AVSE

kung-fu, wu-šu, tchaj-ťi, JKD...

Moderátor: pm

Příspěvekod Anonymní » ned 21. zář, 2003 20:30

Jééé, děkuji za radu, Marku4, už jsem se bál, že si ani nevrznu. :lol: :lol: :lol: Je vidět, že jsi v obrazu a já si rád nechám poradit od někoho zkušeného. Kde že ses to léčil ty? Máš nějaké své oblíbené sanatorium? Předem děkuji za odpověď.
A jedna, asi trochu negativní informace - vím, že Tě zklamu a moc se ti omlouvám, je mi to vážně strašně líto, už kvůli Tobě, ale Martin je stále můj žák. :cry: :cry: :cry:
P.S.: Jestli si to přeješ, tak ho vyrazím. :D
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

 

Příspěvekod mark4 » čtv 02. říj, 2003 21:40

Ty si fakt MOC, učitel jak má bejt :)
mark4
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 33
Registrován: ned 22. čer, 2003 23:00

Příspěvekod Anonymní » stř 11. úno, 2004 14:35

takhle se projevuji bratri slovaci .
http://www.sme.sk/koment.asp?cl=1246166
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » stř 11. úno, 2004 20:28

pripajam ANO ZA si DEBIL :)


:P :P :P :D :D :D
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » stř 11. úno, 2004 20:28

pripajam ANO ZA si DEBIL :)


:P :P :P :D :D :D
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » stř 11. úno, 2004 20:36

V metóde lepiacich sa rúk si bojovník nacvičí reflexy určené pre taktilný (pocitový) spôsob boja.


uff to by som si pozrel keby to skusil na "b" -ckoveho thaiboxera bolo by, ala lepiace sa ruky od krvicky co mu pocitovo tecie z nosa po jeho reflexnom sposobe boja :))) 8) vivat wingcuch a podobne slovenskoceske paskvily ...

Serte uz na to a zacnite normalne trenovat bojove plnokontaktne umenia - a taketo nechajte babam :wink: :lol:
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » stř 11. úno, 2004 21:06

Teď jste se předvedli... Chudáčkové...
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » čtv 12. úno, 2004 9:37

ukropcany píše:jo, velký bratře... :oops: ...sme chudacikovia...

...si obycajny anonymny debil... :!: :!: :!:


:-))) ale jo, pokračujte, ať každej sám posoudí :-)))
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » čtv 12. úno, 2004 10:36

daniel kurka - onanista ... malej tlustej nakazenej- ja te znam - ty ses fakt debil :evil:
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

proc

Příspěvekod chenly » čtv 12. úno, 2004 12:12

koukala jsem,jak pekne se bavite,no tak nevim,chtela jsem radu,kde zacit cvicit,abych nasla dobreho ucitele tchai-ti v Praze a ted se zacinam bat..... :roll:
clovek ,ktery nevi az tak o co jde,tak je zdesen....myslela jsem,ze sice jde o to,kdo ma jake vysledky,to ano...ale ma to byt prece k necemu a ne k tomu,aby se tu lide dohadovali,kdo je lepsi...pochybuji,ze vas Vas si-fu uci tomuhle....snazi se Vas k necemu vest a ne se dohadovat...
Nechci nikoho urazit,ale prijde mi to detinske
chenly
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 12. úno, 2004 0:00

Příspěvekod Anonymní » čtv 12. úno, 2004 13:26

chenly: uz jsem ti na tema tchaj-ti v Praze zalozil diskuzi a hned tam pridal svoji trosku do mlyna
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » pát 13. úno, 2004 10:17

Tak jsem po dlouhé době zase na netu a na našich stránkách... Nemůžu říct, že mě série posledních příspěvků překvapila, ale nemohli byste si nadávat na nějakých vlastních? Člověk věci neznalý by si takhle mohl myslet, že s tím máme jako organizace něco společného, a o to snad ani nestojíme. Děkuju za pochopení.
P.S. Až si budeme chtít, nebo aspoň já, udělat ostudu, zvládnu to sám.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » pát 13. úno, 2004 15:29

Černj rytíř píše:Tak jsem po dlouhé době zase na netu a na našich stránkách... Nemůžu říct, že mě série posledních příspěvků překvapila, ale nemohli byste si nadávat na nějakých vlastních? Člověk věci neznalý by si takhle mohl myslet, že s tím máme jako organizace něco společného, a o to snad ani nestojíme. Děkuju za pochopení.
P.S. Až si budeme chtít, nebo aspoň já, udělat ostudu, zvládnu to sám.


poslys, kdyz ctu par tvych prispevku vyse, tak si myslim, ze dostatecnou OSTUDU tvoji organizaci jsi uz udelal.
A prosim te, na jakych "vasich" strankach ze to jsi ???
kalimero
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » pát 13. úno, 2004 22:30

Já bych to viděl pozitivně: umíš číst. A to v sobě skrývá velkou naději.
P.S.: S chápáním je to už slabší, ale to vyrovnají ty davy těch, kteří tu rozumí úplně všemu.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » sob 14. úno, 2004 20:07

Černej rytíř píše:Já bych to viděl pozitivně: umíš číst. A to v sobě skrývá velkou naději.
P.S.: S chápáním je to už slabší, ale to vyrovnají ty davy těch, kteří tu rozumí úplně všemu.


no... jindy bych napsal, ze je prima ze to beres s humorem. Ted jsem spis na rozpacich. Myslim, ze chapu proc maji lide nazor na AVSE takovy jaky ho maji - jestli je reprezentuji takovi jako ty... Chudak Yahoma...
kalimero
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Re: AVSE

Příspěvekod Anonymní » pát 20. úno, 2004 11:29

Yahoma píše:Ač nerad, trochu se tu vyjádřím: SiFu Ladislav Hodač začal Ving Tsun studovat v německu před 20 lety, v roce 1983 (je te tedy SiHing O.Koniga :lol: ). Snad nevěříš tomu, že se za 20 let naučil látku jen do 1.technického stupně? Existují totiž i učitelé, kteří mají zájem žáka něco naučit. A potom nemusí vždy záležet jen na tom, jaký má stupeň. A měl jsem u L.Hodače výuky, kdy občas vysvětloval něco z principů Ving Tsun, které jsou výš než Biu Tze, panák atd. A rozhodně to nebyly nesmysly. Naopak. Spíš bych se zeptal, kdo z EWTO věří, že se dostane ke kompletní látce panáka nebo ke zbraním? Nemluvím o předcvičeních a formě. :?


no len tak na okraj O.Konig sa uci WT uz 25.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

parada

Příspěvekod Anonymní » pát 20. úno, 2004 11:47

som rad ze ste tu vsetci so mnou taky ako ja co vobec necvicia len surfuju po forach a obtieraju si papule o vsetky bojove systemi som rad ze nie som sam
mam vas rad
piste piste piste
dakujem
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Budoshow Svitavy 2004

Příspěvekod Anonymní » ned 29. úno, 2004 21:20

Prez veskere kritiky byla exhibice AVSE ve Svitavach vazne akcni a celkem uveritelna. Byl to zajimavy pohled. Diky
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » pon 01. bře, 2004 12:14

Prez veskere kritiky byla exhibice AVSE ve Bratislave vazne naprd a celkem neuveritelna. Byl to zajimavy pohled, ale tot asi vse. :lol:
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » čtv 04. bře, 2004 14:57

Milé Kalimero.
Několik dní jsem přemýšlel (a to opravdu nedělám ani často ani rád), jestli na tohle mám vůbec odpovídat, zvlášť, když je mi předem jasné, jaký to bude mít výsledek, ale budiž.
Nevím, jak jsi přišel na to, že musím být stále v klidu, veselý, nad věcí, a jen se koukat, jak se kdejaký trouba o mně otírá. rotože to Ty chceš? Protože to někomu vyhovuje, kritizovat, rejpat, léčit si mindráky, a vědět, že mi to nikdo nevrátí? Určitě by bylo lepší hodit všechny podobné typy za hlavu, ale už mě unavuje koukat se, jak ti, kteří vůbec nic nechápou (a Tvá poznámka o mnou působené ostudě je nepřehlédnutelná), do všeho nejvíc kafraj. Čí je to problém, že nechápeš nadsázku a dokonce ani tak zjevnou absurditu, že je naše úroveň strašná a že to vím, protože to sám učím?
Pokud jde o chudáka Yahomu, nevím, jestli je chudák, na to se ho zeptej sám, momentálně rozhoduješ o něm bez něj, ale ani na okamžik nepochybuju, že mám kupu chyb, za což se hned, jen co tohle dopíšu, půjdu zbičovat. Třeba bys mohl dělat instruktora místo mě, co říkáš, zdá se, že Ty jsi zcela bezchybný.?
Co mě ale zaujalo nejvíc, byla poznámka, že se ani nedivíš, proč mají lidé názor na AVSE takový, jaký ho mají, když ji reprezentují takoví jako já. Tak za prvé, jací lidé? Myslíš tím tu bandu kverulantů, která ví všechno nejlíp a statečně od klávesnice hází hnůj na všechny strany? Jaké jsou asi jejich motivy? Láska k pravdě? Snaha pomoc ostatním? Co tito jedinci sami dokázali? A z názoru takových si mám-e něco dělat?
Za druhé moje osoba. Zcela bez ironie - nic moc extra. Proč ale mám žáky, kteří ode mně nechtějí odejít ani po letech? Není to záhada? Vidíš, přece jen máme něco společného. Oba se divíme tomu samému.
P.S.: Nabídka na to, že se můžeš předvést, že jsi lepší, platí.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

PředchozíDalší

Zpět na čínská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků