klub bojovych umeni v Praze

aikidó, aikidžucu, džúdó,džúdžucu, iaidó, karate, kempó, kendó, kjúdó, kobudó, nindžucu, sumó...

Moderátor: Picard

klub bojovych umeni v Praze

Příspěvekod amra » úte 26. čer, 2007 9:52

Dobry den,
chtel bych pozadat o radu. Hledam klub asijskych bojovych umeni v Praze (idealni Praha 2,3,4,10).

Jsem celkem casove vytizen a nemam pevny harmonogram. A proto pro mne kluby s treninkem 2x tydne v presne stanovenou hodinu nemaji smysl.

Klub podle mych predstav by mel mit vice treninku pres den, na ktery bych si mohl prijit zacvicit. Idealni by byly i ranni treninky.

Styl neni az takovou prioritou. Nakonec si vyberu ten, ktery je mi nejblizsi.

Predem dekuji za rady.
amra
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 06. úno, 2006 0:00

 

Příspěvekod Lilu » úte 20. lis, 2007 20:02

To budeš mít docela problém s těma tréninkama. Snad uplne vsichni maj pevne stanoveny treninky a frekvence dvakrat v tydnu je taky nejcastejsi:-(

V Jukl Karate Teamu si ale muzes zkusit domluvit dochazeni na treninky dle Tvych casovych moznosti...

Můžu Ti doporučit http://jukl.karate.sweb.cz
Tréninky:
Z© Zárubova, Praha 4
Po a St od 17:50

Styl: Shotokan
Lilu
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 52
Registrován: pát 28. zář, 2007 23:00

Příspěvekod Sennin » úte 20. lis, 2007 22:38

Kód: Vybrat vše
A proto pro mne kluby s treninkem 2x tydne v presne stanovenou hodinu nemaji smysl.


No, myslím, že (alespoň zpočátku, tj. 2-3 roky) je pravidelnost cvičení více přínosnější pro tělo, než způsob "přijdu si, kdy chci já". Tou pravidelností se základní techniky dostanou "do krve" rychleji, než jiným způsobem.

Jinak spousta trenérů/učitelů/mistrů své znalosti předávají ve svém volném čase, tzn. že normálně mají i jiné povinnosti - chodí do práce, mají rodinu ap. navíc mnohé kluby/školy jsou závislé na cvičebních prostorech - tělocvičnách a tam se musí dodržovat také předem napsaná pravidla. Tělocvičny jsou většinou u škol - základních, středních a pronajímají se pro další aktivity až ve večerních hodinách.

Je málo škol BU, kde se tím mistr/učitel živí a má to jako svou hlavní profesi a má své prostory, kde si může určovat kdo, kdy a jak k němu bude chodit.

Ve většině případů se musíš podvolit ty a přijmou pravidla školy a ne si je určovat.
Marek Pszczolka
Jeet Kune Do CZ
http://www.jeetkunedo.cz/
Uživatelský avatar
Sennin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 786
Registrován: úte 03. čer, 2003 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod fidalka » sob 24. lis, 2007 17:12

Ahoj zkus www.skbu.cz, mají velký výběr bojových umění a kvalitní trenéry.
fidalka
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned 04. lis, 2007 0:00

Příspěvekod Makoto » sob 24. lis, 2007 20:08

fidalka píše:Ahoj zkus www.skbu.cz, mají velký výběr bojových umění a kvalitní trenéry.

Teda to je sila....vyberte si co chcete, mame aikido, karate, kickbox, staci rici, dodame az do domu, a s nami se dostanete za hranice vsednich dnu...ehmm na budoshow.....teda kam ten svet BU kraci...
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Re: klub bojovych umeni v Praze

Příspěvekod xavier » ned 25. lis, 2007 8:58

xavier
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 210
Registrován: pon 30. led, 2006 0:00


Zpět na japonská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků

cron