Kakie

aikidó, aikidžucu, džúdó,džúdžucu, iaidó, karate, kempó, kendó, kjúdó, kobudó, nindžucu, sumó...

Moderátor: Picard

Příspěvekod defendu » pát 23. dub, 2010 18:43

RUNAR píše:
defendu píše:4 luen,TongPo,
Já myslím,že RUNARA nemá cenu řešit...vždyť už samotný fakt,že fanaticky obhajuje Shotokan,který sám necvičí,jen si o něm čte a pouští videjka,mluví za vše,ne?


Jak víš co cvičim a necvičim?Seš jasnovidnej? Kdes sebral tyhle debility?
Jediný co můžu nějak cvičit je Shotokan a trochu Judo, jediný věci kterým jsem se kdy systematicky věnoval a který vim jak cvičit.
A budeš se divit, cvičim dodnes, nezdá se ti na tom něco, máš problém?

Taky neřešim že akorát umíš sundat na dveřích nějakýho chudáka vožralu co nikdy necvičil, mě tímhle nedojímáš, nemám tě za žádnýho bijce, jako ty místní naivové.


S tebou,panem Nikým a problém? :lol: :lol: Víš kdo mi prozradil,že neděláš Shotokan?Ty sám...a to v listopadu,když jsi odpovídal Frankovi na otázku co cvičíš:

RUNAR píše:Frank:Už delší dobu nikde v oddíle, mám svůj na míru ušitej trénink, kterej mi vyhovuje a zapadá do mých časových možností. Občas sparring s kámošem fullkontakťákem se kterým spíš makáme a neřešíme že máme každej jinej styl.


Takže Shotokan necvičíš (možná střípky toho co si pamatuješ z dob kdy jsi byl malej harant) a ještě máš tu drzost tu o něm rádobyzasvěceně psát a lhát o tom jak ho praktikuješ.Takže debility nepíšu,jedině pokud budeš tvrdit,že jsi ty sám debil.Ani bych se nedivil,kdybych zjistil,že jsem jako kluk S. praktikoval pod odborným dohledem déle než ty za celý svůj život :lol: :lol:
To,že mě nemáš za žádnýho bijce je asi jedna z mála věcí na které se spolu shodnem...já se za něj taky nepovažuju a co pamatuju ani nikdy nepovažoval,naopak mám pocit,že i za těch 20 let tréninku a mnoha reálných rvaček neumím vůbec,ale vůbec nic...

Přeju ti mnoho úspěchů v "tréninku toho tvého" Shotokanu (opravdoví experti na tenhle styl se musí asi hodně smát),který praktikuješ s kámošem nejspíš někde v garáži.

Ta věta,že umím sestřelit jen nějakého opilce mě velmi pobavila.Děkuju za ní :lol:
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

 

Příspěvekod RUNAR » pát 23. dub, 2010 19:35

defendu píše:S tebou,panem Nikým a problém?

Heh?Aha a ty si asi velký pan Někdo, že jo. Z tvojí vizitky má obavy i ochranka Obamy.

RUNAR píše:Frank:Už delší dobu nikde v oddíle, mám svůj na míru ušitej trénink, kterej mi vyhovuje a zapadá do mých časových možností. Občas sparring s kámošem fullkontakťákem se kterým spíš makáme a neřešíme že máme každej jinej styl.


defendu píše:Takže Shotokan necvičíš (možná střípky toho co si pamatuješ z dob kdy jsi byl malej harant) a ještě máš tu drzost tu o něm rádobyzasvěceně psát a lhát o tom jak ho praktikuješ.Takže debility nepíšu,jedině pokud budeš tvrdit,že jsi ty sám debil.Ani bych se nedivil,kdybych zjistil,že jsem jako kluk S. praktikoval pod odborným dohledem déle než ty za celý svůj život


1) Hned po prvních setkáních bu.cz se mě ptali kolikátej mam dan a kde cvičím atd, vždycky jsem tu jasně psal to co Frankovi, tohle tady ví každej.Takže nelži že lžu.

2) Mám svůj trénink ušitej na míru, ano i když udíram do pytle, když stínuju tak jedu Shotokan, protože jedině tam mě naučili jak generovat sílu do úderů a kopů, techniku a hned taky že technika bez koulí ji uplatnit je nanic.Když sparuju s kámošem fullkontakťákem tak cvičím Shotokan kumite, jedu si svuj timing, práci nohou, vzdálenost a svoje Shotokan techniky který ze mě občas doluje.

3) Nikdy jsem se tady nevydával za žáka Japonských elitních Shotokan Karatistů, ale mám za to že za tu dobu co se o Karate zajímám, prakticky ho používám, tak o něm taky leccos vím.
Do svých 18 jsem cvičil v oddíle a budeš se divit, mladej člověk informace vstřebává dost dobře, dokonce už na střední škole někdo pochopí složitý integrály, tak proč ne něco z Karate.

4) V garáži necvičím, budeš se divit ale chodíme do gymu na žíněnky abysme se nepřizabili.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod Jian » pát 23. dub, 2010 19:52

ukropcany: nastesti tu ale mame i lidi, kteri naopak vedi vsechno o vsem i o vsech, takze se to kompenzuje... :wink:
Opoustim tuto diskusi, nema to smysl.. v ramci sveho oboru si takovych uziju vic nez dost.
Naposledy upravil Jian dne pát 23. dub, 2010 19:55, celkově upraveno 1
Jian
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

Příspěvekod ANTIKRIST » pát 23. dub, 2010 19:54

Jian píše:ukropcany: nastesti tu ale mame i lidi, kteri naopak vedi vsechno o vsem i o vsech, takze se to kompenzuje... :wink:




Asi tak :lol: :!: :idea: :wink:
ANTIKRIST
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 100
Registrován: stř 17. bře, 2010 0:00

Příspěvekod RUNAR » pát 23. dub, 2010 19:55

Jian píše:nastesti tu ale mame i lidi, kteri naopak vedi vsechno o vsem i o vsech, takze se to kompenzuje... :wink:


+1....tohle fakt sedí 8)
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod defendu » pát 23. dub, 2010 20:01

Z toho co jsem napsal a z tvojí následné odpovědi je asi každému jasné jak to s tebou,s tvou znalostí a hlavně praktikováním Shotokanu opravdu je.Lidé co skutečně praktikují Shotokan karate a nebastlí si ho pokoutně doma jako ty,se proti tobě evidentně na tomhle fóru neozvou,asi jim dělá dobře,že jejich styl tak vychvaluješ.Na druhou stranu to trochu chápu.
To že jsi trénoval v oddíle do svých neuvěřitelných 18 let (a samozřejmě jsi ho zcela pochopil) mě pobavilo ještě víc než ty tvoje kecy předtím :lol: :lol:
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod TongPo » pát 23. dub, 2010 20:07

Proboha defendu, nerouhej se! 8O To Runarovo přiznání, že je jenom takovej hobby shotokanfil, je jenom nějakej zastírací manévr! 8O Ve skutečnosti Runar chodí v Praze denně trénovat do tajnýho Shotokan dojo, kde se v jako jediným na světě cvičí ten původní, nejoriginálnější, nejúčinnější, nejzabijáčtější - prostě na světě nejlepší dokonale metodicky propracovanej Shotokan a s Runarem tam cvičí ti na světě nejlepší shotokan bouchači, co dávají strašný řachy a jsou tak dobří, že by i pouhým pohledem usmrtili Mike Tysona v dobách jeho největší formy... 8O Machida tam tajně dojíždí taky, ale zatím, ačkoliv "bez porážky vymlátil všechny thaiboxery v MMA", prostě nemá na to, aby byl hoden cvičit společně s touhle elitou shotokan bouchačů a tak jim tam alespoň po tréninku vzorně uklidí dojo a Runar mu za odměnu poskytne nějakou vzácnou radu, jak co ještě zlepšit... Ty prostě defendu nemáš páru, co takovej trénink nejlepších shotokan bouchačů obnáší! :x Jeden kámoš mi vyprávěl, jak si na trénincích často sáhnul až na dno, kolik sebezapření to znamená, jaký někdy zažíval strach z toho, že ho někdo zrakví... Hrál závodně hokej v extralize :lol:

Sorry za ten off-topic, ale nemohl jsem odolat. Trénoval jsem osobně (samozřejmě včetně sparringů) x-box s lidma, kteří byli mistři ČR i světa (nezřídka vícenásobní) v rozličných plnokontaktních strikerských stylech, nebo u lidí, kteří jako trenéři ochovali řadu úspěšných fighterů, včetně reprezentace. Vím toho o tréninku x-boxu celkem dost, ale nikdy bych si nedovolil se pasovat do role "absolutního všeznalce" v tomhle oboru, jako to udělal Runar u shotokanu, o kterej se jen lehce otřel (nějaká evropská odnož sportovního shotokanu), zbytek si načetl v knížkách + na netu a teď ho tady fanaticky opěvuje. :roll: Zřejmě půjde o nějakou duševní poruchu... :?

Co se týče Ukropovo oblíbené hlášky "zlatý x-box", Jendis její smysl vysvětlil dobře - alespoň někdo to pochopil správně.

Howgh.
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :twisted:
Uživatelský avatar
TongPo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 705
Registrován: pát 18. led, 2008 0:00

Příspěvekod BizonCZ_hele_admin » pát 23. dub, 2010 20:21

Omlouvám se předem za OT, ale tohle už je více než smutné.

Mno, kluci, hele. Venku už je moc pěkně a louky zelenají, co takhle, kdyby jste se domluvili na čase a místě. Sjeli se tam. Každý z Vás by jasně řekl, který styl reprezentuje a dali si pořádně do řepy. Co Vy na to?

Pak by bylo hned jasné, který styl je best of the best a všichni měli pokoj.

Protože obě strany mají svojí část pravdy.

Ukrop sem zbytečně napsal "zlatý box", který potom vyvolal tento flame, ačkoli se přiznám, že jsem přesně tyto dvě slova chtěl napsat do několika topicu, kde se lidé hádali, zda strejda jedna přišel s tím či o ním a nebo to byl strejda dvě. A každý z dotyčných má ty nejověřenější informace a byl hned u zdroje.

Pro druhou stranu je důležité vědět, zda to byl strejda jedna nebo dvě, jelikož jim to dopomůže pochopit proč a z jaké příčiny daná technika, kata, atd. vznikla a proč se cvičí. Což také není na škodu, jelikož to dané lidi posune v pochopení stylu o kus dál a třeba si i řeknou, že daná technika je za horizontem a mohou ji v klidu opustit.

Tak jak? Dá si do držky nebo uznáte, že každý má tu svojí pravdu, protože tohle všechno je vážně trapný a Vás nehodné.


pro RUNAR: Omlouvám se, ale nemůžu si to odpustit. CO se týká toho, co jsi napsal o Defendu. Nikdy jsem ho neviděl v akci, ale RUANRI víš hovno o práci na dveřích nebo kdekoliv, kde Ti přilítne pěst, nůž, teleskop, lahev, atd. do ksichtu dřív než ho uvidíš, tak tady nemachruj, jak tvrdě sparruješ s svými bratry ve zbrani. V těchto situacích můžeš být nej Karateka a stejně zhasneš jak svíce. Tohle nemá s Shotokanem nic společného a dostal jsem pár pěkných "gjaku cuki" do pupku, ale to, co tady předvádíš, mno. Shotokanu to jistě neprospívá. Nic osobního, ale prostě tak.
BizonCZ_hele_admin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 281
Registrován: čtv 29. pro, 2005 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod RUNAR » pát 23. dub, 2010 20:39

BizonCZ píše:pro RUNAR: Omlouvám se, ale nemůžu si to odpustit. CO se týká toho, co jsi napsal o Defendu. Nikdy jsem ho neviděl v akci, ale RUANRI víš hovno o práci na dveřích nebo kdekoliv, kde Ti přilítne pěst, nůž, teleskop, lahev, atd. do ksichtu dřív než ho uvidíš, tak tady nemachruj, jak tvrdě sparruješ s svými bratry ve zbrani. V těchto situacích můžeš být nej Karateka a stejně zhasneš jak svíce. Tohle nemá s Shotokanem nic společného a dostal jsem pár pěkných "gjaku cuki" do pupku, ale to, co tady předvádíš, mno. Shotokanu to jistě neprospívá. Nic osobního, ale prostě tak.


Díííky za ten příspěvek, je naprosto přesnej.
Viš proč jsem to o těch dveřích psal?Copak si takovej vůl že to nevidíš, nevidíš tu ironii????
Protože tu lidi píšou jaký je Karate a nemaj o tom ani tucha, a píšou naprostý blbosti a bláboly stejně jako TongPo a Defendu.Už chápeš jakej mám pocit z lídí co píšou blbosti?Přesně jako ty když někdo píše o dveřích a nikdy tam nestál, napsal jsem to SCHVÁLNĚ.

Ano práce na dveřích je tvrdá a nebezpečná , a proto jsem schválně napsal totální blábol že tam jen stojej a občas sundaj vožralu.Chápeš?

Za chvíli ale budeš za fanatika protože ses ozval že se ti něco nezdá a hájíš svojí zkušenost.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod BizonCZ_hele_admin » pát 23. dub, 2010 20:54

RUNAR píše:Viš proč jsem to o těch dveřích psal?Copak si takovej vůl že to nevidíš, nevidíš tu ironii????
Protože tu lidi píšou jaký je Karate a nemaj o tom ani tucha, a píšou naprostý blbosti a bláboly stejně jako TongPo a Defendu.Už chápeš jakej mám pocit z lídí co píšou blbosti?Přesně jako ty když někdo píše o dveřích a nikdy tam nestál, napsal jsem to SCHVÁLNĚ.

Ano práce na dveřích je tvrdá a nebezpečná , a proto jsem schválně napsal totální blábol že tam jen stojej a občas sundaj vožralu.Chápeš?

Za chvíli ale budeš za fanatika protože ses ozval že se ti něco nezdá a hájíš svojí zkušenost.


Mno. Určitě už o mě někdo řekl jsem vůl, mno. Ale co.

Jinak upřímně přiznávám, že jsem v tom moc ironie nezpozoroval, vzhledem k tónům většiny posledních příspěvků. Pokud si to tedy myslel tak, jak jsi nyní napsal, tak se omlouvám za tón, kterým jsem svůj post Tobě napsal.

I tak si myslím, že by jsi v té propagaci Shotokanu měl trochu brzdit, jelikož to lidi spíše popudí než, že by je to přesvědčilo o tom, že by na tom mohlo být něco pravdy. Ale to je jen můj názor. Neznám Tě a nevím, co a jak dlouho cvičíš, ale i tak jsi dost agresivní a zatvrzelý v názorech, ale budiž. Je to Tvůj boj.
BizonCZ_hele_admin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 281
Registrován: čtv 29. pro, 2005 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod RUNAR » pát 23. dub, 2010 21:07

BizonCZ píše:Jinak upřímně přiznávám, že jsem v tom moc ironie nezpozoroval, vzhledem k tónům většiny posledních příspěvků. Pokud si to tedy myslel tak, jak jsi nyní napsal, tak se omlouvám za tón, kterým jsem svůj post Tobě napsal.

I tak si myslím, že by jsi v té propagaci Shotokanu měl trochu brzdit, jelikož to lidi spíše popudí než, že by je to přesvědčilo o tom, že by na tom mohlo být něco pravdy. Ale to je jen můj názor. Neznám Tě a nevím, co a jak dlouho cvičíš, ale i tak jsi dost agresivní a zatvrzelý v názorech, ale budiž. Je to Tvůj boj.


S tebou se dá mluvit, nejsem žádnej fanatik :wink: , fanatismus nemám vůbec rád, jenom mně občas nedá abych nenapsal svoje na blbosti co lidi píšou.

PŘESNĚ jako ty si reagoval na velikou blbost, že práce na dveřích je brnkačka kde sundáš vožralu a jdeš domu, přesně tak já reaguju na to když někdo píše co cvičim, co vím a nevím, a jaký je Karate.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod jeikob » pát 23. dub, 2010 22:10

koukám že to je o tom,že ukropcany potřebuje někoho rozštípat . :twisted:
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod TongPo » pát 23. dub, 2010 23:20

RUNAR píše:...to nevidíš, nevidíš tu ironii????
Protože tu lidi píšou jaký je Karate a nemaj o tom ani tucha, a píšou naprostý blbosti a bláboly stejně jako TongPo a Defendu.Už chápeš jakej mám pocit z lídí co píšou blbosti?...

Tady přece nejde ani tak o to, jaký je karate samotný, ale spíš o přístup části lidí okolo něj. A navíc tvoje tvrzení má jeden háček, shotokanfile... Já v mládí, stejně jako ty, taky cvičil karate v oddíle a dokonce přímo Shotokan, víš? Jo a mimo tréninku samotnýho jsem toho o karate i dost přečetl, takže nemůžu bejt úplně mimo mísu, protože:

RUNAR píše:...Do svých 18 jsem cvičil v oddíle a budeš se divit, mladej člověk informace vstřebává dost dobře, dokonce už na střední škole někdo pochopí složitý integrály, tak proč ne něco z Karate...

Tak jakej máš teda pocit sám ze sebe, když já podle tebe píšu blbosti a nemám o karate ani tucha? Myslím, že se tomu říká schizofrenie... :wink:
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :twisted:
Uživatelský avatar
TongPo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 705
Registrován: pát 18. led, 2008 0:00

Příspěvekod Jian » sob 24. dub, 2010 8:21

BizonCZ: prosim te, nechces si tu diskusi radeji jeste jednou pomalu precist? Mozna ti pak teprve dojde o cem vlastne puvodne byla... Tady se totiz vubec neresilo nic na tema "ktery styl je best of the best". Tady se resily otazky spise historickeho charakteru, napr. Gigo Funakoshi a postoje. V souvislosti s timhle mi tvoje myslenkove pochody ala "dejte si do repy a vsichni budete mit pokoj" prijdou uplne zcestne.

Vazne tehle "posedlosti" nerozumim... To bychom se sveho casu na fakulte (potazmo pozdeji na konferencich) museli vsichni navzajem pozabijet s timhle pristupem :roll: To nedokazes proste normalne vest diskusi, argumentovat, citovat prameny, etc...?

Pokud ja budu napr. zastavat nazor, ze Gigo Funakoshi mel vliv na snizeni postoju a diskutoval o zmenach s otcem atp... a budu v tomhle ohledu mit pravdu, zatimco ty nebudes souhlasit (a budes se mylit)... tak mi nakrasne do repy dat muzes. Ale tim na te pravde bohuzel nezmenis vubec nic a ani mi ji neseberes - to ze mi das do repy ma v danem ohledu asi stejnou vypovidaci hodnotu, jako prvni let cloveka do vesmiru. Tzn. zadnou. Navic tady velmi casto neexistuje nejake "kazdy ma svoji pravdu" - bud neco bylo tak, nebo to bylo jinak a presne obracene (obe moznosti se vzajemne vylucuji).

A ja porad nevim co ti (nejen tobe) tak strasne vadi na tom, kdyz se tady o tech tematech nekdo proste CHCE bavit (klidne i dohadovat), abys ho hned musel provokovat trapnymi poznamkami o xboxu... Ano, muzes jiste polemizovat o tom k cemu je to dobre, ale to je asi tak vsechno. Navic jsme snad na diskusnim foru, nebo kde?

Az mi priste bude na prednasce nekdo tvrdit, ze Zeme je stara maximalne 10 000 let, pricemz vetsina chronologii se zastava 6000 let, asi mam podle tvoji uzasne logiky hned jit a dat mu par facek, ne? :roll: To kdo ma "nejoverenejsi informace" a "byl hned u zdroje" se zjistuje trochu jinak, pokud to nahodou nevis.
Jian
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

Příspěvekod RUNAR » sob 24. dub, 2010 8:48

TongPo píše:
RUNAR píše:...to nevidíš, nevidíš tu ironii????
Protože tu lidi píšou jaký je Karate a nemaj o tom ani tucha, a píšou naprostý blbosti a bláboly stejně jako TongPo a Defendu.Už chápeš jakej mám pocit z lídí co píšou blbosti?...

Tady přece nejde ani tak o to, jaký je karate samotný, ale spíš o přístup části lidí okolo něj. A navíc tvoje tvrzení má jeden háček, shotokanfile... Já v mládí, stejně jako ty, taky cvičil karate v oddíle a dokonce přímo Shotokan, víš? Jo a mimo tréninku samotnýho jsem toho o karate i dost přečetl, takže nemůžu bejt úplně mimo mísu:


Aha, tak tohle má víc háčků ty xboxofetišisto:

1)Byla a je tady spousta oddílů s nálepkou Shotokan, který cvičí nějaký plácačky

2) Taky jsem se o Shotokanu spoustu věcí dočetl a nějaký vůbec nesedí s tím co jsem zažil, viděl a získal z kvalitních zdrojů.

Takže mám tě tady po každým tvým nadšeným xboxerským příspěvku nazývat fanatikem?

Hele je spousta lidí co umí Shotokan nesrovnatelně líp než já a ví mnohem víc než já a jsou takový i v ČR, ale co tady na foru maj lidi za kvalitní dezinformace to je děs běs, chápeš?
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod BizonCZ_hele_admin » sob 24. dub, 2010 9:19

Jian píše:BizonCZ: prosim te, ..............................


Drahý Jiane.

1) Ano, ta diskuze byla o něčem jiném. A já reagoval na poslední posty, které s původním příspěvkem neměli nic společného a byli opět o tom samém. Je ten či onen styl lepší než jiný?

2) Zkus si přečíst můj příspěvek celý, kdy jsem ke svému A nepsal i B. Zkus to. Je mi jasné, že Tě sere, že jsem přitakal Ukropovi, ale řekl jsem i B, které bylo zase o něčem jiném a bylo pozitivní vůči Vám.

3) Jinak na BU.CZ, pokud se lidi hádají, tak je to vždy o tom samém, že ten či onen styl je lepší než druhý.

4) Já Ti nechci dávat do řepy. Nevím, kde jsi na tohle přišel o přestaň mi podsouvat své hysterické výlevy. Ale vzhledem k tomu, že zde dost aktérů, tak velmi zastává své názory, tak to dost vyřeší, protože si navzájem zavřou ústa a byl by klid. Je to jedno z nejstarších řešení, které fungovalo, funguje a bude fungovat, protože přesto, že dokážeme "přemýšlet", tak jsme pouze a jenom zvířata.

Mno a to už je vše. Byla chyba, že jsem se do toho pouze pouštěl. Chtěl jsem ukázat, že každý má svoji pravdu, která má svoje opodstatnění. Mno, jak řekl již Ukrop, kdo chtěl pochopit - pochopil, kdo nechtěl pochopit, ať nechá být.

Tak že, přeji příjemný den. Venku je nádherně. :wink:
BizonCZ_hele_admin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 281
Registrován: čtv 29. pro, 2005 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Chrobi » sob 24. dub, 2010 9:20

Runar: Čaues. Jsou nějaký písemný zdroje o shotokanu, který jsou dostupný a který považuješ za kvalitní? Rád bych si je přečetl.
Chrobi
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 140
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Gino » sob 24. dub, 2010 9:38

:idea:
Naposledy upravil Gino dne sob 28. kvě, 2011 12:25, celkově upraveno 1
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod RUNAR » sob 24. dub, 2010 9:58

Chrobi píše:Runar: Čaues. Jsou nějaký písemný zdroje o shotokanu, který jsou dostupný a který považuješ za kvalitní? Rád bych si je přečetl.


Ahoj Chrobi, je toho spousta ale musí se dost třídit a vybírat.
Někdy i dost kvalitní zdroj obsahuje částečnej pohled, špatnej překlad atd.

Čeho se to čtení má týkat?Technika, Kumite, konkrétní Karatisti?

Napíšu ti SZ.


Třeba hezká a praktická výpověď z pohledu evropana bude tohle:
Ještě jsem to nečetl ale vím kde a u koho tenhle týpek cvičil, takže to bude kvalitka:
"Meet Dave Hazard.A black belt in Shotokan Karate - who is as respected in the tough streets, bars and clubs of the East End of London.
Dave fought for his country, facing some of the world's leading martial artists in both competition and the highly dangerous and demanding sparring of the dojo, where no rules apply"
Obrázek
Naposledy upravil RUNAR dne sob 24. dub, 2010 10:00, celkově upraveno 1
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod hellas » sob 24. dub, 2010 10:00

Nebude Ten Hazardér něco jako Boztepák? Nic proti nim :wink: 8)
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

PředchozíDalší

Zpět na japonská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků

cron