pivo

všechno ostatní sem

Příspěvekod TongPo » pát 09. říj, 2009 19:02

RUNAR píše:Pilsner Urquell mezi pivy
je jak Shotokan mezi striking styly :D

Hele neurážej Prazdroj, jo? :x Tak špatně na tom určitě není! :twisted:

Jinak z točených mi aktuálně nejvíc chutná tohle pivko. Jelikož se neprodává jako lahváč, tak doma v basičce mívám obvykle Svijany, kterýma samozřejmě nepohrdnu ani v točený podobě. Jo a Pilsner Urquell může bejt taky. :wink:
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :twisted:
Uživatelský avatar
TongPo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 705
Registrován: pát 18. led, 2008 0:00

 

Příspěvekod hellas » pát 09. říj, 2009 19:25

Co je to pivo? :lol:
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod Emiel » pát 09. říj, 2009 21:56

hellas píše:Co je to pivo? :lol:


Pivo? no, to je velice známá zkratkaa prakticky to znamená toto:

Prvotní
Investice
Většiny
Obyvatel

Neb též, když si všimneš veliké shody se slovem Láska - jen změníš čtyři písmenkaa jedno odebereš a máš z toho pivo.
Never get into fights with ugly people because they have nothing to lose.
Emiel
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 321
Registrován: úte 13. lis, 2007 0:00

Příspěvekod Gino » sob 10. říj, 2009 7:26

graver píše:
Gino píše:Par takovych lidi znam, co jsou na tom tak bidne, ze i kdyz to nema alkohol, tak to do sebe perou aspon pro ten pocit, ze pijou pivo

To asi těžko - alkoholik je závislý na etanolu, ne na lupulinu (pokud vůbec v dnešních pivech nějaký je). Takže když má absťák, Birellem to nespraví.:

Clovece neblazni, jses uz druhej, kterej zminuje alkoholismus... jsem ten, kdo tohle slovo nezminil, tak mi to nestrkej pod nos :)
graver píše:Relaxuj, Gino. Většina těch postů o pivu je myšlena v žertu (ty moje určitě), tak na mě nemluv jak psycholog na odvykačce :lol:
Ostatně já si semo tamo nějaké to pivko dám, ale ten čtvrteční nářez, který popisuješ na svém blogu, se mi nepřihodil ještě nikdy - no offense :wink:

Psycholog na odvykacce? No, mas pravdu, nektere tve prispevky jsou skutecne vtipne :wink:
Ad narez - to vis, taky si vyjimecne dam do nosu. Ale za to mohla Tequila, ta do tohohle vlakna nepatri :)
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod RUNAR » sob 10. říj, 2009 11:52

TongPo píše:
RUNAR píše:Pilsner Urquell mezi pivy
je jak Shotokan mezi striking styly :D

Hele neurážej Prazdroj, jo?......



No ták šumavskej medvěde, hlavně udělaj zásoby Plzně na zimu a spi dál.
Až se probudíš tak poznáš že chytřejší xboxeři co závodí v MMA už chodí na Karate se něco přiučit :idea: :D
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod kwaicheng » sob 10. říj, 2009 21:18

Mě chutnal Platan 11°, hotová medicína....osobně jsem teď nějakou dobu pívo nepil, ale slyšel jsem, že se změnil výrobní postup a že už to neni co bejvalo..
kwaicheng
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 180
Registrován: pát 18. zář, 2009 23:00

Příspěvekod Trian » ned 11. říj, 2009 0:40

Po tréningu je najlepšie dať telu čo potrebuje - teda dopolniť energiu nejakými sacharidmi, najlepšie rýchlo vstrebateľnými. Ak to vezmem z pohľadu nápoja po tréningu kofola vs pivo:

Druh nápoja / bielkoviny / sacharidy / tuky / energia / kalórie
Pivo čierne 10 stupňov / 0,2 / 3 / 3,4 / 151 / 36
Pivo svetlé 10 stupňov / 0,3 / 1,7 / 3 / 117 / 28
Pivo svetlé 12 stupňov / 0,3 / 2 / 3,6 / 138 / 33
Cola (kolové nápoje) / 0 / 9,8 / 0 / 170 / 40

Takže najlepšie z toho vychádza cola :wink:
Uvedené hodnoty sú na 100g výrobku (cca 100ml).

A ešte moji favoriti: Zlatý bažant, Kozel, Staropramen, Pilsner Urquell, Heineken (aj keď ten je už v poslednom čase fake), Kelt. Čisté trubky sú podmienkou, zaujímavé je okysličované pivo, čo čapujú pod Michalskou bránou v Bratislave.
Ak nemajú pivko ktoré mi ide, tak si objednám radšej kofolu a ak nemajú ani tú (v Bratislave žiadna rarita, niekde vôbec nečapujú :evil: ) tak minerálka.
Trian
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 196
Registrován: pát 08. čer, 2007 23:00
Bydliště: ©amorín, Slovensko

Příspěvekod luen » ned 11. říj, 2009 9:00

Trian píše:Po tréningu je najlepšie dať telu čo potrebuje - teda dopolniť energiu nejakými sacharidmi, najlepšie rýchlo vstrebateľnými. Ak to vezmem z pohľadu nápoja po tréningu kofola vs pivo:

Druh nápoja / bielkoviny / sacharidy / tuky / energia / kalórie
Pivo čierne 10 stupňov / 0,2 / 3 / 3,4 / 151 / 36
Pivo svetlé 10 stupňov / 0,3 / 1,7 / 3 / 117 / 28
Pivo svetlé 12 stupňov / 0,3 / 2 / 3,6 / 138 / 33
Cola (kolové nápoje) / 0 / 9,8 / 0 / 170 / 40

Takže najlepšie z toho vychádza cola :wink:
Uvedené hodnoty sú na 100g výrobku (cca 100ml).



Jo a jeste si neuvedl vyborne hodnoty aspartamu, kterej ma blahodarnej vliv na organismus:

http://cs.wikipedia.org/wiki/Aspartam

a staci zagooglit :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Trian » ned 11. říj, 2009 12:05

Tak s tým skúsenosti nemám, ale definícia zdravotnej nezávadnosti tejto látky nie je práve priaznivá. Samozrejme len pri nadmernej konzumácii.

Najlepšie po tréningu je buď vypiť gainer (bielkoviny + sacharidy, niektore all in one majú aj creatin), alebo čistú maltu (len sacharidy). Gainer podporí najmä regeneráciu, tak by som zvolil možnosť 1.
Pre tých, čo odmietajú "sypať" (skutočný pojem sypať znamená, že niekto užíva anabolické steroidy, všetky ostatné veci sú len doplnkami výživy, ako napr. vitamín C v šumivých tabletách) je naj tá kofola a nejaká výživná desiata do 30 min. po tréningu - bohato obložený sendvič (šunka, syr, vajíčka, šalát...), alebo čokoľvek čo obsahuje veľa sacharidov a nejaké bielkoviny (piškóty, kakaové mlieko... hocičo).

Ale to už je off topic, tak sa zriekam slova :(
Trian
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 196
Registrován: pát 08. čer, 2007 23:00
Bydliště: ©amorín, Slovensko

Příspěvekod cohen » úte 13. říj, 2009 14:31

prospieva vobec pivo po treningu? pokial viem, tak alkohol moc regeneracii nepridava. jedno je este asi ok, ale problem piva je naozaj v tom, ze vacsinou to prve nestaci :-D
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1720
Registrován: pon 15. srp, 2005 23:00
Bydliště: bratislava, svk

Příspěvekod PC » úte 13. říj, 2009 14:43

Trian píše:Tak s tým skúsenosti nemám, ale definícia zdravotnej nezávadnosti tejto látky nie je práve priaznivá. Samozrejme len pri nadmernej konzumácii.

asi se budes divit, kde vsude to je a ze neni tezky to nadmerne konzumovat,(ikdyz sem cetl mnohem varovnejsi studie, wiki, je tady v tom celkem umirnena) sleduj etikety napoju, zejmena tech "zubrzdravychlajtu",a vubec vseho co je sladky "lajt" ;-)

delal jsem malej pruzkum a vysla mi jako vitez vsemi zatracovana COCA COLA, sice tuna cukru, ale aspon bez E2xx-barviv, konzertvantu, zvyraznovacu a aspartanu... ja osobne samozrejme piju je vodu a caj :twisted: :twisted: :lol:

ukrop: cece ani ta kofola nic moc :-)
Pavel Codl
Chen Taijiquan - Chen Style Practical method
陈式太极拳
www.taijiclub.cz
pavel@taijiclub.cz
+420 602 213 628
PC
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 569
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00

Příspěvekod luen » úte 13. říj, 2009 15:23

PC píše:
Trian píše:Tak s tým skúsenosti nemám, ale definícia zdravotnej nezávadnosti tejto látky nie je práve priaznivá. Samozrejme len pri nadmernej konzumácii.

asi se budes divit, kde vsude to je a ze neni tezky to nadmerne konzumovat,(ikdyz sem cetl mnohem varovnejsi studie, wiki, je tady v tom celkem umirnena) sleduj etikety napoju, zejmena tech "zubrzdravychlajtu",a vubec vseho co je sladky "lajt" ;-)

delal jsem malej pruzkum a vysla mi jako vitez vsemi zatracovana COCA COLA, sice tuna cukru, ale aspon bez E2xx-barviv, konzertvantu, zvyraznovacu a aspartanu... ja osobne samozrejme piju je vodu a caj :twisted: :twisted: :lol:

ukrop: cece ani ta kofola nic moc :-)


No ona kyselina fosforečná, která se nedá nijak filtrovat (a ledviny, to také nezvládají) ... nic moooc :wink: Mimochodem myslím, že i do normální Coly se přidává sladký vrah aspartam ... :wink: :idea: Je totiž sladší, levnější a dá se za určitých podmínek déle skladovat ... Jen je tepelně dosti nestabilní a látky (jedy) na které se nám v těle rozkládá - methanol-formaldehyd. No a to je hodné špatná látka :evil:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod PC » stř 14. říj, 2009 9:01

luen píše: Mimochodem myslím, že i do normální Coly se přidává sladký vrah aspartam ... :wink: :idea: Je totiž sladší, levnější a dá se za určitých podmínek déle skladovat ... Jen je tepelně dosti nestabilní a látky (jedy) na které se nám v těle rozkládá - methanol-formaldehyd. No a to je hodné špatná látka :evil:


cece, nevim, nikde to na flaskach nepisou, ze by tam byl...tak nevim, asi tajne,ale kdyz to jinde klidne na obal napisou, ze tam aspartan je tak proc by to nenapsali i tady? ja ma na nej nastesti celkem citlivej jazyk, zadny "lajt" mi proste nechutna :lol:
Pavel Codl
Chen Taijiquan - Chen Style Practical method
陈式太极拳
www.taijiclub.cz
pavel@taijiclub.cz
+420 602 213 628
PC
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 569
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00

Koutské pivo

Příspěvekod tenore » ned 03. říj, 2010 17:27

Jinak z točených mi aktuálně nejvíc chutná tohle pivko. Jelikož se neprodává jako lahváč, tak doma v basičce mívám obvykle Svijany, kterýma samozřejmě nepohrdnu ani v točený podobě. Jo a Pilsner Urquell může bejt taky. :wink:[/quote]

Tong Po - Mohl bys mi, prosím, prozradit, kam na to Koutský chodíš?
Díky moc.
tenore
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: stř 15. zář, 2010 23:00

Příspěvekod marcelo » ned 03. říj, 2010 18:39

..aj ked ja pivo uz skoro jednu dekadu nepijem,tak pijem ako spravny Vychodnar 8) ..i Vodku.. i Borovicku..i Slivovicu ..zarucene bez Aspartamu a umelych sladidiel :lol: :lol: :wink:
"If you want to learn how to fight, you must practice fighting against someone who is fighting back"
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1121
Registrován: úte 26. úno, 2008 0:00

Příspěvekod fakt » ned 03. říj, 2010 19:08

marcelo píše:..aj ked ja pivo uz skoro jednu dekadu nepijem,tak pijem ako spravny Vychodnar 8) ..i Vodku.. i Borovicku..i Slivovicu ..zarucene bez Aspartamu a umelych sladidiel :lol: :lol: :wink:


Bez piva?
To pěkně disproporční pijáctví.
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Příspěvekod luen » ned 03. říj, 2010 19:44

marcelo píše:..aj ked ja pivo uz skoro jednu dekadu nepijem,tak pijem ako spravny Vychodnar 8) ..i Vodku.. i Borovicku..i Slivovicu ..zarucene bez Aspartamu a umelych sladidiel :lol: :lol: :wink:


Spisska borovicka je lek, 9 z 10 lekaru doporucuje :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod marcelo » ned 03. říj, 2010 19:54

luen píše:
marcelo píše:..aj ked ja pivo uz skoro jednu dekadu nepijem,tak pijem ako spravny Vychodnar 8) ..i Vodku.. i Borovicku..i Slivovicu ..zarucene bez Aspartamu a umelych sladidiel :lol: :lol: :wink:


Spisska borovicka je lek, 9 z 10 lekaru doporucuje :wink:



:wink: Spisska je dobra 8)
"If you want to learn how to fight, you must practice fighting against someone who is fighting back"
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1121
Registrován: úte 26. úno, 2008 0:00

Příspěvekod severan » ned 03. říj, 2010 21:20

ja preferujem Koniferum, ked uz:)
severan
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 5
Registrován: sob 14. srp, 2010 23:00

Předchozí

Zpět na off-topic

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků