kendo v liberci

aikidó, aikidžucu, džúdó,džúdžucu, iaidó, karate, kempó, kendó, kjúdó, kobudó, nindžucu, sumó...

Moderátor: Picard

kendo v liberci

Příspěvekod Duke » úte 08. kvě, 2007 13:40

neznate nekdo nejakej klub kendo nebo iaido ??
Duke
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon 07. kvě, 2007 23:00

 

Re: kendo v liberci

Příspěvekod patrik » úte 08. kvě, 2007 14:13

Duke píše:neznate nekdo nejakej klub kendo nebo iaido ??


V Liberci žádný není. Bohužel. Jestli chceš opravdu cvičit kendó nebo iaidó, můžeš buď zkusit dódžó v Děčíně, v Hradci Královém a nebo v Praze. Uvědomuji si, jak je to daleko, ale jiný postup je mnohem těžší. Tohle je daleko nejjednodušší.

Víc na www.czech-kendo.cz

Patrik
patrik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2634
Registrován: úte 25. bře, 2003 0:00
Bydliště: Zlín

Příspěvekod Duke » úte 08. kvě, 2007 16:36

jj dik
Duke
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon 07. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod torao » stř 09. kvě, 2007 5:15

Cauki,

pokud by jsi mel zajem cvicit Tenshin shoden katori shinto ryu, tak mame v Liberci jednoho cvicence, mohl bych Vas zkontaktovat...

Ale znamenalo by to pro Tebe, jezdit do Brna na seminare TSKSR...

Petr

PS: http://www.katori.cz
Iči gan, ni soku, san tan, ši riki
torao
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 115
Registrován: ned 29. srp, 2004 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod ingwe » stř 09. kvě, 2007 12:40

Ahoj lidi, potvrzuji potvrzené, kendo v liberci opravdu není. Dřív bylo v Jablonci, což by bylo v rozumném dosahu půlhodinky šalinou,ale mám dojem že už ten oddíl zanikl...

Jinak se s mečem v Liberci dá cvičit následující (byl jsem před třemi lety v podobné situaci-chtěl jsem cvičit japonskej šerm a hledal jsem něco na ten způsob v Liberci a okolí): aikiken v rámci aikido a "kendžucu" v rámci zanšinbudo p. Procházky...

já jsem zvolil tu první možnost a dalo mi to velmi dobré pohybové zálkady, na které jsem pak navázal v TSKSR. Ale jinak aikido určitě není ta nejlepší volba pro člověka který chce cvičit jen zbraně, pro mně to bylo dočasné východisko z nouze.

P.S.: Člověka v Liberci který by cvičil Katori, by ten kluk který jezdí do Brna na semináře a jinak je odkázán jen na mně když se občas ukážu doma, velmi uvítal... tak to promysli, Duku, jestli by tě to nelákalo...
ingwe
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 508
Registrován: pon 10. dub, 2006 23:00
Bydliště: Liberec-Brno


Zpět na japonská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků