Rashguardy pro BJJ a grappling

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Rashguardy pro BJJ a grappling

Příspěvekod Makoto » stř 03. dub, 2013 13:42

Ahoj vsem,
chystal jsem si obnovit svuj "BJJ & grappling satnik" a zjistil jsem, ze moje oblibene rashguardy Vitamins & Minerals uz nedelaji. Jelikoz jsem byl spokojeny s kvalitou (mene jiz s potisky, ktere se do mesice zacaly drolit), shanim srovnatelnou znacku. Doporucte mi prosim kvalitni a hlavne vyzkousene rashguardy. Zajimaji me ty, se kterymi mate vlastni zkusenost, vymyslene recenze na eshopech si precist umim take :wink:

Vyzkousel jsem zatim Bad boy (spatny strih) a pak jeden no name z Brazilie (zacal se trhat hned prvni trenink)..a pak uz jsem presel jen na vyse zminenou znacku V&M.

Diky :-)

Jarda
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

 

Re: Rashguardy pro BJJ a grappling

Příspěvekod wanderlei2 » stř 03. dub, 2013 20:56

Čau, mně vyhovuje rashguard od firmy Under Armour, postisk se nedrolí, jelikož tam žádný není- nebo jsem se s tím zatím nesetkal. Pěkně sedí na těle.
http://www.hayashi.cz/triko-under-armou ... t_idb-8667

Na netu to případně najdeš v různých barvách, s dlouhým rukávem,.. jak ti to vyhovuje.
wanderlei2
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 73
Registrován: stř 25. dub, 2012 23:00

Re: Rashguardy pro BJJ a grappling

Příspěvekod NOKT » stř 03. dub, 2013 21:01

Já používám toto http://like2fight.com/mma-bjj-rashguard ... hting-ufc/ Prostě nejvíc produkt co jsem kdy viděl. Poměr cena a kvalita jsou bezkonkurenční. Problém je, že po 2 letech se začne drolit taky resp. nápis. Švy ale drží, rashguard v top stavu, žádná díra(mám ho asi 4 roky).

Druhá možnost, po které jsem šáhl je od Scramble, ale je to takový lehký plátýnko a fakt to není na moc pořádný trénink aniž bych ho neodrovnal. Přirovnal bych ho k Bad Boyům. Kvalita látky mi vadí. L2F je na druhou stranu docela "hutnější" a za ty peníze super kauf. Nutno říct, že rashguardy a podobné zboží je otázkou stylu, tak jestli ti to bude ladit ke kimonu a kraťasům, tak ber :D
NOKT
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 656
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Re: Rashguardy pro BJJ a grappling

Příspěvekod Makoto » čtv 04. dub, 2013 8:09

Kluci a co Hayabusa a Venum? Prodovacka v jednom mma shopu se me snazila presvedcit, ze tohle je nejprodavanejsi znacka a vsichni si ji pochvaluji. Mate nekdo s temito znackami nekdo zkusenosti?
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Re: Rashguardy pro BJJ a grappling

Příspěvekod NOKT » čtv 04. dub, 2013 9:01

To má pravdu. Tyhle 2 značky jsou prostě cool dneska a taky jediný co může nosit český MMAčkař a ví, že někde v Améru s tím cvičí jeho oblíbený zápasník. Tapoutu dnes nějak odzvonilo u nás a moc se nevidí a pokud ano, tak víte naprosto přesně, že jeho vlastník s největší pravděpodobností nezápasí :D Bezesporu je to hodně o marketingu a o tom co se lidem líbí. Ale za mě... Venum je hnusnej :D Může být dorbý, asi bude fajn, ale nelíbí se mi, tak ho nekupuju (měl jsem trenky, hrozný a už nikdy víc). Hayabusa sice vypadá líp, ale nemám ji, takže nevím. Na druhou stranu ji má spousta lidí co znám. Trenky se mi od nich líbí co do technologického řešení a rashguardy asi taky nebudou k zahození a zatím jsem žádný natrhlý rashguard od nich neviděl a ani si nikdo nestěžoval (jedině na rukavice jsem slyšel kritiku), ale je fakt, že to má dnes každej a nebude tam ta přidaná hodnota, že dojdeš na trénink "s něčím novým" :)
NOKT
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 656
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Re: Rashguardy pro BJJ a grappling

Příspěvekod Makoto » čtv 04. dub, 2013 20:07

Supr, diky za radu. Zkusim tedy Hayabusu. A casem aj ten Under Armour, na nej jsem take slysel chvalu. Tak jo, diky kluci a treba se nekdy uvidime na tatami :-)
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Re: Rashguardy pro BJJ a grappling

Příspěvekod hellas » pát 05. dub, 2013 12:24

Jednoznačne NikePro 8)
Bad Boy je celkem taky v pohodě, hale zdá se mě, že už néni tak "kompresní". A včil zkóšim jeden no name rašgárd z Pákistánu a až na to, že nemá plochý švy se jeví celkem dobře. Uvidíme časem :wink:
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Re: Rashguardy pro BJJ a grappling

Příspěvekod Schlag » čtv 25. dub, 2013 23:00

výborný a za super cenu je tento http://www.vantage-fighting.com/vantage ... -halbarm-4 a s dlouhym http://www.vantage-fighting.com/vantage ... -langarm-4 posilaji to i do česka.
Schlag
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 42
Registrován: pát 08. bře, 2013 18:35

Re: Rashguardy pro BJJ a grappling

Příspěvekod konor » pát 26. dub, 2013 22:13

Venum sou parádní jen jich je u nás hrozně málo, Under Armour to jisti a prosím vás. OD BAD BOYE NIKDY NIC je to asi jedna z nejhorších značek v poměru cena/výkon co jsem kdy viděl ( 1000 za rushguard je sice fajn ale nejsem žádný vychrtlík a M na mě plandá a páře se na rukávech) + trenky za 1500 který se po 2 měsících začali loupat. Jednoznačně bych zůstal u Under Armouru nebo bych zkusil klidně i UFC.
konor
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 25. dub, 2013 13:51

Re: Rashguardy pro BJJ a grappling

Příspěvekod hellas » sob 27. dub, 2013 11:34

Já mám teda trocha jinó zkušenosť.
Hlavně se musijó ty rašgárdy, trencle etc. střidat 8)
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

 

Re: Rashguardy pro BJJ a grappling

Příspěvekod NOKT » sob 27. dub, 2013 15:47

hellas píše:Já mám teda trocha jinó zkušenosť.
Hlavně se musijó ty rašgárdy, trencle etc. střidat 8)


A sparring za to nesmí tahat jak ocas :D
NOKT
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 656
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Re: Rashguardy pro BJJ a grappling

Příspěvekod Makoto » sob 27. dub, 2013 19:05

Objednal jsem ten Vantage, kratky a dlouhy rukav. Tak pak dam vedet :-) Diky vsem za tipy, pristi nakup pak bude UA (to neni Ukrajina, ale Under Armour ;-)

Jarda
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Re: Rashguardy pro BJJ a grappling

Příspěvekod wanderlei2 » sob 27. dub, 2013 19:52

Makoto, na kolik tě vyjde poštovný?
wanderlei2
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 73
Registrován: stř 25. dub, 2012 23:00

Re: Rashguardy pro BJJ a grappling

Příspěvekod Schlag » sob 27. dub, 2013 23:35

Makoto píše:Objednal jsem ten Vantage, kratky a dlouhy rukav. Tak pak dam vedet :-) Diky vsem za tipy, pristi nakup pak bude UA (to neni Ukrajina, ale Under Armour ;-)

Jarda





Valim na něm druhým rokem a je stále super, jen potisk lehce slezl (ale trenuji v nem petkrát tydně). Ikdyž má vysokou gramáž prát v rukách nebo šetrně.
Schlag
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 42
Registrován: pát 08. bře, 2013 18:35

Re: Rashguardy pro BJJ a grappling

Příspěvekod Makoto » ned 28. dub, 2013 8:07

wanderlei2 píše:Makoto, na kolik tě vyjde poštovný?

cus, objednal jsem si dva rashguardy a celkem (platba pres paypal), to stalo 1,100 Kc. Takze to vychazí na 550 na rashguard vc postovneho. Podle me supr cena a jestli to vydrzi tolik, co rika Schlag, tak tip k nezaplaceni ;-)
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Re: Rashguardy pro BJJ a grappling

Příspěvekod Schlag » stř 29. kvě, 2013 20:29

tak co řikáš na rashguards ?
Schlag
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 42
Registrován: pát 08. bře, 2013 18:35

Re: Rashguardy pro BJJ a grappling

Příspěvekod Makoto » stř 29. kvě, 2013 20:54

Parada, dobre se nosi, hned tak nezasmradne :-)
Cvicim v tom kazdy den, abych videl, kdy me zena nejdrive uciti a pak teprve uvidi ;-)
Zatim pro to mam jen pochvaly. Take ocenuji, jak je to delsi, takze se mi predklonech/zaklonech nevytahuje z kratas. Jeste jednou diky, dalsi RG pujdou asi jen odsud. Jeste zvazuji ty UnderArmour.

Mam jiny dotaz - shanim co nejmene potistene RG, mate tip, kde bych je mohl sehnat? Chci na to natisknout vlastni veci (logo TacFitu, apod.)
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Re: Rashguardy pro BJJ a grappling

Příspěvekod Schlag » čtv 30. kvě, 2013 14:18

paráda !
Schlag
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 42
Registrován: pát 08. bře, 2013 18:35

Re: Rashguardy pro BJJ a grappling

Příspěvekod hellas » čtv 30. kvě, 2013 18:48

Makoto píše:Parada, dobre se nosi, hned tak nezasmradne :-)
Cvicim v tom kazdy den, abych videl, kdy me zena nejdrive uciti a pak teprve uvidi ;-)
Zatim pro to mam jen pochvaly. Take ocenuji, jak je to delsi, takze se mi predklonech/zaklonech nevytahuje z kratas. Jeste jednou diky, dalsi RG pujdou asi jen odsud. Jeste zvazuji ty UnderArmour.

Mam jiny dotaz - shanim co nejmene potistene RG, mate tip, kde bych je mohl sehnat? Chci na to natisknout vlastni veci (logo TacFitu, apod.)



http://www.alibaba.com/
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Re: Rashguardy pro BJJ a grappling

Příspěvekod Makoto » čtv 30. kvě, 2013 20:33

jo jo, Alibabu uz zkousim. Ja myslel, jestli nemame nekoho sikovneho zde v Cechach...
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Další

Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků