Hradec Králové AVSE nebo WMAA?

kung-fu, wu-šu, tchaj-ťi, JKD...

Moderátor: pm

Hradec Králové AVSE nebo WMAA?

Příspěvekod 3RA5ER » stř 12. říj, 2011 19:36

Zdravím,
předem se chci omluvit, že zakládám nové téma o Wing Tsun, protože jich je tu hafec, ale všechny jsem je přečetl a potřeboval bych poradit.

Chtěl bych začít studovat Wing Chun/Tsung... v Hradci Králové a zajímaly by mě Vaše názory na organizace WMAA a AVSE, potažmo na trenéry, kteří učí v Hradci Sifu Zdeněk Kobrle (WMAA) a Sifu Ladislav Dvořák (AVSE). Nechci tu vyvolávat žádné rozbroje o to kdo je lepší atd., jen by mě zajímaly vaše zkušenosti, klady a zápory.
Za druhý se chci zeptat na systém Yong Tjun, který učí organizace AVSE. Jaký je rozdíl mezi ním a Wing Chun/Tsun...?
Díky za odpovědi
3RA5ER
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 11. říj, 2011 23:00

 

Re: Hradec Králové AVSE nebo WMAA?

Příspěvekod luen » stř 12. říj, 2011 20:51

3RA5ER píše:Zdravím,
předem se chci omluvit, že zakládám nové téma o Wing Tsun, protože jich je tu hafec, ale všechny jsem je přečetl a potřeboval bych poradit.

Chtěl bych začít studovat Wing Chun/Tsung... v Hradci Králové a zajímaly by mě Vaše názory na organizace WMAA a AVSE, potažmo na trenéry, kteří učí v Hradci Sifu Zdeněk Kobrle (WMAA) a Sifu Ladislav Dvořák (AVSE). Nechci tu vyvolávat žádné rozbroje o to kdo je lepší atd., jen by mě zajímaly vaše zkušenosti, klady a zápory.
Za druhý se chci zeptat na systém Yong Tjun, který učí organizace AVSE. Jaký je rozdíl mezi ním a Wing Chun/Tsun...?
Díky za odpovědi


Vlastne fsechny tve otazky se tady uz diskutovaly v mnoha vlaknech. Temer kazde vlakno proflameovane ... zalezi s cim se spokojis ty a oc ti vlastne jde. Az si tohle sam ujasnis, bude tvuj vyber mnohem snazsi :wink:
V Hradci budou urcite zajimavejsi kluby na sebeobranu nez tohle ...
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

WT v HK

Příspěvekod wampire123 » úte 18. říj, 2011 18:57

Ahoj! WT v HK navštěvuji 2.rok, předtím jsem praktikoval cca 10 let okinawské karatedo, takže nejsem v oblasti BU úplný nováček:) Abych nezapomněl, navštěvuji WMAA, které vede sifu Zdeněk Kobrle, jako hlavní instruktor je Dai-sifu Reimers. Můj osobní názor obecně na WT je, že je to hodně propracované a "chytré" bojové umění. V systému, co cvičím, se používají hlavně ruce, nohy spíše méně a jen do výše pasu. Na "vychytávky" typu kop s otočkou apod. můžeš zapomenout..:)

Mě osobně se toto BU, jak již jsem psal, velmi zamlouvá. Mojí motivací je naučit se bránit, popovídat si s fajn lidmi, naučit se nové věci, zdokonalovat se v již naučeném a vybít se...tohle vše a mnohem více mě dávalo předtím karatedo a nyní je to WT.

Sifu Zdeněk je bezva, vše v klidu vysvětlí, nemachruje...moje osobní zkušenost. Parta lidí, co zde cvičí, je také v pohodě. Akorát v předešlém BU jsme chodili po tréninku na kofolu/pivo/ pokecat, to se zde moc nevede, asi taky proto, že tréninky končí relativně pozdě.

P.S.: nejlepší je přijít se podívat a zacvičit si a uvidíš, zda se ti WT bude zamlouvat
wampire123
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: pon 17. říj, 2011 23:00


Zpět na čínská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků

cron