Chování policie ČR, při výkonu služby...

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Chování policie ČR, při výkonu služby...

Příspěvekod Pajiss » pon 22. říj, 2012 16:03

http://www.youtube.com/watch?v=YL1enILNWGw

Odkaz na tohle video mi poslala moje sestra, prý, abych se malinko pobavil... Upřímně řečeno, mě do smíchu opravdu nebylo. Popravdě, mě se chtělo samou lítostí plakat. Nejsem si jist, zda sem tohle video patří, ale svým způsobem to s reálnou obranou souvisí. Rád bych se zeptal jaké máte na tuhle situaci názory? Obvzláště pak chlapců, kteří jsou příslušníky PČR. Kde se stala chyba? A teď nemám na mysli ty dva mladíky, co video pořídíli, tam byla chyba někde ve výchově, ale spíše by mě zajímalo počínání strážců zákona? Vážně je policie ČR natolik svazována debilními zákony, že nemohli reagovat jinak, než jak reagovali? Naše malá země si musí neustále brát vzor ze západu.
Hlavně z USA. Jsem ale přesvědčen, že tam by se něco podobného nestalo. A když, pak by na to oba dva mladící do smrti nezapomněli
( pokud by ovšem nezemřeli na následky zranění při zatýkání). O Rusku ani nemluvě, tam by je mafiáni převlečení za policajty na místě odpráskli bez mrknutí oka. Tak či tak, je to smutné...
Pajiss
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 28
Registrován: sob 09. čer, 2012 23:00

 

Re: Chování policie ČR, při výkonu služby...

Příspěvekod Araver » pon 22. říj, 2012 16:20

Pajiss píše:http://www.youtube.com/watch?v=YL1enILNWGw

Odkaz na tohle video mi poslala moje sestra, prý, abych se malinko pobavil... Upřímně řečeno, mě do smíchu opravdu nebylo. Popravdě, mě se chtělo samou lítostí plakat. Nejsem si jist, zda sem tohle video patří, ale svým způsobem to s reálnou obranou souvisí. Rád bych se zeptal jaké máte na tuhle situaci názory? Obvzláště pak chlapců, kteří jsou příslušníky PČR. Kde se stala chyba? A teď nemám na mysli ty dva mladíky, co video pořídíli, tam byla chyba někde ve výchově, ale spíše by mě zajímalo počínání strážců zákona? Vážně je policie ČR natolik svazována debilními zákony, že nemohli reagovat jinak, než jak reagovali? Naše malá země si musí neustále brát vzor ze západu.
Hlavně z USA. Jsem ale přesvědčen, že tam by se něco podobného nestalo. A když, pak by na to oba dva mladící do smrti nezapomněli
( pokud by ovšem nezemřeli na následky zranění při zatýkání). O Rusku ani nemluvě, tam by je mafiáni převlečení za policajty na místě odpráskli bez mrknutí oka. Tak či tak, je to smutné...


No dobří frajírci to jsou. Teleskopem přes ruce a byl by klid.

Ne, je to fakt smutný. Spousta lidí si dnes myslí, že je pánem světa a všechno ví. Proti tomu nelze dělat nic jinýho, než se umět bránit, anebo lépe - takovým lidem se vyhýbat.
Araver
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 23
Registrován: pon 15. říj, 2012 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Sennin » pon 22. říj, 2012 17:26

Oba policisty znám, jsou z místního odd. v Krakovské, prima kluci. Každopádně se chovali asertivně, profesionálně - slouží na Václaváku a tam je to v noci docela někdy ostrý...
Ty ožralý frajírky bych (být jima) normálně srazil k zemi, do pout a do předběžné zadržovačky - on by se už nějakej paragraf našel...
Marek Pszczolka
Jeet Kune Do CZ
http://www.jeetkunedo.cz/
Uživatelský avatar
Sennin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 786
Registrován: úte 03. čer, 2003 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod graver » pon 22. říj, 2012 17:33

Opravdu se bavím. Před nedávnem stádečko horlilo nad brutalitou strážníků, kteří chtěli udělat bebíčko nevinnému dědouškovi. Tohle video koluje netem už nějakou dobu a všichni se smějou těm blbým policajtům, jak s nimi párek vymaštěných buranů vykýval.
Hlavně, že má národ vždycky někoho, o koho se může otírat.
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod will » pon 22. říj, 2012 18:39

graver píše:Opravdu se bavím. Před nedávnem stádečko horlilo nad brutalitou strážníků, kteří chtěli udělat bebíčko nevinnému dědouškovi. Tohle video koluje netem už nějakou dobu a všichni se smějou těm blbým policajtům, jak s nimi párek vymaštěných buranů vykýval.
Hlavně, že má národ vždycky někoho, o koho se může otírat.


No, tak to by mě zajímalo jak s těmi policajty ti burani vykývali, prosím vyjasnit, včem konkrétně. Dík
will
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 611
Registrován: sob 10. čer, 2006 23:00

Re: Chování policie ČR, při výkonu služby...

Příspěvekod luen » pon 22. říj, 2012 20:22

Pajiss píše:http://www.youtube.com/watch?v=YL1enILNWGw

Odkaz na tohle video mi poslala moje sestra, prý, abych se malinko pobavil... Upřímně řečeno, mě do smíchu opravdu nebylo. Popravdě, mě se chtělo samou lítostí plakat. Nejsem si jist, zda sem tohle video patří, ale svým způsobem to s reálnou obranou souvisí. Rád bych se zeptal jaké máte na tuhle situaci názory? Obvzláště pak chlapců, kteří jsou příslušníky PČR. Kde se stala chyba? A teď nemám na mysli ty dva mladíky, co video pořídíli, tam byla chyba někde ve výchově, ale spíše by mě zajímalo počínání strážců zákona? Vážně je policie ČR natolik svazována debilními zákony, že nemohli reagovat jinak, než jak reagovali? Naše malá země si musí neustále brát vzor ze západu.
Hlavně z USA. Jsem ale přesvědčen, že tam by se něco podobného nestalo. A když, pak by na to oba dva mladící do smrti nezapomněli
( pokud by ovšem nezemřeli na následky zranění při zatýkání). O Rusku ani nemluvě, tam by je mafiáni převlečení za policajty na místě odpráskli bez mrknutí oka. Tak či tak, je to smutné...


Drzi spratkove a slusnaci policajti, kteri si nesjednali respekt hned na zacatku a pak uz se o nej radeji ani nepokouseli ... nechapu, jak s touhle naturou muzou kluci delat na Venclu, resp. ted uz chapu, proc je na venclu tolik zmrdu a delaji si co chteji.
V kazdem pripade je mi tech cetniku lito, ted jsou za kaspary celemu narodu.

Co se tyka policajtu (slapek) v rusku, tak tam nejsou za kaspary, ale za ho*na, kterych si temer nikdo, krome zoufalcu, nemusi vsimat!!! Pokud to nejsou specialove s kalachama.

Nicmene tohle video z Palmovky je lepsi:

http://www.youtube.com/watch?v=aNN0-LxS ... re=related
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Toman » pon 22. říj, 2012 22:45

Taky jsem se moc nenasmál ... při prvním čurákovi ústní sjednání respektu, při druhým sebrat, tohle by si nikdo neměl k policajtům dovolovat (obzvláště ne k těm slušným). Na tohle už paragraf je.
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod graver » stř 24. říj, 2012 8:03

will píše:No, tak to by mě zajímalo jak s těmi policajty ti burani vykývali, prosím vyjasnit, včem konkrétně. Dík

Mě by to taky zajímalo. To se musíš zeptat těch, kteří to tak vidí - já jen cituju jiné burany, kteří se takto vyjádřili. Zřejmě někdo v chování těch vymaštěnců spatřuje hrdý, superiorní odpor proti Státní Moči - něco jako Smetana, který se kvůli svému infantilnímu čmárání stal lidovým gerojem (Jánošík hadra - no řekni, Máňo!). Já vidím (tedy spíš slyším) jen pár dementů.
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod TongPo » stř 24. říj, 2012 10:20

Trocha teorie k tématu:

V rámci novelizací zákonů se našim osvíceným pánům poslancům, kterým jde zejména o blaho národa transformované do hmatatelnější materiální podoby jejich vlastních peněženek, krabic s vínem a židliček v dozorčích radách, podařilo schválit to, že dřívější trestný čin "urážka veřejného činitele", za který se v závislosti na okolnostech nadělovalo v rozsahu od finanční pokuty až po 1 rok odnětí svobody, ze zákona zcela zmizel. Dnes se z "veřejného činitele" stala "úřední osoba", které můžete vesele nadávat do čurá*ů a dalších podobných označení, přičemž se dopouštíte maximálně (pokud vám to prokážou) přestupku proti občanskému soužití podle § 49 odstavce 1 písmena a) zákona číslo 200/1990 Sbírky, za kterej vám hrozí pokuta do výše 5.000,-Kč. Jedná se o takzvaně "návrhový přestupek", který na základě návrhu poškozeného řeší příslušný správní orgán obce / města. V praxi to probíhá tak, že pokud o té situaci neexistuje nějaká "neprůstřelná" nahrávka a jedná se jen o tvrzení proti tvrzení (i např. 1 krypl vs. tříčlenná hlídka policie), dotyčný úředník to pro nedostatek důkazů odloží a navrhovatel ještě zaplatí poplatek 1.000,-Kč za správní řízení. Někteří právníci, státní zástupci a soudci dokonce zastávají neuvěřitelně oduševnělý názor, že v případě urážky "úřední osoby" nelze aplikovat ani výše zmíněný přestupek, protože se nejedná o občanské soužití, ale došlo k němu ve vztahu úřední osoba x občan.

Ale dost teorie. Výše zmíněný video je smutným důkazem neschopnosti některých policajtů sjednat si v tom našem prohnilým, překomplikovaným a částečně nefunkčním právním systému potřebnou autoritu. Jelikož se ty vožralý idioti dopouštěli protiprávního jednání, stačilo dát zákonnou výzvu a pokud neuposlechnou - nekompromisně je sebrat. Pouta, čekání v kleci na oddělení, až na ně při zpracovávání tzv. nápadu přetíženýma policejníma úředníkama přijde řada (je na to lhůta 24 hod.), mobil s nahrávkou odebrat jako výbornej důkaz pro správní řízení, kde ho díky tomu čeká pokuta... Příště už by si to ty dementi dobře rozmysleli.
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :twisted:
Uživatelský avatar
TongPo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 705
Registrován: pát 18. led, 2008 0:00

Příspěvekod graver » stř 24. říj, 2012 11:23

...a pak to dopadne takto: http://www.lidovky.cz/fristensky-strazn ... n_domov_kh
Jinými slovy, když chytnete policajta za hazuku, budete s ním trochu cloumat a trochu ho někam přetlačovat, nehrozí vám nic. Pokud se tomu ale ten zlotřilý představitel prohnilé státní moci pokusí bránit, má průser jaxviňa.
Pak se můžeme divit, že jsou dnes policajti připosraní něco vůbec řešit.
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

 

Příspěvekod Arim » stř 24. říj, 2012 12:06

To že právní, ústavní a výkonná složka je v ČR v naprostém úpadku je dle mého názoru nevyhnutelná věc, když se ohlídneme za těmi co si říkali/říkají poslanci České republiky a vidíme co udělali/neudělali pro to, aby to zde fungovalo. Proč, nemá smysl komentovat, neschopnost, korupce, vlastizrada, jasné faktory toho, proč to tu je takové jaké je a stejně tak v různých formách po celém světě.

Co ale řekl více méně TongPo dobře, že i tak jsou možnosti, jak to těm z.rdům znepříjemnit, nebo jim dokonce zatopit. Co si lidi na ulicích dovolí, je hnus.

Ale už strážci zákona a pořádku, kolik jich je, co se zdokonalují v boji ozbrojeném/neozbrojeném? Pár jich znám, dokonce mě blízkých kruhů, a uvedu extrém, slečna je u strážníků městské policie, řeší ale aby měla pěkné nehty a nenatáhne ani glocka.

S tím aby nedošlo k omylu. Smekám před těmi, co nás chrání a makají na sobě ve fungování v zákonech a boji.
Arim
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 35
Registrován: úte 03. črc, 2012 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod martinYT » stř 24. říj, 2012 12:15

Zdravím, no ohledně videa, pokud se jedná o policajty je to trapas, ale vzhledem k tomu, jak to doopravdy chodí se jim ani trochu nedivím, myslím, že bych jednal stejně, maximálně bych je upozornil, jestli budou i nadále sprostí, tak je zajistím, šoupnu je na služebnu, vyslechnu a trochu se jim protáhne čas. Já když jsem zastavil takové arogantní cipi, tak jsem je taky většinou nechal povídat, stejně melou sračky, a napařil jsem jim flastra daleko většího než normálně, protože policajt při udělování pokuty musí zvážit všechny okolnosti, od závažnosti přestupku až po chování pachatele, ale problém je, že to potom vypadá takto, pokud to někdo natočí. Ono zase není úplně chytrý se dát strhnout takovými blbečkami, k nepředloženým akcím.
martinYT
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 120
Registrován: pát 10. úno, 2006 0:00
Bydliště: Pňovice

Re: Chování policie ČR, při výkonu služby...

Příspěvekod Dalt » čtv 21. úno, 2013 20:23

http://www.novinky.cz/krimi/293978-dozo ... otili.html

zajimalo by me jak to doopravdy bylo... :?:
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl


Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků