ITF

hapkido, musado, taekwondo ITF, WTF, GTF, tang soo do...

ITF

Příspěvekod zedna » úte 25. bře, 2003 0:31

tolik ITFáků zde a žádný příspěvek????? :-[ :-[
zedna
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 25. bře, 2003 0:00

 

ITF

Příspěvekod Anonymní » pát 16. kvě, 2003 18:45

vsichni jsou liny neco napsat...
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Chrobi » sob 17. kvě, 2003 9:58

Ja sem linej jak prase............uz se diskutuje na tolika duskusich,ze me to nebavi prohlizet a du radsi cvicit :o))
Chrobi
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 140
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Anonymní » úte 27. kvě, 2003 23:28

kecy, kecičky chrobáčku. ty a trénovat??? nejlínější jsem tady já!!!! tak jdu chrápat!
tak zkusím rozvinout nějaké téma: jaké ITF si myslíte že má jako organizace budoucnost????
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod wushi » pát 23. dub, 2004 13:20

Teda, že by o taekwondo nikto nechcel debatovať???
wushi
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 923
Registrován: pon 12. dub, 2004 23:00
Bydliště: SR,Čína,...

ITF

Příspěvekod Anonymní » stř 28. dub, 2004 12:42

Zedna:kde cerpate techniky do hoosinsulu? Skladbu semninaru s Hwangem znam a v enciklopedii toho taky moc neni.Osobne delam jeste jina bu,ale ptam se kvuli znamym,kteri chteji delat jen ITF.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod severin » čtv 24. čer, 2004 12:56

Jezdite nekdo na jine turnaje nez ITF? Pamatuju se,ze v nekterych oddilech cvicili s kickboxerama a ucastnili se jejich soutezi.
severin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 818
Registrován: pon 21. čer, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod daudi » úte 06. črc, 2004 4:49

cvicil jsem kolem let 1990-92 s Hwangem a tam teda zadny kickboxeri nechodili, alespon tenkrat ne:)))) zato tam chodila nevlastni dcera Kaji Gotta :lol:
vsechny moje prispevky musi byt brany s rezervou, protoze vim prd o tom, co rikam:)
daudi
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 99
Registrován: sob 27. zář, 2003 23:00
Bydliště: Praha 1

Příspěvekod Anonymní » úte 06. črc, 2004 22:05

v ITF jsou lidi kteří jezí i na turnaje mimo ITF hodně - na ruzný kickbox openy atd... a prej je docela úspěšně vyhrávaj. Podle mě to je pořádná krávovina doakzovat si něco na nejakej dalších závodech. já si zazávodím jednou za rok na MCR daj mě nějakou placku z lítosti že jsem starej, línej, tlustej, vousatej atd a mám vlastního závodění pokrk. svoje žáky taky nechávám závodit jen tak 3-4 do roka a to musej bejt ještě nějaký talenti. sám mám hodně práce se svojí technikou, školou, žáky atd a ještě bych měl závodit? taekwon-do je někde jinde než na závodech a už vubec to není o medailích...
37 stupnu: do hosin soolu - encyklopedie, semináře nejen s mistrem v ITF a občas i jiné BU hlavně judo. Prostě stejně jako generál. fungujeto je použitelné v hosin soolu je to OK. když udělám uchimatu při hosin soolu není problém když udělám kote gaeshi není problém. když se při uchimatě opřu o hlavu je to krávovina a když si ruku do kotegaeshi podám za zádama je to taky krávovina.............................
hele je to krávovina psát ale přece. Proč děláš několik BU najednou? dovedu pochopúit třeba iaido a kendo. dělám BU skoro 20 let a fakt jsem byl docela turista. mám žákovské stupně v hodně věcech a některá BU jsem i učil ale ITF my fakt nabídlo nejvíc. Osobní kontakt s mistrem od bílého pásku, tím pádem člověka který rozumí celému systému a pochází s té země kde BU vzniklo, žádné ždímání peněz, cvičení se zakladatelem několikrát i v CR, semináře s lidmi kteří jsou tak daleko že pro 3.dana je to nedohledno, stabilní organizaci atd........ chápu že pro někoho kdo chce běhat v maskáčích je lepší musado, nebo kdo si chce dávat do držky a votevření zlomeniny budou lepší ultimáty nebo kdo chce udržovat kondici dělá taebo ale pro mě je itf fakt to nejlepší
severin: třeba do gebaeku k J. Gazdovi se chodil prát M. Sobotka z nějakejma svejma lidma když tu začal působit.
daudi: tak jestlis chodil s Gottovou do skupiny tak tam byli i jiří Borek nebo Ladislav Burian atd... je to tak? zajímavá skupina.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod daudi » úte 06. črc, 2004 22:30

:lol: zajimava skupina. Ale byla to sranda v tom devadesatym:))
vsechny moje prispevky musi byt brany s rezervou, protoze vim prd o tom, co rikam:)
daudi
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 99
Registrován: sob 27. zář, 2003 23:00
Bydliště: Praha 1

 

Příspěvekod severin » sob 28. srp, 2004 13:16

Co zacalo na olympiade tkd WTf,tak jsem vsude mozne bombardovanej znamejma co ze to proboha cvicim za styl a tak je stale dokola vysvetluju a poustim video.Jak jste na tom vy??? :roll: :roll: :roll:
severin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 818
Registrován: pon 21. čer, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Anonymní » pon 30. srp, 2004 12:18

severin: A divis se?
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod severin » pon 30. srp, 2004 20:00

Nedivim,kazdej co cvici ITF ma vetsinou povedomi i o WTF.Je take fakt,ze na laiky,kteri to neumeji rozlisit se muzu vykaslat a myslet si svy.Mozna by nebylo od veci jedno nebo druhy prejmenovat,ale k tomu nikdy nedojde.Nebo klesne ucel a kvalita ITF a nakonec se to vsechno spoji a nad tim ani nechci premyslet.Nastesti pozoruju u ITF,ze se dost lidi odklani od sportu a konecne se zacina zajimat o hoosinsul.Taky zmeny v pravidlech /povolene seky a mozna nova dysciplina tradicni sparing/ muzou neco znamenat.I kdyz se mi WTF nelibi nezatracoval bych ho.Ma svy zajemce a lidi maj moznost si vybrat. :cry:
severin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 818
Registrován: pon 21. čer, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Anonymní » úte 31. srp, 2004 7:25

Urcite se WTF neda proste odsoudit. Clovek co se mnou cvicil ITF odesel do WTF (nekde kolem 4. kupu), pak jsem ho po dvou letech potkal a byl strasne spokojeny. Podotykam, ze v nasi skupine patril k nejlepsim. Duvodem byly nejspis treninkove metody. V ITF v te dobe nebyly pytle, lapy ani chranice. WTF nabizelo pomerne ostry kontaktni trenink. Pocitam, ze se to za tech 10 let zmenilo, podobne jako hoosinsul, kde Yun ho pravidelne zarazoval, zatimco pod Hwangem jsme ani se 2. kupem hoosinsul nedelali (mozna jen nase skupina). Z nasi strany zajem rozhodne byl. Takze z puvodnich asi 60 lidi nakonec nezbyl asi nikdo, i kdyz nutno priznat, ze duvodu bylo vic. Rozhodne je fajn, ze se ITF posouva timto smerem.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » čtv 27. led, 2005 23:33

:P
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

ITF

Příspěvekod Ming » sob 09. dub, 2005 17:07

Dělá tu někdo ITF ? Nemáte nějaké zkušenosti s použitím taekwon-da ITF v reálném boji :?: Na to, že ITF už cvičí přes 100 milionů lidí je tady strašně málo příspěvků....
Nejužitečnější ze všech umění je umění být užitečný.

Benjamin Franklin
Ming
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 8
Registrován: pát 08. dub, 2005 23:00

Příspěvekod Anonymní » sob 09. dub, 2005 20:01

ja ne :lol: v MT me z toho vylecili 8) ale slysel sem, ze kdyz tady zil YunNamGyu, tak "polechtal" nekolik skinu 8)
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod severin » pon 11. dub, 2005 10:28

ITF jsem videl ve rvacce nekolikrat a velice dobre to fungovalo.Ne nahodou bych to srovnal s kickboxem.Pouzite techniky :primy uder,hak,loket,primy kop,obloukovy kop,stranovy kop,koleno a obcas hlavicka.Vzdy zalezi na cloveku a jeho pristupu k treninku.V techto chvilich jsem si casto pokladal otazku,jestli ma cenu venovat vetsinu casu nacviku vzorove techniky,kdyz v realu to vypada jinak.Ma,protoze vzorove techniky jsou to co urcuje styl ITF.

Juknete na dema kickboxeru.Takovych lidi znám víc jen nemaj svoje videa.Je dobry byt patriot,ale take je dobré se občas rozhlídnout.

http://www.kosagym.com/cs/treneri/default.xtml
Naposledy upravil severin dne stř 26. říj, 2005 17:50, celkově upraveno 1
severin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 818
Registrován: pon 21. čer, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Hi All !!!

Příspěvekod hwarang » čtv 21. črc, 2005 11:37

Cawte vsetci. Co tu nie je ziadny taekwondista ???
hwarang
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 20
Registrován: čtv 14. črc, 2005 23:00

???

Příspěvekod hwarang » pon 25. črc, 2005 12:08

...clovek by aj rad pokecal, ale neni s kym. Mozme zvolit aj novu temu, co tak "rozvoj TKD na Slovensku..." Povedal by som, ze konecne sa to zacalo hybat tym spravnym smerom.
hwarang
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 20
Registrován: čtv 14. črc, 2005 23:00

Další

Zpět na korejská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron