JKD

kung-fu, wu-šu, tchaj-ťi, JKD...

Moderátor: pm

Příspěvekod hanuman999 » úte 10. srp, 2010 21:57

Váš?
Jáj, počkaj, myslíš HANUMAN gym? nie, nie som ani z Blavy. To meno je tam preto, lebo mám veľmi rád postavu opičieho boha :D ako krpec som žral mytológiu :D
hanuman999
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: ned 08. srp, 2010 23:00

 

Příspěvekod hanuman999 » úte 10. srp, 2010 22:12

luen píše:4hanuman: V celku stebou souhlasim, akorat jsem presvedcen o tom, ze Bu nebylo v totalnich srackach. To tvrdil B.L. a postavil na tom svou marketingovou strategii. Je to lez jako vez. Byt jak uz jsem uvedl, vzdy budou skoly BU, ktere jsou tragicke, protoze hloupost, lenivost a odrbovani neni napad 20. stoleti :wink:


to máš pravdu, že to nie je nápad 20. storočia. Tiež si nemyslím, že BU boli v úplných sračkách, určite nie vo svete, ale veru neviem či to bolo v USA dvakrát ružové. Boli tam ázijské komunity, ktoré mali medzi sebou určite kvalitných ľudí, ale je pravda, že dokým kung fu nespopularizoval Bruce vedelo o nich neuveriteľne málo Američanov. Takže si nemyslím, že by mali medzi sebou veľa žiakov-amíkov. To bola podľa mňa fakt rarita. Karate bolo celkom populárne, ale neviem na akej úrovni sa obecne vyučovalo. Potom tu bol Ed Parker so svojím Kenpo karate, to malo dosť veľkú reklamu, aj Elvis sa u neho učil a bol veľký fanda :) Potom tu bol Gene Le Bell so svojím judom a ako prvý účastník prvého moderného a na tridsať rokov jediného MMA podujatia v USA so svojím proto-grapplingom vyhral škrtením nad jedným schopným boxerom. No a v rámci bojových športov tu existoval kickbox, za ktorý bol zodpovedný Joe Lewis, ale to bola len chvíľková senzácia, dokonca tuším na dva roky zaniko!!! kým sa neobjavil pod označením full contact karate. Tak ja neviem, situácia to asi fakt nebola nejaká super.
hanuman999
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: ned 08. srp, 2010 23:00

Příspěvekod hellas » stř 13. říj, 2010 18:14

SiFu Kernspecht o Bruce Leem & JKD

http://www.wingtsunwelt.com/news.php?id=1853
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod DON » čtv 14. říj, 2010 21:11

hellas píše:SiFu Kernspecht o Bruce Leem & JKD

http://www.wingtsunwelt.com/news.php?id=1853




Sorry,ale Kernspecht je fakt ONAN :lol: Takovej Dostál číslo 2 :lol:
Kernspecht dělá 50 věcí,ale ani jednu pořádně no a z toho uplácal ty hovna WT.Radši to sem nedávej ať je to cokoliv,pokud to souvisí s Kernspechtem,teda s ONANEM :twisted: :lol:Byl jsem kdysi na jednom z jeho seminářů a fakt blitky
DON
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 28
Registrován: čtv 19. srp, 2010 23:00

Příspěvekod hellas » čtv 14. říj, 2010 21:17

Měls mu to říct, otevřit mu augle 8)
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod DON » čtv 14. říj, 2010 21:20

hellas píše:Měls mu to říct, otevřit mu augle 8)


Neumim Německy :lol: Spíš růčo no,pár spodních na žebra debilovi :twisted: A takový si namastěj kapsu nejvíc.... :?
DON
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 28
Registrován: čtv 19. srp, 2010 23:00

Příspěvekod hellas » čtv 14. říj, 2010 21:35

DON píše:
hellas píše:Měls mu to říct, otevřit mu augle 8)


Neumim Německy :lol: Spíš růčo no,pár spodních na žebra debilovi :twisted: A takový si namastěj kapsu nejvíc.... :?


Nemluvit(nepsat) a konat.
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod DON » pát 15. říj, 2010 13:21

hellas píše:
DON píše:
hellas píše:Měls mu to říct, otevřit mu augle 8)


Neumim Německy :lol: Spíš růčo no,pár spodních na žebra debilovi :twisted: A takový si namastěj kapsu nejvíc.... :?


Nemluvit(nepsat) a konat.



Neboj :lol: :!: 8)
DON
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 28
Registrován: čtv 19. srp, 2010 23:00

Příspěvekod fakt » pát 15. říj, 2010 18:44

DON píše:
hellas píše:SiFu Kernspecht o Bruce Leem & JKD

http://www.wingtsunwelt.com/news.php?id=1853




Sorry,ale Kernspecht je fakt ONAN :lol: Takovej Dostál číslo 2 :lol:
Kernspecht dělá 50 věcí,ale ani jednu pořádně no a z toho uplácal ty hovna WT.Radši to sem nedávej ať je to cokoliv,pokud to souvisí s Kernspechtem,teda s ONANEM :twisted: :lol:Byl jsem kdysi na jednom z jeho seminářů a fakt blitky


Hele Ládíku ber si do huby někoho jinýho - sobě rovnýho. Ty seš takovej exot, že ti ostatní fakt nesahaj ani po kolena. A jestli jsi zapomněl proč si s tebou nechci psát, tak ti to opakuju:
jsi práskač, vlezdoprdel, feťák, náboženskej fanatik, srab, blb, zakomplexovanej neléčenej retard a to stačí, protože tu u výčtu tvých superlativů nechci být až do rána
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Příspěvekod DON » ned 17. říj, 2010 12:34

fakt píše:
DON píše:
hellas píše:SiFu Kernspecht o Bruce Leem & JKD

http://www.wingtsunwelt.com/news.php?id=1853




Sorry,ale Kernspecht je fakt ONAN :lol: Takovej Dostál číslo 2 :lol:
Kernspecht dělá 50 věcí,ale ani jednu pořádně no a z toho uplácal ty hovna WT.Radši to sem nedávej ať je to cokoliv,pokud to souvisí s Kernspechtem,teda s ONANEM :twisted: :lol:Byl jsem kdysi na jednom z jeho seminářů a fakt blitky


Hele Ládíku ber si do huby někoho jinýho - sobě rovnýho. Ty seš takovej exot, že ti ostatní fakt nesahaj ani po kolena. A jestli jsi zapomněl proč si s tebou nechci psát, tak ti to opakuju:
jsi práskač, vlezdoprdel, feťák, náboženskej fanatik, srab, blb, zakomplexovanej neléčenej retard a to stačí, protože tu u výčtu tvých superlativů nechci být až do rána


To že všechno si??? :lol:
DON
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 28
Registrován: čtv 19. srp, 2010 23:00

Příspěvekod scout » ned 17. říj, 2010 12:48

jsi práskač, vlezdoprdel, feťák, náboženskej fanatik, srab, blb, zakomplexovanej neléčenej retard a to stačí, protože tu u výčtu tvých superlativů nechci být až do rána[/quote]....nechapo proc si to klok zlata nenamiri do politiky ....nebo ze by vycet uvedenych vlastnosti nestacil :?: ..... :lol: :lol: ..no jo srandicky, srandicky.... :lol:
scout
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 464
Registrován: pát 17. srp, 2007 23:00

Příspěvekod fakt » ned 17. říj, 2010 13:44

scout píše:jsi práskač, vlezdoprdel, feťák, náboženskej fanatik, srab, blb, zakomplexovanej neléčenej retard a to stačí, protože tu u výčtu tvých superlativů nechci být až do rána
....nechapo proc si to klok zlata nenamiri do politiky ....nebo ze by vycet uvedenych vlastnosti nestacil :?: ..... :lol: :lol: ..no jo srandicky, srandicky.... :lol:[/quote]

Protože umí jen nadávat za bukem a fetovat a to je i na politiku málo.
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Příspěvekod DON » ned 17. říj, 2010 19:58

fakt píše:
scout píše:jsi práskač, vlezdoprdel, feťák, náboženskej fanatik, srab, blb, zakomplexovanej neléčenej retard a to stačí, protože tu u výčtu tvých superlativů nechci být až do rána
....nechapo proc si to klok zlata nenamiri do politiky ....nebo ze by vycet uvedenych vlastnosti nestacil :?: ..... :lol: :lol: ..no jo srandicky, srandicky.... :lol:




No chlapče hovnama a výmyslama a směšnýma nadávkama nic nevyřešíš ty seš totiž takovej "přímrd" a to Já nemam rád:lol: A ještě krysa a to mi potvrdilo pár lidí kteří už v BU scéně v ČR fakt něco znamenají :idea: :wink:

Už dávno jsem chtěl s klukama chodit si zaboxovat tam kam ty ses přisral,ale řekl jsem jim jasně,že tam budu chodit pouze pokud tam přestane chodit Dostál a pokud přestane lézt i sem.Situace se ale změnila,jelikož morálka mé geniální osobnosti je značně selektivní takže teď požaduji navíc toto:1.Abys dal výpověď v práci
2.Abys prodal svoji manželku do Darling Kabaretu

:lol: Pak bude vše v pohodě :!: :idea: :!:
DON
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 28
Registrován: čtv 19. srp, 2010 23:00

Příspěvekod fakt » pon 18. říj, 2010 6:59

DON píše:Už dávno jsem chtěl s klukama chodit si zaboxovat tam kam ty ses přisral,ale řekl jsem jim jasně,že tam budu chodit pouze pokud tam přestane chodit Dostál a pokud přestane lézt i sem.Situace se ale změnila,jelikož morálka mé geniální osobnosti je značně selektivní takže teď požaduji navíc toto:1.Abys dal výpověď v práci
2.Abys prodal svoji manželku do Darling Kabaretu

:lol: Pak bude vše v pohodě :!: :idea: :!:


No a čeho se bojíš?
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Předchozí

Zpět na čínská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků

cron