Kyokushin sparring v Olomouci a okolí

aikidó, aikidžucu, džúdó,džúdžucu, iaidó, karate, kempó, kendó, kjúdó, kobudó, nindžucu, sumó...

Moderátor: Picard

Kyokushin sparring v Olomouci a okolí

Příspěvekod Raphael » sob 15. lis, 2008 15:17

Sháním někoho na sparring kyokushin nejlíp z Olomouce...dělám teď kickbox, ale kyokushin to je citová záležitost a docela mi chybí
Raphael
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 22
Registrován: sob 16. srp, 2008 23:00

 

Příspěvekod Akimoto » stř 19. lis, 2008 16:42

Zdravím já jsem chtěl též trénovat Kyokushin Karate psal jsem na shinbukan ale nějak mě neodpověděli tak jsem jim psal zase před týdnem a furt neodpověděli tak se tam chci jit podívat domluvit se Protože kyokushin karate se mi moc líbý zatím dělám NORD SHAOLIN KUNG FU v Koruně.

Chtěl jsem zkusit Bujinkan ale po shlédnutích pár videich a akci mě to rychle přešlo.
Akimoto
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: stř 19. lis, 2008 0:00

sparing

Příspěvekod Raphael » ned 23. lis, 2008 13:30

266-837-071 moje icq, tak napiš a tam se domluvíme...v koruně vás potkávám, máte tréningy hned po nás, tak můžem kdyžtak někdy hodit řeč aj osobně a něco zkusit
Raphael
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 22
Registrován: sob 16. srp, 2008 23:00

Příspěvekod cocaFarmer » pon 08. pro, 2008 19:54

4 Raphael: Zdarec. Máš s kyokushin karate nějáký zkušenosti že hledáš sparring? Anebo...proč citová záležitost? V Olomouci kyokushin kdysi byl, ale asi 5 let zpátky to přestalo fungovat. Co vím, tak většina se na to vykašlala, pár nás šlo do kick nebo kyokushin v jinejch městech...
cocaFarmer
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 08. pro, 2008 0:00

Příspěvekod RBR » úte 09. pro, 2008 8:49

Akimoto píše:Zdravím já jsem chtěl též trénovat Kyokushin Karate psal jsem na shinbukan ale nějak mě neodpověděli tak jsem jim psal zase před týdnem a furt neodpověděli tak se tam chci jit podívat domluvit se Protože kyokushin karate se mi moc líbý zatím dělám NORD SHAOLIN KUNG FU v Koruně.

Chtěl jsem zkusit Bujinkan ale po shlédnutích pár videich a akci mě to rychle přešlo.


V Shinbukanu dělají kyokushin karate? Jsem myslel, že jejich hlavní náplní je sportovní karate de WKF.

RBR
RBR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1531
Registrován: pon 03. říj, 2005 23:00
Bydliště: ČR

Příspěvekod Raphael » pát 19. pro, 2008 15:19

cocaFarmer píše:4 Raphael: Zdarec. Máš s kyokushin karate nějáký zkušenosti že hledáš sparring? Anebo...proč citová záležitost? V Olomouci kyokushin kdysi byl, ale asi 5 let zpátky to přestalo fungovat. Co vím, tak většina se na to vykašlala, pár nás šlo do kick nebo kyokushin v jinejch městech...


jj mam právě zkušenosti s kyokushinem, momentálně dělám kickbox, což je taky dobrý, ale je to zkrátka něco jinýho a tréninky jsou jen 2x týdně, takže bych rád dal dokupy nějakou skupinku nadšenců, nemusí to být přímo kyokushin, ale od všeho trochu. Já jsem třeba levej na zemi, takže by bodlo se naučit nějaký páky :)
Raphael
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 22
Registrován: sob 16. srp, 2008 23:00


Zpět na japonská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků