Co k TKDu ?

hapkido, musado, taekwondo ITF, WTF, GTF, tang soo do...

Příspěvekod Jur-fu » čtv 26. kvě, 2011 17:13

no precital som si to interview so soukupom a zrejme tie kopy nebudu az take zle :wink: .. no inak som sa rozhodol ze ked sa budem stahovat o cca rok ze by som sa na nejaky ten wing chun pozriet isiel, snad ked tam budem dokazem usudit ci to nevedie jeden z tych " podvodnikov " .. proste mam taky tusak ze wing chun je viacej pre mna i ked v podstate o tom moc neviem.. popripade nejaku krav magu atd co mi radil marcelo.. :)
Jur-fu
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 49
Registrován: stř 27. dub, 2011 23:00

 

Příspěvekod marcelo » čtv 26. kvě, 2011 19:15

Jur-fu píše:no precital som si to interview so soukupom a zrejme tie kopy nebudu az take zle :wink: .. no inak som sa rozhodol ze ked sa budem stahovat o cca rok ze by som sa na nejaky ten wing chun pozriet isiel, snad ked tam budem dokazem usudit ci to nevedie jeden z tych " podvodnikov " .. proste mam taky tusak ze wing chun je viacej pre mna i ked v podstate o tom moc neviem.. popripade nejaku krav magu atd co mi radil marcelo.. :)


..to je super..verim ze sa rozhodnes pre wingchun..tam si budes rochnit ako prasiatko v zite,dufam ze si vyberies nejaku Hongkongsku liniu WCH,budes urcite spokojny,otvori sa ti uplne iny svet a dimenzia :wink: :twisted:
Naposledy upravil marcelo dne čtv 26. kvě, 2011 21:37, celkově upraveno 1
"If you want to learn how to fight, you must practice fighting against someone who is fighting back"
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1121
Registrován: úte 26. úno, 2008 0:00

Příspěvekod Vrozkrokkop » čtv 26. kvě, 2011 20:41

Z příspěvků tady na BU by šla určitě splácat nějaká docela zajímavá psychologická studie.
-Naprostá většina dosti zkušenný lidí o něčem tvrdí, že to nestojí za nic, popřípadě slouží pro sportovní vyžití, krom jednoho přispěvatele s 4 příspěvky, jež mě po přečtení bezpečně přesvědčily, že jde o učebnicový příklad kreténa.
-reakce: Ty vole, tak to by mohlo být pro mě... :lol:


Fascinující
Nejprve pokácím strom, zapálím dům a zabiju ženu
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Kain » čtv 26. kvě, 2011 20:56

Vrozkrokkop píše:Fascinující


Spíš smutné.
Lidé jsou pomíjiví, kung-fu je navždy.

Student Practical Hung Kyun - Pavla Macka sifu
Kain
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 95
Registrován: čtv 06. led, 2011 0:00

Příspěvekod nick1234 » čtv 26. kvě, 2011 21:03

skor normalne, bohuzial. to je ta internetova sloboda slova. ale aspon niektory ludia pisu k veci a rozvitejsie :)
Rukavice: 25 eur
Oblečenie: 20 eur
Katsudo: 40 eur
Dobrý pocit po tréningu: Na nezaplatenie.
nick1234
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 206
Registrován: pon 15. lis, 2010 0:00

Příspěvekod RUNAR » pát 27. kvě, 2011 11:20

Když je tu zase debata styl vs styl tak nedávno jsem se hodně pobavil když jsem četl forum na sherdogu.Já to tam nepsal, fakt.

I‘ve been training muay thai for over a year now and just moved to a mma gym. While I love mt and how strong it is my new stand up coach is a karate guy.
The other day he tried to get me to switch my stance to a karate base and told me MT is just a retarted form of Karate.He‘s a good fighter (16-1 pro kickboxing, 5-0 pro mma).
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod frankstrike » pát 27. kvě, 2011 12:26

:roll:
frankstrike
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 21
Registrován: pát 21. led, 2011 0:00

Příspěvekod cohen » pát 27. kvě, 2011 13:57

frank: vrozkrkokkop urcite nemyslel teba, vyzeras ako rozumny clovek ;)

edit: ale nemusel si ten svoj prispevok mazat, teraz to cele vyzera divne :D
Naposledy upravil cohen dne pát 27. kvě, 2011 14:11, celkově upraveno 1
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1720
Registrován: pon 15. srp, 2005 23:00
Bydliště: bratislava, svk

Příspěvekod RUNAR » pát 27. kvě, 2011 13:58

hahahahaha
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod will » pát 27. kvě, 2011 14:12

:lol: :lol: :lol:
will
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 611
Registrován: sob 10. čer, 2006 23:00

Příspěvekod Vrozkrokkop » pát 27. kvě, 2011 17:52

Myslel jsem člověka pod nickem "leden"
Nejprve pokácím strom, zapálím dům a zabiju ženu
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod frankstrike » sob 28. kvě, 2011 0:48

smazani nereste, na foru se uz nebudu dal vyskytovat, nema to pro me smysl, tak jsem uz nechtel dat rozvijet tema z meho pohledu, kdo si precetl tak vi co sem myslel.)

Vsichni se tu mejte a at vam to lita
frankstrike
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 21
Registrován: pát 21. led, 2011 0:00

Příspěvekod majorjing » sob 28. kvě, 2011 12:38

franku,neodchazaj ,treba tu trocha busenia od mladych diskuterov...nenechaj ma v tom sameho....neboj raz ta mozno vezmu za svojho...ked taktoodides ostanes nam v pamati len ako zbabelec...
:twisted:

4will:uznavam ze je urcite lepsie poriadne makat ako kecat..ale myslim ze hladania dobrej skoly je vec a ktorej sa oplati venovat cas.najma v uvode...
majorjing
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 95
Registrován: pát 18. bře, 2011 0:00
Bydliště: bahrain, manama, bitches...:)

Příspěvekod luen » sob 28. kvě, 2011 14:19

majorjing píše:4will:uznavam ze je urcite lepsie poriadne makat ako kecat..ale myslim ze hladania dobrej skoly je vec a ktorej sa oplati venovat cas.najma v uvode...


Presne tak, je to jedna z nejdulezitejsich veci ...
Neni jedno kde makas a jak makas, ale od toho je trener, aby ti poradil.
Jinak je mraky lidi, kteri poctive makaji a je jim to k nicemu, protoze makaji na nesmyslech, ktere se ve skolach kam chodi povazuji za super veci, ale ve skutecnosti je to pak cele k nicemu :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod RUNAR » pon 30. kvě, 2011 14:36

4all:
Jo, já taky bilse s kajatistama a hele jozbil jsem jim djžky všem, to ale byli nejlepčí kajatisti světa, levá pjavá na djžku a knokoutoval jsem.
Hele a pjotože oni neznaj háky a ani roundhouse kopačka a lowkopy neznaj, a vůbec si nekrejou hlavu, jen tam stoji z vystjčenou bjadou navíc zápasej v hlubokým postoji zinkudsu dáči.
No a hlavně oni všichni nejlepčí Kajatisti čekaj že útočník dělá pjesně to co v kata, tjeba oni jedou všichni jako druhej pohyb age uke, tak jim dej kopačku na střed a jsou ko.Čuuuuuuuuuuuuuuus.

Jo a ještě pozoj na šuto uči, dostal jsem jedno do hlavy a mám teď velikánskou bouli, nebo co.
A taky bacha na facky, jedný jsem včas neuhnul a mám teď monokly po celým těle.

Tak teď už ale opravdu čuuuuuuuuuus.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Re: Co k TKDu ?

Příspěvekod jirka6 » sob 07. bře, 2015 14:28

Myslím že k TKD zvláště k WTF je celkem fajn cokoli, kde se používají ruce, takže třeba box.

Pokud děláte ITF, tak box taky pomůže zlepšit techniku, protože co jsem viděl souboje, tak používání rukou v ITF není žádné sláva.

Byl jsem na semináři Kyokushin karate - a to už moc dobře k TKD nezkombinujete, i když jsou techniky stejné, ten přístup je odlišný a dělat dobře sportovně Kyokushin i TKD sobře nejde.

Ale pokud se podívátě na videa, tak mnoho lidí od TKD posunuje svoje umění dál hlavně spíš díky gymnastice, která jim umožní použít akrobatické prvky. Samozřejmě to není nic pro reálné použití na ulici, ale to už je zas jiné téma.
jirka6
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon 18. črc, 2011 23:00

Předchozí

Zpět na korejská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků

cron