Yip Man 2

knihy, časopisy, TV, film a internet...

Příspěvekod defendu » úte 30. bře, 2010 18:46

jeikob píše:žižkovská babička vždycky řikala,že žlutý brzo budou na hradě :D


A měla pravdu...Volvo už je taky čínský,poslední Chevrolety jsou vlastně Daewoo...Večerky už jsou vietnamský....do toho velice plodní kluci muslimský...naše děti čeká úžasná budoucnost...
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

 

Příspěvekod Jendis » úte 30. bře, 2010 18:49

žijeme ekumenicky,pánové...... :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod meresjeff » stř 31. bře, 2010 22:05

Zatím je to v poho. Ale až Karel Gott začne zpívat čšínsky, pak teprve bude zle.... :twisted:
meresjeff
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 39
Registrován: pon 14. pro, 2009 0:00

Příspěvekod MC_Sheriff » pát 02. dub, 2010 17:55

luen: 18. dubna navštíví Prahu velmistr Dai Sifu Reimers. Pokud budeš chtít poměřit síly a dokázat, že tvoje hanění Yip Manovi větve WT nejsou jenom tlachy, buď prosím v 9.45 před ZŠ Karla Čapka, ulice Kodaňská, Vršovice.
MC_Sheriff
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 58
Registrován: pon 15. čer, 2009 23:00

Příspěvekod luen » pát 02. dub, 2010 23:34

MC_Sheriff píše:luen: 18. dubna navštíví Prahu velmistr Dai Sifu Reimers. Pokud budeš chtít poměřit síly a dokázat, že tvoje hanění Yip Manovi větve WT nejsou jenom tlachy, buď prosím v 9.45 před ZŠ Karla Čapka, ulice Kodaňská, Vršovice.


uz jsem tech konfrontaci mel tolik a dopadla kazda stejne, ze uz to na veci nic nezmeni ani na stara kolena. rozumej, zatim co ty objevujes ameriku, ja uz o ni vim leta. jak dlouho cvicis? kolik mesicu vis o tom, ze existuje wing cheun?
ale porad se opakuje stejna pisnicka, schovavat se za nekoho, ze? znam jednoho a ten by te nejspise zmlatil a pozor, mam starsiho brachu a ten ma velke svaly ... :lol: kluci kdy uz dospejete a stanou se z vas dospelaci? stav se nekdy na setkani a ukaz sam za sebe, jak ti funguje to tve "dabljůtý". mezi nama chlapama, neprijdes si jak koste, ze mi tady nabizis, nekoho jineho, misto abys sel sam obhajovat sve nazory???
mimochodem, co te zere? to, ze mam spatnou zkusenost s wt, ale to ma hochu vetsina z tohoto serveru a vetsina lidi v evrope. nebo to, ze yip manovo zaci v hong kongu nejsou muj salek kavy? hledas pro wt podporu jinde nez u jeho tvurce leung tinga, ok ... kdyz myslis, ze to pomuze ... at si kazdej cvici co chce. a co je blizke jeho srdci.
ja mam na zaklade osobnich zkusenosti k nekterym vecem odpor, ale pokud to nekomu vyhovuje, tak je jen dobre, ze je tam, kde je ... ja uz si to spolu s ostatnima uzil a rad jsem se toho oblbovani zbavil, ted je rada na takovejch jako jsi ty, aby tu rozvrzanou karu tahnul dal. uzij si to.

jinak yip man zadne wt nikdy necvicil. rozhodne to neni jeho vetev, koren ani jina cast tohoto shnileho stromu. doporucuji neco nastudovat o tom, jak to s wt vubec je, ano? chudak yip man, ten se otaci v hrobe, kdyz je mu leung tinguv paskvil (a jeho bejvalejch, ci soucasnej ovecek) pripisovan jako jeho dilo ...
mimo jine lecim koleno po operaci, takze mam jeste tak na 1/2 roku utrum s umravnovanim adolescentu a prizdisracu, kteri se schovavaji za nekoho jineho :wink: ale na rozdil od tebe tady nevystupuju anonymne a pokud budes mit zajem a koule, tak se urcite dohodneme, jako s kazdym normalnim chlapem, kterej osobne prisel a neschovaval se za tatinka ...

tohle vlakno je o filmu, takze pokud se chces bavit o nasem setkani napis mi do vlakna volume a nebo sz.

PS: jinak mi prosim vysvetli spojeni slovicek velmistr a dai sifu :roll: :lol: to bude nejaka obdoba titulu JUDr. z plzenske pravnicke turbo fakulty???
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod ANTIKRIST » sob 03. dub, 2010 6:37

meresjeff píše:Zatím je to v poho. Ale až Karel Gott začne zpívat čšínsky, pak teprve bude zle.... :twisted:



:lol:
ANTIKRIST
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 100
Registrován: stř 17. bře, 2010 0:00

Příspěvekod defendu » sob 03. dub, 2010 8:44

V pohodě...MC_Sheriffovi je a nebo mu letos bude 17 let... :wink:
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Jabberwocky » sob 03. dub, 2010 11:05

luen píše:to bude nejaka obdoba titulu JUDr. z plzenske pravnicke turbo fakulty???

Jó, ale zakázku od ČEZu za 400 mega dostal, dědeček jeden kouzelnej... ;-)
Jabberwocky
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 13. bře, 2008 0:00

Příspěvekod luen » sob 03. dub, 2010 12:08

defendu píše:V pohodě...MC_Sheriffovi je a nebo mu letos bude 17 let... :wink:


Uprimne receno, ja doufam, ze se teprve uci pocitat, protoze i v 16/17-ti je uz pozde na to, se za nekoho schovavat ... Mit tohle na stredni skole, to by byla jina vychova ... :lol:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Jabberwocky » ned 04. dub, 2010 10:05

Přemýšlel jsem o tom filmu a je jasné, že Číňani chtějí superhrdinu. Superman, Batman, Spiderman, Yipman ... v českém podání pak Zeman (Jan i Miloš ;-)
Jabberwocky
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 13. bře, 2008 0:00

Příspěvekod MC_Sheriff » ned 04. dub, 2010 12:03

luen: I když jsem to tak prvně napsal, tak jsem to nutně nemyslel jako souboj titánů. Slyšel jsem, že Reimers je fakt dobrej, takže by ses na něho mohl přijít podívat, když bydlíš nedaleko. Třeba by to tvůj názor změnilo... Jinak. Samozřejmě musím vyvrátit, že bych se za něho schovával. Mě by suverénně zbušil kdokoli z tohohle fóra, takže nabízet poměření sil se mnou, by nemělo význam.

Mě "WéTéčko" dost baví, a řekl bych, že je to to nejlepší co mohu v mém městě cvičit, pokud nemám zájem o kontaktní sporty. Jestli je nebo není nejefektivnější mě zase tolik nezajímá :-)

defendu: Bylo :-D
MC_Sheriff
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 58
Registrován: pon 15. čer, 2009 23:00

Příspěvekod hellas » ned 04. dub, 2010 12:49

Slyšels? Tak že s ním ještě nikdy necvičils? 8O
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod luen » ned 04. dub, 2010 17:04

MC_Sheriff píše:luen: I když jsem to tak prvně napsal, tak jsem to nutně nemyslel jako souboj titánů. Slyšel jsem, že Reimers je fakt dobrej, takže by ses na něho mohl přijít podívat, když bydlíš nedaleko. Třeba by to tvůj názor změnilo... Jinak. Samozřejmě musím vyvrátit, že bych se za něho schovával. Mě by suverénně zbušil kdokoli z tohohle fóra, takže nabízet poměření sil se mnou, by nemělo význam.

Mě "WéTéčko" dost baví, a řekl bych, že je to to nejlepší co mohu v mém městě cvičit, pokud nemám zájem o kontaktní sporty. Jestli je nebo není nejefektivnější mě zase tolik nezajímá :-)

defendu: Bylo :-D


jenze wing cheun je predne o kontaktu, zrovna jako treba sex ... provozovat neco takoveho a nemit zajem o kontakt je asi onanie :wink:
jinak jsi to napsal hezky ...
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

yip man

Příspěvekod jarda » ned 04. dub, 2010 17:44

yip man a jeho děj je pěkně na hovno ale ty techniky jsou celkem v
poho.Pro wing chun mám pochopení protože ho trénoval bruce lee.
jarda
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 11
Registrován: ned 12. dub, 2009 23:00

Re: yip man

Příspěvekod SeaRanger » ned 04. dub, 2010 19:05

jarda píše:yip man a jeho děj je pěkně na hovno ale ty techniky jsou celkem v
poho.Pro wing chun mám pochopení protože ho trénoval bruce lee.


Bruce Lee trenoval ledacos, jeko prvni se zacal ucit Tai-Chi.
SeaRanger
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 98
Registrován: sob 06. čer, 2009 23:00

Re: yip man

Příspěvekod hellas » ned 04. dub, 2010 21:35

SeaRanger píše:
jarda píše:yip man a jeho děj je pěkně na hovno ale ty techniky jsou celkem v
poho.Pro wing chun mám pochopení protože ho trénoval bruce lee.


Bruce Lee trenoval ledacos, jeko prvni se zacal ucit Tai-Chi.


Já myslel, že zpěv.
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod Pec » ned 04. dub, 2010 22:00

Prý byl taky dost dobrý v cha-cha..
Pec
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 353
Registrován: čtv 10. pro, 2009 0:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Jamamba » ned 04. dub, 2010 23:03

Ahoj PC

ber to tak, ja vzdycky, kdyz neni cas a nekdo z mejch cinskejch kamaradu me taha do site fast food "Gung Fu Bruce Lee" (nevim jestli to funguje na severu), tak je tahnu jinam a rikam: "Neblbni! prece nebudu jist jidlo chlapka, kterej umrel ve 32, ja to jeste zabalit nechci!" :lol:
Lukas Slavicek
WING CHUN - student Ivana Rzounka Sifu
&
HUNG SING CHOI LEI FAT - student Fatsaan Hung Sing Choi Lei Fat Gwon - Bun Sifu, Leung sifu, Yeung sifu
&
FATSAN BAK MEI - student Lin Hon Kit sifu
Jamamba
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 378
Registrován: pát 28. bře, 2003 0:00
Bydliště: Fatsaan (Foshan), Praha

Re: yip man

Příspěvekod marcelo » pon 05. dub, 2010 8:24

jarda píše:yip man a jeho děj je pěkně na hovno ale ty techniky jsou celkem v
poho.Pro wing chun mám pochopení protože ho trénoval bruce lee.




..no nechcem ti brat iluzie ale z WCH si zobral Bruce do JKD velmi malo...on bol totizto nejak tym HK wingchun silne frustrovany...ani sa nedivim..si pozri ako sa vsetci z HK WCH hybu...proste chlapik bol frustrovany, zobral pracu noh a ruky z boxingu, kopy min. roundkick a stopkick ploskou chodidla zo Savate, hody z Judo a freestyle wrestlingu,skrtenia z Judo a Jujutsu,takisto pacenia pazi..co som pozeral Tao of Jeetkunedo a analyzoval som techniky tak az taky shitak to nebol..

..je nutne brat v uvahu to ze Bruce vychadzal v postate zo silne osekaneho WCH a bolo zivotnou nutnostou ozvivit jeho styl realnou pracou noh z boxu a sermu..pridat riadne rachy nohami zo savate atd...skoda ze Bruce nemal moznost cvicit Shuaijiao zo zapasoveho sveta CBU a nejaky gut CBU strikingovy styl...nemusel by sa trapit..

..ale na dobu v ktorej posobil,kde bolo popularne no-kontakt Karate,ludia verili v udery Dimmak po ktorych umriete do par hodin, verili ze do fullsparingu ani nemozu ist ,pretoze by mohli zabit cloveka uderom na urcite miesta, to spomina Lewis,priekopnik vo fullkonatkt karate a podobne perverznosti ktorymi zapleveli svet BU hipici za vydatnej pomoci azijskych ucitelov,ktory bud za prachy alebo boli stejni zmrdi podporovali tie uchylne teorie..

..Bruce bol cerstvy vietor v tej dobe,v smradlovom rybniku..netvrdim ze v tej dobe neboli v USA kvalitne tradicne styly alebo boli v undergrounde,neboli bezne komercne dostupne a myslim ze boli aj mimo zaujmu komercneho publika asi aj preto ze tam trebalo makat ,ako aj v bojovych sportoch
:wink:

Ja osobne nemam problem dat "malemu drakovi" jeho kredit a uznat to co robil dobre..mimo ine B.L. bol Danom White oznaceny za otca "mixed martial arts" v zapadnom svete BU a na druhu stranu ho nepovazujem za genia ako niektori ludia z JKD stale povazuju..

..bol to inteligetny a analyticky chlapik,ktoreho cesta napriec roznymi BU a BS pramenila z jeho frustacie a preto hladal,skumal a porovnaval..

..nerobia to aj viaceri z nas,aj na tomto fore??? Sice tomu nedavame mena a nazvy,ale mixujeme,konfrontujeme,porovnavame,testujeme..
:wink:
"If you want to learn how to fight, you must practice fighting against someone who is fighting back"
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1121
Registrován: úte 26. úno, 2008 0:00

Příspěvekod hellas » pon 05. dub, 2010 10:30

No když to řekl Dana White :lol:
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

PředchozíDalší

Zpět na bojová umění a média...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků

cron