KARATE-gi ????

aikidó, aikidžucu, džúdó,džúdžucu, iaidó, karate, kempó, kendó, kjúdó, kobudó, nindžucu, sumó...

Moderátor: Picard

KARATE-gi ????

Příspěvekod Anonymní » úte 26. říj, 2004 20:23

Chtěl jsem se zeptat jaký máte Vy zkušenosti s značkou KAZE, adidas, kamikaze ???

Já mám kimona katana kaze ht4 a je to fakt super GI.

Jaký máte VY ? a NÁZORY ???
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

 

Příspěvekod Ondra » úte 26. říj, 2004 20:51

kaze mám oblečení a dobrý, Kamikaze taky, a to prošlou zkouškou v pevnosti, když jsem to vyzkoušel na jednom sebeobranym BU a nejen instruktor mě pořát držel za tričko... jsem s oblečenim Kamikaze a kaze spokojený, kimono adidas nemám, ale co jsem slyšel od kluků, tak jsou dobrý, ale to nemůžu hodnotit a jaký jsou tvoje zkušenosti s těmito značkami?
Ondra
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 273
Registrován: stř 13. říj, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Anonymní » stř 27. říj, 2004 6:54

Ondra píše:kaze mám oblečení a dobrý, Kamikaze taky, a to prošlou zkouškou v pevnosti, když jsem to vyzkoušel na jednom sebeobranym BU a nejen instruktor mě pořát držel za tričko... jsem s oblečenim Kamikaze a kaze spokojený, kimono adidas nemám, ale co jsem slyšel od kluků, tak jsou dobrý, ale to nemůžu hodnotit a jaký jsou tvoje zkušenosti s těmito značkami?


Já mám KAZE a to rovnou dvě kimona jedno speciálka na kata a druhý na kumite (Katana, Tsunami)...fakt super karete-gi s moirou.

Kamikaze jsem měl bylo drahý jako svině a po vyprání mi začalo pomalinku chlupatět a dneska už ho nevezmu na sebe a ještě k tomu zašloutývá to u Kaze není...

Adidas tam se jedná pouze o značku a co se týče kvality tak jejich nejvýší a nejdražší model je na úrovni středního modelu kaze.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod pucmaz » stř 27. říj, 2004 7:19

.
Naposledy upravil pucmaz dne úte 30. pro, 2014 12:31, celkově upraveno 1
pucmaz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 838
Registrován: pon 12. dub, 2004 23:00

Příspěvekod Anonymní » stř 27. říj, 2004 8:13

Tohle karate-gi jsem ještě neměl...na kolik tě vyšlo ? Určitě to nebyla levná záležitost, co ? Nevim, já mám svůj nuázor na kimona taky už jsem nějaký vyzkoušel a co má kaze v poměru cena/kvalita tak to se žádný jiný nesežene. Třeba takový kimono kamikaze monarch to kimono okolo 5tis. a neni zas tak dobrá co jsem slyšel.

Co se týče adidasu tak mají SUPER chrániče na ruce aprowed...
To fakt mají dobré, ale kimona ne !
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » stř 27. říj, 2004 8:19

Tohle karate-gi jsem ještě neměl...na kolik tě vyšlo ? Určitě to nebyla levná záležitost, co ? Nevim, já mám svůj nuázor na kimona taky už jsem nějaký vyzkoušel a co má kaze v poměru cena/kvalita tak to se žádný jiný nesežene. Třeba takový kimono kamikaze monarch to kimono okolo 5tis. a neni zas tak dobrá co jsem slyšel.

Co se týče adidasu tak mají SUPER chrániče na ruce aprowed...
To fakt mají dobré, ale kimona ne !
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod pucmaz » stř 27. říj, 2004 10:38

Mno, jedno je za 16 000 jenu...
pucmaz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 838
Registrován: pon 12. dub, 2004 23:00

Příspěvekod Angus » stř 27. říj, 2004 11:15

4 Pucmaz:
Jaký je přibližný kurz jenu a Kč?

Jinak je pravda, že u značky kaze je výborný poměr cena/kvalita a ta moira je super věc. Já sám používám Kaze Shihan, je takové univerzální. Kumiťácké Tsunami si pochvalují zase mí svěřenci.

Jinak Kamikaze nabízí v poslední době karate-gi v akci také za velmi slušné ceny.

S Adidasem nemám zkušenosti, tato značka patří u nás asi na třetí místo v rozšířenosti, v Evropě je údajně daleko rozšířenější.

Kdysi před dvaceti lety se u nás dalo sehnat Tokaidó, to byla super značka, ale tehdy za neskutečné peníze, prý hrubo přes 2000 Kčs. Takže jsme kupovali kepr a šili z něj. Na tehdejší dobu nebylo špatné karate-gi z Brnosportu, stálo mezi 300 až 350 Kčs dle velikosti, ty ostatní hadry bývaly za 220 až 240.

Angus
Angus
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: pon 23. čer, 2003 23:00

Příspěvekod Ondra » stř 27. říj, 2004 12:17

Tohle rozhodně není reklama Kaze nebo Kamikaze, jen se bavíme jak je kdo spokojený s jakou značkou, rád bch řekl a doufám, že mě za to nebudete kamenovat, docela rád si beru místo kalhot od kimona kalhoty z KickBoxu, od TopTen, jsou ze saténu a mě vyhovují, nejsou ani tak drahý, nebo spíš co je pro někoho levný pro mě nemusí, ale pro mě byly dostupný a cvičí se mi v nich dobře. Je to věcí každého v čem se cýtí nejlíp.
Ondra
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 273
Registrován: stř 13. říj, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Anonymní » stř 27. říj, 2004 13:13

Ondra píše:Tohle rozhodně není reklama Kaze nebo Kamikaze, jen se bavíme jak je kdo spokojený s jakou značkou, rád bch řekl a doufám, že mě za to nebudete kamenovat, docela rád si beru místo kalhot od kimona kalhoty z KickBoxu, od TopTen, jsou ze saténu a mě vyhovují, nejsou ani tak drahý, nebo spíš co je pro někoho levný pro mě nemusí, ale pro mě byly dostupný a cvičí se mi v nich dobře. Je to věcí každého v čem se cýtí nejlíp.


Přesně tak a kimona KAZE mají MOIRU (termo materiál) tohle nemá žádný kimono na světě a to je velké plus...ostatní kimona jsou propocená a když mám třeba katanu (kaze) tak nic ! A ještě to hřeje bederní a zadové místa abychh neprochladnul...a katana je tušim kolem 2-3 tis. to je báječná cena !!!!
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

 

Příspěvekod Ondra » stř 27. říj, 2004 22:02

RE: KAZE mají MOIRU

s tim souhlasim, kimono s termo prádlem (a je mi jedno jaké značky) je daleko lepší i se v tom člověk uplně jinak cýtí.
Ondra
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 273
Registrován: stř 13. říj, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod mamushi » ned 31. říj, 2004 4:45

Angus píše:4 Pucmaz:
Jaký je přibližný kurz jenu a Kč?


Angus


del zhruba ctyrma...

momentalne
100 JPY za cca 107 USD

100 JPY za cca 23,50 CZK +/-
...but your counsciosness is all you, can take to your grave.
mamushi
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 123
Registrován: čtv 09. zář, 2004 23:00
Bydliště: Miya

karate-gi

Příspěvekod Anonymní » pát 30. zář, 2005 22:55

Mám Shureido a Adidas. Vzhledem k tomu, že na tréninku se občas taháme za gi, tak požaduji pevné a zároveň lehké gi, které mi nebrání v pohybu. V podstatě jsem spokojen ze všemi, akorát u adidasu jsem se nechal unést koupil si hodně drahý katařský, což byla blbost. Je sice pevné, pohodlné, ale je v něm strašný vedro. Proto jej používám přes zimu, když je tělocvičně zima. V létě je nepoužitelný. Takže záleží i na konkrétním typu. Moira prádlo pod gi, považuji za standard. Shureido jsem koupil za 4,500,-Kč, ale už je to tak 10 let co ho používám, takže se už rozpadá.

RBR
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Fritz01 » ned 14. led, 2007 20:38

:)
Naposledy upravil Fritz01 dne stř 24. led, 2007 16:41, celkově upraveno 1
Fritz01
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 13
Registrován: ned 14. led, 2007 0:00

Příspěvekod kik » ned 14. led, 2007 20:59

pucmaz píše:Reklamni forum Kaze? ... ja mel taky kdysi katanu (na kata) a v tu dobu jsem nic jinyho neznal a tak jsem si nemohl stezovat. Ted mam
okinawsky Shureido a nic jinyho uz na sebe asi nikdy nevezmu. Kazdopadne je o tridu vys nez jakekoliv Kaze a to dokonce i po mnoohanasobnem prani... :wink:



a je to shureido dobré taky na kumítko?nebo to je to klasické katařské tvrdé
kik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 414
Registrován: pát 08. zář, 2006 23:00

Příspěvekod tekara » pon 15. led, 2007 13:54

......Moira prádlo pod gi, považuji za standard.

Osobně nepovažují jakékoliv prádlo pod gi za standart. Maximálně gi s moirou, což je skutečně při tréninku poznat.
tekara
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 137
Registrován: úte 05. říj, 2004 23:00
Bydliště: Zlín

Příspěvekod CeLy » pon 15. led, 2007 16:32

Aj vam sa po viacnasobnom prani kimono zpralo? Ja pouzivam obycajne kimono znacky Katsudo za 750 SK a aj ked som si kupil o cislo vacsie, uz sa mi pomaly stava z neho o 2 cisla mensie. :cry:
A ako sa da vlastne zistit kvalita kimona priamo v obchode?

Dik
CeLy
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 94
Registrován: čtv 28. pro, 2006 0:00
Bydliště: Slova-KIA

Příspěvekod Fritz01 » stř 17. led, 2007 16:21

:)
Naposledy upravil Fritz01 dne stř 24. led, 2007 16:42, celkově upraveno 1
Fritz01
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 13
Registrován: ned 14. led, 2007 0:00

Příspěvekod horal » stř 17. led, 2007 17:55

Fritz01 píše:Rád bych se zeptal na Vaše zkušenosti s karategi Golden Dragon Champion 13oz. Vlastníte-li ho někdo a jak jste s ním spokojeni.


Mam Golden Dragon, Kaze i Kamikaze. Nejradeji a nejcasteji cvicim prave v Golden Dragon. Jen s kanickou u kalhot jsem nebyl spokojeny a dal jsem si tam jinou.
horal
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 35
Registrován: pát 28. bře, 2003 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod CiD » stř 17. led, 2007 19:25

ja mam kimono znacky KWON, este to tu nikto nespominal, tak musim povedat, ze som vysostne spokojny...
aj toto raz pominie
CiD
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 107
Registrován: pát 11. srp, 2006 23:00

Další

Zpět na japonská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků

cron