sebeobranne jiu-jitsu Praha

aikidó, aikidžucu, džúdó,džúdžucu, iaidó, karate, kempó, kendó, kjúdó, kobudó, nindžucu, sumó...

Moderátor: Picard

sebeobranne jiu-jitsu Praha

Příspěvekod Righti » sob 28. črc, 2007 1:27

zdarec muzete mi nekdo pls doporucit nakou dobrou prazskou skolu jiujitsu zamerenou hlavne na praktickou sebeobranu? co sem tak procital forum tak by mi asi nejvic vyhovovala bud skola Mateje Novaka ( http://jujutsu.cz/ ) nebo jujitsu ve vrsovicich ( http://www.jujitsu.cz ) ... ale furt se nemuzu rozhodnout :\ taky shanim nekoho z prahy kdo by chtel taky zacit JJ,nechci jit do zacatku sam... :roll:
Righti
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: pát 27. črc, 2007 23:00

 

Příspěvekod Makoto » sob 28. črc, 2007 17:43

Jsem ze skoly Mateje Novaka a mohu ji s cistym svedomim doporucit. Nejlepsi vsak bude, kdyz se podivas nejdrive na stranky obou skol..PECLIVE a zjistis, ze jedna se vice specializuje na bojovou gymnastiku. Ze vseho nejlepe vsak udelas, kdyz dorazis na trenink, prvni trenink je tusim zdarma v obou skolach a pak se rozhodnes. Obe skoly maji i zacatecniky, takze se neboj a doraz. Udelej si vlastni nazor, musi ti skola a instruktor sednout. Zdar.
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Příspěvekod Righti » ned 29. črc, 2007 13:06

diky za odpoved :) peclive sem teda prostudoval weby obou skol a jelikoz mi de spise o sebeobranu tak to vidim na skolu Mateje N. ... ale jak rikas samo bude zalezet jak mi sedne kolektiv,instruktori atd.,tj jasny..

Makoto píše:Ze vseho nejlepe vsak udelas, kdyz dorazis na trenink, prvni trenink je tusim zdarma v obou skolach a pak se rozhodnes.


myslis jako primo se zucastnit treninku nebo se jenom prijit podivat jak to probiha? :lol: :oops:
Righti
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: pát 27. črc, 2007 23:00

Příspěvekod Makoto » pon 30. črc, 2007 7:11

Righti píše:myslis jako primo se zucastnit treninku nebo se jenom
prijit podivat jak to probiha? :lol: :oops:

Myslim samozrejme se zucastnit treninku. U nas jsou dva zdarma, protoze v pondeli se jede zem a ve stredu postoj. A doporucuji navstivit obe dve skoly ikdyz se ti hned zalibi jedna, protoze obe dve skoly uci JJ trochu jinak. Vetsinou to prave tak delame - kdyz prijde novacek, zeptame se, jestli sel k nam nebo do te druhe skoly a pak mu jeste po treninku doporucime, aby sel zkusit i druhou skolu JJ. Jednak se s druhou skolou respektujeme a druhak by nam prislo nefer, kdyby si clovek nevyzkousel aspon dve pojeti JJ, ktera se od sebe hodne lisi.

Jo a pres prazdniny necvicime, zaciname az zacatkem zari :-)
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy


Zpět na japonská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků