Jihlava-Kyokushin

aikidó, aikidžucu, džúdó,džúdžucu, iaidó, karate, kempó, kendó, kjúdó, kobudó, nindžucu, sumó...

Moderátor: Picard

Jihlava-Kyokushin

Příspěvekod Anonymní » pát 29. říj, 2004 22:34

Zdravím,

chtěl jsem se zeptat jestli nevíte náhodou o nějakym klubu zaměřující se na styl karate kyokushin v Jihlavě. Nebo jestli mi můžete vypsat různé styly bojových sportů v Jihlavě (popř.kontakt)

díky za všechny informace
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

 

Příspěvekod Harutomo_Yasumizu » sob 30. říj, 2004 11:11

Kyokushin tu není, je tu shotokan. Jesi hledáš sport, tak snad ještě box, kickbox či Judo, to říkám proto že si jako sportovec nepřipadám :D Krom toho se tu cvičí i Hungga, Taiči, Scars, řeckořímskej, Kobudo, Capoeira, historický šerm, no snad jsem něco nevynechal. Zhruba na polovinu bych měl i kontakt.
Harutomo_Yasumizu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 389
Registrován: pát 28. bře, 2003 0:00

Příspěvekod Jendis » sob 30. říj, 2004 12:25

Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Anonymní » sob 30. říj, 2004 18:59

Díky všem!!!

Ještě dotaz ten BOX se cvičí na Modetě ?
Jinak jaký máte zkušenosti s Karatem a Judem v Jihlavě ?
Myslim tim trenéry, prostředí atd...

Kdyby tam byl Kyokushin tak by to byla BOMBA !!!!
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Harutomo_Yasumizu » sob 30. říj, 2004 21:39

No dřív tu měli Judisti hodně sportovních úspěchů, teď nevím, ale myslím že se drží. Karate v policejní škole naproti Sokolu mi příde fajn, techniky se tam cvičí kvalitně a né kvantitně jako třeba v Kobudu. Box je na modetě, párkrát jsem se tam byl mrknout, myslím že je tam učí dobře akorát že dost týpků odcvičí trénink a tím to končí. Jesi ti de o ring tak ti tu ale můžu doporučit kick-box, je tam pár lidí co si už dost vybojovali a navíc nohy nejsou k zahození.
Harutomo_Yasumizu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 389
Registrován: pát 28. bře, 2003 0:00

Příspěvekod Jendis » ned 31. říj, 2004 9:03

Man píše:Díky všem!!!

Ještě dotaz ten BOX se cvičí na Modetě ?
Jinak jaký máte zkušenosti s Karatem a Judem v Jihlavě ?
Myslim tim trenéry, prostředí atd...

Kdyby tam byl Kyokushin tak by to byla BOMBA !!!!


Jojo,box je na Modetě.Co se týče karate,policejní klub(proti Sokolu) je fajn,na Modetě taky nejsou špatní,mohu-li doporučit,zkus na Modetě kontaktovat Petra Svobodu a uvidíš..... :wink: 8) 8)
JUdo v Jihlavě má určitě velký zvuk.......jinak,zkus se tam zastavit a posuď osobně,nějaké řeči tady Ti moc nepomohou a dají se vyložit různě.Jinak přeju dobré pořízení......
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Jendis » ned 31. říj, 2004 9:04

Harutomo_Yasumizu píše:No dřív tu měli Judisti hodně sportovních úspěchů, teď nevím, ale myslím že se drží. Karate v policejní škole naproti Sokolu mi příde fajn, techniky se tam cvičí kvalitně a né kvantitně jako třeba v Kobudu. Box je na modetě, párkrát jsem se tam byl mrknout, myslím že je tam učí dobře akorát že dost týpků odcvičí trénink a tím to končí. Jesi ti de o ring tak ti tu ale můžu doporučit kick-box, je tam pár lidí co si už dost vybojovali a navíc nohy nejsou k zahození.


No,Box se tu hodně dobře rozjel,kluci už mají úspěchy a hostují v ligových klubech..... :!: 8) 8)
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Anonymní » ned 31. říj, 2004 9:18

Díky, díky, díky !!!!

Už jsem párkrát něco obešel...tak uvidim do něčeho půjdu, ale nevim ještě do čeho. ©koda, že sem nepronikl ten Kyokushin snad do budoucna. Jinak to karate je v tom sokolu ??? Tedy u staďáku ? Kde se trenuje Chaloupka ? Nebo to je někde jinde...dik
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Harutomo_Yasumizu » ned 31. říj, 2004 9:45

Jendis: je to možný, já se o box příliš nezajímám.
Man: stejně si to všecko obejdi.
Harutomo_Yasumizu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 389
Registrován: pát 28. bře, 2003 0:00

Příspěvekod Jendis » ned 31. říj, 2004 10:45

Man píše:Díky, díky, díky !!!!

Už jsem párkrát něco obešel...tak uvidim do něčeho půjdu, ale nevim ještě do čeho. ©koda, že sem nepronikl ten Kyokushin snad do budoucna. Jinak to karate je v tom sokolu ??? Tedy u staďáku ? Kde se trenuje Chaloupka ? Nebo to je někde jinde...dik


Ano,hlavního trenéra tam dělá Roman Chaloupka.Ale zkus si popovídat s tím P.Svobodou...... :wink: (Neznám moc takových lidí,jako je on).Velký Respect....!!!!!!

Ohledně toho kyokushinkanu nezoufej.....jsem něco slyšel,zatím je to nepotvrzené,ale možná...........možná :wink: 8) :lol: :lol: :lol: :twisted:
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

 

Příspěvekod Anonymní » ned 31. říj, 2004 13:21

Jendis píše:
Man píše:Díky, díky, díky !!!!

Už jsem párkrát něco obešel...tak uvidim do něčeho půjdu, ale nevim ještě do čeho. ©koda, že sem nepronikl ten Kyokushin snad do budoucna. Jinak to karate je v tom sokolu ??? Tedy u staďáku ? Kde se trenuje Chaloupka ? Nebo to je někde jinde...dik


Ano,hlavního trenéra tam dělá Roman Chaloupka.Ale zkus si popovídat s tím P.Svobodou...... :wink: (Neznám moc takových lidí,jako je on).Velký Respect....!!!!!!

Ohledně toho kyokushinkanu nezoufej.....jsem něco slyšel,zatím je to nepotvrzené,ale možná...........možná :wink: 8) :lol: :lol: :lol: :twisted:



Od koho co jsi slyšel přez ten Kyokushin ???
A jinak v Jihlavě jsou 2 kluby karate shotokan ?
Myslim tim teď Rožňjovák a R.Chaloupka ? A kdyby jste měli srovnat mezi něma kdo je lepší ??? Trenér, prostředí, parta atd...víte co myslim.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Jendis » ned 31. říj, 2004 13:58

Od koho jsem co slyšel.....nepovím.Nic není jisté,jen se něco šustlo. 8) 8)
Dva kluby shotokan nejsou....Rožnovják učí Hambo-jitsu.....Karate je Modeta(Chaloupka) a Policejní klub(Pech + Čížek).Co se týče srovnávání,udělej si raději svůj vlastní názor :wink: Rozhodně odmítám tady nějak porovnávat výuku a vztahy v nějakých klubech,na to jsou tu jiní :wink: 8) 8)

jinak,tady máš stránky.... http://karate.ji.cz/Welcome.htm
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Harutomo_Yasumizu » ned 31. říj, 2004 13:59

Rožnovják nedělá Shotokan, má své Kobudo - http://www.rojin-lijang.ji.cz/
Harutomo_Yasumizu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 389
Registrován: pát 28. bře, 2003 0:00

Kyokushin v Jihlavě

Příspěvekod psvoboda » stř 02. úno, 2005 21:43

Ahoj,

pokud autor stále sleduje "thread", pak mám pro něj smutnou zprávu. Kvalitní kyokushin v Jihlavě dnes není. Záměrně píši "kvalitní" protože není box jako box a není karate jako karate.

Pokud chceš směřovat ke kontaktnímu karate, doporučil bych spíše oddíl při policejní škole nežli SK Jihlava. S kontaktním karate tam má Petr Čížek zkušenosti.

Oss, Sob.
psvoboda
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 55
Registrován: pát 23. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava


Zpět na japonská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků