Real Aikido

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Příspěvekod shoryuken » čtv 11. říj, 2012 13:32

Ale zase hakama kalhoty sou frajerský!
Sportu zdar!
shoryuken
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 54
Registrován: stř 12. srp, 2009 23:00
Bydliště: Olomouc

 

Příspěvekod freekarol » čtv 11. říj, 2012 14:00

Tohle taky vypadá pěkně, možná ještě více než Aikido.
https://www.youtube.com/watch?v=xCJIgJzgv2Q

Ale když to nebudou dělat nějak takhle, tak si o přežití na ulici můžou jen snít, při sledování Seagala v TV.
https://www.youtube.com/watch?v=q2SJa5KO-tI
Train Hard, Relax Hard.
freekarol
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 106
Registrován: pon 05. bře, 2007 0:00
Bydliště: Ústecký Kraj

Příspěvekod zipule » čtv 11. říj, 2012 15:20

freekarol píše:
Ale když to nebudou dělat nějak takhle, tak si o přežití na ulici můžou jen snít, při sledování Seagala v TV.
https://www.youtube.com/watch?v=q2SJa5KO-tI


:o dobrý, tohle video jsem od něj ještě neviděl
zipule
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 215
Registrován: úte 23. lis, 2010 0:00

Příspěvekod shoryuken » čtv 11. říj, 2012 17:21

ukropcany píše:
Pajiss píše:Můj názor je ten, že vizuálně to je opravdu pastva pro oči, to mi nikdo nevymluví
Každý máme v oblasti BU iný vkus... http://www.youtube.com/watch?v=SCocBsKI5vU :twisted: :twisted: :twisted:


Tenhle Ernestův highlight je pastva pro oči!
Sportu zdar!
shoryuken
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 54
Registrován: stř 12. srp, 2009 23:00
Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Pajiss » čtv 11. říj, 2012 18:58

Máš pravdu chlape. Ukropcany to napsal dost jasně, takže teď skutečně vypadám jako vemeno. Jenomže mě ta slovenština dělá trochu problémy, takže jsem vlastně ani moc nepobral, o čem to vůbec píše? Moje chyba. Ještě že existuje překladač google. A díky, že jsi se ozval. Až přístě udělám zase nějakou botu a budu vypadat jako vemeno, tak dej vědět:-)
Pajiss
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 28
Registrován: sob 09. čer, 2012 23:00

Příspěvekod kumori » čtv 11. říj, 2012 18:59

[quote="ukropcany"][quote="Pajiss"]Můj názor je ten, že vizuálně to je opravdu pastva pro oči, to mi nikdo nevymluví[/quote]Každý máme v oblasti BU iný vkus... http://www.youtube.com/watch?v=SCocBsKI5vU :twisted: :twisted: :twisted:[/quote]

je to pořád "pekelnej dědek" :D
kumori
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 476
Registrován: stř 04. dub, 2007 23:00

Příspěvekod Boreas » čtv 11. říj, 2012 19:29

Pajiss píše:Máš pravdu chlape. Ukropcany to napsal dost jasně, takže teď skutečně vypadám jako vemeno. Jenomže mě ta slovenština dělá trochu problémy, takže jsem vlastně ani moc nepobral, o čem to vůbec píše? Moje chyba. Ještě že existuje překladač google. A díky, že jsi se ozval. Až přístě udělám zase nějakou botu a budu vypadat jako vemeno, tak dej vědět:-)


na mě se můžeš spolehnout :lol:

a pardon, já musel... mně totiž po 6 letech cvičení ta společnost "pastvy pro oči" leze trochu na mozek
Klub nereálné sebeobrany
Boreas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 333
Registrován: čtv 04. led, 2007 0:00

Příspěvekod Pajiss » pát 12. říj, 2012 9:20

Boreas: Je mi vcelku jednu, co si kdo o mě myslí, protože já si o každém jedinci také něco myslím, čili si nemáme co vyčítat a v tomto virtuálním světě to platí dvojnásob. Ale vrátil bych se krátce k tomu Aikidu. Respektuji tvůj názor, že ti to jako pastva pro oči nepřipadá. Očividně jsi prošel šestiletým výcvikem Aikida a tak doto vidíš malinko hlouběji něž-li já:-) Jen jsem napsal, že když se dívám na demostraci dvou jedinců, líbí se mi ta ladnost pohybů. Právě to je na tom to zajímavé, věc, čím se to liší od ostatních BU. Narozdíl o karate, kde útočník provede výpad, a vráti se zěpt do statické polohy a všechno jede se znova( čímš nechci karate odsuzovat. Sám jsem ho cvičil a řekl bych, že jsem měl štěstí na dobrého instruktora). A i když to ne vždy, tedy funguje, jak by asi mělo, když se na to dívám, jednoduše se mi to líbí. To je celé.
Pajiss
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 28
Registrován: sob 09. čer, 2012 23:00

Příspěvekod Dalt » pát 12. říj, 2012 11:15

no jo jenomze ona ta ladnost funguje jen na tech nacvicich - ve skutecny bitce kdyz spravne nasadis nakou tu aikidol techniku (ja si to neumim teda predstavit ale verim Ukropoj) tak to rozhodne nebude vypadat jako na nacviku z moskevsky 1. baletni....
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Příspěvekod freekarol » pát 12. říj, 2012 15:25

Pajiss píše:Narozdíl o karate, kde útočník provede výpad, a vráti se zěpt do statické polohy a všechno jede se znova( čímš nechci karate odsuzovat.


Posuzovat shotokan karate podle toho, jak se tu obvykle cvičí, asi nebude úplně přesné hodnocení, že?
Train Hard, Relax Hard.
freekarol
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 106
Registrován: pon 05. bře, 2007 0:00
Bydliště: Ústecký Kraj

Příspěvekod Pajiss » pát 12. říj, 2012 16:14

Tak, shotokan se cvičí dvojím způsobem: Dobře a špatně. Asi jako většina BU. Já jsem ho cvičil pod vedením Jana Steklého a tvrdím, že tenhle člověk se svým přístupem k věci přiblížuje tomu, aby jeho svěřenci dokázali použit techniky i někde jinde než na mistrovství republiky. Což není případ drtivé většiny škol. Já za sebe můžu říct, že i to málo, co jsem za těch několik let načerpal mi na ulici fungovalo.
Pajiss
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 28
Registrován: sob 09. čer, 2012 23:00

Předchozí

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron