Shotokan Praha???

aikidó, aikidžucu, džúdó,džúdžucu, iaidó, karate, kempó, kendó, kjúdó, kobudó, nindžucu, sumó...

Moderátor: Picard

Shotokan Praha???

Příspěvekod ijk2000 » ned 25. kvě, 2014 10:41

Zdravím všechny, ráda bych získala radu ohledně dobrého učitele karate v Praze, hledala jsem na netu a samozřejmě i tady, ale nějak z toho nejsem moc moudrá, chci se ho naučit,a líbí se mi Shotokan, po Praze je spousty klubů, ale jen některé jsou kvalitní a ráda bych si našla dobrého senseie a dojo, ve kterém se budu moci učit, uvítám tak rady od zkušenějších, co se týká zaměření chtěla bych vyzkoušet jak cvičení kata, tak i kumite, motivace, prostě se mi karate líbí a chci se ho naučit, kam až se dostanu, to ukáže čas, ale rozhodně se tomu chci věnovat několikrát týdně a pokud možno cvičit každý den, a tak hledám senseie, který mě někam dovede. Jistě je zde několik lidí, kteří mi dokážou poradit, které dojo si vybrat, jelikož mimo jiné ctím i věrnost k doju, tak bych nerada přecházela z jednoho do druhého. Děkuji za radu.
Uživatelský avatar
ijk2000
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: sob 24. kvě, 2014 19:51

 

Re: Shotokan Praha???

Příspěvekod Asanoth » pon 26. kvě, 2014 10:24

Ahoj,
zajímavý shotokan dělá klub Matsu, ačkoliv to neumím posoudit z "karatistickýho hlediska". Dva roky zpátky moc nespárovali, ale třeba se to změnilo.
Za návštěvu určitě stojí Bujutsukan, kde se cvičí sice Goju ryu, ale pokud to tam člověku sedne, určitě to stojí za zvážení i pro někoho, kdo chce začít se Shotokanem :)
http://bojovaumeni.cz/viewtopic.php?f=5&t=3903&start=0
Tady jsem to prolejzal já, zas to asi někoho naštve, ale což :) Teď už taky vidim spoustu věcí jinak, ale tenkrát to bylo autentický svědectví :D
Asanoth
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 133
Registrován: pát 30. bře, 2007 23:00


Zpět na japonská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků

cron