Taekwon(-)do v Brně - zkušenosti

hapkido, musado, taekwondo ITF, WTF, GTF, tang soo do...

Taekwon(-)do v Brně - zkušenosti

Příspěvekod Ji31 » úte 03. dub, 2007 19:17

Ahoj,

dost jsem si pročetl diskuzi o TWD tady a pochopil jsem, že ať už WTF nebo ITF jde hlavně o to, na co se na tréninku zaměřují. Jestli jen na sportovní zápas, nebo i na sebeobranu a ostatní věci (omlouvám se, že neumím korejské názvy), nebo jen na závodění.

Jsem z Brna a tudíž mám možnost volby jak ITF, tak WTF (od každého po jednom klubu).

Proto mě zajímají zkušenosti cvičících "přímo a právě z obou brněnských klubů". Prosím nepište mi, že pokud chci to a to, tak mám jít tam a tam, ale zajímají mě zkušenosti cvičících v obou klubech.

Děkuji
;-)
Ji31
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 97
Registrován: ned 11. pro, 2005 0:00

 

tkd v Brne

Příspěvekod Dante- » ned 18. lis, 2007 16:56

Tak ja trenuju tkd ITF sice ve Zlíne, ale oficialne jsme pobocka Brneskeho oddilu, ktery vede Libor Machan. Prot do brna obcas jezdime na paskovani a seminare a podobne, a tak vim ze Libor je vyborny trener, co dokaze cloveka vyhecovat k vydani maxima a po po technicke strance jsou taky na velmi vysoke urovni (letos se na MCR stali nejuspesnejsi skolou)
Takze ja bych osobne doporucil TKD ITF.
Ale s WTF nemam zkusenost, tak nechci radeji hodnotit :-)
Dante-
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 27
Registrován: pon 12. lis, 2007 0:00

Příspěvekod Jacopo » ned 18. lis, 2007 17:58

Neváhej a jdi do ITF... Brno je kvalitní oddíl :) A neříkám to zaujatě, poněvadž já odtamtud nejsem :wink:
Jacopo
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 174
Registrován: sob 17. lis, 2007 0:00


Zpět na korejská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků

cron