Kyokushin kluby

aikidó, aikidžucu, džúdó,džúdžucu, iaidó, karate, kempó, kendó, kjúdó, kobudó, nindžucu, sumó...

Moderátor: Picard

Příspěvekod vindin » pát 14. kvě, 2004 12:40

Já vám sice věřim že MT je celkem dřina, ale když člověk sleduje jak to
tam do sebe perou takovym rádo by mawashi-geri a pak se namastej
neakym olejem a zase znova... :twisted:
vindin
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 06. kvě, 2004 23:00

 

Příspěvekod Jendis » pon 17. kvě, 2004 6:59

add "Mawashi geri "- Doporučuju jít na stránky www.hakim.cz a podívat se na školu M-T.Stáhněte si video.Pak si představte,že vás TAKHLE někdo kopne.... :wink: :lol: :lol:
Ani za nic bych to nechtěl........ :oops: :oops:
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Anonymní » úte 25. kvě, 2004 18:15

po hodine obouchávání na solár a stehna mi ani nějaká energie na klepání nezbyde..
osa
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod tekara » čtv 28. říj, 2004 10:51

MGIEL napsal:
Nazdar lidi,tak jsem si precet tuny clanku o M. Oyamoi ,a myslim ze to byl total master !... trenuju karate 6 let a posledni 2 roky jsem presel na kyokushin.Myslim ze to je tvrdy docela dost a vubec vyhovuje mi tento style,i kdyz clovek nekdy ma stim 100 chuti prastit a cejti se jak chcipak,no jinak predtim jsem jel shotokan.Doporucuji vsem karate,protoze karate je pro vsechny a neni cilem byt vitez ,protoze v karate je vitez kazdy !!!


To je opravdu dobré. Ale jenom pro sportovce jako jsi ty, protože Kyokushin je pouze sport.
tekara
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 137
Registrován: úte 05. říj, 2004 23:00
Bydliště: Zlín

Příspěvekod Anonymní » čtv 28. říj, 2004 13:23

sport ucinejsi nez vsechny tradicni bu dohromady..
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Jendis » čtv 28. říj, 2004 16:30

Hehe...a je to tu zase :? 8O Ach jo.......
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Ondra » čtv 28. říj, 2004 18:25

RE: Hehe...a je to tu zase

přesně tak, neni tady místnost, kde by se to neprobíralo...slyšeli jste trenéra Sparty p. Straku? prý si mají fanoušci rozbít huby na Letenské pláni, co něco takového uspořádat? tradiční BU vs Sportovní? všichni sraz na letný uděláme hromadnou bitku a kdo vydrží do konce vyhrál a jeho BU je nejúčinnější :D

Tady by jsme se spíš měli bavit o Kyokushin, v předminulém čísle Fighters magazínu se tam píše o klukovi, který chce dělat Kyokushin profesionálně a jezdí na semináře do Japonska, držim mu palce, nemá to lehké, nic podobného (myslim profi Kyokushin závodníci) tady nejsou. tak hodně štěstí :!:
Ondra
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 273
Registrován: stř 13. říj, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Předchozí

Zpět na japonská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků