nunchaki

kung-fu, wu-šu, tchaj-ťi, JKD...

Moderátor: pm

Příspěvekod lubbione » pon 05. led, 2009 10:26

Alejandra píše:Me se nunchaki vždycky líbili..myslíte,že bych si je mohla pořídit,ikdyž cvičím karate?Náš klub vůbec zbraně nepoužívá..Mohla bych s nimi trénovat sama?Neznáte nějakou stránku na,které jsou ukázané třeba nějaké triky s nunchaku?Předem vám moc děkuji.


chod na dan a budes pouzivat aj zbrane. jeden profak, co ma ucil sa uz hra s mecom - uz ma 1. dan.
lubbione
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 172
Registrován: úte 30. pro, 2008 0:00

 

Nuncaky - cviceni na verejnosti

Příspěvekod siriusem » ned 07. úno, 2010 2:25

Nevite jak to je s cvicenim nunchaky na verejnosti? Rad bych si to treba nacvicoval v parku nebo na trave pred obyvakem.. Mate s tim zkusenosti?

Jestli je to legalni a tak..
siriusem
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned 07. úno, 2010 0:00

Re: Nuncaky - cviceni na verejnosti

Příspěvekod luen » ned 07. úno, 2010 5:48

siriusem píše:Nevite jak to je s cvicenim nunchaky na verejnosti? Rad bych si to treba nacvicoval v parku nebo na trave pred obyvakem.. Mate s tim zkusenosti?

Jestli je to legalni a tak..


Ahoj, cviceni s nunchakama je ilegalni samo o sobe, natoz na verejnosti :!:

...delam si srandu neni na tom nic zakazaneho a pokud nikoho nezranis, tak i v parku s tim problem neni. Pak nam tedy napis, kolik si na to sbalil babovek :lol: :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Re: Teleskop

Příspěvekod daudi » pon 09. srp, 2010 15:08

horal píše:Neviděli jste neěkde teleskopické nunchaku? Údajně to existuje.



jj....mám je, jsou kovový malinky a prodávali je v Budo sportu v Praze ve Strašnicích za litr asi.
vsechny moje prispevky musi byt brany s rezervou, protoze vim prd o tom, co rikam:)
daudi
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 99
Registrován: sob 27. zář, 2003 23:00
Bydliště: Praha 1

Příspěvekod Vrozkrokkop » pon 09. srp, 2010 16:28

Hehehe, já v parku jednou pozdě v noci cvičil s obouruční sekerou :lol:
To byste nevěřili, jak se ten park vylidnil...
Jedny nunčaku jsem si vyráběl, když mi bylo 15 - pořádnej řetěz a zakončení jsem na obou straných udělal z kovových vodovodních trubek, má to celý asi přes kilo a půl, to by byla sebeobrana, panečku 8)
Jinak myslím, že jestli je to zbraň vhodná na sebeobranu záleží na vašem pohledu na věc.
Pod praktickou zbraní na sebeobranu si představuju něco, co se každý dokáže za pár měsíců aspoň nějak používat (dotyčný má jistotu a slušnou šanci, že když tím bouchne/sekne/bodne, tak to nezvoře), nepřizabije se tím a není s tím nápadný.


Edit: Nicméně když ne nenápadné, tak čím větší, tím lepší, jako prevence dokonalé :D
Nejprve pokácím strom, zapálím dům a zabiju ženu
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

Předchozí

Zpět na čínská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků

cron