Učení BU za peníze ano nebo ne

aikidó, aikidžucu, džúdó,džúdžucu, iaidó, karate, kempó, kendó, kjúdó, kobudó, nindžucu, sumó...

Moderátor: Picard

Příspěvekod TongPa » stř 01. srp, 2007 21:14

sam-soi píše:
Panda píše:Ještě bych se vrátil ke cvičení venku a k nákladnosti výbavy...takhle cvičí v současnosti největší hvězda a nikdy neporažený zápasník ultimátních zápasů i sambo, Fedor Emilianenko...je vidět že opravdoví borci si vystačí s málem :wink: http://www.dailymotion.com/playlist/x1j ... ng_sport/1


no ja nevim ... videl sem hodne videii kde je v telocvicnach s full vybavenim apod. ... takze nerekl bych, ze cvici jenom na detskym hristi :)

Jasně, tohle bude nějaká "dača" na venkově, kam Fedor v létě vypadne z města na vzduch jen s rodinou a pár sparringpartnery... Od podzimu do jara bude makat hlavně v tělocvičnách... :wink: Ale myslím, že Panda chtěl spíše ukázat, že i venku lze za určitých podmínek trénovat.

Jinak je sakra rozdíl trénovat někde na samotě okolo chaty u lesa, nebo v městském parku u nádraží... Do té druhé varianty bych já osobně nešel... :D
TongPa
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 520
Registrován: stř 08. lis, 2006 0:00

 

Příspěvekod toddb » pát 03. srp, 2007 11:19

Ty parky v zasade nejsou spatny, ale problem je, ze mne proste vadej lidi okolo. Ale pravda je ta, ze kdyz nekdo muze hrat fotbal v parku, tak proc by si lidi nemohli zasparovat a pocvicit.
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

Příspěvekod TF » pát 03. srp, 2007 13:00

toddb píše:Ty parky v zasade nejsou spatny, ale problem je, ze mne proste vadej lidi okolo. Ale pravda je ta, ze kdyz nekdo muze hrat fotbal v parku, tak proc by si lidi nemohli zasparovat a pocvicit.



jj souhlasím my tedka v létě abychom ušetřili za tělocvičnu a hlavně proto že o prázdninách ja ta školní tělocvična snad i uzavřená trénujeme normálně venku sice né zrovna v parku ale většinou na trávě na atletickým stadionu nebo fotbalovým hřišti lapy vemem autem a bez toho pytle se na chvíli taky obejdem :wink:
TF
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 255
Registrován: úte 30. led, 2007 0:00
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvekod toddb » sob 04. srp, 2007 11:40

TF píše:
toddb píše:Ty parky v zasade nejsou spatny, ale problem je, ze mne proste vadej lidi okolo. Ale pravda je ta, ze kdyz nekdo muze hrat fotbal v parku, tak proc by si lidi nemohli zasparovat a pocvicit.



jj souhlasím my tedka v létě abychom ušetřili za tělocvičnu a hlavně proto že o prázdninách ja ta školní tělocvična snad i uzavřená trénujeme normálně venku sice né zrovna v parku ale většinou na trávě na atletickým stadionu nebo fotbalovým hřišti lapy vemem autem a bez toho pytle se na chvíli taky obejdem :wink:


No ja jsem predbezne dohodlej na sparring v parku, vypada to na Hyde park, tak doufam, ze me nesebere Metropolitan police.
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

Příspěvekod PC » ned 05. srp, 2007 9:05

no ja teda taky nevim, sem ted v Cine a cvicime uplne ale uplne vsude, :D :D :D :wink:
PC
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 569
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00

Příspěvekod Quan-Chi » pon 06. srp, 2007 18:41

sory ale ten boj na zemi co cvicil fedor na videjku bych v parku opravdu nedelal, vypada to hodne zvlastne :-D ...koneckoncu i na judu sem se pri boji na zemi temhle tátamáma pozicím podvedome vyhejbal :-)

moje treninky juda byly sympaticke, 500Kc / pulrok (2 treninky tydne, nekdy i 3, bez priplatku!), soustredeni 3 tydny za 3k. Ale to byl malej oddil a rozhodne ne v praze ;-)

co se penez tyce tak kaslu na to co s nima trener podnika. Jediny argument je jestli na to /jako student/ mam, a jestli to za to stoji. Kdyz je trener dobry a udela dobrej trenink, tak sem jen rad, kdyz z toho taky neco ma... ale musi bejt tak nejak prirozene videt, ze trenera furt zajimaj vic zaci, nez ty kacky co na konci treninku vyfasuje ;-)
Quan-Chi
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 158
Registrován: pon 04. říj, 2004 23:00

Předchozí

Zpět na japonská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků

cron