Stretnutie vol. 4/B

přátelské sparringy, praktická výměna zkušeností, testování dovedností, setkání, výzvy etc.

Příspěvekod littleass » čtv 11. úno, 2010 13:31

cudles píše:littlesráč: No, je pravda že na tý fotcee co jsi postoval jsem viděl nějakýho negra co vypadal jak kdyby ho po celodenní šíchtě v lomu vojel jinej negr :wink:



Takže Naresuan Gym jo...??? 8)

Kazaši Kalacha!!! :lol:
littleass
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 268
Registrován: pát 03. dub, 2009 23:00

 

Příspěvekod littleass » čtv 11. úno, 2010 13:33

ukropcany píše:Aj detail tváre je zaujímavý... :twisted:



Hele Slováky nemam rád,proč sem pořád lezete když jste se chtěli odpojit???Akorát tu zabíráte pracovní pozice :!:
littleass
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 268
Registrován: pát 03. dub, 2009 23:00

Příspěvekod Jendis » čtv 11. úno, 2010 16:45

Jendis píše:No...vidím to dost bledě. Se starším klukem jsem byl v nemocnici,podezření na zánět slepého střeva,teď je na kapačkách a dělaj mu vyšetření. Jestli ho pustěj domů,budu se snažit dojet. Jestli půjde pod kudlu,nejedu. Stejně bych byl duchem nepřítomen......sorry,pánové,omlouvám se .....těšil jsem se jak malej kluk,ale ......


Takže je to stopro,nejedu. Synka si nechávaj ve špitále,dva dny to budou zkoušet rozhánět,v sobotu se rozhodnou,jestli budou řezat,nebo ne.
Byl bych duchem stejně úplně jinde,zařídím si to a přijedu příště.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod PC » čtv 11. úno, 2010 18:02

Honzo,
to je skoda, zrovna na tebe sem se dost tesil.
Moc preju, at to klukovi rozezenou a nemusi rezat a at je zase jako rybicka.
Pavel Codl
Chen Taijiquan - Chen Style Practical method
陈式太极拳
www.taijiclub.cz
pavel@taijiclub.cz
+420 602 213 628
PC
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 569
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00

Příspěvekod Jendis » čtv 11. úno, 2010 18:14

Dík...já se taky těšil. Ale budou další setkání..... :wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod cudles » čtv 11. úno, 2010 19:37

Já bohužel taky musim odříct, včera mě skolila nějaká viróza tak sem ani nebyl na tréninku, a ani zejtra nejdu, nelepší se to..k tomu mi v pondeli zas zacina skola a tak v nedeli zas musim navozit zpatky nektery veci na kolej :x
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod Dalt » čtv 11. úno, 2010 21:02

cudles píše:Já bohužel taky musim odříct, včera mě skolila nějaká viróza tak sem ani nebyl na tréninku, a ani zejtra nejdu, nelepší se to..k tomu mi v pondeli zas zacina skola a tak v nedeli zas musim navozit zpatky nektery veci na kolej :x



ale no tak...nacpi se radne vitaminama a zkus dojet - treba se to zlepsi ne? :(
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Příspěvekod cudles » čtv 11. úno, 2010 21:51

Dalt: Kdyby to jen trochu šlo, sem tam. Ale musim koukat i na to že v sobotu je ten sraz, ale v neděli mam zase cestování, a hned od uterka bych chtel zas trenovat, plus finance, o kterejch je to pokaždý :/
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod cudles » čtv 11. úno, 2010 22:11

ukropcany píše:ehm...

Nějaké připomínky? Rád si je vyslechnu. A pokud ti na tom až tolik záleží, můžu ti to přiblížit po SZ, některý věci prostě nemam potřebu šířit. Takže....?
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod Dalt » čtv 11. úno, 2010 23:12

cudles píše:Dalt: Kdyby to jen trochu šlo, sem tam. Ale musim koukat i na to že v sobotu je ten sraz, ale v neděli mam zase cestování, a hned od uterka bych chtel zas trenovat, plus finance, o kterejch je to pokaždý :/



uvidis no...dyztak se da z praglu odjet ai vecir - ja to taky tak delam :wink:
zatim aloha...
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Příspěvekod cudles » pát 12. úno, 2010 0:12

Dalt píše:
cudles píše:Dalt: Kdyby to jen trochu šlo, sem tam. Ale musim koukat i na to že v sobotu je ten sraz, ale v neděli mam zase cestování, a hned od uterka bych chtel zas trenovat, plus finance, o kterejch je to pokaždý :/



uvidis no...dyztak se da z praglu odjet ai vecir - ja to taky tak delam :wink:
zatim aloha...

Však to je mi jasný, ale krom ty virozy se kterou jsem musel dneska cestovat na studijni - to byla tahle cesta - prachy, ok, kdyz budu ok, sraz BU - dalsi prachy, nedele - na tejden na kolej skola - dalsi prachy. A já ty prachy prostě nemam. Kor kdyz me v Plzni stoji trenink 130k. Brigady ted nejsou a se svym rozvrhem ted budu rad za dva treninky tejdne. Pokud budou prachy. Stačí? Serou mě reakce á la Ukropcany apod. Nelíbí se ti to, a co jako, at si kazdej mysli co chce. Pisu jak to je, ale pro nektery bude vsechno vyluva, a propos. vymluva z ceho? - to by me zaajimalo :roll:
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod cudles » pát 12. úno, 2010 0:24

Dalt píše:
cudles píše:Dalt: Kdyby to jen trochu šlo, sem tam. Ale musim koukat i na to že v sobotu je ten sraz, ale v neděli mam zase cestování, a hned od uterka bych chtel zas trenovat, plus finance, o kterejch je to pokaždý :/



uvidis no...dyztak se da z praglu odjet ai vecir - ja to taky tak delam :wink:
zatim aloha...

Však to je mi jasný, ale krom ty virozy se kterou jsem musel dneska cestovat na studijni - to byla tahle cesta - prachy, ok, kdyz budu ok, sraz BU - dalsi prachy, nedele - na tejden na kolej skola - dalsi prachy. A já ty prachy prostě nemam. Kor kdyz me v Plzni stoji trenink 130k. Brigady ted nejsou a se svym rozvrhem ted budu rad za dva treninky tejdne. Pokud budou prachy. Stačí? Serou mě reakce á la Ukropcany apod. Nelíbí se ti to, a co jako, at si kazdej mysli co chce. Pisu jak to je, ale pro nektery bude vsechno vyluva, a propos. vymluva z ceho? - to by me zaajimalo :roll:
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod marcelo » pát 12. úno, 2010 8:16

Cudles- chlape ja ako nestranny pozorovatel,kedze sa "stretnuti BU.cz" nezucastnujem,by som ti chcel poradit...pokial nie si na 100% isty ze dojdes na stretko BU.cz ,nekvakaj a neslubuj...to uz si urobil viac krat a nikdy si nedosiel...series si zbytocne do huby a robis si z nej latrinu :wink:

Co sa tyka financii na BS a stretko BU.cz atd... ja sam osobne davam mesacne z vlastnej vyplaty na svoju vyuku alebo na pomocky,alebo kombinaciu obidvoch polovicu z minimalnej mzdy na SVK... preto mam aj dojo najlepsie vybavene v okoli...tiez by som mohol picovat ,ake je vsetko drahe,alebo kopat a buchat do jedneho paru zodranych lap a odkladat si prachy na chlast party a kundy...ale ja ich investujem do svojho...vsetko je otazka priorit a co si ochotny obetovat pre svoj konicek...zvysok su ufnukane picoviny, ktore maju cenu rannych chcaniek :wink:

S chorobou je to ine,to treba vylezat aby sa z toho nestala chronicita :oops:
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1121
Registrován: úte 26. úno, 2008 0:00

Příspěvekod cudles » pát 12. úno, 2010 9:14

Ukrop: ?... Ano prostě se to nedá. Děláš zbytečný haló kvůli jednomu srazu, o nic nejde prece. S treninkama je to jiny, tam to jit musi. krom toho, kkdyz sem nacchcipanej tak se nedokurvim kvuli jednomu srazu abych musel lezet treba 14 dní :roll:

marcelo: Nic jsem nesliboval, jen jsem psal predbezne ano protoze vsechno vypadalo ok. Příště se vykaslu na potvrzovani nebo nepotvrzovani ucasti, a bud dojedu nebo ne. Chlape, otazku priorit mi vysvetlovat nemusis, psal jsem ze vsechno co dostanu padne na skolu a tréninky, tot vse. Což taky znamena ze lidi z oboru jdou chlastat, ja jdu na trenink. Čímž chci říct že stojej na prvnim miste.
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod Kanec » pát 12. úno, 2010 11:52

Tady je lepší nic nepsat nebo tu člověka místní inkvizitoři upálej.
Kanec
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 96
Registrován: pát 13. bře, 2009 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod PC » pát 12. úno, 2010 12:36

ukropcany píše: Od 13tich som válal v sklade sudy s pivom a vláčil prepravky... Keďže som to chcel mať rýchlo hotové, vláčil som 3 bedne naraz... samozrejme naplených fliaš... :D

ty jo ty mas skoro vsecky predpoklady stat se prezidentem... este prihod dva tri roky v base a kandidatura je jasna :lol: :lol: :lol:
ad inkvizitori: Nevim ale Ukrop napsal jen "ehm..." Sorry Cudles ale mohl jsi to prejit, neudelals, sam sis o to rekl... nevim esli Ukrop je ten, kdo tady dela halo..., ale to jen tak naokraj, neni nutna reakce :wink:
Pavel Codl
Chen Taijiquan - Chen Style Practical method
陈式太极拳
www.taijiclub.cz
pavel@taijiclub.cz
+420 602 213 628
PC
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 569
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00

Příspěvekod cudles » pát 12. úno, 2010 13:14

PC: Neboj, došlo mi to..
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod Kanec » pát 12. úno, 2010 14:09

PC: počítám s tím, že mi to ctění páni inkvizitoři budete chtít zítra vysvětlit na BU koncilu :lol:

BTW: mám tam do začátku skoro 2 hodinky okno, bude tam někdo i dřív nebo si mám vzít rohlíky a nakrmit kačeny?
Kanec
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 96
Registrován: pát 13. bře, 2009 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod xiexie » pát 12. úno, 2010 15:24

Kanec píše:PC: počítám s tím, že mi to ctění páni inkvizitoři budete chtít zítra vysvětlit na BU koncilu :lol:

BTW: mám tam do začátku skoro 2 hodinky okno, bude tam někdo i dřív nebo si mám vzít rohlíky a nakrmit kačeny?


no kačeny tam v okolí nejsou, ale na Opatově mají poníky, kdyby jsi po tom toužil :)

Obrázek
XieXie
Uživatelský avatar
xiexie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 438
Registrován: stř 29. zář, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod PC » pát 12. úno, 2010 16:11

ukropcany píše:P.S. Ak by ste sa chceli niekto pod/večer stretnúť, tak po ca. 18:00 už budem s luenom až do... dlho... :D

pockej, jakoze od dvou nejdes?
Pavel Codl
Chen Taijiquan - Chen Style Practical method
陈式太极拳
www.taijiclub.cz
pavel@taijiclub.cz
+420 602 213 628
PC
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 569
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00

PředchozíDalší

Zpět na přátelé a nepřátelé

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků

cron