1
Sanshi9
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 28
Registrován: pát 14. črc, 2006 23:00

Příspěvekod Sanshi9 » pát 06. črc, 2007 21:48

[/img]http://www.flickr.com/photos/9784817@N02/745746585/[img]
Naposledy upravil Sanshi9 dne sob 07. črc, 2007 10:07, celkově upraveno 4
Sanshi9
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 28
Registrován: pát 14. črc, 2006 23:00

p

Příspěvekod Sanshi9 » pát 06. črc, 2007 21:48

Obrázek
Naposledy upravil Sanshi9 dne sob 07. črc, 2007 13:54, celkově upraveno 1
Sanshi9
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 28
Registrován: pát 14. črc, 2006 23:00

Příspěvekod Sanshi9 » pát 06. črc, 2007 21:48

no niekedy Obrázek
Sanshi9
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 28
Registrován: pát 14. črc, 2006 23:00

Příspěvekod mirsv » pát 26. říj, 2007 23:27

co jsem já slyšel,tak to prej je dobrej sifu.myslím,že když se to kung-fu učil v Mongolsku(kde určitě vědí,co učí),tak nemůže být zas tak špatnej.
mirsv
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 173
Registrován: čtv 25. říj, 2007 23:00
Bydliště: ©umperk

Příspěvekod pavela » sob 27. říj, 2007 7:56

Věhlasný SI-Fu ještě někoho zajímá?
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1707
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Peking-Praha

Příspěvekod Diffidens » ned 03. úno, 2008 23:59

pavela píše:Věhlasný SI-Fu ještě někoho zajímá?


Jelikož zemřel, tak už asi moc ne...
Diffidens
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod madmax » pon 04. úno, 2008 12:26

Diffidens píše:
pavela píše:Věhlasný SI-Fu ještě někoho zajímá?


Jelikož zemřel, tak už asi moc ne...


O RH jsme mohli rikat cokoliv, ale smrt mu urcite nikdo nepral. Krome toho, mnoho lidi mu muze byt vdecno za to, ze je privedl k bojovym umenim...
madmax
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 203
Registrován: pon 04. zář, 2006 23:00

Příspěvekod Ji31 » pon 04. úno, 2008 12:27

madmax píše:
Diffidens píše:
pavela píše:Věhlasný SI-Fu ještě někoho zajímá?


Jelikož zemřel, tak už asi moc ne...


O RH jsme mohli rikat cokoliv, ale smrt mu urcite nikdo nepral. Krome toho, mnoho lidi mu muze byt vdecno za to, ze je privedl k bojovym umenim...


A on zemřel? Kdy? Jak?
;-)
Ji31
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 97
Registrován: ned 11. pro, 2005 0:00

Příspěvekod scout » pon 04. úno, 2008 12:54

madmax píše:
Diffidens píše:
pavela píše:Věhlasný SI-Fu ještě někoho zajímá?


Jelikož zemřel, tak už asi moc ne...


O RH jsme mohli rikat cokoliv, ale smrt mu urcite nikdo nepral. Krome toho, mnoho lidi mu muze byt vdecno za to, ze je privedl k bojovym umenim...
..... :roll: ...jestli je pravda ze to ma starous za sebou tak jeho osobu navrhuju uzavrit jednou provzdy.....uz jsme ho tady proprali vic nez dost.......nemusime se chovat jako supi....... :wink: :wink: ...co kluci ?? zdarec......
scout
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 464
Registrován: pát 17. srp, 2007 23:00

Příspěvekod madmax » pon 04. úno, 2008 13:57

scout píše:...tak jeho osobu navrhuju uzavrit jednou provzdy...


Souhlas.
madmax
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 203
Registrován: pon 04. zář, 2006 23:00

Příspěvekod Ynseminator » pon 04. úno, 2008 14:05

Presne jak rika Scout a Madmax.

BTW nevite nekdo co se mu stalo?
Ynseminator
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 149
Registrován: pon 17. zář, 2007 23:00
Bydliště: Dimenze X

PředchozíDalší

Zpět na čínská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron