HAPKIDO MISTR

hapkido, musado, taekwondo ITF, WTF, GTF, tang soo do...

HAPKIDO MISTR

Příspěvekod hscp » úte 24. bře, 2009 8:44

MISTR :!: :!:
Naposledy upravil hscp dne úte 24. bře, 2009 12:01, celkově upraveno 1
hscp
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon 23. bře, 2009 0:00

 

Příspěvekod RBR » úte 24. bře, 2009 8:59

A to je co?

a) pokus o vtip
b) pokus o nábor do oddílu BU/BS
c) pokus o nábor do sekty

RBR

PS: Pokud měl článek vzbudit zájem tak se mu to podařilo, ale negativní. Této škole se vyhnu.
RBR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1531
Registrován: pon 03. říj, 2005 23:00
Bydliště: ČR

Re: HAPKIDO MISTR

Příspěvekod TongPo » úte 24. bře, 2009 9:46

hscp píše:JINAK MÉ JMÉNO JE F. KOLÍNSKÝ HAPKIDO DĚLAM U® DOST DLOUHO NATO ABYCH VÁM POVĚDĚL PÁR SLOV.NA©TĚVOVAL JSEM SPOUSTU ©KOL NEJEN HAPKIDO ,ALE I JINÉ BOJOVÉ SPORTY A UMĚNÍ,ZJISTIL JSEM SI PAR ZAJIMAVOSTÍ A TET VÁM JE NAPÍ©I :VE SPOUSTU ©KOL MISTR NENÍ MISTR.A ®ACI JSOU ZASLEPENI,VE SPOUSTU ©KOL NEJSOU ®ACI ,ALE DOBŘÍ MISTŘI.POKUD SI CHCE ®AK VYBRAT KVALITU MUSÍ SE PODÍVAT NATO ZE STRÁNKY CO MU DÁ PRVNÍ A DRUHÉ SETKANÍ ZE SAMOTNOU OSOBOU ,KTERA VYUČUJE.MĚ SAMOTNÉHO CVIČIL MISTR MICHAL RAKA© ,KTERY PRO©EL SVĚTEM KRAJ I V SHAOLINU SE PODÍVAL A PŘEDAL KRASNÉ ZKU©ENOSTI,A PROTO VÁM DOPORUČUJI HLEDEJ TE NĚCO CO NENÍ TAK ZNÁMÉ,TŘEBA TO ZKUSTE VE ©KOLE POZNÁNÍ.JEDINÁ ©KOLA V ČR ,KTERÁ NENÍ JE©TĚ OFICIALNĚ OTEVŘENA ,ALE CO TAM SE VYUČUJE ?SE DÁ U® POROVNÁVAT S UMĚNÍM POULIČNÍHO A SITUAČNÍHO BOJE.

Navštěvoval jsi spoustu škol, jo? Tak navštiv ještě tu, co se jmenuje "Základní škola", máš v tom příspěvku slušně gramatických chyb, ty "mistře"... :roll:
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :twisted:
Uživatelský avatar
TongPo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 705
Registrován: pát 18. led, 2008 0:00

Re: HAPKIDO MISTR

Příspěvekod Jan » úte 24. bře, 2009 11:11

hscp píše:JINAK MÉ JMÉNO JE F. KOLÍNSKÝ HAPKIDO DĚLAM U® DOST DLOUHO NATO ABYCH VÁM POVĚDĚL PÁR SLOV.NA©TĚVOVAL JSEM SPOUSTU ©KOL NEJEN HAPKIDO ,ALE I JINÉ BOJOVÉ SPORTY A UMĚNÍ,ZJISTIL JSEM SI PAR ZAJIMAVOSTÍ A TET VÁM JE NAPÍ©I :VE SPOUSTU ©KOL MISTR NENÍ MISTR.A ®ACI JSOU ZASLEPENI,VE SPOUSTU ©KOL NEJSOU ®ACI ,ALE DOBŘÍ MISTŘI.POKUD SI CHCE ®AK VYBRAT KVALITU MUSÍ SE PODÍVAT NATO ZE STRÁNKY CO MU DÁ PRVNÍ A DRUHÉ SETKANÍ ZE SAMOTNOU OSOBOU ,KTERA VYUČUJE.MĚ SAMOTNÉHO CVIČIL MISTR MICHAL RAKA© ,KTERY PRO©EL SVĚTEM KRAJ I V SHAOLINU SE PODÍVAL A PŘEDAL KRASNÉ ZKU©ENOSTI,A PROTO VÁM DOPORUČUJI HLEDEJ TE NĚCO CO NENÍ TAK ZNÁMÉ,TŘEBA TO ZKUSTE VE ©KOLE POZNÁNÍ.JEDINÁ ©KOLA V ČR ,KTERÁ NENÍ JE©TĚ OFICIALNĚ OTEVŘENA ,ALE CO TAM SE VYUČUJE ?SE DÁ U® POROVNÁVAT S UMĚNÍM POULIČNÍHO A SITUAČNÍHO BOJE.




No, je pravda, že by ses měl více věnovat studiu českého jazyka, než začneš někam veřejně psát, celý tvůj příspěvek je plný pravopisných chyb a i po stránce slohové je to celé dosti slabé... Nechápu, jak může někdo, toto vypustit do světa, je to paskvil.

P.S. : Jediná rozumná omluva by byla, kdybys byl cizinec.
Jan
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 60
Registrován: úte 15. bře, 2005 0:00

Re: HAPKIDO MISTR

Příspěvekod hscp » úte 24. bře, 2009 12:00

NEJDE TU O ČE©TINU PÁNOVÉ JDE TU O KOMUNIKACI A TO JDE VIDĚT JAK SE KTOMU NĚKTEŘÍ STAVÍTE A VOTOM TO JE DÍKY....
hscp
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon 23. bře, 2009 0:00

Příspěvekod hscp » úte 24. bře, 2009 12:15

[quote="RBR"]A to je co?

a) pokus o vtip
b) pokus o nábor do oddílu BU/BS
c) pokus o nábor do sekty

RBR

PS: Pokud měl článek vzbudit zájem tak se mu to podařilo, ale negativní. Této škole se vyhnu.
hscp
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon 23. bře, 2009 0:00

Příspěvekod Jan » úte 24. bře, 2009 12:18

Samozřejmě že tu jde primárně o komunikaci, ale jde i o formu, kterážto je u tebe hrůzostrašná. Tvoje myšlenky v této formě zanikají, překrucují se, ne-li se vůbec vytrácejí... Snad to dokážeš pochopit i když o tom pochybuji.
Jan
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 60
Registrován: úte 15. bře, 2005 0:00

Příspěvekod Asanoth » úte 24. bře, 2009 19:31

A především jsi toho nenapsal příliš hodnotného, jenom spoustu keců okolo. Až se předvedešš s něčím jiným než s nefunkčním odkazem, možná o tom lidi začnou přemýšlet...
Asanoth
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 133
Registrován: pát 30. bře, 2007 23:00

Příspěvekod pavela » stř 25. bře, 2009 14:33

Velký mistře, ŘÍKÁ© TAM: Ó...BUDOUCÍM ČASE TÓOOTÓOO,ppardon,chyba, správné znění:říkáš tam o budoucím čase toto... PS: to by mě zajímalo co ten tvůj Rákos předal za zkušenosti v ©aolinu? A komu? Hlustvisihákovi? :D :D :D
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1707
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Peking-Praha

Příspěvekod jeikob » stř 25. bře, 2009 14:36

vybornej hapkido majster je ten záporák z young mastera z jackie chanem:)
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

 

jackie

Příspěvekod jarda » ned 04. dub, 2010 17:50

jo v tom filmu z jackie chanem mladý mistr si to dobře válí ten típek,málem jackimu zlomil zápěstí
jarda
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 11
Registrován: ned 12. dub, 2009 23:00

Příspěvekod Angus » úte 06. dub, 2010 17:57

?????
Angus
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: pon 23. čer, 2003 23:00

Příspěvekod Allien » čtv 09. srp, 2012 16:21

Hapkido je krásné BU, možná budou moje slova troufalá, ale myslím, že patří k těm nej. Škoda, že nemá ČR kvalifikovaného instruktora.
Allien
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 51
Registrován: stř 08. srp, 2012 23:00


Zpět na korejská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků