Galavečer k 20. výročí Bujinkanu v České republice

aikidó, aikidžucu, džúdó,džúdžucu, iaidó, karate, kempó, kendó, kjúdó, kobudó, nindžucu, sumó...

Moderátor: Picard

Příspěvekod pesara » stř 12. led, 2011 11:06

Buji: to sou kecy :)
pesara
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 10
Registrován: ned 09. led, 2011 0:00

 

Příspěvekod tomike08 » stř 12. led, 2011 11:10

Buji píše:
tomike08 píše:siegfried: A další šílenosti jsou na stránkách jednotlivých učitelů. Jeden z největších shitů vůbec je tady:

http://www.rentaikai.cz/historie

Mimo jiné se tam píše: " Přínosnější jsou lekce, kdy vás učitel vede ke zlepšení jako bojového umělce a tedy i jako člověka, než lekce čistě technicky drilové."

A oni jsou takoví magoři a tak do sebe zahleděný, že se fakt snažej ty svý studenty zlepšovat jako lidi a dávaj jim životní lekce a ten pitomec v Chomutově si dokonce myslí, že učí život, ...


Ale, tolik záště :twisted: ..
Pokud jsi vůbec někdy měl s Bujinkanem něco společného, pak jistě víš jak se věci mají... ( že by Tomáši K. ?)..

Je zajímavé, jak je každý z Vás dokonalý, bezchybný, moudrý, šťastný a samozřejmě ve všem nejlepší. To se pak ty Vaše moudra čtou také sami a sem tam mi i ukápne slzička. Ale nebojte se, ne proto, že bych se dojmul...
Naštěstí to neabsolvuju často a nepatřím k největším přispěvovatelům..


A hlavně, Románku, to nepíšu pro tebe. Co si myslíš, je mi jaksi jedno ... :D
tomike08
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 20
Registrován: úte 11. kvě, 2010 23:00

Příspěvekod raduz » stř 12. led, 2011 12:50

Bujinka v FBI ? 8O
Ze by nove X-files, Mulder, Scullyova,a.... ....a ...bujinkan..... :lol:
raduz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 555
Registrován: čtv 18. lis, 2004 0:00
Bydliště: NMnV

Příspěvekod Buji » stř 12. led, 2011 18:50

tomike08 píše:
Buji píše:
tomike08 píše:siegfried: A další šílenosti jsou na stránkách jednotlivých učitelů. Jeden z největších shitů vůbec je tady:

http://www.rentaikai.cz/historie

Mimo jiné se tam píše: " Přínosnější jsou lekce, kdy vás učitel vede ke zlepšení jako bojového umělce a tedy i jako člověka, než lekce čistě technicky drilové."

A oni jsou takoví magoři a tak do sebe zahleděný, že se fakt snažej ty svý studenty zlepšovat jako lidi a dávaj jim životní lekce a ten pitomec v Chomutově si dokonce myslí, že učí život, ...


Ale, tolik záště :twisted: ..
Pokud jsi vůbec někdy měl s Bujinkanem něco společného, pak jistě víš jak se věci mají... ( že by Tomáši K. ?)..

Je zajímavé, jak je každý z Vás dokonalý, bezchybný, moudrý, šťastný a samozřejmě ve všem nejlepší. To se pak ty Vaše moudra čtou také sami a sem tam mi i ukápne slzička. Ale nebojte se, ne proto, že bych se dojmul...
Naštěstí to neabsolvuju často a nepatřím k největším přispěvovatelům..


Romane, ty jsi se s tím tvým cvičením Bujinkanu v FBI profláknul už dost, jen pokračuj, ať se zas pobavíme :D

Podepsal jsem se už minule, takže ještě jednou:


Tomáš Krhounek
Karlovy Vary


No vidíš, zde se potvrzuje, že to tady moc nečtu.. Zřejmě proto jsem nepostřehl, že jsi se podepsal. Budiš...

Jinak s tím profláknutím nemám problém..
Pokud chce někdo vědět co, že jsem to vlastně zač, si to zjistí, ne? Stačí kamkoliv zadat bujinkan roman a má to...

Je sice hezký, že můj příspěvek týkající se Bujinkanu a FBI spousta lidí nepochopila, nebo jej převrátila k obrazu svému / ačkoliv jsem se to snažil párkrát vysvětlit ), ale od toho již přeci podobná fóra jsou.. :wink:
Roman Kurc
Buji
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 58
Registrován: čtv 08. pro, 2005 0:00
Bydliště: kousek od Tachova

Příspěvekod Buji » stř 12. led, 2011 18:51

pesara píše:Buji: to sou kecy :)


ja, ja... 8) Keci, heci... né...
Roman Kurc
Buji
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 58
Registrován: čtv 08. pro, 2005 0:00
Bydliště: kousek od Tachova

Příspěvekod Buji » stř 12. led, 2011 18:56

ukropcany píše:
Buji píše:Naštěstí to neabsolvuju často a nepatřím k největším přispěvovatelům..
Je to preto, že našťastie ojebávači, klamári a podobní duševní mrzáci odtiaľto už pred časom s podobným marketingom, ako si si započal týmto vlánkom, zmizli.


to chápu.. :D
Každopádně bych rád uvedl na pravou míru, že pozvání nepatřilo ojebávačům, lhářům a duševním mrzákům.. Pokud se tedy pozvání někoho dotklo, tak se omlouvám a veřte, že opravdu nebylo určené pro Vás..
Roman Kurc
Buji
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 58
Registrován: čtv 08. pro, 2005 0:00
Bydliště: kousek od Tachova

Příspěvekod pesara » čtv 13. led, 2011 10:27

Buji píše:
pesara píše:Buji: to sou kecy :)


ja, ja... 8) Keci, heci... né...


to bylo na tebe :evil:
pesara
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 10
Registrován: ned 09. led, 2011 0:00

Příspěvekod pesara » čtv 13. led, 2011 20:14

to nebude galavečer, to bude geňovečer :D
pesara
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 10
Registrován: ned 09. led, 2011 0:00

Příspěvekod Buji » čtv 13. led, 2011 21:33

pesara píše:
Buji píše:
pesara píše:Buji: to sou kecy :)


ja, ja... 8) Keci, heci... né...


to bylo na tebe :evil:


Však to (ja, ja... Cool Keci, heci... né...) bylo zas na Tebe :twisted:
Nemůžu za to, žes to nepochopil :roll:
Roman Kurc
Buji
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 58
Registrován: čtv 08. pro, 2005 0:00
Bydliště: kousek od Tachova

Příspěvekod marcelo » čtv 13. led, 2011 22:15

pesara píše:to nebude galavečer, to bude geňovečer :D


:lol: :lol:


Inak kedze sam mam Bujinkan ocejchovany ako mam,neda mi nepovedat,ze zopar zaujimavych technik som tam videl,resp. funkcnych napr. take Ganseki-nage,coz som si osobne so zaujmom zistil ako sa to u nich vola,kedze to ich smrtonosne umenie ako to nazyvaju obsahuje doslova sportovu zapasnicku klincovaciu poziciu Underhook- Ganseki a to ich Nage bolo nieco medzi O-goshi a harai-goshi,tusim tam este robili Koshi-gurumu,sice to volaju asi inak,ale ten hod s kravatou okolo krku a hodenim cez bedra je asi v kazdom BU, zvysok bol pre mna cisty shit ktoremu kraloval telegraficky uder,pekne pomaly a s nadhernym infantilnym postojom na zadnej nohe ktory bol nonsalantne zakonceny niekolkosekundovym zmrznutim a nechanim na seba vybit killing combo s nekonecnymi pakami na pazu :roll: :roll:

Cize to co im mozno zafunguje je cista klincovacka a hadzacka ala Jujutsu-MMA a ten zvysok im mozno zafunguje v bitke nejakych rachytikov odkojenych na playstatione ktory sa biju ako poulicne stetky,ktore sa drgaju,kmasu za vlasy atd..

..proti rozbehnutemu rucnemu box-kombu ani nezaregstruju ked to sadne na ich nadherne odkryte brady,rovno pojdu rychlikom do rise snov a fantazie
:twisted:
"If you want to learn how to fight, you must practice fighting against someone who is fighting back"
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1121
Registrován: úte 26. úno, 2008 0:00

Příspěvekod Bujin » čtv 20. led, 2011 23:02

Bujin
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 132
Registrován: pon 28. črc, 2003 23:00
Bydliště: Planéta ZEM

Příspěvekod Hans16V » pát 21. led, 2011 9:22

Bujin píše:http://www.youtube.com/watch?v=pkLjxgqCPZE&feature=related


Proč to sem dáváš, to je jeden z účastníků galavečeru? :) A podle toho videa je tam 15% Bujinkan a zbytek kickbox, thaibox, taekwondo, MMA,...
Pochlub se raději videem s nějakým tím mástrem, co byli v tom Dobrém ránu v ČT a co učí, jak bojovat o přežití a zřejmě snídají půl kila pomalínu. Tohle video at' je jaké je, nemá s českým bujinkanem nic společnýho. 8)
Hans16V
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 36
Registrován: úte 15. dub, 2008 23:00

Příspěvekod tomike08 » pát 21. led, 2011 10:54

Bujin píše:http://www.youtube.com/watch?v=pkLjxgqCPZE&feature=related


takových lidí v celým Bujinkanu moc není



A v BCD je takovej týpek, jako na tom videu, všemi opovrhovanej, protože oni v BCD se přeci nemůžou snížit k "obyčejnýmu" mlácení do pytle a dělání kliků, to by bylo jak na karate, ale oni přece učí ten život. (to není můj výmysl, tak to v BCD opravdu je, tak se o tom mluví a i se to tak dělá !!!!)

8O :o :lol: :D :lol: :D :? 8) 8)
tomike08
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 20
Registrován: úte 11. kvě, 2010 23:00

Příspěvekod Bujin » pát 21. led, 2011 11:46

ukropcany píše:No... ani ryba, ani rak... volačo tam má, ale to má z toho thaiboxu a nie bujinkanu... smrdí to WT komplexom (super bomber ukazuje na total mrd.ke)...


sorry --- myslel som ze zrovna ty to z videa pochopis---
neide o to co tam ma, ani co tam prezentuje..lebo jednoznacne chalan robil aj MT alebo fajtuje v ringu... ale islo o to ...ze aj napriek tomu ze sa tu voci bujinkanu zniesla tolka kritika, existuje chlapik co MT robil, alebo MMA alebo co ja viem co....a v pohode da do videa ze bujinkan cvicil, ze ma nejaku fotku s hatsumim a spol...teda ze to nieje total shit ako sa tu vsetci snazite prezentovat. Ano...shit sa da spravit zo vsetkeho... ale neposudzujte styl...iba jednotlivcov.
Bujin
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 132
Registrován: pon 28. črc, 2003 23:00
Bydliště: Planéta ZEM

Příspěvekod Bujin » pát 21. led, 2011 11:48

Hans16V píše:
Bujin píše:http://www.youtube.com/watch?v=pkLjxgqCPZE&feature=related


Proč to sem dáváš, to je jeden z účastníků galavečeru? :) A podle toho videa je tam 15% Bujinkan a zbytek kickbox, thaibox, taekwondo, MMA,...
Pochlub se raději videem s nějakým tím mástrem, co byli v tom Dobrém ránu v ČT a co učí, jak bojovat o přežití a zřejmě snídají půl kila pomalínu. Tohle video at' je jaké je, nemá s českým bujinkanem nic společnýho. 8)


odpoved som napisal...precitaj... nemam cas citat to tu vsetko... :-D
aj ked tych anti Aikido/bujinkan/Ptaichi a co ja viem akych este vlakien je tu uz vela

Naposledy som na tomto fore bol asi pre ??? rokom? a nic sa nezmenilo....chalani do kelu.... :-(
Bujin
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 132
Registrován: pon 28. črc, 2003 23:00
Bydliště: Planéta ZEM

Příspěvekod Bujin » pát 21. led, 2011 11:51

tomike08 píše:
Bujin píše:http://www.youtube.com/watch?v=pkLjxgqCPZE&feature=related


takových lidí v celým Bujinkanu moc není



A v BCD je takovej týpek, jako na tom videu, všemi opovrhovanej, protože oni v BCD se přeci nemůžou snížit k "obyčejnýmu" mlácení do pytle a dělání kliků, to by bylo jak na karate, ale oni přece učí ten život. (to není můj výmysl, tak to v BCD opravdu je, tak se o tom mluví a i se to tak dělá !!!!)

8O :o :lol: :D :lol: :D :? 8) 8)


Mne je jedno - kto, ako, co, kedy preco, skym ...
Zapamataj si ze sa zvoj zivot si si zodpovedny ty sam...niekto ta moze naucit rozne veci...ale ak mas pocit ze buchanie a sparing potrebujes tak to skratka robis a nebudes to riesit cez fora, a spol.,...
Bujin
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 132
Registrován: pon 28. črc, 2003 23:00
Bydliště: Planéta ZEM

Příspěvekod tomike08 » pát 21. led, 2011 12:15

Bujin píše:
tomike08 píše:
Bujin píše:http://www.youtube.com/watch?v=pkLjxgqCPZE&feature=related


takových lidí v celým Bujinkanu moc není



A v BCD je takovej týpek, jako na tom videu, všemi opovrhovanej, protože oni v BCD se přeci nemůžou snížit k "obyčejnýmu" mlácení do pytle a dělání kliků, to by bylo jak na karate, ale oni přece učí ten život. (to není můj výmysl, tak to v BCD opravdu je, tak se o tom mluví a i se to tak dělá !!!!)

8O :o :lol: :D :lol: :D :? 8) 8)


Mne je jedno - kto, ako, co, kedy preco, skym ...
Zapamataj si ze sa zvoj zivot si si zodpovedny ty sam...niekto ta moze naucit rozne veci...ale ak mas pocit ze buchanie a sparing potrebujes tak to skratka robis a nebudes to riesit cez fora, a spol.,...



No díky, že mi radíš, co se životem, to jsi hodnej :D

Kritika na Bujinkan se tu snáší hlavně proto, co ti v Bujinkanu dají, jak tam cvičí a co o sobě prohlašují. Já kritizuju Bujinkan Czech Dojo.

S tím, co ten týpek na tom videu dělá, naprosto souhlasím. A je to výbornej způsob, jak si z Bujinkanu vzít to dobrý.

A vůbec nekritizuju Aikido, protože je to pěkný, člověk si v klídku zacvičí, vyrelaxuje se, naučí se nějaký páky a nikdo neprohlašuje, že to stačí do bitky na ulici nebo dokonce že je to boj na život a na smrt.

Bujinkan (to, co se učí v japonsku) má spoustu zajímavých technik, ale stává se z toho spíš takovej japonskej folklór, než výuka boje, což je škoda.
tomike08
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 20
Registrován: úte 11. kvě, 2010 23:00

Předchozí

Zpět na japonská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků

cron