ahojte

hapkido, musado, taekwondo ITF, WTF, GTF, tang soo do...

ahojte

Příspěvekod calexik » ned 22. led, 2006 12:14

Hmmm je zaujimave co sa tu vsetko clovek dozvie....Na WHD chodim uz tri roky ale o moonistoch pocujem prvy raz.Snazim sa urobit si o nich daky nazor podla toho co som tu citala ale je to dost tazke lebo kazdy vravi nieco ine.Ale podla mna je to aj tak osobna vec tych ktori veria v moona a chcu v neho verit.Podla mna kto k nim nechce patrit ten tam ani patrit nebude.Ja osobne to dako neuznavam a na 100% viem ze manzela si vyberiem sama.Ale za to neodsudzujem tych ktori to povazuju za spravne a vidia v tom zmysel zivota.Je to predsa ich zivot.A tak isto ako nebudem niko nutit aby sa pridal do dakej sekty tak ani nikoho nebudem nahovarat aby sa k nim nepridaval.Ved kazdy by mal mat vlastny rozum.A podla mna moonisti nikomu neublizuju tym ze maju vlastnu vieru.WHD chcem cvicit aj nadalej ale bez moona, netreba kazdeho hned zaskatulkovat
calexik
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: ned 22. led, 2006 0:00

 

Příspěvekod RBR » ned 22. led, 2006 14:15

Pokud mají jen svou víru tak tím nikomu neubližují, ale oni mají nezanedbatelnou ekonomickou a politickou moc. Nějakém dokumentu o moonistech jsem viděl, že v USA vlastní např. Washington post, což jsou dost významné noviny. Takže já bych se zamýšlel nad skutečným cíly moonistů. Jestli to náboženství není jen zástěrka.

RBR
RBR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1531
Registrován: pon 03. říj, 2005 23:00
Bydliště: ČR

Příspěvekod Skateordie » ned 22. led, 2006 14:30

to Calexik: kebyze je to tak ako pises, tak by to bolo v pohode. Podla mna je to vsak typicka psychicka manipulacia s ludmi, su to sposoby typickej sekty. Aj ked nehovorim, ze vsetci, co cvicia WHD su taki. To je moj nazor, z toho co som pocul, takze to nie je na 100%.
Skateordie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 688
Registrován: stř 16. lis, 2005 0:00
Bydliště: ?ilina


Zpět na korejská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron