Karate z knizek a dalsi

aikidó, aikidžucu, džúdó,džúdžucu, iaidó, karate, kempó, kendó, kjúdó, kobudó, nindžucu, sumó...

Moderátor: Picard

Re: Karate v Brně

Příspěvekod cudles » pon 29. říj, 2007 16:48

kik píše:
cudles píše:
kik píše:Nvic i kdyz si to zafixuje z knizky jak to ma byt,nikdy nevi jestli to dela opravddu tak pokud to neuvidi clovek ktery to ma ,,zmaknute´´ nebo kdyz sam nebude stat pred zrcadlem.


od toho jsou seminare ,kde muzes zajit za mistrem a zeptat se jej jestli to cvicís správne nebo zeptat se ho na urcity detail atd.[/quote

Od toho je i trener..ale to je jedno,zrejme si to chces overit. Btw ja kdykoliv jsem byl na staci tak kazdy sensei prochazel mezi lidma a kontroloval...a kdyz ne,nebyl problem se zeptat pokazde kdyz cvicis s nekym pokrocilym....


ano je ,ale pamatuj trener se jde taky ucit na seminar a to ze kazdy trener prochazi mezi lidma tak to je nejake divne od toho je ten co vede ten seminar,ale at se tu nebavime o koze a ty o voze bavime se o karate seminari doufam ,tady nepletes aikido seminar :wink:


Zrejme jsem to blbe napsal,myslel jsem toho co porada seminar, ze on prochazi mezi lidmi. Nepletu si nic,ja to myslim obecne.
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

 

Příspěvekod kik » pon 29. říj, 2007 16:49

Cudles ty jsi expert :twisted:
Naposledy upravil kik dne pon 29. říj, 2007 16:56, celkově upraveno 1
kik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 414
Registrován: pát 08. zář, 2006 23:00

Příspěvekod cudles » pon 29. říj, 2007 16:51

kik píše:
cudles píše:
kik píše:ted jsem se dival ty cvicis akido ze?delal jsi nekdy karate?posla jsem ti SZ


Nedelal...a pripada ti ze to jestli je dobre se ucit s knizky umi posoudit jen karatiste? nebo jestli soudit chyby svych treneru umi jen karatiste?ja to myslel vseobecne,tak nevidim duvod proc se k tomu nevyjadrovat :idea:




aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a jeste a kurna jak se muzes bavit o necem co jsi nikdy nedelal? Aikido a karate to je neco uplne jineho chapes to? To je mezi nama rozdil ja svou odpoved specifikoval na kihon v karate a na nic jiného!!!!!!!!! karate bavím se o (shotokanu) je spís podobne vojenskému drilu ,klikuje se ,rve se a vse je stejné celá skupina jede stejne techniku do detailu oproti aikido (ikdyz jsou situace v aikido kdy jedou vsichni to same stejne treba seky s mecem ...)ale v aikidu sto lidí sto podání stejné techniky a karate sto lidí jedno podání techniky(v ideálním pripade ze nikdo nedela chyby)


Tak tohle snad nemyslis vazne..zkus si ty prispevky procitat treba dvakrat a pomaleji :wink: uz ponekolikate jsem rikal ze to myslim obecne vzhledem k vyse uvedenym vecem. A nikdo nedela nic uplne stejne :lol: ale zaplacavame to tu flamem,tohle forum je o necem jinem.
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod kik » pon 29. říj, 2007 16:55

cudles píše:
kik píše:
cudles píše:
kik píše:ted jsem se dival ty cvicis akido ze?delal jsi nekdy karate?posla jsem ti SZ


Nedelal...a pripada ti ze to jestli je dobre se ucit s knizky umi posoudit jen karatiste? nebo jestli soudit chyby svych treneru umi jen karatiste?ja to myslel vseobecne,tak nevidim duvod proc se k tomu nevyjadrovat :idea:




aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a jeste a kurna jak se muzes bavit o necem co jsi nikdy nedelal? Aikido a karate to je neco uplne jineho chapes to? To je mezi nama rozdil ja svou odpoved specifikoval na kihon v karate a na nic jiného!!!!!!!!! karate bavím se o (shotokanu) je spís podobne vojenskému drilu ,klikuje se ,rve se a vse je stejné celá skupina jede stejne techniku do detailu oproti aikido (ikdyz jsou situace v aikido kdy jedou vsichni to same stejne treba seky s mecem ...)ale v aikidu sto lidí sto podání stejné techniky a karate sto lidí jedno podání techniky(v ideálním pripade ze nikdo nedela chyby)


Tak tohle snad nemyslis vazne..zkus si ty prispevky procitat treba dvakrat a pomaleji :wink: uz ponekolikate jsem rikal ze to myslim obecne vzhledem k vyse uvedenym vecem. A nikdo nedela nic uplne stejne :lol: ale zaplacavame to tu flamem,tohle forum je o necem jinem.


a ty si to precti treba milionkrat ted jsem ti psal ,ze se tady neda bavit obecne a ty porad pises ,ze se bavís obecne .Co je na tom k nepochopeni. Ja se bavim o jedné konkretni veci o které ty nevís vubec nic CHAPES TO UZ.Tak nepis obecne ,ale konkretne.
kik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 414
Registrován: pát 08. zář, 2006 23:00

Příspěvekod cudles » pon 29. říj, 2007 16:57

kik píše:u koho trenujes aikido?napis mi jmeno mistra mozná ho znám
Ne ze by to jmeno bylo tajne,ale dostanes ho pres SZ, protoze nemam zajem o to aby ho chodil nekdo ,,zkouset´´.Ted nemyslim tebe.
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod cudles » pon 29. říj, 2007 16:59

kik píše:
cudles píše:
kik píše:
cudles píše:
kik píše:ted jsem se dival ty cvicis akido ze?delal jsi nekdy karate?posla jsem ti SZ


Nedelal...a pripada ti ze to jestli je dobre se ucit s knizky umi posoudit jen karatiste? nebo jestli soudit chyby svych treneru umi jen karatiste?ja to myslel vseobecne,tak nevidim duvod proc se k tomu nevyjadrovat :idea:




aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a jeste a kurna jak se muzes bavit o necem co jsi nikdy nedelal? Aikido a karate to je neco uplne jineho chapes to? To je mezi nama rozdil ja svou odpoved specifikoval na kihon v karate a na nic jiného!!!!!!!!! karate bavím se o (shotokanu) je spís podobne vojenskému drilu ,klikuje se ,rve se a vse je stejné celá skupina jede stejne techniku do detailu oproti aikido (ikdyz jsou situace v aikido kdy jedou vsichni to same stejne treba seky s mecem ...)ale v aikidu sto lidí sto podání stejné techniky a karate sto lidí jedno podání techniky(v ideálním pripade ze nikdo nedela chyby)


Tak tohle snad nemyslis vazne..zkus si ty prispevky procitat treba dvakrat a pomaleji :wink: uz ponekolikate jsem rikal ze to myslim obecne vzhledem k vyse uvedenym vecem. A nikdo nedela nic uplne stejne :lol: ale zaplacavame to tu flamem,tohle forum je o necem jinem.


a ty si to precti treba milionkrat ted jsem ti psal ,ze se tady neda bavit obecne a ty porad pises ,ze se bavís obecne .Co je na tom k nepochopeni. Ja se bavim o jedné konkretni veci o které ty nevís vubec nic CHAPES TO UZ.Tak nepis obecne ,ale konkretne.
No nechame to byt,ty to porad nechces pochopit...ja mluvil o posuzovani treneru a uceni se z knizky,a nerikej mi,ze tohle se neda zobecnit,ze to je jen veci karate.
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod cudles » pon 29. říj, 2007 17:06

kik píše:Cudles ty jsi expert :twisted:


Jasne,koukam ze pro tebe neni problem kdyz ti napisu odpoved na prispevek,ho upravit a napsat tam neco jibeho,a jeste k tomu ironickou a posmesnou poznamku...ja te bral nezavisle na tom co rikaji ostatni,a doufal jsem ze si to vyjasnime...ale jak vidim budu muset dat za souhlas tem ostatnim 8)
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod kik » pon 29. říj, 2007 17:06

cudles píše:
kik píše:
cudles píše:
kik píše:
cudles píše:
kik píše:ted jsem se dival ty cvicis akido ze?delal jsi nekdy karate?posla jsem ti SZ


Nedelal...a pripada ti ze to jestli je dobre se ucit s knizky umi posoudit jen karatiste? nebo jestli soudit chyby svych treneru umi jen karatiste?ja to myslel vseobecne,tak nevidim duvod proc se k tomu nevyjadrovat :idea:




aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a jeste a kurna jak se muzes bavit o necem co jsi nikdy nedelal? Aikido a karate to je neco uplne jineho chapes to? To je mezi nama rozdil ja svou odpoved specifikoval na kihon v karate a na nic jiného!!!!!!!!! karate bavím se o (shotokanu) je spís podobne vojenskému drilu ,klikuje se ,rve se a vse je stejné celá skupina jede stejne techniku do detailu oproti aikido (ikdyz jsou situace v aikido kdy jedou vsichni to same stejne treba seky s mecem ...)ale v aikidu sto lidí sto podání stejné techniky a karate sto lidí jedno podání techniky(v ideálním pripade ze nikdo nedela chyby)


Tak tohle snad nemyslis vazne..zkus si ty prispevky procitat treba dvakrat a pomaleji :wink: uz ponekolikate jsem rikal ze to myslim obecne vzhledem k vyse uvedenym vecem. A nikdo nedela nic uplne stejne :lol: ale zaplacavame to tu flamem,tohle forum je o necem jinem.


a ty si to precti treba milionkrat ted jsem ti psal ,ze se tady neda bavit obecne a ty porad pises ,ze se bavís obecne .Co je na tom k nepochopeni. Ja se bavim o jedné konkretni veci o které ty nevís vubec nic CHAPES TO UZ.Tak nepis obecne ,ale konkretne.
No nechame to byt,ty to porad nechces pochopit...ja mluvil o posuzovani treneru a uceni se z knizky,a nerikej mi,ze tohle se neda zobecnit,ze to je jen veci karate.


mmnt já psal o získavaní detailu z knihy pro kihon v karate to je jen jedna cast v karate a ne o posuzovaní trenera a uplné uceni se z knihy. jde mi o to ,ze proste aikido je jiné jak karate.finis hoj
kik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 414
Registrován: pát 08. zář, 2006 23:00

Příspěvekod cudles » pon 29. říj, 2007 17:09

ukropcany:no nekdy me prepadne zachvat trpelivosti a pokousim se dovest debatu k nejakemu vysledku :lol: ale tady to nejak nejde :oops: :D
kik:to je jasne kazdemu,na to jsme tu to nemuseli placat flamem :lol:
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod kik » pon 29. říj, 2007 17:10

cudles píše:
kik píše:Cudles ty jsi expert :twisted:


Jasne,koukam ze pro tebe neni problem kdyz ti napisu odpoved na prispevek,ho upravit a napsat tam neco jibeho,a jeste k tomu ironickou a posmesnou poznamku...ja te bral nezavisle na tom co rikaji ostatni,a doufal jsem ze si to vyjasnime...ale jak vidim budu muset dat za souhlas tem ostatnim 8)


ty za to se ti omlouvam ja si pak vsiml ze tam mas dané stranky na oddíl kde trenujea tak jsem to smazal abych se neptal zbytecne a to ze jsi expert jsem nemyslel zle ,ale proste ja uz nevim jak ti rict abys nezobecnoval a nehadal se semnou o necem co jsi nikdy necvicil.Jinak pro ostatní ptal jsem se ho na jmeno trenera.
kik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 414
Registrován: pát 08. zář, 2006 23:00

Příspěvekod kik » pon 29. říj, 2007 17:13

ukropcany píše:4cudles - si to užívaš kukám... :twisted: :wink:



tys tu chybel nechces se taky pridat do debaty o karate at tu mam vsechny experty na karate pohromade.
kik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 414
Registrován: pát 08. zář, 2006 23:00

Příspěvekod cudles » pon 29. říj, 2007 17:13

kik:Zrejme me nechapes o cem mluvim...ale nechme to tedy byt,nikam to nevede. Btw,na to ze mam dole stranky naseho doja kde to je,to jsem si v tu chvili take neuvedomil :wink:
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod kik » pon 29. říj, 2007 17:19

cudles píše:kik:Zrejme me nechapes o cem mluvim...ale nechme to tedy byt,nikam to nevede. Btw,na to ze mam dole stranky naseho doja kde to je,to jsem si v tu chvili take neuvedomil :wink:


vidis tak nemusis hned osocovat.Rad s tebou pokecam a vymenim si nazory treba o aikido ju a na karate se vykasleme protoze tezke neco vysvetlovat co jsi nezazil .Dosla ti SZ?
kik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 414
Registrován: pát 08. zář, 2006 23:00

Příspěvekod kik » pon 29. říj, 2007 17:26

ukropcany píše:
kik píše:tys tu chybel nechces se taky pridat do debaty o karate at tu mam vsechny experty na karate pohromade.
Táto debata nie je karate, ale o tom, ako sa chudáčísko cudles snaží narovnať krivú palicu a už už to vyzerá, že to bude, ale zrazu hop a zas je krivá... no jedného by piclo... :P 8)


ja si delal srandu :P ale ty jako nezavislí pozorovatel muzes napsat jestli jsem neco spatne vysvetlil proste ja nevím jak uz to jinak ríct. Ty jsi mne aspon pochopil co jsem se snazil tady napsat a o co mi slo?
kik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 414
Registrován: pát 08. zář, 2006 23:00

Příspěvekod ghekon » pon 29. říj, 2007 20:35

locknete to
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod cudles » pon 29. říj, 2007 20:48

kik píše:
cudles píše:kik:Zrejme me nechapes o cem mluvim...ale nechme to tedy byt,nikam to nevede. Btw,na to ze mam dole stranky naseho doja kde to je,to jsem si v tu chvili take neuvedomil :wink:


vidis tak nemusis hned osocovat.Rad s tebou pokecam a vymenim si nazory treba o aikido ju a na karate se vykasleme protoze tezke neco vysvetlovat co jsi nezazil .Dosla ti SZ?


Nedosla,a sorry,my dva si zrejme rozumet nebudeme.Nic proti :wink:
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod cudles » pon 29. říj, 2007 20:51

ukropcany píše:
kik píše:tys tu chybel nechces se taky pridat do debaty o karate at tu mam vsechny experty na karate pohromade.
Táto debata nie je karate, ale o tom, ako sa chudáčísko cudles snaží narovnať krivú palicu a už už to vyzerá, že to bude, ale zrazu hop a zas je krivá... no jedného by piclo... :P 8)


To jsem nepochopil co jsi tim myslel...klidne i pres SZ
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod Picard » pon 29. říj, 2007 21:04

Taky mate pocit ze se tu resi Karate v Brne? Plz podobne veci reste pres mejly nebo SZ nebo si na to zalozte jiny thread ... zitra to promaznu ...
Picard
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1184
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Praha

Předchozí

Zpět na japonská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron