kungfu filmy....

aikidó, aikidžucu, džúdó,džúdžucu, iaidó, karate, kempó, kendó, kjúdó, kobudó, nindžucu, sumó...

Moderátor: Picard

kungfu filmy....

Příspěvekod scout » sob 20. říj, 2007 18:26

zdar kluci tradicni kung fu jsem nikdy nedelal ale sleduji situaci prubezne v ruzn.boj umenich...chtel jsem se zeptat jestli jste nekdo videli kug fu filmy ktere vysli v produkci levnych knih ..myslim ze to jsou same stare honkongske klasiky...... jsou tam i realne sekvence tradicnich stylu ?? nebo je to film. kung fu ..ala holywood jak rika posmesne sifu macek ....jestli je tady nekdo zasveceny....ze bych neco dokoupil...zdarec.. :D :D
scout
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 464
Registrován: pát 17. srp, 2007 23:00

 

Příspěvekod scout » sob 20. říj, 2007 18:30

to vite za dlouhych zimnich veceru..sexu uz se zrovna moc nevenuju...rum zrovna dosel... :D :D ...ze bych trosku zdvih adrenalin.... :D ..pa....
scout
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 464
Registrován: pát 17. srp, 2007 23:00

Příspěvekod pavela » ned 21. říj, 2007 2:07

Filmy z kontinentu, tam jsou samozřejmě pravé sekvence stylů(Ůder otevřenou dlaní atd..), ty starý HK filmy to většinou dělal Yuan Woo ping a jeho parta, tudíž by to měl být Hung Ga, takže PM, jak to je? PS: Kungfu ala Hollywod je něcomjinýho než HK, v HK filmech to má logiku, BU z USA filmů je blábol.
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1707
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Peking-Praha

Příspěvekod pm » ned 21. říj, 2007 7:29

filmy od Lau Galeunga stoji za to, v Levnych knihach je tusim k mani 36. komnata Shaolinu; ty ostatni co se tam prodavaji stoji celkem za prd, patri k tomu slabsimu, co Shaw Bros vyprodukovali. ve starych HK filmech jsou dlouhe sekvence autentickych stylu, ovsem samozrejme prizpusobene pro film. posmesne/neposmesne :D, film je film, real gf je real gf.
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Příspěvekod Zikmund » ned 21. říj, 2007 9:45

Nevím jestli je to od levných knih, ale vyšly i filmy od A. Kurosawi a M. Kobayashi. A ty fakt stojí za to!!!!!!!!
Zikmund
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 18
Registrován: pát 24. bře, 2006 0:00

Příspěvekod scout » ned 21. říj, 2007 10:29

dik kluci ....opatrujte se sifu macek...dik.... :)
scout
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 464
Registrován: pát 17. srp, 2007 23:00

Příspěvekod pavela » ned 21. říj, 2007 14:29

pm píše:filmy od Lau Galeunga stoji za to, v Levnych knihach je tusim k mani 36. komnata Shaolinu; ty ostatni co se tam prodavaji stoji celkem za prd, patri k tomu slabsimu, co Shaw Bros vyprodukovali. ve starych HK filmech jsou dlouhe sekvence autentickych stylu, ovsem samozrejme prizpusobene pro film. posmesne/neposmesne :D, film je film, real gf je real gf.
Mimochodem zmíněný Liu jia Liang(San De heshang-mnich) má v HK kungfuškolu a je dost dobrej :lol:
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1707
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Peking-Praha

Příspěvekod pm » ned 21. říj, 2007 18:36

cest Paela, myslis asi Lau Gafaie (Liu Jiahui) alisa mnicha Saam Dak (San De) - je to sympatak, ale myslim si ze Lau Galeung (Liu Jialiang), jeho starsi (nevlastni) bratr, reziser, herec a choreograf, je jina trida. mam nejake nefilmove zaznamy jak cvici, a je to fakt borec. mj. je to dobry pritel nasi gf rodiny, jeho otec Lau Jaam (Liu Zhan) byl spoluzakem taty neho sifu.
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Příspěvekod pavela » pon 22. říj, 2007 3:38

pm píše:cest Paela, myslis asi Lau Gafaie (Liu Jiahui) alisa mnicha Saam Dak (San De) - je to sympatak, ale myslim si ze Lau Galeung (Liu Jialiang), jeho starsi (nevlastni) bratr, reziser, herec a choreograf, je jina trida. mam nejake nefilmove zaznamy jak cvici, a je to fakt borec. mj. je to dobry pritel nasi gf rodiny, jeho otec Lau Jaam (Liu Zhan) byl spoluzakem taty neho sifu.
jasněěě, spletl jsem si jména Liu jia Liang *Liu Jia Hui, obadva super, viděl jsi Mad Monkey? Tam hraje ten starší brácha(režisér), taky teď nedávno natočili skvělou prču s Wu JIngem taky o opici, už jsem zapoměl jak se to jmenuje... Apropó, teď jsem si koupil DVD s kompletním Sammo Hungem,viděl jsi film LinShi Rong(Lam Saiwing?), dobrá prča, Huang Fei Hunga tam hrál takovej ten děda, jak ho hrál hodněkrát. Pěkný, mam rád tyhle starý filmy!
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1707
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Peking-Praha

Příspěvekod pm » pon 22. říj, 2007 7:25

Mad Monkey je parada, ten druhej film se jmenule Drunken Monkey, a je to taky super - kdyz si vezmes ze Lau Galeungovi je tam pres sedesat, tak tam vyvadi slusny kousky. Lam Saiwing se Sammo Hungem je taky klasa, Wong Feihunga tma hraje Kwan Tak-Hing, a choreografie je proste skvela (kaligraficka scena). koukej se uz taky stavit, soudruhu!
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

 

Příspěvekod pavela » úte 23. říj, 2007 8:15

pm píše:Mad Monkey je parada, ten druhej film se jmenule Drunken Monkey, a je to taky super - kdyz si vezmes ze Lau Galeungovi je tam pres sedesat, tak tam vyvadi slusny kousky. Lam Saiwing se Sammo Hungem je taky klasa, Wong Feihunga tma hraje Kwan Tak-Hing, a choreografie je proste skvela (kaligraficka scena). koukej se uz taky stavit, soudruhu!
ale rád, víš že se vždycky chystám a pak prolítnu Čechama ani mi nezbyde čas na pivko. Ale tentokrát budu přes Vánoce, takže by to mohlo vyjít, přijedu někdy po Mikuláši! Takže někdy těsně před vánocema, to mě už nebude snad nikdo votravovat, tak se URĆITÉ potkáme, vezmu nějaký filmy.
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1707
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Peking-Praha

Příspěvekod jeikob » úte 23. říj, 2007 14:08

v levných knihách maji staré kung fu filmy?
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod jeikob » úte 23. říj, 2007 14:18

tak jsem koukal určitě stojí za to 36 komnat klasika a pak návrat do 36 komnaty .tam je užasný finale gordon liu ovladá tzv.tesařské kung fu a předvadí slušný kousky s bambusovým lešením a finale proti jimi wangovi a jeho parte vyzbrojené lavičkami je vyborný. ale 36.komnat shaolinu je na you tube celý. a když si zadáte gordon liu vyjedou vám všecky nejduležitější scény a i mín znamý.vubec na you tube je spousta celých filmu old school i nový.na google video i na you tube je celý prodigal son a challenge of masters,fearlees s jet li a mnoho dalšího
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod jeikob » úte 23. říj, 2007 14:29

No co jsem objevil na you tube a je tam pekná choreografie.Tak to jsou serialy z 80.let či 90. let

http://www.youtube.com/watch?v=GtELwbfJ8GI

tady to je ze serie o mistrovi wing chun z foshanu s yuenem biao .leng car yenem. sjedte videolist tohodle maníka má tam z té serie všechny boje a pak plno ukázek z dalších serialu
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod jeikob » stř 24. říj, 2007 15:02

ted jsem objevil fakt výtečnou klasickou rubanici.kupodivu žadnej happyend jen rebelové za sebou nechaji hromady mrtvejch čchingů :D


http://www.youtube.com/watch?v=TBbJM1AEvgY

tohle je druhá čast bitky vedle je odkaz na první
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00


Zpět na japonská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků

cron