Top 5 mistrů v Praze/ČR

barmský box, escrima, silat, viet vo dao a jiná exotická bojová umění

Příspěvekod YueFei » stř 16. úno, 2011 13:35

Rozhodně Sensei/Sifu/Khru Petr Dostál z Písku(přezdívka "Fakt")... :lol: :lol: :lol:
YueFei
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 11. lis, 2010 0:00

 

Příspěvekod fakt » stř 16. úno, 2011 16:39

YueFei píše:Rozhodně Sensei/Sifu/Khru Petr Dostál z Písku(přezdívka "Fakt")... :lol: :lol: :lol:


Láďo nebo Vláďo Rýdle

Několikrát jsem ti psal, že s tebou nechci být v kontaktu. Protože ti však nedám spát, tak jsem znovu přečetl maily, kterými jsi mne před lety bombardoval. Četl jsem je ve snaze najít nějaký společný zájem (názor - cokoliv) proto, aby ses necítil tak odstrčený. S politováním ti musím oznámit, že jsem nic takového nenašel. Rozhodnutí s druhým (cizím člověkem) něco sdílet je na mě a proto ti znova píšu:
- nechci s tebou jezdit na modlitební seance
- nechci s tebou jezdit na meditační dýchánky
- nechci s tebou navštěvovat svaté muže
- nechci s tebou požívat psychotropní látky
- nechci s tebou jezdit "zavírat" kungfu školy
- nechci si s tebou psát
- nesdílím tvé potřeby a pnutí.
Je mi to líto, ale nechci s tebou sdílet vůbec nic. Doufám, že jsi výše popsaným důvodům porozuměl. Těch ne je tam skutečně dost na to, abys pochopil můj nezájem. V opačném případě se dalšího vysvětlování zříkám a doporučuju vyhledat radu někoho povolanějšího.
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Příspěvekod YueFei » čtv 17. úno, 2011 15:36

fakt píše:
YueFei píše:Rozhodně Sensei/Sifu/Khru Petr Dostál z Písku(přezdívka "Fakt")... :lol: :lol: :lol:


Láďo nebo Vláďo Rýdle

Několikrát jsem ti psal, že s tebou nechci být v kontaktu. Protože ti však nedám spát, tak jsem znovu přečetl maily, kterými jsi mne před lety bombardoval. Četl jsem je ve snaze najít nějaký společný zájem (názor - cokoliv) proto, aby ses necítil tak odstrčený. S politováním ti musím oznámit, že jsem nic takového nenašel. Rozhodnutí s druhým (cizím člověkem) něco sdílet je na mě a proto ti znova píšu:
- nechci s tebou jezdit na modlitební seance
- nechci s tebou jezdit na meditační dýchánky
- nechci s tebou navštěvovat svaté muže
- nechci s tebou požívat psychotropní látky
- nechci s tebou jezdit "zavírat" kungfu školy
- nechci si s tebou psát
- nesdílím tvé potřeby a pnutí.
Je mi to líto, ale nechci s tebou sdílet vůbec nic. Doufám, že jsi výše popsaným důvodům porozuměl. Těch ne je tam skutečně dost na to, abys pochopil můj nezájem. V opačném případě se dalšího vysvětlování zříkám a doporučuju vyhledat radu někoho povolanějšího.


:lol: :lol: :lol: Muhehe tohle si napsal po požití Leponexu???Ale rozhodně doufám,že se mnou budeš chtít sdílet tvoje KO,teda budeš muset sdílet :!:
YueFei
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 11. lis, 2010 0:00

Příspěvekod JRup » pát 18. úno, 2011 0:08

YueFei píše:
fakt píše:
YueFei píše:Rozhodně Sensei/Sifu/Khru Petr Dostál z Písku(přezdívka "Fakt")... :lol: :lol: :lol:


Láďo nebo Vláďo Rýdle
...


:lol: :lol: :lol: Muhehe tohle si napsal po požití Leponexu???Ale rozhodně doufám,že se mnou budeš chtít sdílet tvoje KO,teda budeš muset sdílet :!:

Little Arts opět na scéně :!: :roll:

Ládíku, co říkal pan doktor?
Když máš s někým problém, běž za ním, pořeš to a neplevel server BU.CZ. Dík!

Naposledy jsi šel za podobným účelem na schůzku s PM ... a nedošel ...
JRup
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 296
Registrován: pon 20. bře, 2006 0:00

Příspěvekod YueFei » pát 18. úno, 2011 16:44

JRup píše:
YueFei píše:
fakt píše:
YueFei píše:Rozhodně Sensei/Sifu/Khru Petr Dostál z Písku(přezdívka "Fakt")... :lol: :lol: :lol:


Láďo nebo Vláďo Rýdle
...


:lol: :lol: :lol: Muhehe tohle si napsal po požití Leponexu???Ale rozhodně doufám,že se mnou budeš chtít sdílet tvoje KO,teda budeš muset sdílet :!:

Little Arts opět na scéně :!: :roll:

Ládíku, co říkal pan doktor?
Když máš s někým problém, běž za ním, pořeš to a neplevel server BU.CZ. Dík!

Naposledy jsi šel za podobným účelem na schůzku s PM ... a nedošel ...


Kdo si???Nejsi také od Nás z Léčebny Honzíček??? :)

I u docela inteligentních lidí,kteří disponují velkým vzděláním a velkými zkušenostmi ,můžeme občas pozorovat formální slepotu,ba přímo systematickou anestezii :lol:
YueFei
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 11. lis, 2010 0:00

Předchozí

Zpět na ostatní asijská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků