Seminář Bagua s He Jinghanem v Praze

kung-fu, wu-šu, tchaj-ťi, JKD...

Moderátor: pm

Seminář Bagua s He Jinghanem v Praze

Příspěvekod Born2bfree » čtv 01. zář, 2011 20:14

24. a 25. září proběhne v Praze seminář Bagua Quan s He Jinghanem z Taiwanu.

He Jinghan je pokračovatel 5té generace Bagua Quan: Dong Haichuan - Yin Fu - Gong Bao Tien - Gong Bao Zhai - He Jinghan.
Více o Bagua Quan např. na http://www.baguaquan.sk/

Zájemci, prosím pište na baguaquan@hotmail.com.
Born2bfree
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: stř 20. črc, 2011 23:00

 

Příspěvekod Janoj » úte 06. zář, 2011 10:07

Možná to bude znít trochu divně, v souvislosti s tím názvem, ale na takovémto semináří s He Jinghanem je hodně poznatků, které souvisejí s taijiquan, který tento učitel velice dobře zná. Mám tím na mysli hlavně principy a dovednosti, které jdou, podle mého názoru, napříč přes ty tzv. vnitřní styly čbu. Proto mohu, z osobní zkušenosti, tento seminář doporučit i pro praktikující taiji.
Janoj
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 138
Registrován: pon 11. pro, 2006 0:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Born2bfree » čtv 08. zář, 2011 14:39

Díky za doplnění. He Jinghan se věnuje Taiji (Yang styl) už minimálně přes 20 let.

Nicméně jeho Bagua je vyjímečné nejen ve smyslu provedení, ale především ve schopnosti He Jinghana principy Bagua podat. Já osobně oceňuji He Jinghana jako skvělého učitele/pedagoga, který má to co učí zažité a dokáže relativně složité principy podat velmi srozumitelně.

Také na něm oceňuji individuální přístup ke svým žákům. Mně např. doporučil chodit na box, někomu jinému hru na hudební nástroj apod.

He Jinghan pojímá Bagua velmi komplexně - jako systém, který dělá život bohatší a lepší.
Born2bfree
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: stř 20. črc, 2011 23:00


Zpět na čínská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků

cron