hledam lidicky z kung fu akademie r.hladika z let cca 92-97

kung-fu, wu-šu, tchaj-ťi, JKD...

Moderátor: pm

hledam lidicky z kung fu akademie r.hladika z let cca 92-97

Příspěvekod Sarkaaa » pát 25. dub, 2008 19:32

Ahojky lidicky,
hledam par lidicek co chodili do akademie r.hladika, kolem rokui 92´-97
najdu vas? byla to celkem dobra particka, a ja ztratila kontakty,
pisnete kdo sem chodite a teoreticky se muzeme znat....

Sarka F. :D
Sarkaaa
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 24. dub, 2008 23:00

 

Příspěvekod Sarkaaa » pát 25. dub, 2008 19:41

tak halo, najde se nekdo?
tak uvedu par jmen, honza svoboda, jirka kremen, tomas petrus, vera posustova, martina vesela, david pokorny, atd.............
8)
tak co najdu tady nekoho?
Sarkaaa
Sarkaaa
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 24. dub, 2008 23:00

Příspěvekod ghekon » pát 25. dub, 2008 20:07

Obavam se, ze na tomto serveru zaky Romana Hladika nenajdes.
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod Sarkaaa » pát 25. dub, 2008 20:10

proc bych je nenasla? za zkousku to stoji, ne?
byla tam bezva parta, jenze ja pak narychlo zmizela, odstehovala se a jsme absolutne bez kontaktu, a ted mam konec po tech 10 letech cas se poptat eventuel.nekoho sehnat a pokecat, tech lidi tam bylo mraky, proc bych tady nemohla nikoho potkat?!
Sarkaaa
Sarkaaa
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 24. dub, 2008 23:00

Příspěvekod ghekon » pát 25. dub, 2008 20:21

Protoze tady fanousci R.H nechodi, nebo spise jsem tady jeste zadneho nikdy nepotkal.
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod Sarkaaa » pát 25. dub, 2008 20:33

no tak to to promin, ale kde jsi vzal pojem fanousci?
to si pletes dojmy z pojmy, hledam lidi, ktere jsem potkala ve zminenych létech na vinohradech u r.hladika, nevidim na tom nic spatneho....pojem fanousek pro me znamena neco trosku jineho.....takze nevim kde beres ty "sympatie" k memu dotazu, ale snad me tady za to nehodlas sezrat???
ty jsi asi hodne zazranej bojovnicek vid?
ja ti to neberu.....hledam proste holky kluky, z kterejma jsme travili bezva cas,a nebylo jen o "kung-fu" asi tak....takze jestli znas dokonale kazdeho potencionalniho navstevnika, ktery sem zavita a bezpecne vis, ze vtech letech na akademii nechodil, tak klobouk dolu, ale jako jsem tady ja, proc by sem nezabloudila jina dusicka, ktera me zna? povidej???
Sarkaaa
Sarkaaa
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 24. dub, 2008 23:00

Příspěvekod ghekon » pát 25. dub, 2008 20:36

Ja to nemyslel spatne, jenom jsem ti chtel rict, ze tady asi nikoho z nich nepotkas. Nic vic.
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod Sarkaaa » pát 25. dub, 2008 20:44

no tak ja se necham prekvapit.....
8O
kdyz nepotkam, nic s tim neudelam...
kdyz se nekdo ozve, budu rada.....
Sarkaaaaaaaaaaa
Sarkaaa
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 24. dub, 2008 23:00

Příspěvekod luen » pát 25. dub, 2008 21:56

:lol: Ja u Romka svistil ... schvalne nepisu cvicil do jara roku 1990 :wink: Ale on se k tomu tady nikdo neprizna ... Romek nemel dobre jmeno, takze se tim nikdo nechce verejne kompromitovat.
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Panda » pát 25. dub, 2008 22:43

se k tomu kliďo taky přiznám...kdy to sakra mohlo bejt...mě bylo..no to řikat nebudu:)..ale 93 to myslim bylo snad nekecám...myslim rok nemuj věk :)
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

 

Příspěvekod TongPo » pát 25. dub, 2008 23:16

Panda píše:se k tomu kliďo taky přiznám...kdy to sakra mohlo bejt...mě bylo..no to řikat nebudu:)..ale 93 to myslim bylo snad nekecám...myslim rok nemuj věk :)

Ehm... :roll: Když to tak Pando pozoruju, tak jsem se chtěl zeptat, jestli v Praze existuje nějakej oddíl BU / BS, kde jsi ještě nebyl... Takovej malej všudybýlek, co? :lol: Jo, oni ti právníci bývají takoví vlezlejší... :twisted:

PS: Abych nebyl úplně OT tak: Já u Hladíka nikdy necvičil. :)
Uživatelský avatar
TongPo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 705
Registrován: pát 18. led, 2008 0:00

Příspěvekod Sarkaaa » sob 26. dub, 2008 7:45

no konecne to z vas leze :D
pando, ale jak poznam, ze myslim tebe?
ze by se tam nekdo jmenoval panda si tedy nepamatuji, ja tam byla mozna uz driv od 89-90 do cca 97 8O
a co luen? tak mi napiste SZ, bylo by to fajn, t yjmena na ukazku co jsem uvedla, vam neco rikaji?????
nebo sem muzu hodit fotku, kdo me zna, at se ozve :D
ale zase sem vypadala trosku jinak, pred 10-15 lety :?
tak dal hlaste se mi deti
sarkaaa
Sarkaaa
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 24. dub, 2008 23:00

Příspěvekod pm » sob 26. dub, 2008 9:37

caj Sarko, tak to se mozna zname :-). posli sz, mam na par lidi z byvale Akademie kontakty
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Příspěvekod Sarkaaa » sob 26. dub, 2008 9:43

Cau Pavle, mas SZ,
S
Sarkaaa
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 24. dub, 2008 23:00

Sarkaaa

Příspěvekod Radulka78 » čtv 15. říj, 2009 20:18

Ahojky,dostal jsem se na tuhle stranku a odepisuju ti...Studentem Si fu R.Hladíka jsem od roku 1992..Tenkrat to bylo Siu lum pai,Choi li fut..Jsem z Kadaně a mistr dojižděl na semináře k nám.Nejdříve do Klášterce a pak do Kadaně.A ať už máš ty a nebo kdokoliv jinej na mistra jakýkoliv nazor pro mě to byla modla..Četl jsem tady ten odkaz od...už nevím jak si říká...asi Iuan,že měl špatnou pověst.Tohle já neberu..Cvičím i dnes a to pod velmistrem Lam Chun Faiem Hungkuen.A ty už necvičíš vůbec?Je pravou že necvičím těch 17 let v kuse,ale měl jsem nějaký přestávky.Ne dlouhý ale měl..ani nevím kdo ted převzal mistrovu školu a jestli vůbec funguje..Věřím že jsi jedna z těch věrných studentek a nevěříš všemu co se povídá a povídalo o mistrovi..Jezdili jsme na semináře do Prahy na Akademii a z tech tehdejších lidí si vzpomínám na Petruse,Úšelu(kterej perfektně uměl zacvičit pantera),Lišku(byl zrzavej a myslím že se jmenoval Liška)....Snad si ještě ne někoho vzpomenu..Mistrův otec taky hodně pomahal na Akademii..Tak se měj a ozvi se..Já se jmenuju Jirka...Ahojky
Radulka78
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř 14. říj, 2009 23:00

Sarkaaa

Příspěvekod Radulka78 » čtv 15. říj, 2009 20:25

Ahojky,dostal jsem se na tuhle stranku a odepisuju ti...Studentem Si fu R.Hladíka jsem od roku 1992..Tenkrat to bylo Siu lum pai,Choi li fut..Jsem z Kadaně a mistr dojižděl na semináře k nám.Nejdříve do Klášterce a pak do Kadaně.A ať už máš ty a nebo kdokoliv jinej na mistra jakýkoliv nazor pro mě to byla modla..Četl jsem tady ten odkaz od...už nevím jak si říká...asi Iuan,že měl špatnou pověst.Tohle já neberu..Cvičím i dnes a to pod velmistrem Lam Chun Faiem Hungkuen.A ty už necvičíš vůbec?Je pravou že necvičím těch 17 let v kuse,ale měl jsem nějaký přestávky.Ne dlouhý ale měl..ani nevím kdo ted převzal mistrovu školu a jestli vůbec funguje..Věřím že jsi jedna z těch věrných studentek a nevěříš všemu co se povídá a povídalo o mistrovi..Jezdili jsme na semináře do Prahy na Akademii a z tech tehdejších lidí si vzpomínám na Petruse,Úšelu(kterej perfektně uměl zacvičit pantera),Lišku(byl zrzavej a myslím že se jmenoval Liška)....Snad si ještě ne někoho vzpomenu..Mistrův otec taky hodně pomahal na Akademii..Tak se měj a ozvi se..Já se jmenuju Jirka...Ahojky
Radulka78
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř 14. říj, 2009 23:00

Příspěvekod luen » čtv 15. říj, 2009 21:32

PříspěvekZaslal: u46eso, 26 duben 2008 09:43:46 +0000_26am30efoso, 26 duben 2008 09:43:46 +000004am

:!: :roll: :idea: 8) :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00


Zpět na čínská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků