serm palicou- brno

boj nožem, box, řecko-římský zápas, historický a sportovní šerm, sambo, le savate...

Moderátor: Makoto

serm palicou- brno

Příspěvekod salmanazar » ned 16. zář, 2012 20:43

zdravim, chcem sa spytat hlavne sermiarov, ci sa da v brne praktizovat serm palicou, dlhsie som to trenoval a prave boj s touto zbranou sa mi najviac pozdava, preto ak viete o nejakom klube, prosim hodte mi sem nejake info.
dik
salmanazar
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: sob 15. zář, 2012 23:00

 

Šerm holí

Příspěvekod RexCrinitus » pát 21. zář, 2012 8:55

Myslel jsi baton? Pokud ano, tak bohužel nemám ponětí o tom, že by to v Brně někdo dělal, ale ty techniky se dají vyhledat v literatuře a pokud máš lidi, se kterými se dá cvičit a trochu se vyznají do bojových umění tak věřím, že byste to mohli dát dohromady. Taky jsem ho chtěl už nějakou dobu "prubnout".

RC
RexCrinitus
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 20. zář, 2012 23:00

Příspěvekod salmanazar » pát 05. říj, 2012 13:57

myslel som na serm klasickou drevenou palicou (kratka , stredna, dlha), pripadne dve kratke. serm podla overenych sermiarsky technik zapadneho alebo vychodneho stylu. chodil som na treningy k jednemu majstrovi, ale teraz uz zijem tu v brne. ale je to zvlastne, ze v mensom meste, kde som byval, je asi taka rozsirenost bu a bs ako v brne, aspon zatial sa mi to tak zda...
salmanazar
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: sob 15. zář, 2012 23:00

Příspěvekod Jendis » pát 05. říj, 2012 15:44

Myslím, že v pobočce HG ( lghk.org ) bys mohl najít, co hledáš. Nevím, jak na tom kluci aktuálně jsou, ale cvičí pod PM a jejich ( v systému ) jednokoncová/dvojkoncová hůl je vážně fajn.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod NOKT » pát 05. říj, 2012 15:49

V Brně na ulici Jana Babáka funguje Arnis.
http://www.free-do.cz/treninky.html

Pak ještě pokud se ti chce dojíždět tak já se dělím každou neděli s kamošem o tělocvičnu kde děláme BJJ a Kali každou neděli v Židlochovicích.

Obě skupiny FMA jsou certifikovaní kluci pod Tomášem Severou :)
NOKT
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 656
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00


Zpět na západní bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků

cron