Hladík Roman a jeho diskuze

kung-fu, wu-šu, tchaj-ťi, JKD...

Moderátor: pm

Příspěvekod player » pát 08. úno, 2008 22:16

Jako se vsi uctou, sem v zivote neslysel ani necetl o nekom, kdo by zemrel na zaskocene jidlo.To mu musel zaskocit snad cely steak, ne?
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

 

Příspěvekod spider » pát 08. úno, 2008 22:26

Uff, tak to je nehezká smrt, a zároveň také krutá ironie u velkého či mastera...
spider
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 76
Registrován: čtv 18. říj, 2007 23:00

Příspěvekod Genesis » pát 08. úno, 2008 22:56

player píše:Jako se vsi uctou, sem v zivote neslysel ani necetl o nekom, kdo by zemrel na zaskocene jidlo.To mu musel zaskocit snad cely steak, ne?


Fakt ne? Nam ucitelka vykladala několikrát o nějakym železničáři, co se udusil buřtem, že mu vjel do nějaký jiný trubice, ptže si ho nacpal skoro celej do pusy. A řikám si fakt blbá smrt, udusit se jídlem :evil:
Genesis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. led, 2007 0:00
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod player » pát 08. úno, 2008 23:04

Tak ja nerikam ze je to nemozne, ja jen nesouhlasim s tim tvrzenim, ze se to muze stat kazdemu, ja jidlo pred polknutim kousu a kdyz mi nahodou kus zaskoci, tak se maximalne zakuckam, jeste se mi nestalo, abych se zacal dusit, prave snad diky tomu, ze jidlo nez pozru predtim rozkousu, mno.
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod graver » sob 09. úno, 2008 8:42

player píše:diky tomu, ze jidlo nez pozru predtim rozkousu

Ze stejných důvodů skončil v kómatu např. Kája Saudek a spousta dalších. Je to mnohem jednodušší a častější, než si myslíš. Důmyslná svalová soustava kolem hltanu občas (úlek, chybná synchronizace s dýcháním např. při mluvení či smíchu při jídle...) nezafunguje a sousto se místo do jícnu dostane do průdušnice. A pak, jak jistě pochopíš, je docela problém, i když se ti tam dostane dokonale rozžvýkané sousto.
A Heimlichův manévr taky není nic moc :cry:
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod spider » sob 09. úno, 2008 8:54

... ale zase je fakt, že u staršího zkušeného křečka by to člověk nečekal.
Jinak ještě existuje tzv. "suché utonutí" - to když se člověk z plna hrdla napije rovnou do plic...
spider
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 76
Registrován: čtv 18. říj, 2007 23:00

Příspěvekod Angus » sob 09. úno, 2008 12:00

player píše:Jako se vsi uctou, sem v zivote neslysel ani necetl o nekom, kdo by zemrel na zaskocene jidlo.To mu musel zaskocit snad cely steak, ne?

Budeš se divit, ale ročně na to zemře docela dost lidí. :(
Před mnoha léty tak zemřel nějaký vzdálený příbuzný, takže jsem to od té doby trochu sledoval.
Angus
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: pon 23. čer, 2003 23:00

Příspěvekod ghekon » sob 09. úno, 2008 12:29

Tak toto je vazne paradox, letity kungfista zemre na zaskocene jidlo :? Si rikam kolikrat jsem byl blizko smrti, kdyz mi zaskocilo...
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod scout » sob 09. úno, 2008 12:42

ukropcany píše:
player píše:...abych se zacal dusit, prave snad diky tomu, ze jidlo nez pozru predtim rozkousu, mno.
Nemachruj, dobre? :wink:
...ja uz jenom piju...takze problemy s rozzvikanim muzu ozelet.... :lol: :lol: :lol: ..vyhody tekute stravy... :wink:
scout
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 464
Registrován: pát 17. srp, 2007 23:00

Příspěvekod scout » sob 09. úno, 2008 12:43

spider píše:... ale zase je fakt, že u staršího zkušeného křečka by to člověk nečekal.
Jinak ještě existuje tzv. "suché utonutí" - to když se člověk z plna hrdla napije rovnou do plic...
...jezis marjaaaa !!! spider nedes mne !!!... :lol: :lol: :lol:
scout
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 464
Registrován: pát 17. srp, 2007 23:00

Příspěvekod TF » sob 09. úno, 2008 12:56

scout píše:
ukropcany píše:
player píše:...abych se zacal dusit, prave snad diky tomu, ze jidlo nez pozru predtim rozkousu, mno.
Nemachruj, dobre? :wink:
...ja uz jenom piju...takze problemy s rozzvikanim muzu ozelet.... :lol: :lol: :lol: ..vyhody tekute stravy... :wink:



a to kůli absenci zubů způsobené dlouhodobým cvičením BU/BS ?:lol:
TF
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 255
Registrován: úte 30. led, 2007 0:00
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvekod Lada » sob 09. úno, 2008 13:09

scout píše:
ukropcany píše:
player píše:...abych se zacal dusit, prave snad diky tomu, ze jidlo nez pozru predtim rozkousu, mno.
Nemachruj, dobre? :wink:
...ja uz jenom piju...takze problemy s rozzvikanim muzu ozelet.... :lol: :lol: :lol: ..vyhody tekute stravy... :wink:


a když přejdeš na nitrožilní tak můžeš vyloučit i to suché tonutí :wink: :lol:
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

Příspěvekod scout » sob 09. úno, 2008 13:21

vy monstra !!! :lol: :lol: ...jen si mne vychutnejte !! :lol: :lol: ale je fakt ze kdyz sem pred lety delal u jedne skupinky archeologu mel jsem za kolegu typone co se chvastal tim ze si parkrat slehnul fernet do zily.....to je i na mne moc ... 8)
scout
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 464
Registrován: pát 17. srp, 2007 23:00

Příspěvekod scout » sob 09. úno, 2008 13:23

zuby mam zatim jakz takz vsechny takze je muzu cenit na uredniky financniho uradu a revizory MHD ....a vyhruzne sycet.... :lol: :wink:
scout
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 464
Registrován: pát 17. srp, 2007 23:00

Příspěvekod player » sob 09. úno, 2008 14:19

ukropcany píše:
player píše:...abych se zacal dusit, prave snad diky tomu, ze jidlo nez pozru predtim rozkousu, mno.
Nemachruj, dobre? :wink:


:)))
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod player » sob 09. úno, 2008 14:21

No me to prijde zkratka dost extremnisticky, uz prave diky tomu, ze mi zaskocilo nescetnekrat, takze jak psal Ghekon, nikdy bych neveril, jak jsem byl tolikrat blizko smrti.
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod xavier » sob 09. úno, 2008 14:57

I když jsem pana Hladíka neznal (četl jsem na bu.cz všechny diskuze) a ať už zemřel jakkoliv, nelíbí se mi, že si tady děláte v téhle diskuzi z úmrtí legraci (aspoň mi to tak přijde). Nechcete to přesunout do jiného vlákna a tohle uzavřít?

Fórky s pitím, tekutou stravou, atd. jsou vtipné, ale podle mého názoru se nehodí do diskuze, jejíž poslední část se zaobírá úmrtím člověka.

Díky.
xavier
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 210
Registrován: pon 30. led, 2006 0:00

Příspěvekod scout » sob 09. úno, 2008 16:08

ja ja ...xavier mas recht , ale nedelal jsem si srandu z hladika ale z kluku....smrt byla pro zvedavce osvetlena....tak to tu uzavrit.... :wink:
scout
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 464
Registrován: pát 17. srp, 2007 23:00

Příspěvekod ghekon » sob 09. úno, 2008 16:12

Ne fakt, neni to prdel delat si z neci smrti prdel... lock
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod WT_Martin » sob 09. úno, 2008 16:14

xavier píše:Fórky s pitím, tekutou stravou, atd. jsou vtipné, ale podle mého názoru se nehodí do diskuze, jejíž poslední část se zaobírá úmrtím člověka.


Smrt Hladikovi urcite nikdo nepral, ale kdyz uz se stalo, je vazne prinejmensim komicke, ze notorickeho (nejen) alkoholika zabil prave kousek sunky (pokud bychom tedy tuto oficialni verzi brali jako pravdivou). S tim se neda nic delat.

Prejme tedy zakum R.H. brzke prozreni, ktereho by se jim za "mistrova" zivota zrejme dostalo jen stezi. Jedna era ceskeho gungfu skoncila, jina prave zacina. Tak to je.

Ted uz nechme Romana odpocivat a venujme se gungfu, diskusi tedy uzaviram.
<b>Martin Kysela</b>
Lamga Hungkyun Gungfu
林家洪拳功夫
linie: klášter Siulam - Jisin simsi - Hung Heigun - Luk Achoi - Wong Taai - Wong Keiying - Wong Feihung - Lam Saiwing - Lam Jou - Lam Jansing - Pavel Macek
WT_Martin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 262
Registrován: úte 15. dub, 2003 23:00
Bydliště: Tady a teď

Předchozí

Zpět na čínská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků