Václav Havel

všechno ostatní sem

Příspěvekod fakt » sob 14. led, 2012 9:00

roza píše:

Amíci v Plzni byl podraz na mojí důvěru......


:wink:


Babička s dědou se za celou válku báli pořádně jednou. Na úplném konci, kdy Amíci bombardovali nádraží a továrnu na tabák.

Nechci, aby ze mě někdo dělal rusofila. Popisuji pouze to, co zažili moji blízcí.

Add archívy a Cohen: opravdu se zamysli nad tím, co tam pro tebe zbylo. Sám pracuji s utajovanými informacemi a rozhodně se o nich nikdy nedozvíš v žádném archívu.
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

 

Příspěvekod cohen » sob 14. led, 2012 19:58

omg... vy ste tu chlapci z 80% milovnici konspiracnych teorii 8) vase vykladanie historie mi pride naozaj velmi zvlastne, vasa neotrasitelna vseveducnost je velmi podozriva a vasa neznalost zakladnych faktov, resp. ich prekrucanie, alebo svojvolne doplnanie je do oci bijuce.

fakt: a ty si prestudoval kolko archivnych dokumentov StB, ze sa tak zasvatene vyjadrujes o tom, co sa v nich zachovalo a co nezachovalo? si myslis, ze ked pracujes pre policiu, alebo nejaku inu bezpecnostnu zlozku, tak to automaticky znamena, ze vies vsetko? :D ten odborne spracovany pribeh legalizacie Zifcaka, ktory som postol vyssie, ta zjavne nepresvedcil, skoda. ale ani som to necakal, lebo skeptikov a cynikov tazko presvedcis :)

skartacia prebehla, to nepopieram, ale chlapci mali problem, pretoze ani zdaleka nestihli znicit vsetko, a ako sam dobre vies, na kazdom dokumente je rozdelovnik, cize kopie dokumentov sa zachovali kade tade, alebo v najhorsom pripade aspon clovek ma vedomost o tom, kto vsetko o nich vedel. velka cast dokumentov bola taktiez nafotena a zachovana vo forme mikrofisov, teda hlavne rozviedka, ktorej sa venuje kolega vedla v kancli ;) co to boli I. - XIII. sprava MV, VKR, KS ZNB, HSPSOSH a pod. - sa spamataj, si nepises s kacerom donaldom.

ono dat dohromady nejaky obraz o historickej skutocnosti je naozaj piplacka. clovek musi vyuzit vsetko - vyhoda je, ze este ziju svedkovia tej doby, takze sa s nimi robi oral history na kameru. v pripade organizacnej a personalnej rekonstrukcie represivnych zloziek oboch rezimov sa vyuzivaju kadrove materialy, agenturne spisy, spravodajske spisy, signalne zvazky, osobne zvazky, vysetrovacie zvazky, zvazky tajnych (zahranicnych) spolupracovnikov, spominane zakonne a podzakonne normy kontrarozviedky, od tajnych rozkazov ministra vnutra, cez konkretne predpisy (napr. taky A-operI - III by fakt mohol poznat), ktore doplnaju spomenute spisy... a vsetky vystupy su samozrejme recenzovane odbornikmi.

defendu: chlape, mam pocit, ze tu trieskas dve na tri - od teraz ta prosim, aby si vsetky svoje tvrdenia podporil dokazmi, ktore sa daju dohladat bud v archivnych materialoch, alebo v odbornej literature. ziadne "jedna pani povedala", ziadne konstrukcie, ziadne dohady a domnienky. uvadzaj prosim fakty, tak, ako to robi napr. kjang. dakujem.

4 all: vy to pani jednoducho vidite vsetko prilis cierne. vytiahnete si to najhorsie z veci a vykonspirujete si, ignorujuc vsetky ostatne informacie, tu najhorsiu moznu verziu, ktora je castokrat totalne mimo.

jeden maly priklad. uz 20 rokov pocuvam, ako havel zrusil zbrojarsky priemysel na slovensku. pritom rozhodnutie o utlmeni vyroby v tomto odvetvi odsuhlasila samotna KSC rok a pol pred rokom 89. Mozete si o tom precitat napr. tu:
http://www.aktuality.sk/clanok/81881/ko ... rojarstvo/
a je to jeden z dokazov uzitocnosti materialov, ktore sa v archivoch zachovali.

preto vam radim - skorej, ako nieco vypustite z ust, prejdite si vsetky dostupne materialy. je to ako s tymi bojovymi umeniami, ktorych mastri su podvodnici a ktorych podvody dokazete prebit svojimi argumentmi, pripadne priamou konfrontaciou. s historiou je to viac menej podobne. clovek hlada a hlada, az kym si nakoniec nezlozi celu mozaiku, ktora musi ustat vsetky utoky.

preto uz treti krat hovorim - pockajme si na havlov zivotopis z ruk vedcov, ktori musia vsade uvadzat zdroje svojich informacii (aby sa dali overit) v poznamkach pod ciarou.

pekny vecer :)
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1720
Registrován: pon 15. srp, 2005 23:00
Bydliště: bratislava, svk

Příspěvekod josef2 » sob 14. led, 2012 22:36

Cohen: máš mé sympatie, ale zřetelně bojuješ s evolučně zakořeněným stereotypem. Tady máš trochu podpory...
josef2
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 46
Registrován: sob 11. zář, 2010 23:00

Příspěvekod fakt » ned 15. led, 2012 10:14

cohen píše:
fakt: a ty si prestudoval kolko archivnych dokumentov StB, ze sa tak zasvatene vyjadrujes o tom, co sa v nich zachovalo a co nezachovalo? si myslis, ze ked pracujes pre policiu, alebo nejaku inu bezpecnostnu zlozku, tak to automaticky znamena, ze vies vsetko? :D ten odborne spracovany pribeh legalizacie Zifcaka, ktory som postol vyssie, ta zjavne nepresvedcil, skoda. ale ani som to necakal, lebo skeptikov a cynikov tazko presvedcis :)

skartacia prebehla, to nepopieram, ale chlapci mali problem, pretoze ani zdaleka nestihli znicit vsetko, a ako sam dobre vies, na kazdom dokumente je rozdelovnik, cize kopie dokumentov sa zachovali kade tade, alebo v najhorsom pripade aspon clovek ma vedomost o tom, kto vsetko o nich vedel. velka cast dokumentov bola taktiez nafotena a zachovana vo forme mikrofisov, teda hlavne rozviedka, ktorej sa venuje kolega vedla v kancli ;) co to boli I. - XIII. sprava MV, VKR, KS ZNB, HSPSOSH a pod. - sa spamataj, si nepises s kacerom donaldom.



preto uz treti krat hovorim - pockajme si na havlov zivotopis z ruk vedcov, ktori musia vsade uvadzat zdroje svojich informacii (aby sa dali overit) v poznamkach pod ciarou.

pekny vecer :)


S tím závěrem souhlasím a už jsem ho psal výše. A nyní se vraťme bez všech emocí a kačerů Donaldů k tématu. Pasoval ses do role odborníka na jednu část archivů státní správy a já to zde uvádím bez ironie a zpochybnění. Osobně nevím, kdo jsi a co děláš. Takže se zeptám přímo: co jsi se dozvěděl z archivů o Václavu Havlovi. S odpovědí nepospíchej a pokud to nejde veřejně, použij SZ. 17 let zpátky jsem si prožil vlastní Bátoriádu (ke které jsem přišel jako slepý k houslím) a informace o daném tématu mám in natura.
Znám ve svém okolí lidi, kteří se s "tématem" osobně setkávali před 89. Znám také lidi, kteří se s "tématem" setkávali v posledních dnech. To, že nevydrží do vánoc, jsem věděl tři týdny před smrtí.
Jsem kvůli informacím, které sice nemám z archivu, ale mám je prožité a přímo sdělené, paranoik anebo spiklenec?
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Příspěvekod Dalt » ned 15. led, 2012 10:19

a jeste trocha podpory:

http://www.csfd.cz/film/234142-po-precteni-spalte/

konspirace :D
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Příspěvekod defendu » ned 15. led, 2012 19:14

cohen píše:defendu: chlape, mam pocit, ze tu trieskas dve na tri - od teraz ta prosim, aby si vsetky svoje tvrdenia podporil dokazmi, ktore sa daju dohladat bud v archivnych materialoch, alebo v odbornej literature. ziadne "jedna pani povedala", ziadne konstrukcie, ziadne dohady a domnienky. uvadzaj prosim fakty, tak, ako to robi napr. kjang. dakujem.


:lol: Já mám v tom co jsem napsal jasno, že to nezapadá do toho jak ty vnímáš svět je tvůj problém...chceš důkazy? Najdi si je...já sebe ani tebe o ničem přesvědčovat nepotřebuju, mě nikdo vzdušný zámky nebourá...je mi putna co chceš nebo potřebuješ.
Kdysi jsem v jedné tzv. "odborné literature" četl, že holokaust byl podvod, že bylo zabito asi "jen" 800 000 židů a ne 6 mega, co ty na to? Napsal to jakýsi britský historik, podle něj na základě "archivnich materialov"...u mě v práci dělá němec jehož děda za války sloužil jako strojvůdce, jezdil roky do Osvětimi a vždy jel plný tam a prázdný zpátky, nedokázal to samozřejmě spočítat, ale několik stovek tisíc prý odvezl jen on sám a to věděl, že jich jezdili spousty ze všech koutů Evropy. Jeden pán povídal, že...?
Tebou zmiňovaná informace "jedna paní..." má mnohdy větší hodnotu, než lži v archívech a z prstu vycucaná odbornost...Hlavní je, když člověk ví, že má info od lidí, kteří v danou dobu byli na daném místě...a to já mám...

Zjistěte si co znamená ve všech médiích standartně používaný termín Infotainment...pak pište sračky o tzv. konspiračních teoriích...a pak se např. zeptejte proč se v žádném médii nikde v Evropě neobjevila žádná informace o pádu vlády na Islandu... :wink:
http://islandskarevoluce.webnode.cz/islandska-revoluce/
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod fakt » pon 16. led, 2012 8:49

ukropcany píše:...európa by bola finančne na kolenách už pred 15 rokmi, keby sa neotvorili hranice a nenarástol trh o neviem, 150 milónov ľudí? Snáď si nikto nemyslí, že to, že Rusko má prebytkový štátny rozpočet je zavedením demokracie :D a že my sme zadĺžení, že to snáď naši politici nevedia lacno nakupovať :D


Pád našeho prostoru pozdržel pád kapitalismu. Náš prostor nabral obrovské dluhy a rozvrátil "si" průmysl a zemědělství. Ale pořád je na tom líp než prostor s pozdrženým krachem. Něco málo k ose zla: proč se nemají špatně obyvatelé Běloruska, Lybie a Iránu?
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Příspěvekod cohen » pon 16. led, 2012 10:32

Pani, ale ja netvrdim, ze v ekonomickych veciach nemate pravdu. V tomto sa dokonca zhodneme.

Defendu: popieraci holokaustu tu boli, su a budu. Tu mas top 10
http://www.delet.sk/jewfun/jewish-top-1 ... holokaustu
A co sa tyka padu vlady na Islande - medializovane to veru nebolo, ale kto chce byt informovany, ten je informovany. Kiez by sa aj nase narody dokazali takymto sposobom vysporiadat s nepravostou... lenze mentalita Islandanov a ich vnimanie korupcie je niekde inde ako u nas.

Fakt: ja sa za nic nepasujem, ja som odbornik. Ale nie na osobu Vaclava Havla. Havel ma dokonca nechava chladnym, nemam cas ani chut ist badat len kvoli tomu, aby som vas tu o comsi presvedcil. To urobia ini, lepsie - a aj tak vas nepresvedcia. ;) No neznamena to, ze ked ho niekto zacne bez dokazov ohovarat a vytvarat konspiracie postavene na vode, ze sa ho nezastanem. Presne tak, ako by som sa zastal hocikoho ineho.

Osobne poznam mnozstvo politickych vaznov, ktori si odsedeli dlhe roky za politicke trestne ciny v base, v pracovnych taboroch, v Jachymove... Havel bol jednym z nich, odsedel si 5 rokov a potom bol este 2x na kratsiu dobu zavrety. A aj ked som ho nepoznal osobne, minimalne za toto si zasluzi nasu uctu. Prispel k padu komunistickeho rezimu, ktory ma na celom svete na svedomi sto milionov ludskych zivotov, plus znicene zivoty ich rodin.

Ako ste prispeli vy???
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1720
Registrován: pon 15. srp, 2005 23:00
Bydliště: bratislava, svk

vh

Příspěvekod Rainbird » pon 16. led, 2012 11:58

cohen píše: Havel bol jednym z nich,


Nebyl, viz. Dopisy Olze. Od samotného Havla se dozvíte, jak se žilo v kriminále prominentnímu vězni
Rainbird
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 43
Registrován: pát 04. bře, 2005 0:00

Příspěvekod fakt » pon 16. led, 2012 12:33

cohen píše:
Fakt: ja sa za nic nepasujem, ja som odbornik. Ale nie na osobu Vaclava Havla. Havel ma dokonca nechava chladnym, nemam cas ani chut ist badat len kvoli tomu, aby som vas tu o comsi presvedcil. To urobia ini, lepsie - a aj tak vas nepresvedcia. ;) No neznamena to, ze ked ho niekto zacne bez dokazov ohovarat a vytvarat konspiracie postavene na vode, ze sa ho nezastanem. Presne tak, ako by som sa zastal hocikoho ineho.



Fajn. Jsi odborník, ale ne na osobu Václava Havla. Já popisoval pouze to, co jsem prožil na vlastní kůži a mám od kolegů, přátel a příbuzných. Ještě jednou - proč mi dáváš škatulku konspirátor?

Nemám problém s pravdou. Vím co je důkaz a pokaždé musím svá tvrzení dokládat.
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Příspěvekod fakt » pon 16. led, 2012 12:44

cohen píše:Ako ste prispeli vy???


Mám rád svojí zemi - to se však již téměř nesmí, v opačném případě dostaneš nálepku (i ty je tady dáváš).
Nikdy jsem nic neukradl - kolik lidí to může popravdě říct.
Nevěřím konspiračním teoriím - budova č.7 byla pouze zchátralá (já vím špatný příklad).
Vychovávám v tomto duchu své děti. Vlastní potomci však ukazuje na moji heterosexualitu a tím si můžu taky vysloužit nějakou nálepku.
Neschvaluji bombardování spřátelených zemí - a neúčastním se ho.
... a mohl bych pokračovat hodně dlouho.
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Příspěvekod cohen » pon 16. led, 2012 13:40

ucrop: tak to je viac nez iste :)

fakt: ok, ja sa s tebou nehadam, ze nemas rad svoju zem, to mame hadam kazdy.

ide mi len o to, ze si tu ludia v style JPP predkladaju ako skutocnost uplne kraviny ("jooo, von ten havel byl zid? jsem nevedeeel"), prehanaju trivialnosti (napr. ze bol niekto v roku 1921! na kratku dobu! clenom nejakej fasistickej strany), ignoruju literaturu faktu, vynechavaju fakty, kde sa im to hodi, atd... a prispel si k tomu aj ty, hned ked si povedal, citujem: "Na Havla nenapsal nikdo nic hezkýho, což je způsobeno tím, že nic hezkýho v životě nedokázal. Nikomu tedy nechybí a je tedy čas soustředit síly a pozornost na živé škůdce." A ty mi chces vycitat nejake nalepkovanie??? :D Ako si sa mohol dozvediet z medii (priznavam, casto krat tendencnych), existuje znacne mnozstvo ludi, ktorym Havel chybat bude, a ktori su pod svojim vlastnym menom ochotni napisat o nom nieco dobre. Minimalne to, ze sa podielal na zvrateni komunizmu, v ktorom, predstav si, mnoho ludi nemohlo vyjadrovat slobodne svoj nazor, nemohlo podnikat, nemohlo vykonavat zamestnanie, ktore vykonavat chceli.
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1720
Registrován: pon 15. srp, 2005 23:00
Bydliště: bratislava, svk

Re: Fuj satanisti!

Příspěvekod YueFei » pon 16. led, 2012 14:18

marcelo píše:
YueFei píše:
pavela píše:Dlouho jsem nenavštívil bojovaumeni a nestačím se divit. Místo bojových umění se probírá největší špína národa a urážka lidství Václav Havel a jeho guru, nacista, ultrabolševik a krvavá parodie na buddhistického mnicha Dalajláma. Asi se sem zase dlouho nepodívám. Sbohem PS:Bliju ! :roll:



..... :lol:

Ale nezapomeň,že největším nebezpečím pro Západ a hlavně pro Evropu jsou Muslimové a žlutý opice!!!! :idea: :!:


Minulý týden...Nakupuju u čongů-odložim si kolo hned za vchodem kde je spoustu místa a nikomu nepřekáží(zapoměl jsem si zámek a nechtěl jsem aby mi ho ukradli místní indiáni kterých v této lokalitě žije požehnaně)
čong ping pong na mě najednou začal křičet přes celou prodejnu:"To kolo pryč dělej dělej"-ten tón to bylo fakt maso.Tak mi trochu ruplo jelikož jsem Beran a zakřičim na něj:"Co na mě křičíš ty opice Já jsem se tu na rozdíl od tebe narodil!"....To nečekal a povídá "Prominout Pane Prominout nashledanou"

Žlutý opice a Muslimové to je větší průser než Havel :!:




..aaaaa nas herr Obersturmbannfuhrer nas zasa oblazil svojim kataklyzmatickym videnim sveta.. :D




.... :lol: Ja ja Ich Naturlich.... 8)
YueFei
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 11. lis, 2010 0:00

Příspěvekod fakt » pon 16. led, 2012 14:30

cohen píše: Minimalne to, ze sa podielal na zvrateni komunizmu, v ktorom, predstav si, mnoho ludi nemohlo vyjadrovat slobodne svoj nazor, nemohlo podnikat, nemohlo vykonavat zamestnanie, ktore vykonavat chceli.


Tebou citované bylo z mé strany opravdu expresivní vyjádření, jehož účelem ale bylo ukončit tuto debatu. Nyní se však přesunujeme k potlačování názoru a svobodě slova. Mášli nyní svobodnější pocit jsi šťastný člověk. Ale ve státní správě již nějakou dekádu frčí tzv. kodexy profesní etiky apod. názorové mantinely, náhubky, myšlenkové retardéry ... doplň sám.
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

.

Příspěvekod PC » pon 16. led, 2012 14:32

Tak teda este jednou neco pisnu, protoze argumentace Cohena, ktery si tu bere moje prispevky do huby, je malinko mimo, Chlapce (abych pouzil tvuj bohorovny ton). Ja sem to ze je zid jako prvni nenapsal! Napsal to podporovatel VH, ja to jen doplnil do sveho "rozboru" (A uz vubec ne stylem: Nevedeeeel. Ano my Prazaci sice zpivame, kdyz mluvime, ale ne kdyz piseme. Dehonestace ti jde, jen co je pravda, ale to je prece stara taktika vid? :-) ) To psal Dr. Glock... cili jak ty tak Kjang smerujte svoje touhy po dukazech za nim (sebou samymi). Me je to u zadele, kdo je co puvodem, kapisto!
Ale ze synovec nenapsal ten muzikal, me trochu zklamalo: http://www.youtube.com/watch?feature=en ... 5mw5g&NR=1
:-D

Dale se muj "rozbor" tykal ciste a pouze, Kjangem uvedeneho linku a clanku na jeho konci (toho linku). Melo to byt takove.... jen co lze vycist z jednoho clanku.
A v tom duveryhodnem a serioznim clanku se pise, ze dostal finacni kompenzace... prectete si to tam pls ;-)

Tys asi byl v STB (NKVD, Hlinkove garde, ....) ale jen kratce vid, a nazorove ti to nebylo blizske ani trochu :-D

Ze on tam byl nakonec proti sve vuli vid? :-)

Me to neprijde jako bezvyznamny, to prijde tobe, pac se ti to hodi do kramu.
Ze nekdo sympatizuje s ideologii, ktera je hlavnim nosnym obloukem pro Svetovou valku o par let pozdeji. Cili prosim, neupirej mi pravo na svuj nazor, to uz tu sice bylo, je a bude, ale nejsi ani EU ani EK, ani strana ani vlada. ;-) Diky
Pavel Codl
Chen Taijiquan - Chen Style Practical method
陈式太极拳
www.taijiclub.cz
pavel@taijiclub.cz
+420 602 213 628
PC
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 569
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00

Příspěvekod cohen » pon 16. led, 2012 15:47

fakt: ok, tvoje vysvetlenie beriem, ved toto je len debata OT, ludia mavaju rozdielne nazory... ked si pozries diskusiu od zaciatku, tak zistis, ze som sa povodne tiez nechcel zapajat.

PC: pouzivaj ton, aky chces :) je mi sumak, ze sa dr.glock pomylil, problem je v tom, ze si to nekriticky prijal a siril dalej ako pravdu svatu. co som samozrejme podciarkol jemne ironizujucim sposobom.

tak isto je vo svetle dokumentov, ktore uviedol kjang, zrejme, ze to s tym prelamovanim benesovych dekretov nebude tak, ako si povodne tvrdil. a tvrdil si mi, ze havel ziskal spat majetok, ktory bol jeho rodine zhabany za kolaboraciu s nacistami. stojis si za tymto tvrdenim, alebo uznavas, ze si sa pomylil?

fasizmus v roku 1921 a v roku 1933 je nebe a dudy. je od teba trochu nekorektne, ked to dramatizujes. ved kolko ludi sa nechalo zlakat pozlatkom nejakej ideologie a potom uz nenaslo silu opustit ju, ked sa ukazalo, ake su jej ozajstne ciele? nie je lepsie urobit chybu, a po jej uvedomeni odist?

ale aby som sa vyjadril aj k tomu bombardovaniu juhoslavie - uznavam, ze je tazke sa v takejto veci rozhodnut. verim v zasady spravodlivej vojny podla filozofie sv. augustina a som si isty, ze napr. podpora vojny proti iraku ok nebola. na jednu stranu je fajn, natriet to diktatorom, ci poslat lietadla bombardovat ciele v krajine, kde prebieha genocida, ale na druhu stranu... je to seda moralna zona a osobne by som tam tie lietadla pravdepodobne neposlal.

PC, neboj, ja som dost euroskeptik, nestranik, proti prazakom, cechom, moravanom ci slezanom absolutne nic nemam a posledne, co by som urobil, je, ze by som niekomu branil vyjadrovat jeho nazor, aj ked s nim nesuhlasim. ;)
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1720
Registrován: pon 15. srp, 2005 23:00
Bydliště: bratislava, svk

Příspěvekod DrGlock » pon 16. led, 2012 15:48

Omlouvám se že jsem mylně uvedl, že byl VH Žid. Už nevím, kde jsem se to dozvěděl, a osobně mi je to jedno, tak jsem nepátral jestli to náhodou není lež. Člověk si taky nemůže pořád ověřovat každou informaci, co se dozví...
Jan Bednařík
www.RBSD.cz
DrGlock
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 388
Registrován: pát 20. říj, 2006 23:00

Příspěvekod PC » pon 16. led, 2012 16:15

Svatou pravdu? Prosimte a kde to pisu? hmmmm , ti nevim
Zopaknu, mozna jsi to prehlidnul:

Citat: "historie neexistuje, existuje pouze jeji interpretace"

Prijde ti ze si timto narokuji nejakou svatou pravdu? Vsude a dokola opakuju, s jistou ironii, ze jsem rozebral svym selskym rozumem co jste tu napsali na podoporu VH, tot vse.

Muzes napsat v cem se ty fasismy lisily, asi jsi tam byl ne? Me nikdo nic takovyho neucil, jakoze to byla v podstate obdoba Lekaru bez hranic, ktera se promenila ve zrudnou ideologii. Ikdyz je fakt, ze Hitler byl tusim v roce 1938 Muzem roku dle casopisu Time, sice on nebyl fasoun, ale nacek. ALE ten Nacismus v 38 a v 39, to ti bylo nebe a dudy. A podobny to bylo se Stalinem, ten to byl tusim 39 a 42... ale nemam to OVERENO. :-)

Pridam jeste jeden citat: Pravda neexistuje, jedina pravda je, ze kazdy ma svou pravdu.

No a jinak nevim, proc bych mel uznat, ze jsem se mylil, dej mi pls nejaky dukaz: ofoceny protokol soudniho preliceni, smlouvu s nemci o prodeji..., protokolo o zaboru od komunistu,...... ale neee wiki, csfd apod. ty srandy si nech do zasoby pro nekoho, kdo si mysli, ze to je relevantni zdroj.

Teda Glocku, ze se nestydis, jak to, zes napsal neco na internet a nemas to overeno alespon z 5ti nezavislých zdroju.. :-D neber to prosim vazne :-)
Pavel Codl
Chen Taijiquan - Chen Style Practical method
陈式太极拳
www.taijiclub.cz
pavel@taijiclub.cz
+420 602 213 628
PC
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 569
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00

Příspěvekod Pec » pon 16. led, 2012 16:49

DrGlock píše:Omlouvám se že jsem mylně uvedl, že byl VH Žid. Už nevím, kde jsem se to dozvěděl, a osobně mi je to jedno, tak jsem nepátral jestli to náhodou není lež. Člověk si taky nemůže pořád ověřovat každou informaci, co se dozví...


respekt
Pec
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 353
Registrován: čtv 10. pro, 2009 0:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod cohen » pon 16. led, 2012 17:32

dr. glock: ok, nikto ti nic nevycita, pohoda, sa stane kazdemu.

ucrop: myslel som do juhoslavie. inac celkom by ma zaujimalo, ako by si to riesil. ma zmysel nechat sporne strany, nech sa vyvrazduju navzajom, pokial im sily stacia, alebo ich za cenu x mrtvych civilistov dotlacit k dohode, pricom ti civilisti by umreli tak ci tak? pretoze moj nazor je, ze ide o moralne sedu zonu aj v jednom, aj v druhom pripade. ja by som ich nebombardoval, ale necudujem sa, ze to niekoho napadlo.
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1720
Registrován: pon 15. srp, 2005 23:00
Bydliště: bratislava, svk

PředchozíDalší

Zpět na off-topic

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron