Wado ryu v Praze

aikidó, aikidžucu, džúdó,džúdžucu, iaidó, karate, kempó, kendó, kjúdó, kobudó, nindžucu, sumó...

Moderátor: Picard

Wado ryu v Praze

Příspěvekod ppaavveell » ned 20. kvě, 2012 16:59

Ahoj,

máte někdo osobní zkušenost s pražskými kluby wado ryu? Chtěl bych začít cvičit tento styl a vybírám klub.

Díky
ppaavveell
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: sob 19. kvě, 2012 23:00

 

Příspěvekod kurbanov » čtv 24. kvě, 2012 19:08

Ahoj doporučím ti Jan Soukup otevřel v Praze Dojo" Kakutogi academy" zkus se tam zajít podívat a myslím, že se ti to bude hodně líbit jede se tam jak Karate tak K1. Doporučuji z vlastní zkušenosti.
kurbanov
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 10
Registrován: sob 09. říj, 2010 23:00

Re: Wado ryu v Praze

Příspěvekod Shihtzu » pát 25. kvě, 2012 8:08

ppaavveell píše:Ahoj,

máte někdo osobní zkušenost s pražskými kluby wado ryu? Chtěl bych začít cvičit tento styl a vybírám klub.

Díky


Jsem z Prahy 13, u nás tady fungovaly (resp. ještě snad fungují) 2 kluby.
Z obou jsem měl dost zoufalý dojem. Ale třeba jsi větší optimista...

kurbanov píše:Ahoj doporučím ti Jan Soukup otevřel v Praze Dojo" Kakutogi academy" zkus se tam zajít podívat a myslím, že se ti to bude hodně líbit jede se tam jak Karate tak K1. Doporučuji z vlastní zkušenosti.


Co to má společného s Wadó-ryu? :) Já bych třeba zase doporučil http://www.shinkarate-czech.com/ ale to také nemá vůbec nic společného s Wadó-ryu :)
Shihtzu
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 55
Registrován: čtv 30. srp, 2007 23:00

Příspěvekod kurbanov » pát 25. kvě, 2012 10:58

Ahoj vím nemá máš pravdu , ale je to Karate a myslím, že když to zkusí tam tak se mu to bude líbit.
kurbanov
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 10
Registrován: sob 09. říj, 2010 23:00


Zpět na japonská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků

cron