Jídlo

tchaj-ťi, čchi-kung, meditace, filosofie, náboženství, kultura...

Moderátor: PC

Jídlo

Příspěvekod Jendis » ned 16. kvě, 2010 16:07

Od doby,co si píchám injekce na klouby,docela nabírám(i když se nepřejídám-"tučko",jak říká Ucrop,jsem byl vždy- v 19-ti jsem měl 135 kg,dnes mám 97(+- autobus),ale furt nabírám) + problémy se zažíváním. Někdy je mi blbě,ať sním co sním,jindy zase ne.
Něco ohledně stravy jsem již řešil s PM,který se mne "ujal" .... nicméně,víc názorů a rad není na škodu.Nikdy.

Nebo se na to tady mám vysrat a spíše zajít k dietologovi,popsat své potíže a zkušenosti a nechat si sestavit profi jídelníček??? (Jsem typ,co se nadechne při vaření a má 2 kila nahoře).

Nejde mi ani tak o hubnutí,spíše o udržování .... pupíčku se nezbavím(měl jsem i 82 Kg,ale pupíček jsem měl stejně),s tím jsem smířenej :lol:

Dík za každej tip a radu,fakt se snažím dát se nějak do kupy......život se má žít,nestačí jen přežívat :?
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

 

Příspěvekod pm » ned 16. kvě, 2010 16:15

sorry, opet rada od PM, ale typ je puvodne od PC:

http://www.zdravavyzivahronov.com/inter ... ska-studie

jedna z best knih co jsem zatim o vyzive cetl, doporucuji, mohu prip. zapujcit

a ted mizim a nechavam prostor ostatnim ;-)
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Příspěvekod Jendis » ned 16. kvě, 2010 16:36

Pavle,díky.......nerad bych,abys to bral nějak špatně. Tvé rady a názory(a vůbec) beru. A jsem Ti zavázanej,hodně moc,páč díky Tobě zase cvičím,aniž by mne to až tak ničilo. A užívám si to a i jsou snad vidět nějaké posuny dopředu !!!!
Ale víš jak,víc názorů,rad...pohledů na věc.......nikdy neškodí :)
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod pm » ned 16. kvě, 2010 16:53

Jendis píše:Ale víš jak,víc názorů,rad...pohledů na věc.......nikdy neškodí :)


vo tom zadna, no worries :-) plati i v bu, aneb jak se v Cine rika "cvicit jednu rodinu, sledovat sto rodin" :-) uzivej, uvidime se
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Příspěvekod Jian » ned 16. kvě, 2010 17:19

Hm, co presne si pichas? B12 to hadam nebudou...
Jian
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

Příspěvekod Jendis » ned 16. kvě, 2010 17:22

Enbrel - biologická léčba(psoriatická artritida).


http://www.scumdoctor.com/Czech/vaccina ... ystem.html
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod marcelo » ned 16. kvě, 2010 18:05

Jendo- traviace enzymy.. :wink: ..ale objednavat z USA,tie predrazene shity v CZ a SVK sa neoplati ani cenovo ani obsahovo :evil:
"If you want to learn how to fight, you must practice fighting against someone who is fighting back"
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1121
Registrován: úte 26. úno, 2008 0:00

Příspěvekod Jendis » ned 16. kvě, 2010 18:25

Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Mik » ned 16. kvě, 2010 18:28

PM dík za typ. Právě sem si jí objednal.
Jendís já bych zkusil tu čínskou medicínu jak sem ti říkal. No ale to záleží na tobě.
Mik
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 100
Registrován: ned 11. črc, 2004 23:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod marcelo » ned 16. kvě, 2010 18:38



Jo,ale tie preparaty su onicom..velmi dobre su traviace enzymy z www.swanson.com ,silne pecky jak svina ..objednavam odtial viacero veci..traviace enzymy brane na lacno, plnia aj cistiacu funkciu,odmoruju telo od nestravenych zvyskov,rozbijaju nestraveny bielkoviny a sajrajt z nich..tiez mam problemy s travenim a ja som sa citil gut po nich..teraz si ale idem obejdnat tu najsilnejsu zmes od swansonu :wink:
"If you want to learn how to fight, you must practice fighting against someone who is fighting back"
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1121
Registrován: úte 26. úno, 2008 0:00

 

Příspěvekod Jendis » ned 16. kvě, 2010 18:43

4 Mik - Míšo,ono to není tak jednoduché. Já už jsem to čekoval.......čínská medicína moc neřeší,jestli užíváš i něco okolo toho......léky,které žeru,dávají docela Saigon játrům a orgánům vůbec. Musel bych se nejdříve hodně(úplně) vyčistit,tak na půl roku vysadit všechno......alespoň tak mi to bylo vysvětlováno a podáno.


4Marcelo...dík za tip!!!!
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod marcelo » ned 16. kvě, 2010 18:53

Jendis píše:4 Mik - Míšo,ono to není tak jednoduché. Já už jsem to čekoval.......čínská medicína moc neřeší,jestli užíváš i něco okolo toho......léky,které žeru,dávají docela Saigon játrům a orgánům vůbec. Musel bych se nejdříve hodně(úplně) vyčistit,tak na půl roku vysadit všechno......alespoň tak mi to bylo vysvětlováno a podáno.


4Marcelo...dík za tip!!!!


Ja nie som potravinovy odbornik,

ale co viem na na pecen je dobry liek Lagosa,je to silimarinovy vytazok z Ostropestreca..je to na predpis a beru na sypaci na ochranu pecene pri steroidkovej sypacke..

..mam skusenost s onko-pacientom ktory to berie popri "chemoterapii" a pecenove testy vyborne..takisto berie silne traviace enzymy ako sucast ortomolekularnej liecby..

..ako jedne z viacerych preparatov a doktory len kukaju ake vysledky,ze to ani zdravy ludia nemaju take krvne testy povacsinou..

..co som dostal poradene ,silne ale fakt silne enzymaticke zmesy su velmi dobra vecicka na kopec veci v nasom tele...ono napr Wobenzym je enzymaticka zmes,len problem je ze je neskutocne predrazena a dnesnym preparatom svojim zlozenim ucinej latky nesiaha ani o clenky :?
"If you want to learn how to fight, you must practice fighting against someone who is fighting back"
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1121
Registrován: úte 26. úno, 2008 0:00

Příspěvekod Jendis » ned 16. kvě, 2010 19:00

Hele,to je fakt dobrej tip!!!! Dám řeč s felčarem,abych něco nepotento.....a moje játra Ti kdyžtak pošlou děkovný dopis :wink: :lol:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod fakt » ned 16. kvě, 2010 19:13

Já na prášky moc nejsem, takže něco málo o jídle. Několik známých řeší to samé. Shodují se na jedné věci:
-žádný polívky
-žádný bílý pečivo
-večer u piva zůstat hladovej
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Příspěvekod defendu » ned 16. kvě, 2010 19:18

A co ti na to,že přibíráš řekl tvůj doktor...může to nějak souviset s tím svinstvem co musíš brát?Abys totiž neřešil dietu a přitom nebyl díky lékům "pouze" plnej vody,protože jí tvoje tělo zadržuje a nebo jestli nepřibíráš přímo kvůli tomu enbrelu,jako když se bere např. prednison apod. sajrajty.
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Jendis » ned 16. kvě, 2010 19:24

Doktor udělal testy,vyjádřit konkrétně se nemůže - on co člověk to originál a jestli je to vedlejší účinek těch injekcí(nebo té kombinace s práškama),to neví. Testy prokázaly mírné zhoršení jater :( Nicméně jsem teď hodně pod drobnohledem. Více info dodám,jen je budu mít,testujou mne snad na úplně na všechno .

EDIT - když mám rozjetej ten pajšl,usadí mi ho jen Becherovka(což bych vůbec neměl,ale fakt se mi po ní královsky uleví !!!! ).
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Jamamba » pon 17. kvě, 2010 1:33

Ahoj,

no nechci bejt moc chytrej, takze jen strucne.
At first je to dost o psychice, stress atd. nabirani, ubirani.
Sam jsem mel 116kg a sundal jsem na 74 behem 5mesicu.
Uz je to 16 let a vahu si porad drzim okolo 80kg,ale mam o tech 6kg vic uz jen na svalech. Tim sundanim se obejvili jen min. zdravotni problemy.
Takze pokud chces muzem o tom hodit rec az se vratim do CR melo by to bejt okolo 17.6. , ale jeste nevim jak presne dlouho se zdrzim, kazdopadne budu urcite casto k videni u Pavla Macka sifu ve skole.

At second, stim, jeky jidlo ti dela zle a jaky dobre, to je asi tak, kazdej je original, takze vyzkum, vyzkum, zkouset a zkouset, moc nemixovat typy potravin a uvidis, ktery ti delaj paseku a ktery ne a podle toho sestavit jidelnicek.
Obecne doporucuju, vareny, ne peceny ne syrovy (ani zeleninu, velka zatez pro jatra) ne smazeny. Pouzit jen trochu soli, zadnej glutaman, zadny koreni.

Vim, je to asi rada nic moc, ale hlavne tezky si zvyknout a na prirozenou chut produktu, ale jak jsem psal, kazdej je original, takze zkousej, zkousej, a zkousej.

Hodne zdaru, Lukas
Lukas Slavicek
WING CHUN - student Ivana Rzounka Sifu
&
HUNG SING CHOI LEI FAT - student Fatsaan Hung Sing Choi Lei Fat Gwon - Bun Sifu, Leung sifu, Yeung sifu
&
FATSAN BAK MEI - student Lin Hon Kit sifu
Jamamba
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 378
Registrován: pát 28. bře, 2003 0:00
Bydliště: Fatsaan (Foshan), Praha

Příspěvekod luen » pon 17. kvě, 2010 5:23

:lol: :lol: :lol: JJ cerstve cinske broskvicky, co :?: :?: :?: :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Jamamba » pon 17. kvě, 2010 6:56

2 Luen

Proc ne? Ze?! :lol:
Lukas Slavicek
WING CHUN - student Ivana Rzounka Sifu
&
HUNG SING CHOI LEI FAT - student Fatsaan Hung Sing Choi Lei Fat Gwon - Bun Sifu, Leung sifu, Yeung sifu
&
FATSAN BAK MEI - student Lin Hon Kit sifu
Jamamba
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 378
Registrován: pát 28. bře, 2003 0:00
Bydliště: Fatsaan (Foshan), Praha

Příspěvekod graver » pon 17. kvě, 2010 7:02

Jendis: Lagosa je hodně individuální - dost záleží na tom, čím játra huntuješ a které jaterní testy máš mimo (AST, ALT, GMT, bilirubin). Já mám genetickou poruchu lipidového metabolismu, takže játra hnutá dlouholetým zobáním statinů a fibrátů. Zrovna mně Lagosa moc nepomohla (trochu jo), takže teď spíš čaj z Ostropestřce - vyjde levněji.
Jinak to chce experimentovat - jsou i volně prodejné přípravky (Lipovital, obyčejný vitamín B...).
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Další

Zpět na posilování, relaxace, zdraví, duchovní rozvoj

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků