Ju Jitsu v Bratislave

aikidó, aikidžucu, džúdó,džúdžucu, iaidó, karate, kempó, kendó, kjúdó, kobudó, nindžucu, sumó...

Moderátor: Picard

Ju Jitsu v Bratislave

Příspěvekod timon » stř 30. srp, 2006 14:55

Cafte, viete niekto poradit nejaku dobru skolu Ju-Jitsu v Bratislave? Diik.
timon
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 29. srp, 2006 23:00

 

Příspěvekod Libor » stř 06. zář, 2006 21:28

Ahoj Timon,
vyskusal som po treningu v kazdom z tychto dvoch klubov a ty by si mal tiez tak urobit najlepsie zistis.Mozes sa vzdy opytat trenera po treningu co ta zaujima a rozhodnut sa aj neskor.Sokolska(hned na zaciatku prve dvere,ako skonci plot) su treningy od 17.30 do 19.30 v stredu a piatok,dost dolezita informacia,som nenasiel po viacerych pokusoch ziadnu ich stranku,zrejme to nie je klub,v ktorom sa snazia robit reklamu a zarobit na ziakoch,aspon co sa tyka platenia je to najlacnejsie co som pocul 400 sk na mesiac(ako za socializmu)a dost malo ludi,boli sme tam 7,v tej druhej su pondelok 17.30-19.30 streda 17.00-19.00 a piatok 18.00-20.00,850 sk na mesiac,je to na ruzinovskej ulici,skoro na konci,vystupis jednu zastavku pred konecnou,hned oproti na druhej strane,je to budova SOU Stavebne,spytaj sa vratnika kde to je,ale treba skusit a hodnotit si nedovolim o ju-jitsu neviem nic.
Libor
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 266
Registrován: sob 02. zář, 2006 23:00

Příspěvekod MiroB » pon 11. zář, 2006 7:56

Niečo na spôsob ju-jitsu sa cvičí aj v judo klube Slávia. Pozri stránku www.judo.szm.sk. Cvičiť som tam nikdy nebol, takže ich úroveň nepoznám. Mimochodom, je v Bratislave nejaký športový klub juda, kde prijímajú aj začiatočníkov vo vyššom veku (ja mám 25 rokov)? Mám záujem o randori, a nie o nácvik kata.[/url]
MiroB
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 30. zář, 2004 23:00

Příspěvekod MiroB » pon 11. zář, 2006 9:34

to Ukropcany: Vdaka.
MiroB
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 30. zář, 2004 23:00

Příspěvekod Makoto » úte 12. zář, 2006 8:31

Chlapi, vy hledate nejaky klub JJ a pritom o tom nic nevite (soude dle vasich reakci). Proc jste prisli zrovna na JJ? Videli jste Sogunovi Ninjove nebo Matrixe a na tomto zaklade jste se rozhodli to delat? Nebo si myslite ze Brazilske JJ je to same jako "normalni" JJ? Porad si ctu vase prispevky dokola a snazim se prijit na to, jak vas napadlo prave JJ a proc si myslite, ze JJ a judo je prakticky to same ci vasimi slovy "neco na zpusob..." Karate taky neni neco na zpusob Aikida. Reknu to kratce - placate kraviny. Ve vasem vlastnim zajmu si o JJ najdete dostatek informaci, abyste zjistili o cem to je a neni, co to dela, kolik to zere, apod. :wink:

BTW v judu je nacvik kata az na mistrovske stupne a rozhodne to nevypada jako kata v karate. Randori tam je az pote, co se naucite aspon par technik, jinak je to kockovana a ne randori :-)

Sorry, pokud to znelo malicko odmerene, jen me prekvapil ten pristup. Nic o tom nevim, ale chci to zkusit. Ja osobne bych si nejdrive o tom kterem BU zjistil maximum informaci a pak teprve hledal oddil, pokud me ziskane informace zaujaly...ale mate asi jiny revolucni pristup :-) Nic ve zlem :-)
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Příspěvekod Makoto » úte 12. zář, 2006 8:46

ukropcany píše:videl som tréning asi pred dvomi rokmi, osobne som JJ prestal veriť, ale na JJ úroveň v pohode.


Hele, co to je to "na JJ uroven v pohode"? Myslel jsem, ze uz se to tu resilo xkrat, ze to neni o stylu, ale o cloveku. A pokud nekdo predstira, ze cvici JJ, jeste to neznamena, ze je JJ spatne. To same mohu rici o Karate, Taiji a vlastne prakticky o kazdem BU. Vsude se najdou podvodnici, amateri a radoby mistrove, nerad bych, aby jsi to takto pausalizoval. Mel jsem moznost si zasparovat s kickboxery, karatisti, judisty, kungfisty a kdovikym jeste a jen proto, ze nekteri z nich neumeli kopnout ci uderit, si nemyslim, ze jejich styl je na hovno. Proste to jen neumi oni.

Sorry, tohle jsem musel napsat...po ranu mi to dodalo trochu adrenalinu :-)
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Příspěvekod marvin » úte 12. zář, 2006 9:49

:roll:
Naposledy upravil marvin dne ned 17. pro, 2006 11:59, celkově upraveno 1
marvin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 996
Registrován: úte 22. dub, 2003 23:00

Příspěvekod Makoto » úte 12. zář, 2006 9:59

No...ono by melo byt jedno, jestli je to v Blave nebo na Aljasce. Trochu mi vadilo to shazovani JJ na zaklade radoby prezentace JJ nekde v klubu, kde drive asi delali judo a protoze to ted tolik netahne, tak si zmenili nazev. Proste jsem to psal vice vseobecne. Neni to jen problem Blavy :-)
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Příspěvekod Makoto » úte 12. zář, 2006 13:30

Souhlas, uroven JJ je zde slaba. Nerikam, ze by jsi mi nedal do drzky a nerikam ani ze by jsi mi dal :-) Proste jen si myslim, JJ neni tak spatne, jak to vyzniva.
A btw, srovnani Aljasky a Blavy byla nadsazka, ktera mela zvyraznit, ze uroven JJ by mela byt stejna v idealnim pripade.
Jo a Aljaska nepatri do Asie. Podivej se do mapy :-)
No a co se tyka srovnani Evropana a Asijce...uz to tusim bylo, ale dobra: Nechapu proc si lidi mysli, ze znalost BU je tak specificka, ze jenom superinteligentni Asijci ji dokazou pochopit. To, ze se tam nektera BU rozvinula, jeste neznamena, ze maji patent na rozum navzdy. Kdyby to tak bylo, pak by se na prednich mistech napriklad MMA ci UFC umistovali prave Asijci, pak by se jejich superinteligence promitla i do ostatnich oblasti zivota, ze? Proste bych se zamyslel nad tim nekritickym obdivem k Asijcum, kteri se prohlasuji za mistry. Vim, jak to bylo u Filipincu a s Escrimou, vim jak to vypada u Japoncu s Kendem a ver mi....neni to lichotive. Jsou to lide jako my, mozek stejny objem, telesna struktura stejna...proc by meli byt chytrejsi nez zbytek sveta? Osobne radsi beru Evropana, ktery jiz vychoval dobre bojovniky nez Asijce, ktery se odnikud vynoril a hlasa, ze je mistrem v tajne nauce boje...Nedavno jsem cetl docela zajimavy clanek o lidech, kteri v uplynulych 20 letech hledali "sve mistry" napr v HK ci kontinentalni Cine a byli prekvapeni kolik podvodniku se naslo jen aby dostalo slibene penize za vyuky "rodinneho stylu". Stejne jako kdekoliv jinde na svete...
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Příspěvekod Makoto » úte 12. zář, 2006 14:57

Precital a stejne si stojim za svym :-) OK, nechme toho.
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

 

Příspěvekod MiroB » úte 05. pro, 2006 11:59

Vedel by mi niekto podat nejake informacie o tomto klube, resp. jeho trénerovi: http://www.jujutsuhard.com/
MiroB
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 30. zář, 2004 23:00

Příspěvekod Toman » úte 05. pro, 2006 12:36

chjo ... Nebudí ve mně dobrý dojem škola, která se bude jmenovat "Kung fu Liu Kang Mortal combat gym" a u výše zmíněného názvu mi to přijde obzvlaste nesmyslne zkusim to prelozit: jemné umění tvrdé/tvrdě ... chjo
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod adho » pon 02. dub, 2007 11:37

MiroB píše:Vedel by mi niekto podat nejake informacie o tomto klube, resp. jeho trénerovi: http://www.jujutsuhard.com/


Kto zazil senseia Laciaka, tak vie svoje :)) btw - okolo 14/15 aprila 2007 (neviem presne) bude viest seminar JJ v břeclavi, co je "hned za rohom", takze blavaci by nemali mat problem. Blizsie info (sorry vaky) 0903/759 212
adho
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 142
Registrován: stř 18. srp, 2004 23:00


Zpět na japonská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků

cron