Zemřel Michael Jackson

všechno ostatní sem

Příspěvekod luen » pát 20. lis, 2009 18:28

Angus píše:
pucmaz píše:Vyborne, to jsem netusil. Zbyva uz jen otazka, proc do sekce offtopic taky nebylo presunuto to vlakno o Cine a proc muselo byt zamknuto :?
Podle me mohlo byt zajimave... :wink:

protože tak to tu někdy funguje. Někdo může psát , co chce, a někdo ne -viz jedna velikonoční debata před páru léty. Někomu se tolerují výrazy, že čínští venkované jsou sběř atd. včetně různých rasistických výlevů, jiným se netrpí ani snaha tyto xenofobní výlevy korigovat.
Proto už se tu ani většinou k ničemu moc nevyjadřuji, nemá to smysl.
Nehledě na to, že dle zdejších autorit, co není X-box, nestojí za nic.


Tezko soudit, nektera temata jsou nova, ac se z nich stane flame a nektera se tady probirala snad uz 100x a je z nich 100 flamu, takze asi nikdo nestoji o 101 ...

Na druhou stranu casto si diskuteri novacci neuvedomuji, ze se priklaneji na stranu notorickych trollu a ac se zda, ze ma nekdy i troll rozumnej nazor, tak se z toho nakonec vyklube jen dalsi dementni hadka na tema: "Je lepsi brukli nebo fandam" ...

Rekl bych, ze tohle je plne v rezii moderatoru, adminu atd ...

Take jsem kolikrat prekvapen, co vse se diskutuje, jakym zpusobem a hlavne kdo se k tematu vyjadruje :wink: Nakonec je to vlastne jedno, protoze vse vysumi. Lidi, kteri si neco chteli vyrikat uz davno moznost meli a kdo to nestihnul, tak to jiste dozene 8)

Kdo hleda spolecenskou korektnost, akuratnost a podobne pretvarky na tomto serveru, bude asi zklaman ... Ja osobne nelituji :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

 

Příspěvekod Angus » sob 21. lis, 2009 21:19

luen píše:Kdo hleda spolecenskou korektnost, akuratnost a podobne pretvarky na tomto serveru, bude asi zklaman ... Ja osobne nelituji :wink:

Pokud považuješ společenskou korektnost za přetvářku :cry:
To asi nezasluhuje další komentáře.
Od malička mne učili slušnému vychování a nikdy v životě jsem to nepovažoval za chybu.
Angus
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: pon 23. čer, 2003 23:00

Příspěvekod graver » sob 21. lis, 2009 21:27

Angus píše:Pokud považuješ společenskou korektnost za přetvářku :cry:
To asi nezasluhuje další komentáře.

A bit OT: já tedy rozhodně ano. Téměř každý jsme individualita (kdo ne, je ovečka) a společnost je stádo. Takže se občas musíme přetvařovat - a taky to děláme, abychom v tom stádu nějak mohli žít (páč musíme).
Luen chtěl asi říct, že domáhat se rovnosti a spravedlnosti ve webových diskusích je jako honit žížalu v naději, že se ztopoří :wink:
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Angus » sob 21. lis, 2009 21:47

Já to tedy pochopil poněkud jinak.
Angus
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: pon 23. čer, 2003 23:00

Příspěvekod luen » ned 22. lis, 2009 10:02

graver píše:A bit OT: já tedy rozhodně ano. Téměř každý jsme individualita (kdo ne, je ovečka) a společnost je stádo. Takže se občas musíme přetvařovat - a taky to děláme, abychom v tom stádu nějak mohli žít (páč musíme).
Luen chtěl asi říct, že domáhat se rovnosti a spravedlnosti ve webových diskusích je jako honit žížalu v naději, že se ztopoří :wink:


NJ nejstastneji jsem to nenapsal ... diky. Jinak souhlas o tom, jak zit v symbioze s davem :wink: Mimochodem s tou rovnosti, ja jsem v tomhle ohledu chronickej skeptik. Z meho pohledu si nejsme rovni. Jak jsem si roven v boji s clovekem, ktery ustoji 10x vice ran nez ja? Jak muze byt chudak vozickar roven bezci v tom, aby utekl z konfliktu?...

Angus píše:
luen píše:Kdo hleda spolecenskou korektnost, akuratnost a podobne pretvarky na tomto serveru, bude asi zklaman ... Ja osobne nelituji :wink:

Pokud považuješ společenskou korektnost za přetvářku :cry:
To asi nezasluhuje další komentáře.
Od malička mne učili slušnému vychování a nikdy v životě jsem to nepovažoval za chybu.


Prestanme si hrat na Jezisky a chovejme se realne a realisticky. Zivot neni o spravedlnosti, rovnosti a dalsich krasnych utopi-idealech ...

Zajdi na detskou onkologii a rekni tam vsem tem umirajicim detem a jejich rodicum, jak je zivot spravedlivej ... Je to extremni priklad, ale myslim, ze si uz rozumime :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Angus » ned 22. lis, 2009 17:15

Luene, poslal jsem Ti SZ (tedy pokusil jsem se, ne vždy mi SZ fungují :evil: )
Angus
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: pon 23. čer, 2003 23:00

Příspěvekod El_Commandante » čtv 26. lis, 2009 18:13

Angus píše:
luen píše:Kdo hleda spolecenskou korektnost, akuratnost a podobne pretvarky na tomto serveru, bude asi zklaman ... Ja osobne nelituji :wink:

Pokud považuješ společenskou korektnost za přetvářku :cry:
To asi nezasluhuje další komentáře.
Od malička mne učili slušnému vychování a nikdy v životě jsem to nepovažoval za chybu.


Politická korektnost je pro zdravého člověka nesnesitelná a neměla by existovat v naší volné společnosti. Nejsme červi a nežijeme v asijské despocii, jako za Stalina. Slušné chování nesmí nikdy vést k hrbení hřbetu, když je někdo ksindl, tak se mu nesmí podkuřovat. BTW Jackson měl hezky bílou pleť, seklo mu to. :lol:
El_Commandante
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 61
Registrován: stř 18. lis, 2009 0:00

Příspěvekod luen » čtv 26. lis, 2009 19:40

4El_Commandante: lidi se me o vikendu ptali, jestli se pod timto nickem nahodou neschovavam ja :lol: Ted mi to docvaklo asi jsme ve stejnou chvili oba otevreli obdobne tema :wink:

Kterejpa ty ses?

4all: mam zatim jen luena, ale jinak dobrej joke 8) Jsem preci jen v te kategorii lidi, kteri pouzivaji nefer argumenty jako vetsina zdejsich diskuteru, tak pozor :lol: :lol: :lol:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Angus » čtv 26. lis, 2009 21:32

El_Commandante píše:
Angus píše:
luen píše:Kdo hleda spolecenskou korektnost, akuratnost a podobne pretvarky na tomto serveru, bude asi zklaman ... Ja osobne nelituji :wink:

Pokud považuješ společenskou korektnost za přetvářku :cry:
To asi nezasluhuje další komentáře.
Od malička mne učili slušnému vychování a nikdy v životě jsem to nepovažoval za chybu.

Politická korektnost je pro zdravého člověka nesnesitelná a ...

Zatím tady byla řeč o společenské korektnosti, nevím,proč do toho taháš politiku.
Mimochodem, mám dojem, že jsi nepochopil význam slova korektnost. Znamená to spíše slušnost, než Tebou chápaná podlézavost vůči silnějšímu (vládnoucímu apod.). Alespoň já to nechápu jako autocenzuru.
Pak je ale těžké se domluvit :oops: , když pod celkem jednoznačným výrazem chápe každý něco úplně jiného. Pak se hádáme o něčem, na co většinou máme v podstatě stejný názor.
Angus
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: pon 23. čer, 2003 23:00

Příspěvekod El_Commandante » pát 27. lis, 2009 23:23

Angus píše:
El_Commandante píše:
Angus píše:
luen píše:Kdo hleda spolecenskou korektnost, akuratnost a podobne pretvarky na tomto serveru, bude asi zklaman ... Ja osobne nelituji :wink:

Pokud považuješ společenskou korektnost za přetvářku :cry:
To asi nezasluhuje další komentáře.
Od malička mne učili slušnému vychování a nikdy v životě jsem to nepovažoval za chybu.

Politická korektnost je pro zdravého člověka nesnesitelná a ...

Zatím tady byla řeč o společenské korektnosti, nevím,proč do toho taháš politiku.
Mimochodem, mám dojem, že jsi nepochopil význam slova korektnost. Znamená to spíše slušnost, než Tebou chápaná podlézavost vůči silnějšímu (vládnoucímu apod.). Alespoň já to nechápu jako autocenzuru.
Pak je ale těžké se domluvit :oops: , když pod celkem jednoznačným výrazem chápe každý něco úplně jiného. Pak se hádáme o něčem, na co většinou máme v podstatě stejný názor.


Všechno je politika a politická korektnost je bojový pojem levičáckých a genderistických hnutí, takže jsi něco tady nepochopil ty. :twisted:
El_Commandante
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 61
Registrován: stř 18. lis, 2009 0:00

Příspěvekod El_Commandante » pát 27. lis, 2009 23:32

luen píše:4El_Commandante: lidi se me o vikendu ptali, jestli se pod timto nickem nahodou neschovavam ja :lol: Ted mi to docvaklo asi jsme ve stejnou chvili oba otevreli obdobne tema :wink:

Kterejpa ty ses?

4all: mam zatim jen luena, ale jinak dobrej joke 8) Jsem preci jen v te kategorii lidi, kteri pouzivaji nefer argumenty jako vetsina zdejsich diskuteru, tak pozor :lol: :lol: :lol:


Pokud jsem já ty, tak se mi to ještě nedoneslo. :D ®e bych měl rozpolcenou osobnost? To ale ne, to bych byl fakt ujetej. :twisted: :twisted: :twisted: To by ale nebylo moc politicky korektní, kdyby se tady nad tím někdo pozastavoval. To bych nebyl cvok, ale mentally challenged, tj. totální retard. Ale zábavu stranou, jsem jen jeden El_Commandante a nepoužívám další nick. Co bych z toho měl, kdybych si tady hrál na schizofreni(c)ka? Sledujte to "c" v závorkách, to je trhák. Hrozně rád se směju svým vlastním vtipům. :)
El_Commandante
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 61
Registrován: stř 18. lis, 2009 0:00

Příspěvekod graver » sob 28. lis, 2009 11:55

©koda toho (c) - někde bych to po(u)žil :wink:
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Angus » sob 28. lis, 2009 19:45

El_Commandante píše:
Angus píše:
El_Commandante píše:
Angus píše:
luen píše:Kdo hleda spolecenskou korektnost, akuratnost a podobne pretvarky na tomto serveru, bude asi zklaman ... Ja osobne nelituji :wink:

Pokud považuješ společenskou korektnost za přetvářku :cry:
To asi nezasluhuje další komentáře.
Od malička mne učili slušnému vychování a nikdy v životě jsem to nepovažoval za chybu.

Politická korektnost je pro zdravého člověka nesnesitelná a ...

Zatím tady byla řeč o společenské korektnosti, nevím,proč do toho taháš politiku.
Mimochodem, mám dojem, že jsi nepochopil význam slova korektnost. Znamená to spíše slušnost, než Tebou chápaná podlézavost vůči silnějšímu (vládnoucímu apod.). Alespoň já to nechápu jako autocenzuru.
Pak je ale těžké se domluvit :oops: , když pod celkem jednoznačným výrazem chápe každý něco úplně jiného. Pak se hádáme o něčem, na co většinou máme v podstatě stejný názor.


Všechno je politika a politická korektnost je bojový pojem levičáckých a genderistických hnutí, takže jsi něco tady nepochopil ty. :twisted:

Ty buď neumíš číst, nebo jsi prostě mimo. O politice tady meleš ty, původně tady byla řeč o společenské korektnosti. Nicméně ani v tom druhém nemáš pravdu.
Kdyby na vývoj civilizace měli vliv pouze lidé s názory jako Ty, tak jsme pořád ještě někde ve středověku. Lidé jako Ty většinou nedokáží pochopit altruismus a vidí svět pouze jen jako boj všech proti sobě. ®ivot sice není peříčko, ale džungle také vypadá jinak.
Angus
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: pon 23. čer, 2003 23:00

Příspěvekod El_Commandante » sob 28. lis, 2009 22:48

Angus píše:
El_Commandante píše:
Angus píše:
El_Commandante píše:
Angus píše:
luen píše:Kdo hleda spolecenskou korektnost, akuratnost a podobne pretvarky na tomto serveru, bude asi zklaman ... Ja osobne nelituji :wink:

Pokud považuješ společenskou korektnost za přetvářku :cry:
To asi nezasluhuje další komentáře.
Od malička mne učili slušnému vychování a nikdy v životě jsem to nepovažoval za chybu.

Politická korektnost je pro zdravého člověka nesnesitelná a ...

Zatím tady byla řeč o společenské korektnosti, nevím,proč do toho taháš politiku.
Mimochodem, mám dojem, že jsi nepochopil význam slova korektnost. Znamená to spíše slušnost, než Tebou chápaná podlézavost vůči silnějšímu (vládnoucímu apod.). Alespoň já to nechápu jako autocenzuru.
Pak je ale těžké se domluvit :oops: , když pod celkem jednoznačným výrazem chápe každý něco úplně jiného. Pak se hádáme o něčem, na co většinou máme v podstatě stejný názor.


Všechno je politika a politická korektnost je bojový pojem levičáckých a genderistických hnutí, takže jsi něco tady nepochopil ty. :twisted:

Ty buď neumíš číst, nebo jsi prostě mimo. O politice tady meleš ty, původně tady byla řeč o společenské korektnosti. Nicméně ani v tom druhém nemáš pravdu.
Kdyby na vývoj civilizace měli vliv pouze lidé s názory jako Ty, tak jsme pořád ještě někde ve středověku. Lidé jako Ty většinou nedokáží pochopit altruismus a vidí svět pouze jen jako boj všech proti sobě. ®ivot sice není peříčko, ale džungle také vypadá jinak.


To jsou dost husté závěry. Jednak jsem racionalista a volnomyšlenkář, který věří v pokrok, takže bychom určitě nebyli ve středověku, kdybych měl vliv na vývoj civilizace a to nařknutí ze sociálního darwinismu je také dost přemrštěné. Začínám si o tebe dělat starosti, měl jsi snad špatný oběd? :twisted:
El_Commandante
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 61
Registrován: stř 18. lis, 2009 0:00

Příspěvekod RUNAR » ned 29. lis, 2009 12:37

Majkl úplně neumřel a jeho fenomén zaslouženě žije dál :D :

Můj oblíbený MMA fighter, Machidův pokrevní bráška Anderson Silva a jeho Jackson dancing:

http://www.youtube.com/watch?v=5Tyc3Zjp25g


Libový guitár Covers:

http://www.youtube.com/watch?v=CCm9myj3tZE&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=cgmL2LeuhY4
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod Angus » ned 29. lis, 2009 15:35

El_Commandante píše:...To jsou dost husté závěry. Jednak jsem racionalista a volnomyšlenkář, který věří v pokrok, takže bychom určitě nebyli ve středověku, kdybych měl vliv na vývoj civilizace a to nařknutí ze sociálního darwinismu je také dost přemrštěné. Začínám si o tebe dělat starosti, měl jsi snad špatný oběd? :twisted:

Pojem diskuze Ti asi moc neříká. Napiš ještě něco, abys měl poslední slovo (vypadá to, že o to Ti očividně jde), já už tímto v diskuzi s Tebou v tomto tématu končím. Demagogy nemusím.
Angus
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: pon 23. čer, 2003 23:00

Příspěvekod El_Commandante » pát 23. črc, 2010 21:42

Angus píše:
El_Commandante píše:...To jsou dost husté závěry. Jednak jsem racionalista a volnomyšlenkář, který věří v pokrok, takže bychom určitě nebyli ve středověku, kdybych měl vliv na vývoj civilizace a to nařknutí ze sociálního darwinismu je také dost přemrštěné. Začínám si o tebe dělat starosti, měl jsi snad špatný oběd? :twisted:

Pojem diskuze Ti asi moc neříká. Napiš ještě něco, abys měl poslední slovo (vypadá to, že o to Ti očividně jde), já už tímto v diskuzi s Tebou v tomto tématu končím. Demagogy nemusím.


Hele Agnusi (muahaha), neber si to tak. Přečti si 1984 od Orwella, tam je i vysvětlený newspeak a přečti si něco o tom, čeho se má dosáhnout používáním politicky korektních "pojmů", potom ti to docvakne. :twisted:
El_Commandante
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 61
Registrován: stř 18. lis, 2009 0:00

Příspěvekod El_Commandante » pát 23. črc, 2010 21:45

graver píše:?koda toho (c) - někde bych to po(u)žil :wink:


Klidně používej a užívej. :D
El_Commandante
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 61
Registrován: stř 18. lis, 2009 0:00

Předchozí

Zpět na off-topic

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků